Kojce dla psów ranking

Ostatnio aktualizowane: 18.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Sprawdziliśmy każdy kojec dla psa dostępny w sklepach internetowych, aby specjalnie dla Ciebie wyłonić najlepszy produkt tego typu. Miejsce, w którym przebywa nasz zwierzak, jest bardzo ważne, dlatego powinniśmy je starannie wybrać. Według użytkowników jednym z najlepszych kojców dla psa jest Maritom 3M x 2M. Prezentowany produkt ma bardzo duże wymiary. Możemy być pewni, że przebywający w nim pies będzie mógł spokojnie przeciągnąć się, a także zmieniać pozycję. Wybór tego kojca oznacza także mniej pracy dla nas. Dach produktu jest spadzisty, więc w przypadku opadów śniegu, ten po prostu spadnie na ziemię. Opisywany kojec został wykonany z dobrych materiałów. Dlatego pies jest bezpieczny w środku i sam nie może wyjść, także dzięki specjalnie zaryglowanym drzwiom. Internauci donoszą, że godnym uwagi produktem jest również Inter-zoo Park I 86 x 60cm. Jest to idealna opcja dla małego psa, którego trzymamy w domu. Więcej o tym i o innych produktach tego typu dowiesz się, kontynuując czytanie.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki kojec dla psa kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Kojec dla psa jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, którego podstawowym zadaniem jest zadbanie o bezpieczeństwo nie tylko obcych ludzi, lecz również Twojego pupila. Z tego względu produkt musi być dobrany przede wszystkim do indywidualnych cech fizycznych i psychicznych zwierzaka. Wbrew pozorom, decyzję musisz dokładnie przemyśleć, aby klatka stała się dla pieska miejscem relaksu i odpoczynku. Na rynku znajdziemy bardzo wiele modeli kojców. Różnią się od siebie wielkością, kształtem i użytymi w produkcji materiałami. Z pewnością, jedno z najbardziej nurtujących Cię pytań dotyczy tego, jaki kojec dla psa wybrać, aby spełnił zarówno Twoje oczekiwania, jak i był wygodny dla zwierzątka. W niniejszym poradniku postaramy się pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

 

 

Rozmiar – jaki kojec dla psa jest najlepszy?

Niewątpliwie, wybór odpowiedniego kojca powinieneś zacząć od określenia jego rozmiaru. Wbrew pozorom, pieski spędzają dość dużo czasu w zamkniętej klatce. Umieszczamy je tam na czas podróży, czasami gdy przychodzą goście oraz wtedy, kiedy boimy się, że ucieknie przez otwartą bramę. Z tego względu powinna być na tyle wygodna, aby zwierzątko z chęcią do niej wchodziło.

Idealny kojec to taki, w którym piesek spokojnie może zmieniać pozy, siedzieć z wyprostowanym kręgosłupem, stać na 4 łapach oraz wyciągnąć się i wygodnie położyć. Nietrudno się domyśleć, że klatka może zajmować dość sporo miejsca, jednak, jeśli zależy Ci na komforcie Twojego pupila, nie oszczędzaj na powierzchni. Z drugiej zaś strony, nie inwestuj w największą klatkę, jeśli Twój pupil ma 20 cm wzrostu.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki możemy mniej więcej określić wymiary klatki dla konkretnej rasy psa. Jeśli jesteś właścicielem okazałego bernardyna powinieneś szukać kojców o minimalnej długości 140 cm, szerokości 60 cm i wysokości 70 cm. Jesteśmy przekonani, że taka przestrzeń będzie wystarczająca dla dużego zwierzaka. Podobnej, lecz nieco mniejszej powierzchni potrzebuje owczarek niemiecki. Jest to pies szczuplejszy od bernardyna, jednak mimo wszystko wciąż zaliczany jest to dużych ras. Minimalne wymiary klatki dla owczarka to 120 cm x 40/50 cm x 50 cm. Podobnej wielkości kojec możemy kupić dla dobermana, dalmatyńczyka itp. Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem bulteriera, powinieneś rozważyć zakup kojca o minimalnej długości 90 cm, szerokości od 40 cm do 50 cm oraz wysokości 40 cm.

