ᐅ Dobre karmy dla kotów Applaws – Rankingi i opinie

Najlepsza karma dla kotów Applaws

Ostatnio aktualizowane: 22.11.19

 

Jaką karmę dla kotów Applaws wybrać?

 

MPM Products to angielska firma, która jest producentem karmy Applaws dla kotów. Jej produkty są najwyższej jakości na rynku. Podczas produkcji karmy i dobierania jej składu, producent bierze pod uwagę zdrowie zwierząt. Dlatego też karma nie tylko dla psów, ale i kotów nie zawiera w sobie zboża lub składników, które mogą wywołać alergię. Najlepsze karmy dla kotów Applaws charakteryzują się wysoką zawartością mięsa. W karmie dla kotów wynosi on 80%, a dla psów 75%. Ponad to firma walczy z dorzucaniem do karm mniej wartościowego mięsa. Wszystkie składniki produktów są w 100% naturalne.

 

 

Koty są z natury drapieżnikami i potrzebują dużo więcej mięsa w swojej diecie, w porównaniu do psów. Niektórzy eksperci są w ogóle za tym, żeby swojego pupila karmić jedynie surowymi produktami. Taka dieta nazywa się BARF, skrót ten powstał od Biologically Appropriate Raw Food. Przy takiej diecie, jaką kot sam wybrałby żyjąc na wolności musi być przewaga surowego mięsa. Niestety nie wszyscy mają czas, środki i cierpliwość do codziennego stosowania tej diety. Ale na spokojnie można zastąpić ją najwyższej jakości karmą. Jednak należy uważać co kupujemy swojemu pupilowi. Obecnie wiele producentów karm “przemyca” we własnych produktach tak zwane “zapychacze”. Głównym z nich jest niestety zboże, którego nie powinno dawać się kotu. Jego organizm nie jest w stanie strawić takiego pożywienia, ponieważ nie jest do tego przystosowany. Taki produkt przy dłuższym okresie karmienia może przynieść kotu nieprzyjemne dolegliwości, a nawet skrócić jego życie.

Spośród gotowych, kupnych karm, możemy wyróżnić:

Karma mokra: powinna być dobrej jakości. Nie może zawierać zboża. Taki rodzaj karmy powinien mieć 80% wilgotności i zawierać w 70 – 80% mięsa (nie zaś odpadów z jego produkcji).

Karma sucha: to świetny dodatek do codziennej diety pupila. Trzeba podkreślić, iż ten rodzaj karmy nie jest zalecany jako stała część menu. Koty czerpią wodę z pożywienia, dlatego sucha karma jako główny składnik diety, mogłaby obciążyć ich nerki i doprowadzić do zdrowotnych nieprzyjemności. Jeżeli wybieramy tę karmę jako dodatek do dań, to należy zwrócić uwagę, aby w jej składzie nie było zapychaczy, a przede wszystkim zboża. Najlepsza karma dla kotów Applaws w 2019 roku to taka, która jest sucha i posiada aż 80% mięsa niezawierającego odpadków produkcji. Możesz śmiało skorzystać z rekomendowanych przez nas produktów tej firmy, które znajdziesz poniżej.

Karma specjalistyczna: innymi słowy lecznicza, stosowana przy alergiach pokarmowych lub problemach z układem moczowym. Karma może być odczulająca lub poprawiająca pracę nerek.

 

 

Karmy dla kotów Applaws – Ranking

 

 

Applaws CAT kurczak

 

Applaws CAT kurczak to karma sucha o najlepszej jakości na rynku. W produkcji zostały wykorzystane tylko naturalne składniki. Posiada ona bardzo wysoką zawartość mięsa. Wynosi ona dokładnie 80%. Pozostałe 20% karmy to warzywa i naturalne ekstrakty. Applaws CAT kurczak charakteryzuje się wysoką ilością białka zwierzęcego, optymalnym poziomem węglowodanów oraz brakiem dodatków zbożowych, szkodliwych dla kota. Karma, ze względu na jej skład, nie zawiera alergenów, które zawarte są w soi, pszenicy i tym podobnych zbożach.

