Najlepszy koc piknikowy 200 x 200

Ostatnio aktualizowane: 30.05.20

 

Jaki koc piknikowy 200 x 200 wybrać?

 

Na pikniku z pewnością nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Jednak podstawą jest koc, na którym usiądziemy. Pojawia się jednak pytanie: czy każdy koc nadaje się na piknik? Przed wyborem tego najlepszego radzimy się zastanowić nad kilkoma aspektami. Kilka z nich rozwinęliśmy w poniższym artykule.

W naszym poradniku skupiliśmy się na kocach 200 cm x 200 cm. Produkt o takich wymiarach jest zazwyczaj na tyle duży, aby zmieściły się na nim 3 – 4 osoby. Na środku możemy również swobodnie porozstawiać talerze z jedzeniem. Właśnie dlatego tak duże koce są najpopularniejsze.

Najlepszy koc piknikowy 200 x 200 cm w 2020 roku jest składany. Wiele produktów tego typu po złożeniu ma kształt małej torby, którą możemy po prostu przenosić ze sobą w ręce. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie – jest nie tylko wygodne, ale co więcej -do środka możemy włożyć dodatkowe rzeczy, a sam koc nie będzie zabierał miejsca w innej, większej torbie.

Nie mniej ważny jest materiał, z jakiego dany produkt jest wykonany. Może to być miękka tkanina, np. bawełna, lecz koniecznie musi mieć sporą domieszkę poliestru. Jest to dobry materiał, dzięki któremu koc nie ulegnie szybko zniszczeniu oraz nie przepuści wody, więc nie przemokniemy. Wiele osób wybiera również polar. Niektóre modele mają też podszewkę, która dobrze izoluje zimno.

Wiele osób uważa, że najlepsze koce piknikowe 200 x 200 cm są grube. Podczas pikniku z pewnością spędzimy kilka godzin siedząc na trawie. Nie będziemy przejmować się mniejszymi kamieniami, które mogą uprzykrzyć nam odpoczynek. Dlatego najlepiej wybrać wystarczająco gruby koc, aby przesiadywanie na nim zawsze było dla nas komfortowe.

Obszycie jest elementem, na który musisz koniecznie zwrócić uwagę. Najlepiej, aby dany produkt miał wzmacniającą taśmę, która dodatkowo sprawia, że boki koca nie są narażone na uszkodzenia. Zwykła nić może łatwo się przerwać lub przemoknąć, co może doprowadzić do tego, że na kocu pojawią się dziury.

 

 

Koce piknikowe 200 x 200 – ranking

 

 

Sapphire Zygzak 

 

Jeżeli wybierasz się na plażę lub na piknik, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zabranie ze sobą Sapphire Zygzak. Wykonanie modelu jest bardzo dobre. Jego dolna warstwa jest pokryta pianką PVC, która dodatkowo jest zabezpieczona folią aluminiową. W rezultacie dobrze izoluje nas od podłoża, dzięki czemu nie jest nam zimno podczas długiego przesiadywania na kocu.

Górna warstwa produktu to polar. Jest to miękki materiał, więc z pewnością będzie nam wygodnie. Koc jest na tyle duży, że spokojnie zmieszczą się nam nim 4 osoby. Model po złożeniu przypomina torbę. Ma on uchwyt, więc przenoszenie go nie będzie stanowić dla nas problemu. Warto wspomnieć, że uchwyt jest regulowany.

Osoby, które już zakupiły prezentowany koc piknikowy 200 x 200 cm w dobrej cenie uważają, że charakteryzuje się on atrakcyjną kolorystyką. Użytkownicy uważają również, że produkt jest bardzo miękki, a spędzanie na nim całego popołudnia jest przyjemnością.

 

 

 

 

Cilio CI-156652 


Cilio CI-156652 to koc piknikowy o wymiarach 200 cm x 200 cm, z którego z pewnością będziesz zadowolony. Wierzchnia warstwa produktu to delikatna flanela. Pozwala nam ona na spokojny wypoczynek na kocu. Z kolei gumowa, spodnia warstwa została specjalnie podszyta i zaimpregnowana. Sprawia to, że model jest nieprzemakalny. Nie musimy się martwić, że siedząc na kocu nasze ubranie lub jedzenie przemoknie.

Złożenie koca nie zabiera zbyt dużo czasu. Na końcu możemy zapiąć go rzepem, więc wydaje się bardzo mały i poręczny. Ma on również uchwyt, dzięki któremu przenoszenie go nie będzie trudnym zadaniem. Jeżeli chodzi o design, to jest on bardzo ciekawy i wyróżnia się na tle innych koców. Znalezienie modelu na plaży lub na polanie będzie dla nas łatwe.

Użytkownicy najczęściej chwalą produkt za to, że nie przepuszcza wody, więc możemy na nim siedzieć, nawet jeżeli ziemia jest mokra. Wiele osób przyznaje również, że przenoszenie koca nie jest żadnym problemem.

 

 

 

 

Meteor Pasy Multikolor 5

 

Meteor Pasy Multikolor 5 to koc, który sprawi, że piknikowanie będzie dla nas maksymalnie przyjemne. Na początku przyjrzyjmy się wykonaniu produktu. Jest on bardzo dobrze wykończony, a jego górna warstwa to polar. Materiał ten zapewnia nam odpowiednią izolację od podłoża, więc możemy położyć go nawet na mokrą ziemię i nie zamarzniemy. Z kolei cienka warstwa aluminium sprawia, że woda nie przedostaje się na górną warstwę, a koc zapewnia dobrą termoizolację.

Po złożeniu koc nie zabiera zbyt dużo miejsca, więc możemy włożyć go do nawet małej torby. Mamy również możliwość transportowania produktu z pomocą wygodnego uchwytu. Koc jest zapinany na rzep, więc nie rozwinie się podczas przenoszenia.

Warto wspomnieć o designie produktu. Koc ma bardzo żywe kolory, dzięki którym szybko rozpoznamy go na plaży albo w innym miejscu. Użytkownicy uważają, że jest bardzo dobrze wykonany oraz gwarantuje dobrze spędzony czas.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status