 

Rodzaje

Z pewnością większość z nas kojarzy kojce dla psów z wielkimi domkami, zajmującymi bardzo dużo miejsca. Idąc tym tropem, mieszkańcy bloków automatycznie rezygnują z zakupu klatki dla swojego pupila. Jest to błędne myślenie, które powoli zaczyna ulegać zmianie. Producenci bardzo szybko rozwinęli rynek akcesoriów dla psów, tak aby zaspokoić potrzeby wszystkich konsumentów.

Rozpoczynając od najmniejszych, pierwszym rodzajem kojców są klatki. Jak sama nazwa wskazuje zbudowane są zazwyczaj z kilku stałych ścian i jednej ruchomej (wejście). Są dość funkcjonalne, ponieważ możemy ich używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Przy zakupie tego rodzaju kojca zwróć szczególną uwagę na dno. Jeśli nie posiada żadnej wyściółki i stanowi taką samą konstrukcję jak sufit, pomyśl od razu na odpowiednim wkładem, który da naszemu pupilowi poczucie miękkości i ciepła. Niektóre tego typu klatki wyposażone są w podwójne dno. Jest to szczególnie przydatny dodatek, gdy mamy zamiar przewozić szczeniaki. Jak wiemy, młode zwierzątka nie potrafią panować nad swoimi fizjologicznymi potrzebami, dlatego zdarza im się zrobić siku, czy nawet zwymiotować. W przypadku tej klatki, wszystkie zanieczyszczenia spływają do dolnej części, gdzie gromadzone są w plastikowym, odpinanym pojemniku. Takie rozwiązanie zabezpieczy naszą tapicerkę przed nieprzyjemnymi zabrudzeniami oraz ochroni zwierzaki przed kontaktem z wydzielinami.

Innym rodzajem kojców są klatki zewnętrzne. Są one przeznaczone do zamykania zwierząt na dłuższy czas. Zazwyczaj wyglądają jak szopki, które zamiast pełnych ścian posiadają kratę. Jest to idealny gadżet dla właścicieli psów, które nie lubią obcych i mogą stanowić zagrożenie dla gości przebywających w domu. Poza tym ograniczą możliwości ucieczki pupila np. przez niedomkniętą bramkę. Decydując się na ten rodzaj klatki zastanów się przede wszystkim nad jej wielkością. Tutaj zasada złotego środka nie obowiązuje i im większy kojec wybierzesz tym bardziej uszczęśliwisz swojego pupila. Niektóre modele posiadają kilka dość funkcjonalnych dodatków takich, jak poidełka, czy obrotowe drzwiczki do podawania jedzenia. Wbrew pozorom i na przekór staraniom, niektóre pieski bywają dość groźne.

Posiadają jednego właściciela i wszyscy inni domownicy stanowią dla nich zagrożenie. W takim wypadku obrotowy podajnik jedzenia jest idealnym rozwiązaniem, gdy opiekun musi wyjechać. Innym, ważnym elementem jest przejście do budy. Niektóre modele posiadają specjalny otwór i zatrzaski, które łączą domek naszego psiaka z kojcem. To bezpieczne i eleganckie rozwiązanie, które znacznie zwiększa powierzchnię użytkową.

 

Materiał

Kojce dla psów zazwyczaj wykonane są z metalowych prętów. W zależności od wielkości klatki charakteryzują się one różną twardością. Im mocniejszy materiał, tym produkt jest bardziej odporny na uderzenia, ale również stanie się o wiele cięższy. Ten czynnik nie jest istotny jeśli poszukujesz kojca stacjonarnego. Jednak w przypadku, gdy planujesz przenosić w klatce swojego pupila zwróć szczególną uwagę na wagę samej klatki.

Często spotykanym połączeniem w przypadku rozbudowanych kojców jest zestawienie metali z drewnem. Taki design prezentuje się bardzo elegancko, przytulnie i przy okazji daje dodatkowe zabezpieczenie dla pupila.

Właściciele malutkich piesków decydują się często na kojce wykonane z plastiku. Są one kolorowe, ładne, lecz dość kruche i mało odporne na złamania. Nadają się tylko dla słabych pupili, które nie przewrócą delikatnej konstrukcji.

