Ranking 3 najlepszych wykrywaczy metali Garrett w 2020

Ostatnio aktualizowane: 30.09.20

 

Przewodnik zakupowy – Jaki wykrywacz metali Garrett wybrać?

 

Choć wykrywacz metali nie jest najbardziej niezbędnym przyrządem, to jego posiadanie może okazać się bardzo przydatne. Docenią go osoby, które kiedykolwiek zgubiły konkretne rzeczy na plaży. Naturalnie, urządzenie to przyda się zarówno małym, jak i dorosłym odkrywcom. Jeśli chcesz, aby Twoje eskapady były owocne, powinieneś zaopatrzyć się w możliwie jak najlepszy sprzęt. Aby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim informacje o tym, na co zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu. Co więcej, na jego końcu umieściliśmy krótki ranking, gdzie znalazły się trzy najlepsze wykrywacze metali Garrett.

Amerykańska marka Garrett swoją historię zaczęła w 1964 roku, gdy grupa odkrywców, postanowiła zaprojektować urządzenie, które pomoże w wykrywaniu metalu. Ich pierwsze produkty cechowały się wysoką jakością wykonania, dużą precyzją działania i stosunkowo niewielką ceną. Po ponad 50 latach od sprzedania pierwszego wykrywacza metalu, przyrządy tej marki posiadają te same cechy. Są one doceniane zarówno przez amatorskich, hobbystycznych poszukiwaczy, jak również klientów profesjonalnych, np. licznych agencji ochroniarskich. Produkty tej firmy cechują się dużą precyzją działania.

Wykrywacze metali dzielą się na statyczne i dynamiczne. Te pierwsze, są bardzo czułe na ukryte głęboko duże przedmioty. Drugi z kolei, musi być umieszczony bezpośrednio nad szukanym przedmiotem. Dobrze dyskryminuje niechciane metale. Urządzenia wysokiej klasy łączą w sobie oba te tryby. Sprawia to, że uzupełniają się, co gwarantuje większe powodzenie poszukiwań. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli interesuje Cię szukanie niewielkich przedmiotów, jak monety, nie powinieneś kupować wykrywacza ze zbyt dużą cewką. Może on bowiem okazać się nieczuły na niewielkie elementy.

Kolejną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę przed zakupem to ciężar wykrywacza. Na rynku dostępne są sprzęty o wadze od 5 kg do nawet 25 kg. Jeśli wiesz, że Twoje poszukiwania zajmą cały dzień, lepiej zdecydować się na lżejsze urządzenie. Warto również zainwestować w urządzenie z podłokietnikiem, który zmniejszy ciężar w nadgarstku. Ważną cechą jest dyskryminacja niewielkich obiektów oraz metali kolorowych i żelaznych przedmiotów. Taka opcja ułatwi nam poszukiwania.

 

 

3 najlepszych wykrywaczy metali Garrett. Opinie w 2020 roku

 

1. Wykrywacz metali Garrett Euro ACE Package

 

Model Euroace to godny polecenia wykrywacz metali, wyprodukowany przez znaną markę Garrett. Urządzenie to jest bardzo innowacyjne i nowoczesne, a jednocześnie proste w użyciu. Dzięki temu jest odpowiednie zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Dużą zaletą przyrządu jest jego wszechstronność. Dzięki specjalnej cewce typu DD o wymiarach 21,5 cm x 28 cm, bez problemu zidentyfikujesz metale czy żelazo na każdym terenie. Co więcej, urządzenie to jest bardzo czułe, co sprawia, że bez problemu znajdziesz nawet niewielkie przedmioty, które znajdują się na dużej głębokości.

Prezentowany sprzęt pozwoli Ci zaoszczędzić dużo cennego czasu, ponieważ posiada duży zasięg detekcji. Sprawi to, że nawet poszukiwania na bardzo zaśmieconym terenie odbędą się szybko i sprawnie. Co więcej, posiada on dość duży poziom dyskryminacji niechcianych, kolorowych metali.

Warto również zauważyć, że dość nietypowy kształt cewki pozwala użytkownikowi na poszukiwanie metali, nawet w trudno dostępnych miejscach. Poza tym, pole detekcji prezentowanego produktu obejmuje całą długość cewki. Takie rozwiązanie sprawia, że dużo prościej będzie Ci wyselekcjonować szukany przedmiot.

Opinie konsumentów o tym przyrządzie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło jego prostą obsługę oraz dużą czułość.  Ten najlepszy wykrywacz metali Garrett w 2020 roku posiada wygodną,  regulowaną rączkę, która nie przeciąża nadgarstka.

 

 

 

 

2. Wykrywacz metali Garrett ACE 250 

 

Urządzenie typu ACE 250 to wykrywacz metali Garrett w dobrej cenie. Sprzęt ten używany jest zarówno przez amatorów, jak również profesjonalistów, takich jaki firmy ochroniarskie czy jednostki porządkowe. Wynika to z tego, że jego użycie jest bardzo intuicyjne.

Dużą zaletą urządzenia jest automatyczne dostosowanie pracy produktu do gruntu. Pozwala to na dużo dokładniejsze lokalizowanie interesujących nas przedmiotów. Co więcej, prezentowany model wyposażony jest w aż 12 zakresów dyskryminacji. Jest to szczególnie przydatne, gdy używamy wykrywacza na bardzo zaśmieconym terenie.

Użytkownicy mogą cieszyć się trybami pracy, które pozwolą na wykrycie, takich elementów, jak biżuteria, monety, a także stare relikty. Korzystanie z prezentowanego modelu jest bardzo proste i wygodne. Spowodowane jest to tym, że sprzęt został wyposażony w regulowany uchwyt, który zmniejsza napięcie w nadgarstku.

Udane poszukiwania są zagwarantowane przez wysokiej jakości cewkę RHINO TOUGH PROformance o średnicy 9 cm. Takie wymiary zapewniają dużą precyzję pracy.

Opinie konsumentów o tym przyrządzie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło prostą obsługę modelu oraz to, że umożliwia on łatwą lokalizację znaleziska. Jest to zasługa wykorzystania innowacyjnej technologii Pinpointing. Wykrywacz precyzyjnie znajduje położenie przedmiotu, a zgromadzone dane są wyświetlane na ekranie LCD.

 

 

 

 

3. Wykrywacz metali Garrett AT Gold

 

Urządzenie o nazwie AT Gold jest jednym z najnowszych i najbardziej nowoczesnych modeli marki Garrett. Ze względu na parametry, na zakup tego przyrządu decydują głównie profesjonalni poszukiwacze oraz służby porządkowe. Wiedz jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, by również amatorzy korzystali z tego urządzenia.

Wiele osób decyduje się na zakup prezentowanego modelu, gdyż jest to jeden z niewielu produktów na rynku, które jest wodoszczelny. Dzięki temu udogodnieniu, każdy użytkownik może nie tylko dowiedzieć się, jakiego rodzaju metal został znaleziony, ale również, na jakiej głębokości się on znajduje.

Warto dodać, że prezentowany produkt cechuje się dość dużą częstotliwością, która wynosi 18 kHz. Przez co, wykrywacz ten jest niezawodny podczas szukania niewielkich elementów, wykonanych z metali szlachetnych czy złota.

Kolejną zaletą modelu jest duża dyskryminacja, która pomoże Ci odróżnić wielkość znalezionych rzeczy. Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. W swoich recenzjach użytkownicy podkreślają, że choć jest to dość drogi sprzęt, to wart swojej ceny. Wykrywacz pozwala bowiem na znalezienie nawet niewielkich fragmentów biżuterii.

 

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status