Najlepsza pasta do zębów o smaku kurczaka dla psa

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką pastę do zębów o smaku kurczaka dla psa wybrać?

 

Nasi pupile, tak samo, jak my potrzebują pasty do zębów. Jest to szczególnie ważne, kiedy przebywają one w domu. Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej psa może nam bardzo przeszkadzać. Dodatkowo pasta do zębów usuwa kamień nazębny, który prowadzi do ubytków. Warto więc zainwestować w dobry specyfik. Przeczytaj więc kilka naszych wskazówek na ten temat.

Zwykła pasta do zębów o smaku miętowym może nie być zbyt dobrym wyborem dla naszego pupila. My zapach mięty kojarzymy z odświeżeniem oraz czystością, lecz psy odbierają to inaczej. Niektóre czworonogi nawet nie mogą znieść takiego smaku i mogą się bronić przed podaniem im pasty. Dlatego producenci zdecydowali się stworzyć pasty o smaku mięsa, ryb lub innych psich przysmaków. W tym artykule umieścimy opisy past o smaku kurczaka.

Najlepsza pasta do zębów o smaku kurczaka dla psa w 2020 roku ma delikatny skład. Nie wiemy, jak nasz czworonóg zareaguje na chemiczne składniki, które mogą go podrażnić lub sprawić, że się rozchoruje. W składzie nie powinny się więc znaleźć żadne toksyczne składniki, które mogłyby podrażnić żołądek psa.

Wiele właścicieli czworonogów uważa również, że najlepsze pasty do zębów o smaku kurczaka  dla psa nie tylko zwalczają kamień, ale także usuwają bakterie oraz grzyby. Ich rozwój jest głównym powodem nieprzyjemnego zapachu u psa. Zniwelowanie bakterii sprawi, że zapach z pyska psa znacznie się poprawi.

Jeżeli chodzi o rodzaje past do zębów dla psów, to najpopularniejsze są te, które nie wymagają szczotkowania oraz wypłukiwania. Pasty tego typu są najłatwiejsze do użycia i dzięki nim pielęgnacja zębów nie zabiera zbyt dużo czasu. Dla bardziej cierpliwych psiaków polecamy pasty przeznaczone do szczotkowania. W rezultacie przestrzenie między zębowe są lepiej wyczyszczone, a kamień nazębny regularnie usuwany.

Pojemność oraz konsystencja pasty jest różna. Jeżeli chodzi o pierwszą kwestię, to najczęściej spotkamy produkty o pojemności od 50 ml do 150 ml. Pasty dla psów mają często płynną konsystencję.

 

 

Pasty do zębów dla psa o smaku kurczaka – ranking

 

 

Beaphar 100G 

 

Beaphar 100G to pasta dla psa, która zapewni mu świeży oddech przez cały dzień. Prezentowany kosmetyk skutecznie usuwa osad oraz kamień nazębny. Dlatego możemy się spodziewać, że zęby zaczną wypadać znacznie później, a pupil przez długi czas będzie mógł cieszyć się zdrowymi zębami. Specjalne enzymy otulają każdy ząb, a następnie usuwają bakterie oraz resztki jedzenia, które zostały w przestrzeniach między zębowych.

Produkt ma smak wątroby kurczęcej. Z pewnością zachęci to pupila do codziennej pielęgnacji uzębienia. Jeżeli chodzi o składniki, większość stanowią produkty pochodzenia zwierzęcego. Reszta to zboża oraz rośliny. Jest to pasta, która wymaga szczotkowania. Dlatego produkt polecamy właścicielom spokojniejszych lub przyzwyczajonych do szczotkowania czworonogów. Pojemność tubki wynosi 100 g. Jest ona również przeznaczona dla kotów.

Prezentowana pasta do zębów o smaku kurczaka  dla psa w dobrej cenie działa przez długi czas. Zapewnia pupilowi świeży oddech do nawet 24 godzin. Oznacza to, że powinniśmy powtarzać szczotkowanie raz na dzień. Producent informuje, że jeżeli chodzi o czworonogi, które mają bardzo zdrowe zęby, to wystarczy szczotkować raz na dwa lub trzy dni. Właściciele czworonogów są zadowoleni z faktu, że produkt działa natychmiast. Donoszą, że już po pierwszym użyciu zapach z psa pyska jest przyjemniejszy, a jego zęby wyglądają na zdrowsze.

 

 

 

 

Dr Seidel 140G 


Chcielibyśmy zaprezentować pastę do zębów dla psów Dr Seidel 140G. Jest to produkt polecany przez wielu właścicieli czworonogów. Pasta cieszy się dużą popularnością i zaraz wytłumaczymy dlaczego. Prezentowana pasta ma pojemność 140 g. Jest to wystarczające, aby czyścić czworonogowi zęby przez dłuższy czas. Głównym zadaniem opisywanego produktu jest zapobieganie powstawania kamienia nazębnego. Prowadzi on do chorób dziąseł oraz zębów, więc warto regularnie go usuwać.

Produkt jest bardzo łatwy do zaaplikowania. Wystarczy nałożyć go na zęby psa, a potem zaczekać, aż specyfik zacznie działać. Przez około 30 minut pupil nie powinien niczego jeść. Nie musimy więc szczotkować zębów czworonogowi ani masować mu pyska. Produkt możemy podawać nie tylko psom, ale także kotom i fretkom.

Pupile zazwyczaj nie protestują, kiedy aplikuje się im pastę. Jest to zasługa jej mięsnego smaku, który zachęca psy do pielęgnacji. Produkt ma naturalny skład. Nie znajdziemy w nim żadnych żrących składników, które mogą podrażnić jamę ustną lub żołądek pupila. Składnikiem aktywnym jest zielona pietruszka. Ma ona za zadanie niwelować przykry oddech. Właściciele psów uważają pastę za wysoce skuteczną w zapobieganiu powstawania kamienia nazębnego. Zauważyli również, że specyfik łatwo się aplikuje.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status