 

 

Zadaszenie

Najlepszy kojec dla psa to taki, który będzie użyteczny w różnych warunkach pogodowych. Z tego względu, dość istotną kwestią w wyborze odpowiedniego kojca jest decyzja o zadaszeniu. Takie rozwiązanie posiada zarówno plusy, jak i minusy. Z pewnością, zakup klatki z dachem wiąże się z dużym wydatkiem, którym możemy zminimalizować wybierając prostszą wersję kojca. Z drugiej jednak strony, klatka jest inwestycją na wiele lat i wprowadzanie zmian i ulepszeń później skutkuje poniesieniem znacznie większych kosztów. Dach ochroni naszego psiaka przed warunkami atmosferycznymi. Zablokuje nie tylko deszcz, czy śnieg, ale również da cień w upalne dni.

Poza tym jest dodatkowym zabezpieczeniem przed ewentualną ucieczką. Wiele zwierząt bardzo szybko nauczy się wspinaczki po kracie, przez co w najmniej oczekiwanym momencie może wydostać się poza obręb naszego podwórka. Oprócz tego, kojec z dachem wygląda estetycznie i zwykle stanowi ozdobę naszego podwórka. Możemy przymocować do niego kwiaty lub inne ozdoby, co nada otoczeniu ciepła i domowego klimatu.

 

Kojce dla psów w dobrych cenach

Cena kojców dla psów uzależniona jest przede wszystkim od wielkości klatki oraz użytych materiałów. Najprostsze klatki kosztują ok. 50 zł. Jeśli zależy Ci na nieco bardziej solidnej konstrukcji, przeznaczonej dla większych piesków musisz przygotować się na wydatek 200 zł. Najbardziej profesjonalne kojce, wyposażone w szereg dodatkowych gadżetów mogą kosztować nawet 2 tyś zł.

 

 

Najlepsze kojce dla psów w 2021 roku

 

Nie każdy jest zwolennikiem trzymania psa w domu, ale przywiązanie go do budy też nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego najlepiej zdecydować się na ustawienie kojca, aby nasz czworonóg miał swobodę ruchu, ale jednocześnie nie mógł biegać po całym podwórku. Aby ułatwić Państwu wybór przedstawiamy ranking kojców dla psa.

 

Nasze zalecenia

 

Maritom 3M x 2M

 

Nasza pierwsza propozycja to wysokiej jakości kojec Maritom. Jest to estetyczny, trwały produkt, w pełni bezpieczny dla zwierzaka. Model ten został wykonany z ocynkowanych profili, które nie mają ostrych krawędzi. Dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że Twój psiak skaleczy się o obudowę kojca. Wymiary produktu to: szerokość – 3 m, długość – 2 m oraz wysokość z przodu – 1,7 m i tyłu – 1,5 m.

Dzięki takiej pojemności jest to odpowiednia propozycja dla posiadaczy większych psów. Szczeble rozmieszczone są co 10 cm i mają wymiary 20 cm x 20 cm. Spad dachu klatki sprawia, że w okresie zimowym nie musisz przejmować się odśnieżaniem. Trapezowa blacha na dachu jest ocynkowana. Produkt ma też drzwiczki z ryglem, a więc pies sam z niego nie wyjdzie.

Ten najlepszy kojec dla psa to solidna, wykonana z wysokiej jakości materiałów propozycja, która cieszy się wieloma pozytywnymi ocenami konsumentów. Bardzo dobrze oceniają oni nie tylko stabilną konstrukcję tego modelu, ale też jego wymiary, które dają psu swobodę ruchu. 

Maritom 3M x 2M to  kojec dla psów o wymiarach 2 m x 3 m. Z kolei wysokość tego produktu w najwyższym miejscu wynosi 1,7 m, a w najniższym 1,5 m.

Zalety
Wymiary:

Prezentowany kojec jest bardzo duży. Dlatego z pewnością nasz pies będzie mógł się w nim swobodnie poruszać. W takim miejscu możemy trzymać więcej niż jednego psa.

Spad:

Kojec jest trochę wyższy z przodu. Dzięki temu zimą nie będziemy musieli męczyć się z odśnieżaniem dachu, ponieważ łatwiej nam będzie zepchnąć śnieg.

Wykonanie:

Ocynkowane profile nie mają ostrych krawędzi. Nie musimy więc obawiać się, że nasz pupil zrobi sobie krzywdę.

