Najlepszy lokalizator GPS dla psa i kota

Ostatnio aktualizowane: 21.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki lokalizator GPS dla psa i kota wybrać?

 

Jeżeli nie trzymamy zwierzęcia w domu, warto zainwestować w lokalizator GPS. Lokalizator GPS pomoże nam również ochronić nasze rabatki oraz warzywa przed zniszczeniem przez psa lub kota. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem takiego urządzenia, to przed jakąkolwiek decyzją zapoznaj się z kilkoma wskazówkami na jego temat. Umieszczone zostały one poniżej.

Wiele osób zgadza się, że najlepszy lokalizator GPS dla psa i kota w 2021 roku jest funkcjonalny. Oznacza to, że nie pokazuje nam on jedynie dokładnego położenia zwierzęcia. Oprócz tego dobry sprzęt tego typu pozwala również na stworzenie strefy bezpieczeństwa. Po przekroczeniu przez zwierzęcia wyznaczonego przez nas obszaru urządzenie od razu nas o tym poinformuje, a my możemy odpowiednio zareagować. Niektóre urządzenia mają również funkcję ostrzegania zwierzęcia przed zbliżeniem się do danego obszaru.

Nie jest również tajemnicą, że najlepsze lokalizatory GPSdla psa i kota są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Koniecznie zainwestuj w dobrze wykonane urządzenie, które nie zniszczy się, nawet gdy zwierzak je zrzuci. Upewnij się, że kupowany model jest wodoodporny. Tym sposobem nie będziesz się musiał obawiać, że urządzenie się zepsuje nawet w przypadku, kiedy pupil wskoczy w kałużę lub nagle zacznie padać deszcz. Materiał, z jakiego jest wykonany lokalizator to dobry gatunkowo plastik. Szczególną uwagę zwróć również na zapięcie. Najlepiej, jeżeli ma ono metalowe elementy. W tym przypadku możemy być pewni, że GPS posłuży nam i zwierzęciu przez bardzo długi czas.

Jeżeli chodzi o baterię, to warto wybrać lokalizator, który nie rozładowuje się zbyt szybko. Dzięki temu na wiele dni będziemy mogli zapomnieć o ładowaniu urządzenia. Niektóre modele mają to ułatwienie, że informują nas, jak zaczynają się rozładowywać. Tym sposobem możemy w odpowiednim momencie zareagować i ściągnąć GPS ze zwierzęcia.

 

 

Lokalizatory GPS dla psa i kota – ranking

 

 

Loc8tor Pet 

 

Loc8tor Pet jest przeznaczony nie tylko dla kotów oraz psów, lecz także dla innych, mniejszych zwierząt takich, jak króliki. Jest to idealny sprzęt dla bardzo energicznych pupili, które lubią wybierać się na wycieczki w deszczu lub w krzaki. Nadajniki są pokryte specjalną, silikonową obwódką, która ochrania je przed zniszczeniem. Są one dodatkowo bardzo małe, więc odbiornik możemy przyczepić np. do kluczy.

Nadajnik jest bardzo mały, więc z pewnością nie będzie przeszkadzał zwierzakowi podczas poruszania się. Zasięg całego zestawu wynosi 120 m. Odbiornik jest wyposażony w wyświetlacz diodowy. Aby znaleźć zwierzę musimy po prostu podążać za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

Nadajnik waży jedynie 6 g. Jego średnica to 32 mm. Właściciele zwierzaków, którzy zdecydowali się na zakup prezentowanego zestawu oświadczają, że jest on bardzo skuteczny w poszukiwaniu zagubionego zwierzaka na posesji i zazwyczaj dzięki wskazówkom udaje się go znaleźć w ciągu kilku minut.

 

 

 

 

Itrainer TK108 

 

Jeżeli szukasz dobrego lokalizatora GPS dla małych zwierząt domowych, to koniecznie zapoznaj się z opisem Itrainer TK108. Jest to bardzo małe urządzenie, które możemy przyczepić do każdej obroży, a zwierzak nie poczuje żadnej różnicy. Na początku skupmy się na wykonaniu sprzętu. Głównym materiałem jest wodoodporny plastik, dzięki któremu lokalizator nie ulega zniszczeniu. Ten lokalizator GPS dla psa i kota w dobrej cenie to idealne urządzenie dla każdego energicznego zwierzaka.

Dzięki Itrainer TK108 nie musimy się już więcej zamartwiać o pupila, który lubi bardzo szybko biegać po miejscowych krzakach oraz stawkach. Bez wychodzenia z domu możesz monitorować pozycję psa lub kota. Jedyne, co musisz zrobić to ściągnąć specjalną aplikację i obserwować każdy ruch zwierzaka online.

Jeżeli nie masz połączenia z Internetem, to wiadomości o pozycji pupila będą przesyłane z pomocą SMS. Właścicielom szczególnie podoba się bardzo solidne wykonanie prezentowanego sprzętu, dzięki czemu posłuży nam oraz zwierzakowi przez bardzo długi czas.

 

 

 

 

Tractive Hunter’s Edition 

 

Tractive Hunter’s Edition to urządzenie, które pozwoli Ci śledzić zwierzaka z pomocą tabletu, komórki lub telefonu. Aby to zrobić wystarczy ściągnąć specjalną aplikację, za którą nie trzeba płacić. Pokazuje nam ona mapę oraz pozycję zwierzaka z nadajnikiem.

Jedną z ciekawszych funkcji produktu jest możliwość utworzenia strefy bezpieczeństwa. Nie musisz się już więcej martwić o swoje rabatki w ogrodzie lub o to, że zwierzę wykąpie się w pobliskiej rzece. Nadajnik jest wykonany z dobrych gatunkowo materiałów. Dlatego też nie ulega zniszczeniu przez wodę oraz upadek z wysoka.

Jeżeli chodzi o baterię, to możemy ją w porę naładować, dzięki specjalnej diodzie. Pokazuje nam ona aktualny status naładowania akumulatorka. Jeżeli masz problem ze znalezieniem zwierzaka, to możesz aktywować sygnał świetlny oraz dźwiękowy, który Ci w tym pomoże. Właściciele zwierzaków uważają, że jest to jeden z najlepszych lokalizatorów, jaki można znaleźć na rynku. Chwalą oni solidne wykonanie produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status