Najlepsza karma dla psów Acana

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką karmę dla psów Acana wybrać?

 

Dobra karma to podstawa prawidłowego rozwoju Twojego pupila. Dzięki właściwym składnikom zapewnia psu pełnię witamin i minerałów, których potrzebuje on do codziennego, prawidłowego funkcjonowania. My porównujemy dostępne rozwiązania skupiając się na produktach jednej z wiodących marek – Acana. Firma ta od ponad 16 lat opracowuje kompleksowe receptury jedzenia dla psów dbając o to, by równocześnie było pełnowartościowe i zaspokajało wszelkie potrzeby czworonogów oraz miało zachęcający smak. Produkty Acana pozwolą zwierzęciu cieszyć się zdrowiem i energią, a Tobie świadomością, że podjąłeś dobrą decyzję.

 

 

Jeżeli nie wiesz, jak dopasować pożywienie do potrzeb Twojego psa dobrze trafiłeś. Poniżej wskazujemy, czym cechują się najlepsze karmy dla psów Acana.

Najważniejszy jest skład kupowanego jedzenia. Za każdym razem należy sprawdzać, co właściwie znajduje się w środku paczki. Eksperci zalecają spojrzeć na trzy pierwsze składniki wymienione na etykiecie. Dobrej jakości karma zawiera przede wszystkim mięso i to ono znajduje się na samym początku listy składników. Jeżeli zamiast niego na etykiecie wskazuje się warzywa lub zboża, warto pomyśleć o innym produkcie. W szczególności trzeba sprawdzić, czy produkt nie zabiera zbyt dużej ilości wypełniaczy, takich jak kukurydza i pszenica, które źle działają na samopoczucie zwierzęcia, jak i jego zachowanie.

Pożywienie powinno być w jak najmniejszym stopniu przetworzone. Poddanie go wieloetapowej obróbce powoduje, że traci ono większość wartości odżywczych. Nie poleca się wybierania kolorowych granulek o rozmaitych kształtach – z opinii zarówno ekspertów, jak i posiadaczy psów wynika, że na miano produktu wysokiej jakości najczęściej zasługują te, które wyglądają niezbyt atrakcyjnie. Są znacznie zdrowsze oraz nie posiadają niepotrzebnych, chemicznych barwników i dużej ilości ulepszaczy.

Dla wielu kupujących istotna jest cena karmy. Nikt nie chce wydawać dużych sum, a jednak wzbraniamy się przed najtańszymi z produktów. Słusznie. Najczęściej tanie produkty mają kiepski skład – tłuszcz zwierzęcy, dodatki smakowe, substancje słodzące, i tym podobne. Najdroższe również nie znaczy najlepsze. Często w wysoką cenę karmy wliczane są koszty chociażby kampanii reklamowej, promocji, za które nie musisz i nie powinieneś płacić.

W poniższym rankingu prezentujemy 3 produkty, które cieszą się popularnością i uznaniem zarówno wśród kupujących, jak i ich pupilów. Sam możesz zdecydować, który z nich to najlepsza karma dla psów Acana w 2020 roku.

 

 

Karmy dla psów Acana – ranking

 

 

Acana Singles Grass-Fed Lamb

 

Acana Singles Grass-Fed Lamb to pełnowartościowe pożywienie, dobre dla każdego psa. Jego głównym atutem jest odpowiednio opracowana receptura bazowana na zdrowych składnikach.

Zgodnie z zapewnieniami producenta proponowany przez niego, kompleksowy posiłek zwierzęcia składa się  z mięsa oraz z owoców i warzyw. Wśród tych drugich znajdują się produkty pochodzące z naturalnej, kanadyjskiej uprawy – jabłka, szpinak, czy dynia piżmowa. Pierwsze to świeża jagnięcina, w tym 70-85% samego mięsa, 10-15% organów, 5-10% szpiku i chrząstek. To zapewnia zwierzęciu niezbędne proteiny i tłuszcze, a także dostarcza mu witamin i minerałów, w tym wapń i fosfor – potrzebnych do prawidłowego rozwoju psów.

Dzięki domieszce śledzia układ immunologiczny i nerwowy psa będą odpowiednio funkcjonowały Przez zawarte w produkcie rośliny znacznie usprawniony zostanie metabolizm. Karma została pozbawiona zbóż o wysokim indeksie glikemicznym mogącym zaszkodzić zwierzęciu oraz zawiera ograniczoną ilość negatywnie oddziałujących węglowodanów. Jakość produktu potwierdzają pozytywne opinie klientów, którzy dostrzegają jego wpływ na dobre samopoczucie psa, jak i wspominają o tym, że zwierzęta chętnie go jedzą.

 

 

 

 

Acana Heritage Light & Fit Dog

 

Karma Heritage Light & Fit Dog powstała specjalnie z myślą o czworonogach walczących z otyłością. Żywienie takiego psa wymaga szczególnej uwagi, stąd też specjalne rozwiązanie proponowane przez firmę Acana. Produkt posiada znacznie ograniczoną ilość węglowodanów oraz pozbawiony jest zbóż o wysokim indeksie glikemicznym, co pozwala zwierzęciu pozbyć się zbędnych kilogramów oraz – docelowo – utrzymać stałą wagę. By zadbać o siłę jego mięśni i zapobiec ich osłabieniu do żywności dołożono duże ilości bogatego w białko mięsa z kurczaka oraz świeżych, całych jaj.

Granulki dobrze wpływają na rozwój psa. Z ich pomocąpoprawi się jego metabolizm i przyspieszy proces trawienia pożywienia. Polepszą się wygląd i kondycja skóry zwierzęcia, jak i jego sierści. Dzięki zawartym w karmie witaminom pupil otrzyma odpowiednią dawkę niezbędnych składników, co korzystnie wpłynie na jego zdrowie i samopoczucie.

Ta karma dla psów Acana w dobrej cenie na pewno nie obciąży zbytnio Twojego portfela. Konsumenci chętnie po nią sięgają uważając że jest skuteczna i odpowiada potrzebom posiadanych przez nich zwierząt.

 

 

 

 

Acana Regionals Pacifica Dog 

 

Propozycja marki Acana o nazwie Regionals Pacifica Dog kierowana jest do psów będących miłośnikami nietypowych smaków. Jej receptura opiera się na połączeniu świeżego mięsa z trzema różnymi ryb – śledziem, łososiem oraz stornią. Dzięki temu chrupki są pełne nienasyconych kwasów Omega-3, wpływających na zdrowie i kondycję zwierzęcia. Powodują one wzmocnienie odporności pupila na chorobotwórcze czynniki zewnętrzne, poprawiają stan jego skóry oraz zapewniają piękną, puszystą sierść.

Produkt składa się jedynie ze świeżych składników. Jest on pełen warzyw, owoców i ziół, przez co dostarcza psu niezbędnych witamin i minerałów. Ich zawartość w karmie sięga 40%, podczas gdy resztę stanowią ryby. Producent nie dodaje zbędnych wypełniaczy mających zły wpływ na zdrowie pupila. Nie stosuje również chemicznych barwników i ulepszaczy.

Karma jest dostępna w kilku różnych wariantach wagowych, wśród których każdy właściciel znajdzie odpowiedni dla siebie. Można postawić na niewielki rozmiar pozwalający na sprawdzenie, czy ten smak odpowiada psu, bądź większy, którego cena będzie z pewnością bardziej atrakcyjna w stosunku do paczek o mniejszej zawartości.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status