Drzwi:

Rygiel, na który zamykane jest wejście kojca, bardzo dobrze utrzymuje drzwi w jednym miejscu. Dlatego pies nie może sobie ich sam otworzyć.

Konstrukcja:

Kojec ten jest bardzo stabilny. Nie musimy więc martwić się, że produkt szybko się zniszczy.

Wady
Szczebelki:

Pomiędzy kratami są dość spore przerwy. Dlatego kojec nie jest polecany do trzymania w nim małych psów.

 

 

 

 

Inter-zoo Park I 86 x 60cm 

 

Jeżeli szukasz kojca dla małego psa, to bardzo dobrze trafiłeś. Chcielibyśmy przedstawić Ci Inter-zoo Park I 86 x 60cm. Jest to produkt, którego wymiary wynoszą:  długość – 86 cm i wysokość – 60 cm. Kojec ten ma kształt wielokąta, a w najszerszym miejscu jego szerokość wynosi 140 cm.

Jeżeli chodzi o wykonanie modelu, to jest to chromowana stal. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych, więc nie musimy się obawiać, że model zardzewieje. Oprócz tego belki ustawione są bardzo blisko siebie, więc nasz pupil nie opuści wnętrza bez naszego pozwolenia. Jest to bardzo lekki model, i przenoszenie go nie sprawi nam problemów.

Drzwiczki prezentowanego kojca otwiera się bardzo łatwo i szybko. Właściciele psów wypowiadają się pochlebnie o opisywanym modelu. Szczególnie podoba im się możliwość łatwego przenoszenia kojca oraz szczelnie ustawione belki produktu.

Inter-zoo Park I 86 x 60cm to dobry kojec dla psa do 100 zł, którego wymiary to 86 cm x 60 cm. Jest to produkt wykonany z chromowanej stali. Belki kojca ustawione są blisko siebie.

Zalety
Wykonanie:

Produkt ten został wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej. Jest to bardzo mocny materiał, więc kojec posłuży nam przez dłuższy czas.

Transport:

Jest to lekki produkt. Dlatego też w każdym momencie możemy go przenieść i łatwo znaleźć dla niego dogodne miejsce.

Belki:

Belki są gęsto ustawione. W związku z tym nawet najmniejszy pies nie ma szans się przez nie przecisnąć, ani ich odkształcić.

Drzwiczki:

Wejście otwiera się w naszą stronę. Oprócz tego otwieranie i zamykanie drzwiczek jest bardzo łatwe i szybkie.

Wady
Wymiary:

Prezentowany kojec sprawdzi się jedynie dla bardzo małych psów. Większy pupil może z niego bardzo łatwo wyskoczyć, lub będzie mu po prostu za ciasno.

 

 

 

 

Savic Dog Park 1

 

Dobry i tani kojec dla psa Savic Dog Park 1 to doskonałe zewnętrzne ogrodzenie dla zwierząt wykonane z metalu. Odstęp między elementami klatki wynosi 4 cm, a więc pies nie przeciśnie się między nimi. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo psu, a także nam. Dzięki temu, że model ten posiada zakotwiczenie, nawet w czasie porywistego wiatru

nie będzie stwarzał zagrożenia. Jest to produkt sprzedawany bez dachu – z każdej strony jest obudowany klatką.

Zatem jeśli chcesz stworzyć bezpieczny dom dla swojego psiaka, w którym będzie chroniony przed zmienną pogodą, musisz dokupić zadaszenie. Jednocześnie jest to świetna propozycja do domu. Kojec dostępny jest w różnych wersjach – również bardzo małych, dzięki czemu będzie idealny także dla mniejszych czworonogów.

W sklepach oferujących ten model znajdziesz kojec o wymiarach 61 cm x 61 cm, 61 cm x 91 cm oraz 61 cm x 107 cm. Konsumenci wysoko ocenili świetny stosunek ceny do jakości produktu, a także to, że może stanowić klatkę nie tylko dla psów, ale wielu innych zwierząt.

Savic Dog Park 1 to kojec dla małego lub średniego psa. Kojec ten znajdziesz w trzech różnych wymiarach. Jest to 61 cm x 61 cm, 61 cm x 91 cm, a także 61 cm x 107 cm.

Zalety
Konstrukcja:

Produkt został bardzo solidnie skonstruowany. Dodatkowo ma on zakotwiczenie, chroniące przed porywistym wiatrem.

