Najlepszy wykrywacz Minelab

Ostatnio aktualizowane: 13.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.


Jaki wykrywacz Minelab wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Wydawać by się mogło, że wykrywacze metali nie mają zastosowania w domu. Okazuje się jednak, że mogą być one bardzo przydatne. Takie urządzenie może pomóc Ci prześledzić przebieg instalacji w ziemi, a nawet upewnić się, czy na Twojej działce nie znajdują się niebezpieczne niewybuchy. Innym zastosowaniem jest rekreacyjne poszukiwanie monet lub fragmentów biżuterii w lasach oraz na plaży. Aby jednak cieszyć się zabawą, jaką dają takie ekspedycje, musisz zadbać o to, by Twój sprzęt działał dobrze. W zakupie możliwie najlepszego urządzenia na rynku pomoże Ci nasz poradnik. Znajdziesz w nim praktyczne informacje o tym, na co zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy niewielki ranking, w którym znalazły się trzy najlepsze wykrywacze Minelab.

Australijska marka Minelab to powszechnie znana firma, która stosunkowo niedawno wprowadziła na rynek bardzo nowoczesne wykrywacze metali. Producent w swojej ofercie ma zarówno sprzęty przeznaczone dla amatorów i średnio zaawansowanych poszukiwaczy, jak również dla profesjonalnych służb porządkowych. Wszystkie modele, które oferuje marka Minelab odznaczają się eleganckim wyglądem, zastosowaniem najnowszych technologii oraz niską ceną. To właśnie bardzo niewielkie koszty zakupu sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wykrywacze tej marki.

Przed jego zakupem, musisz zwrócić uwagę na to, jaką dyskryminację oferuje. Dzięki tej opcji, przyrząd jest w stanie pominąć niechciane elementy, takie jak kolorowe metale lub przedmioty o niewielkich gabarytach. Jest to szczególnie istotne, gdy masz zamiar używać go w lesie czy na plaży, gdzie znajduje się dużo śmieci.

Kolejnym, godnym uwagi elementem jest ekran, na którym wizualizują się znalezione przedmioty. Zdecydowana większość dostępnych na rynku modeli wyposażona jest w wyświetlacz LCD. Im jest on większy, tym prostsza interpretacja znaleziska.

Ważnym elementem budowy wykrywacza jest jego cewka. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, kupowanie największego modelu wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli celem Twoich poszukiwań są duże przedmioty, to powinieneś zdecydować się na typ z nieco większą cewką. W przypadku, gdy planujesz poszukiwanie biżuterii, monet i innych drobnych części, radzimy zdecydować się na mniejszy przyrząd. Niestety, duża cewka ma mniejszą czułość na niewielkie obiekty.

 

 

Wykrywacze Minelab – Ranking

 

 

Minelab Go-Find40

 

Urządzenie Go-Find40 to najlepszy wykrywacz Minelab w 2021 roku. Prezentowany model może być używany zarówno przez profesjonalne służby porządkowe, jak i amatorów. Dzięki niewielkiej wadze, która wynosi niecałe 1,5 kg, ze sprzętu mogą korzystać nawet dzieci. Również jego przenoszenie jest wygodne, co spowodowane jest niewielkimi gabarytami wykrywacza. Złożone urządzenie ma jedynie 55 cm długości.

Prezentowany produkt oferuje poszukiwanie ukrytych skarbów nie tylko na lądzie. Jest to możliwe, dzięki wodoodpornej cewce. Jej średnica wynosi 10 cm i jest odpowiednia do poszukiwań średniej wielkości produktów oraz niewielkich przedmiotów, jak kolczyki, bransoletki i monety. Dopuszczalna głębokość pracy modelu wynosi 60 cm. Zdecydowanie zwiększa to zakres poszukiwań.

Poziom dyskryminacji oferowany przez urządzenie jest bardzo wysoki. Prezentowany sprzęt proponuje nam pominięcie takich elementów, jak gwoździe, folie, pierścionki czy monety.

Opinie konsumentów o tym przyrządzie są bardzo pozytywne. Wielu użytkownikom do gustu przypadła opcja przesyłania danych między wykrywaczem, a urządzeniami mobilnymi przy pomocy interfejsu Bluetooth.

 

 

 

 

Minelab X-Terra 705

 

Urządzenie Minelab X-Terra 705 to wysokiej klasy wykrywacz metali. Ze względu na dużą ilość funkcji, model ten polecany jest doświadczonym poszukiwaczom, którzy mają wprawę w posługiwaniu się przyrządami tego typu. Wiedz jednak, że obsługa takiego urządzenia jest bardzo intuicyjna, zatem poradzą z nią sobie nawet osoby początkujące.

Dużą zaletą prezentowanego produktu jest to, że został on wyposażony w kilka trybów, które przyspieszą Twoje poszukiwania. Dzięki temu może zostać on wykorzystany do wykrywania monet, kosztownej biżuterii, a nawet samorodków złota.

Kolejnym udogodnieniem są liczne typy poszukiwania z dyskryminacją. Funkcja ta pomoże Ci pominąć przedmioty, które Cię nie interesują. Jednym z nich jest opcja, która nazywa się All-Metal i gwarantuje, że model będzie sygnalizował znalezienie elementów, wykonanych jedynie z metalu. Kolejny tryb to Iron Mask, omijający w swoich poszukiwaniach żelazo.

Powodem, dla którego tak wielu konsumentów zdecydowało się na zakup prezentowanego wykrywacza jest specjalny tryb namierzania Pinpoint. Dzięki niemu użytkownik od razu dostaje informację o dokładnym kształcie i wymiarach zlokalizowanego przedmiotu. Właśnie dlatego opinie użytkowników o tym przyrządzie są tak pochlebne.

 

 

 

 

Minelab X-Terra 305

 

Prezentowany model X-Terra 305 to bardzo popularny wykrywacz Minelab w dobrej cenie. Polecany jest on wszystkim poszukiwaczom, zarówno tym amatorskim, jak i profesjonalnym. Prezentowane urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, co sprawia, że bardzo wiele osób zdecydowało się na ten zakup.

Dużą zaletą sprzętu jest jego wodoodporność. Dzięki temu możesz zwiększyć zakres poszukiwań skarbów. Takie udogodnienie szczególnie zainteresuje osoby, które zajmują się oczyszczaniem jezior i stawów z metalowych zanieczyszczeń.

Prezentowany model posiada bardzo dokładną, 12 -segmentową dyskryminację wybiórczą. Pozwala to nam na pominięcie wybranego rodzaju metali w czasie poszukiwań. Jest to szczególnie przydatne, gdy teren, na którym pracujemy jest zaśmiecony.

Ciekawym udogodnieniem jest możliwość ręcznego dostosowania trybu pracy do gruntu, na którym operujemy. Wynika to z tego, że niektóre gleby cechują się większą gęstością , a ich odkrycie jest dość trudne.

Opinie konsumentów o tym przyrządzie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników pochwaliło opcję identyfikacji tonowej, która pomoże Ci lepiej zlokalizować przedmiot. Co więcej, wielu użytkowników doceniło wysoką, liczącą aż 18,7 kHz częstotliwość sprzętu. Gwarantuje ona bowiem łatwiejsze zlokalizowanie metali.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir