Najlepsza obroża przeciw kleszczom Foresto

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaką obrożę przeciw kleszczom Foresto wybrać?

 

Spacery po lesie czy zabawa z innymi czworonogami to ulubione zajęcia psa. Niestety, w ich czasie pupil może zarazić się pchłami i złapać kleszcze, co skutkować będzie długim i nieprzyjemnym leczeniem. Dlatego warto zaopatrzyć się w dobrze wykonaną obrożę, która ochroni czworonoga przed tymi niebezpieczeństwami. W wyborze właściwego modelu pomoże Ci nasz krótki poradnik zakupowy.

W naszym artykule postanowiliśmy pokazać Ci, czym cechuje się najlepsza obroża przeciw kleszczom Foresto w 2020 roku. Wybraliśmy markę Foresto, gdyż zajmuje się ona produkowaniem wysokiej jakości produktów dla zwierząt. Sprzedawane przez firmę obroże wykonuje się z wytrzymałych, ale miękkich materiałów, które nie zagrażają naszym pupilom.

Tym, co odróżnia modele przeciwko kleszczom i pchłom od klasycznych obroży jest pokrycie jej środkami odstraszającymi szkodniki. Dokonując zakupu upewnij się, że wszystkie składniki są pochodzenia roślinnego, w przeciwnym razie mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie Twojego psa. Pamiętaj, że obroża o właściwościach roztoczobójczych i odstraszających ma określony termin przydatności. W zależności od modelu czas ten może wynosić od 3 do 9 miesięcy.

Najlepsze obroże przeciw kleszczom Foresto mają obwód dobrze dopasowany do szyi naszego pupila. Produkt nie może uciskać psa, gdyż utrudni to mu oddychanie. Przed udaniem się do sklepu dokładnie zmierz obwód szyi zwierzęcia. Jeśli kupujesz produkt dla szczeniaka weź też pod uwagę, że Twój czworonóg będzie rosnąć, dlatego, jeśli nie chcesz kilkakrotnie zmieniać obroży, wybierz model regulowany. Istotne jest, by obroża była dopasowana do wielkości psa. Jeśli niewielkiemu czworonogowi kupisz model dedykowany dla owczarka niemieckiego, będzie mieć on trudność z poruszaniem głową. Poza tym duże rasy psów powinny nosić wytrzymałe produkty, które nie rozerwą się przy mocniejszym pociągnięciu.

 

 

Obroże przeciw kleszczom Foresto – Ranking

 

 

Bayer Foresto 8kg 70cm 

 

Prezentujemy obrożę Bayer Foresto 8kg 70cm. Jest to solidny model przeznaczony dla psów o masie ciała większej niż 8 kg. Produkt został pokryty specjalną substancją, która zabija kleszcze, pchły i wszy. Dzięki temu po spacerze w lesie Twój zwierz nie złapie niebezpiecznego szkodnika. Czas działania substancji znajdujących się na obroży waha się od 7 do 8 miesięcy.

Model cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów, gdyż nie tylko zabija kleszcze, ale i zapobiega żerowaniu innych roztoczy. Substancja, którą pokryto produkt jest bezzapachowa, dlatego nie będzie przeszkadzała zwierzakowi. Co więcej, nawet gdy pies wykąpie się w obroży, roztwór przeciwko kleszczom nie zostanie wypłukany. W składzie modelu znajdziesz 4,5 g imidakloprydu i 2,03 g flumetryny, jak również dwutlenek tytanu i czarny tlenek żelaza. Wszystkie składniki są w pełni bezpieczne dla zwierząt i nie zagrażają ich zdrowiu. Łączna waga prezentowanego modelu to 6,53 g. Długość obroży to 70 cm i jest ona regulowana, dlatego bez trudu dopasujesz obwód modelu do rosnącego pupila.  

Obroża jest bardzo skuteczna, o potwierdziły liczne testy. Ochrona zwierzęcia rozpoczyna się w momencie założenia produktu. Specjaliści są zdania, że model pomoże również tym psom, które w ostatnich 48 godzinach zostały zainfekowane przez kleszcze. Konsumenci są bardzo zadowoleni z działania prezentowanej obroży. Jest ona nie tylko skuteczna, ale i wygodna, przez co pies nie czuje dyskomfortu w czasie spaceru.

 

 

 

 

Bayer Foresto <8kg 38cm 

 

Właścicielom małych psów na pewno spodoba się solidnie wykonana obroża przeciw kleszczom Foresto w dobrej cenie. Całkowita długość modelu to 38 cm. Jest to produkt regulowany, dlatego możesz założyć go szczeniakowi i sukcesywnie zwiększać obwód w miarę, jak rośnie. Producent zapewnia, że z obroży korzystać mogą nie tylko psy, ale również koty. Okres działania preparatu odstraszającego kleszcze to 8 miesięcy.

Produkt dobrze odstrasza kleszcze, pchły, larwy i wszy, które mogą rozwijać się w sierści zwierzęcia i powodować stany zapalne. Skuteczność modelu zaczyna się od momentu jego założenia. Obroża może być używana zarówno przez krótko, jak i długowłose zwierzęta w czasie spacerów w lesie. Szczególnie zaleca się stosowanie produktu na początku sezonu, gdy natężenie kleszczy jest zwiększone. Łączna waga modelu to 12,5 g, więc pies nie odczuje tego ciężaru w czasie zabawy. Cała długość obroży została pokryta imidakloprydem (dawka 1,25 g) i flumetryną (dawka 0,56 g). Obie substancje nie wywołują alergii i są w pełni bezpieczne dla zwierząt. Produkt dobrze sprawdzi się, jako sposób na walkę z alergicznym, pchlim zapaleniem skóry, które jest niebezpieczne dla psów. Co więcej, jeśli odbyłeś spacer z pupilem i obawiasz się, że został on zainfekowany przez kleszcza, obroża pomoże je odstraszyć.

Do zakupu prezentowanego modelu konsumentów przekonała nie tylko atrakcyjna cena, ale również duża skuteczność działania obroży. W swoich recenzjach wiele osób pochwaliło produkt za efektywność w walce z kleszczami, pchłami, wszami i larwami roztoczy.

 

 

 

 

Inne artykuły, którymi możesz być zainteresowany

https://www.southbostonanimalhospital.com/

Kleszczowe zapalenie mózgu

Jak chronić siebie i psa przed kleszczami

Silver Lake Farms Mag

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status