Belki:

Odstępy pomiędzy belkami są bardzo małe. Dlatego możemy być pewni, że nasz pupil się pomiędzy nimi nie przeciśnie.

Rozmiar:

Kojec ten możemy znaleźć w kilku wymiarach. Bardzo łatwo możemy więc wybrać taki model, w którym nasz pupil będzie mógł się swobodnie poruszać.

Wejście:

Drzwi kojca mają specjalny rygiel, którego pies nie może sobie sam otworzyć. Możemy być więc pewni, że pies nie opuści wnętrza produktu podczas naszej nieobecności.

Wady
Dach:

Produkt ten nie został zaopatrzony w dach lub w folię. Dlatego w przypadku deszczu pies może zmoknąć i zachorować.

 

 

 

 

MidWest 61cm 

 

MidWest 61cm to według Internautów jeden z ładniejszych kojców dla psów. Jest to bardzo często wybierany model ze względu na kilka właściwości. Jedną z nich jest łatwy transport. Produkt ten możemy złożyć do bardzo małych rozmiarów, więc jego przewożenie nie sprawi nam problemów.

Prezentowany kojec jest bardzo stabilny. Na narożnikach znajdziemy stabilizatory, które zapobiegają przewróceniu się modelu pod wpływem wiatru. Oprócz tego elementy kotwiczące wbijane do ziemi zapobiegają przesuwaniu się kojca pod wpływem działania psa lub warunków atmosferycznych. Produkt wykonany został z ocynkowanego drutu, który jest mocnym materiałem.

Drzwi tego kojca są bardzo solidnie skonstruowane. Mają one podwójne zamki, więc zwierzę nie może sobie samo ich otworzyć. Zwiększa to bezpieczeństwo psa oraz osób na naszej posesji. Jest to kojec bardzo często chwalony przez właścicieli psów. Szczególnie cenią oni stabilność tego produktu oraz jego solidne wykonanie. Internauci wspominają także o dużym rozmiarze prezentowanego kojca.

MidWest 61 to kojec, który możemy postawić na zewnątrz i z pomocą elementów kotwiczących zabezpieczyć go przed przemieszczaniem się. Wymiary tego produktu to: 61 cm x 61 cm

Zalety
Konstrukcja:

Produkt ten wyposażony został w elementy zabezpieczające, które wbijamy w ziemię, a także stabilizatory na narożnikach, które utrzymują kojec w jednym miejscu.

Wejście:

Drzwi są bardzo solidnie wykonane. Mają one podwójne zamki, więc pies nie może opuścić wnętrza modelu bez naszej wiedzy.

Transport:

Kojec możemy w bardzo prosty sposób złożyć do rozmiarów średniej walizki. Pozwoli nam to przemieścić produkt w każdym momencie.

Wady
Wymiary:

Model nie jest zbyt duży. Dlatego polecamy go raczej dla małych i średnich psów. W innym wypadku większe czworonogi mogą czuć się w nim mało swobodnie.

Dach:

Pies nie jest zabezpieczony, kiedy nagle zacznie padać. Kojec nie ma dachu, ani folii, która mogłaby zabezpieczyć go przed opadami.

 

 

 

 

VidaXL 200x195cm 

 

Osobom, które chciałyby potrenować z psem w ustronnym miejscu, polecamy VidaXL 200x195cm. Jest to idealny kojec do przeprowadzania w nim szkoleń oraz krótkich treningów. Wszystko za sprawą bardzo dużych wymiarów produktu. Wynoszą one 200 cm x 200 cm x 195 cm.

Taki kojec zapewnia nawet dużemu psu zupełną swobodę. My z kolei mamy miejsce, w którym możemy nauczyć zwierzaka kilku nowych sztuczek, bez obawy, że coś będzie rozpraszało psa. Jest to kojec wykonany ze stali ocynkowanej. Materiał ten jest mocny i z pewnością posłuży nam i pupilowi przez długi czas. Montaż produktu jest bardzo łatwy –  potrzebujemy jedynie kilku minut.

Produkt wybierany jest przez wielu właścicieli psów. Dzieje się tak, ponieważ ma on bardzo duże wymiary, a oprócz tego jego konstrukcja jest stabilnie wykonana. Internauci uważają także, że zamontowanie tego produktu jest bardzo łatwe.