W jej skład wchodzi olej łososiowy i drobiowy, który jest źródłem kwasów Omega 3 i 6. Jest to podstawowy składnik pozytywnie wpływający na kondycję sierści. Ponieważ nasze pupile są narażone na problem z układem moczowym, to w karmie znajduje się żurawina, która udrażnia ten układ i zmniejsza tym samym ryzyko związane z pojawieniem się chorób lub problemów z nerkami. Ponad to  Applaws CAT kurczak zawiera formułę odkłaczającą.

Według właścicieli kotów, którzy korzystają z tego pokarmu jest to karma dla kotów Applaws w dobrej cenie.

 

 

 

 

Applaws Adult Chicken and Salmon 

 

Applaws Adult Chicken and Salmon to świetnej jakości sucha karma dla naszych pupili. Dzięki jej unikalnej formule, gwarantuje ona kompletną dietę, na wzór tej, jaką stosują koty żyjące na wolności. Dlatego też głównym składnikiem odżywczym w tej karmie jest mięso. Applaws Adult Chicken and Salmon zawiera aż 80 procent mięsa. Producent Applaws gwarantuje nam produkt bez sztucznych dodatków i wypychaczy, w formie groźnego dla naszych zwierzaków, zboża. Tym samym w produkcie nie ma żadnych alergenów.

Spokojnie możesz zapomnieć o narażaniu swojego kota na reakcję alergiczną. Wszystkie składniki karmy są w stu procentach naturalnego pochodzenia. Ponadto produkt posiada bardzo wysoką zawartość białka zwierzęcego i odpowiednią ilość węglowodanów. Firma dokłada starań, aby karma była zrobiona z najwyższej jakości składników oraz ich dobrych proporcjach. Applaws dobiera także odpowiednie dodatki do swoich produktów. Ta karma ma dodatek ekstraktu z żurawiny, która nie tylko udrażnia drogi moczowe, ale także wspomaga system trawienny pupila.

Właściciele zauważyli, że ich koty zdecydowanie zagustowały w karmie Applaws Adult Chicken and Salmon.

 

 

 

 

Applaws Cat Adult kurczak jagnięcina

 

Applaws Cat Adult kurczak jagnięcina to najwyższej jakości sucha karma dla kotów w formie granulek. Jej skład został tak skomponowany i przemyślany, że może ona spokojnie być podstawowym pożywieniem. Karma została stworzona z myślą o dorosłych kotach. Jej receptura została opracowana przy współpracy z najlepszymi lekarzami weterynarii. Nasze drapieżne z natury pupile mogą się teraz cieszyć suchym pokarmem, w skład którego wchodzi aż 80 procent mięsa bez odpadków i jego innych mało wartościowych części.

Najważniejszą rzeczą w karmie Applaws, wartą podkreślenia, jest to, że nie zawiera ona składników sztucznego pochodzenia, ani żadnego rodzaju zboża. Kotki są z natury przystosowane do odżywiania się mięsem, a w ich naturalnej diecie można znaleźć jedynie 1 – 5% pożywienia pochodzenia roślinnego. Właśnie dlatego  Applaws Cat Adult zawiera bardzo wysoką ilość białka połączonego ze zbilansowaną ilością węglowodanów. W dodatku karma ta jest hypoalergiczna i zawiera w sobie formułę odkłaczającą. Bardzo cenne składniki, takie jak: ekstrakt z żurawiny, selen, kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6 oraz tocoferol, zostały zawarte w produkcie. Wpływają one bardzo pozytywnie na zdrowie kota.

Użytkownicy, którzy zakupili swoim pupilom tę karmę, są bardzo zadowoleni z produktu. Koty zjadają ją ze smakiem, zaś skład jest bardzo dobry i bezpieczny dla ich zdrowia.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status