Najlepszy kojec dla psa tanio

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Jaki kojec dla psa tanio wybrać?

 

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo naszego pupila często decydujemy się na zakup kojca. Wówczas chronimy nie tylko zwierzaka, ale również mnóstwo domowych sprzętów przed zniszczeniami spowodowanymi ciekawością pupila. Produkt musimy dobrać przede wszystkim do indywidualnych cech zwierzaka – jego charakteru oraz tego, jak wygląda. W naszym artykule znajdziesz porady, co do tego, jaki kojec wybrać oraz czym sugerować się przy jego zakupie.

Jeśli pracujemy na pełen etat, pies będzie spędzał na ograniczonej przestrzeni dość dużo czasu, co może niezbyt korzystnie wpływać na jego psychikę, zwłaszcza gdy wybierzemy zbyt ciasny kojec. To samo tyczy się sytuacji podróży – zwierzak musi podróżować w wygodnych warunkach. Powinien on mieć możliwość swobodnego zmieniania pozy oraz spania czy zabawy. Jeśli zależy Ci na komforcie zwierzaka – nie oszczędzaj na powierzchni tego akcesorium. Nie warto też przesadzać w drugą stronę – klatka 100 cm x 100 cm x 100 cm może być zbyt duża dla małego kociaka lub pekińczyka. Najlepsze tanie kojce dla psów dużych ras mają wymiary około 140 cm x 60 cm x 100 cm. Wymiary dobieraj adekwatnie do gabarytów zwierzaka.

Jednym z najczęściej spotykanych typów kojców jest popularna klatka. Zwykle jest ona wykonana z 3 statycznych ścian, wejścia, dachu oraz podłogi. Jeśli całość konstrukcji jest dość lekka, możemy akcesorium traktować jako najlepszy sposób na przewożenie zwierzaka. Jeśli zaś planujemy trzymać kojec tylko w mieszkaniu, zrezygnujmy z dachu, który mógłby zbytnio przytłaczać zwierzaka. Podłogę produktu warto wyłożyć wkładem, który zapewni miękkość i ciepło naszemu pupilowi.

Ważny jest również materiał wykonania kojca. Często spotykane jest zestawienie metalu i tworzyw sztucznych lub drewna. Dobierajmy wagę produktu do wielkości naszego pupila – np. bernardyn z łatwością przewróci kojec z podłogą wykonaną z plastiku. Najlepszy tani kojec dla psa w 2020 roku jest wykonany przede wszystkim z materiału, który w żaden sposób nie zaszkodzi zwierzęciu nawet wówczas, gdy np. będzie chciało go przegryźć. W środku nie może być również żadnych wystających drutów, które mogłyby zranić naszego pupila oraz innych elementów, które mogłyby wyrządzić krzywdę naszemu zwierzakowi.

 

 

Kojce dla psów tanio – ranking

 

 

Inter-zoo Park I 

 

Inter – Zoo Park I to kojec złożony z 5 ścianek, które można dowolnie ustawiać. Produkt może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Producent do zestawu dołącza paliki, które można wbić w ziemię, aby jak najbardziej solidnie zamocować kojec na zewnątrz.

Wymiary kojca to 60 cm x 86 cm. Zmieści się więc do niego kilka szczeniaków lub jeden średniej wielkości pies. Warto tu wspomnieć o niewątpliwym walorze edukacyjnym modelu – możemy za jego pomocą nauczyć psa załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w wyznaczonym miejscu oraz tworzymy psu swego rodzaju azyl.

Osoby, które trenują ze swoimi psami chwalą kojec za to, że za jego pomocą można skuteczniej uczyć psa określonych zachowań. Poza tym kolejną zaletą produktu jest zabezpieczenie mieszkania przed ewentualnym zdemolowaniem. To godny polecenia model, o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

 

 

 

 

Zooplus Double Door – M

 

Szukasz ocynkowanej klatki pełniącej również funkcję klatki transportowej dla zwierzaka? Wybierz Zooplus Double Color. Model bardzo łatwo złożyć i przenosić za pomocą poręcznych uchwytów.

Zwierzaki łatwo mogą opuścić klatkę przez dwoje drzwiczek. Poza tym dno modelu jest wysuwane, co umożliwia jego szybkie i łatwe czyszczenie. Odstęp między prętami to 4 cm, w klatce można więc przewozić kilka mniejszych zwierzątek. Wymiary produktu to 78 cm x 55 cm x 61 cm. Zamykana na zamek klatka uniemożliwia jej opuszczenie przez zwierzaka w nieodpowiednim momencie.

Osoby przewożące w tym transporterze zwierzęta domowe polecają ten produkt innym posiadaczom zwierząt. W razie gwałtownego hamowania nasze zwierzątko jest chronione przed urazami. Kiedy nie ma nas długo w domu również nie musimy się obawiać o to, że nasz zwierzak opuści klatkę w nieodpowiednim momencie i zdewastuje mieszkanie.

 

 

 

 

WideShop 101871 

 

WideShop 101871 to kojec dla psa w dobrej cenie, który doskonale nadaje się także do transportu zwierząt. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ ten produkt 2 w 1 zajmuje również niewiele miejsca tam, gdzie się go przechowuje.

Klatka jest bardzo wytrzymała. Została ona wykonana z metalu, który w żaden sposób nie zagraża Twojemu zwierzęciu nawet wówczas, kiedy będzie ono próbowało przegryzać pręty. Wysuwana płyta podłogowa umożliwia łatwe czyszczenie modelu. Dzięki temu możliwe jest zachowanie odpowiedniej higieny przy transporcie.

Użytkownicy często używają kojca nie tylko dla psów, ale również dla mniejszych zwierząt. W klatce mieści się ich kilka sztuk. Przez drzwi boczne oraz frontowe zwierzaki mogą bardzo wygodnie i szybko opuścić lokum. Produkt zapewnia również dobry stosunek jakości do ceny. To bardzo praktyczne akcesorium, dzięki któremu Twoje zwierzę również będzie mogło bezpiecznie spędzać czas w domu pod Twoją nieobecność.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status