VidaXL 200×195 to kojec przeznaczony do przeprowadzania w nim treningów lub szkoleń. Produkt ma wymiary 200 cm x 200 cm x 195 cm, więc nie musimy się martwić o swobodę psa.

Zalety
Wymiary:

Kojec ten jest bardzo duży. Mamy więc pewność, że każdy pies będzie się w nim czuł komfortowo. Oprócz tego jest to na tyle duży model, byśmy mogli w nim szkolić zwierzaka.

Wykonanie:

Stal ocynkowana, z której wykonany został kojec jest bardzo mocnym materiałem. Dlatego możemy być pewni, że posłuży nam na długo.

Wady
Wejście:

Drzwi tego produktu nie zostały zbyt solidnie wykonane. Istnieje ryzyko, że większy pies może nauczyć się, jak je otwierać.

Transport:

Jest to stosunkowo duży model. Dlatego jego transport oraz próba przenoszenia mogą być dość kłopotliwe.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Transtal 2,35×2,00M

 

Kojec ocynkowany Transtal bez podłogi, to nasza kolejna propozycja. Konstrukcja tego produktu została pospawana i wykonana z czarnego materiału. Następnie poddano ją metodzie cynkowania zanurzeniowego. Gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia.

Poza tym zastosowane profile zamknięte o dużych przekrojach zapewniają wysoką wytrzymałość konstrukcji i stabilność. Kojec jest zadaszony blachą ocynkowaną, a więc zapewnia psu odpowiednie warunki, nawet podczas złej pogody.

Dach posiada spadek do tyłu, ale istnieje możliwość konfiguracji tego elementu. Model ten ma solidne zamknięcie ze sprężyną uniemożliwiające wydostanie się psa na zewnątrz. Wymiary produktu to: szerokość – 2,35 m, długość – 2,00 m. Jak podkreślają konsumenci jest to wysokiej jakości produkt, który został estetycznie wykończony.

 

 

Transtal 1,74×1,80M

 

Kojec Transtal o wymiarach 1,74 m x 1,80 m bez podłogi to nasz numer trzeci. Jest on pomalowany proszkowo, metodą piecową. Dzięki temu powierzchnia lakieru jest odporna na działanie promieni UV. W efekcie, piękny, zielony kolor nie blaknie (dostępne są też inne wersje kolorystyczne produktu).

Model ten cechuje się wyjątkową stabilnością konstrukcji, co ma związek z zastosowaniem profili zamkniętych o dużych przekrojach, a także wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia. Kojec ten sprzedawany jest w zestawie z dachem, który został wykonany z blachy ocynkowanej. Dzięki temu stwarzasz swojemu pupilowi odpowiednie miejsce do spędzania czasu na zewnątrz, nawet w deszczowe dni.

Dach kojca posiada spadek do tyłu, ale dostępne są również inne konfiguracje. Produkt ten ma solidne zamknięcie ze sprężyną. Opinie o kojcach dla psa tego producenta są bardzo pochlebne. Produkty tej marki uważane są za solidne i niezwykle wytrzymałe.

 

 

Transtal 2,90X2,00M

 

Kojec Transtal bez podłogi, z oblachowaniem po bokach dachu, to nasza druga propozycja. Jest to model pomalowany proszkowo na kolor czarny (metodą piecową). Dzięki temu powierzchnia lakieru jest wysoce odporna na promienie UV, nie blaknie i pięknie prezentuje się nawet przez kilkanaście lat.

Dostępne są również inne wersje kolorystyczne tego produktu – zieleń, brąz i srebro. Dzięki zamkniętym profilom o dużych przekrojach i wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia konstrukcja jest bardzo stabilna. Ponadto kojec jest zadaszony blachą ocynkowaną, która zabezpieczy psa w czasie złych warunków pogodowych.

Co więcej dach ma spadek do tyłu. Wymiary produktu to: szerokość – 2,90 m i długość – 2,00 m. Model ten ma solidne zamknięcie ze sprężyną. Produkt można zakupić z dodatkową zabudową boków. Kojec ten ceniony jest za jakość wykonania oraz spore wymiary zapewniające swobodę ruchu większym pupilom.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status