Najlepsza torba termoizolacyjna

Ostatnio aktualizowane: 25.10.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką torbę termoizolacyjną wybrać?

 

Przewożenie ze sobą jedzenia jest dość ciężkim zadaniem, bowiem pod wpływem dużej temperatury, jaka panuje w samochodzie czy pociągu wiele potraw psuje się. Z tego powodu, jeśli wraz z rodziną regularnie jeździcie na kemping, warto zakupić dobrej jakości torbę termoizolacyjną. Tego typu produkt pozwoli na uprzednie przygotowanie takich dań, jak sałatki czy ciasta, a następnie zabranie ich ze sobą w podróż. Nie będziesz musiał się obawiać o to, czy składniki się roztopią. Jeśli pragniesz zakupić taki sprzęt, ale nie wiesz jak, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Znajdziesz w nim wiele porad o tym, jak dokonać właściwej inwestycji. Dodatkowo na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, gdzie opisaliśmy trzy najlepsze torby termoizolacyjne, na które warto zwrócić uwagę.

Wiele modeli działa na zasadzie przejmowania temperatury włożonego produktu. Oznacza to, że po włożeniu do torby ciepłej potrawy, będzie ona utrzymywała korzystny klimat. Analogicznie, gdy w środku ułożymy zimne puszki, temperatura w torbie będzie niska. Niestety nie zawsze takie rozwiązanie się sprawdza, dlatego polecamy zakup modelu, który dodatkowo posiada wkład chłodzący. Wystarczy go umieścić kilka godzin przed wyjściem w zamrażalniku, a pomoże Ci on schłodzić wnętrze siatki.

Decydując się na zakup tego typu sprzętu powinieneś w pierwszej kolejności dostosować gabaryty i pojemność modelu do Twoich wymagań. Jeśli podróżujesz samodzielnie to niewielka torba będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy plastikowa siatka, którą często oferują supermarkety. Wiedz jednak, że podróżowanie w grupie wiąże się z większymi potrzebami.

Najlepsza torba termoizolująca w 2020 roku powinna posiadać grubą warstwę ochronną, co spowoduje zdecydowanie dłuższe trzymanie ujemnej temperatury. Dobrym rozwiązaniem są kilkuwarstwowe ścianki, które odpowiadają za izolację wnętrza. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane osobom, które udają się w długą podróż. Jeśli dodatkowo umieścisz we wnętrzu wkład mrożący lub kostki lodu, Twoje dania podczas całej jazdy samochodem będą zimne.

 

 

Torby termoizolacyjne – ranking

 

 

Coleman Can Cooler 24

 

Jeśli często biwakujesz, to polecamy Ci wybór Coleman Can Cooler 24. Jest to wysokiej jakości torba termoizolacyjna, która jest w stanie przez długi czas utrzymać niską temperaturę. Warto dodać, że produkt nie nagrzewa się od zewnątrz, dlatego możesz go zabrać nawet na plażę.

Gruba warstwa termoizolacyjna sprawia, że umieszczone wewnątrz składniki pozostają chłodne przez długi czas. Dużym udogodnieniem jest specjalny wkład, który pozwoli Ci ułożyć we wnętrzu puszki z napojami. Dzięki temu, żaden napój nie przewróci się i nie rozleje. Element ten wykonano z tworzywa sztucznego, które szybko się schłodzi, zatem wpasuje się w mikroklimat panujący w torbie. Produkt jest w stanie zmieścić około 24 puszek o pojemności 0,33 l. Jeśli chcesz, aby temperatura we wnętrzu sprzętu była niższa, wystarczy umieścić tam kilka kostek z lodem.

W swoich opiniach konsumenci docenili dużą wydajność torby, która jest w stanie utrzymać niską temperaturę przez długi czas. Równocześnie model posiada regulowany pasek, co gwarantuje komfortowe przenoszenie go.

 

 

 

 

Tescoma Freshbox

 

Modelem, który pozwoli cieszyć się świeżymi daniami po dotarciu na miejsce wypoczynku jest Tescoma Freshbox. Do największych zalet produktu należy zaliczyć to, że może on posłużyć zarówno do przechowywania zimnego lub ciepłego posiłku.

Wystarczy umieścić składniki o odpowiedniej temperaturze we wnętrzu, a po chwili bardzo czułe ściany zablokują dostęp zimnego lub ciepłego powietrza. Noszenie torby jest wygodne, dzięki specjalnemu paskowi, który można regulować i dopasować do naszego wzrostu. Bardzo wydajna wkładka termoizolacyjna zapobiega zagrzaniu lub wyziębieniu się potrawy umieszczonej wewnątrz. Poza tym specjalna kieszeń pozwala na przewożenie takich atrybutów, jak sztućce i talerze. Zewnętrzna warstwa została wykonana z bardzo wytrzymałego poliestru.

Użytkownicy torby są bardzo zadowoleni z możliwości, jakie ona daje. Bowiem, pozwala na przewożenie wszystkich typów potraw w dowolne miejsce. Równocześnie, model wykonano z wysokiej jakości tkaniny, która jest odporna na przedarcia.

 

 

 

 

Bestway 68037

 

Szykując się na wakacyjną wyprawę, nie możemy zapomnieć o prowiancie. W czasie dużych upałów najważniejsza będzie zimna woda, która zagwarantuje nam orzeźwienie. Jednak w czasie jazdy w palącym słońcu bardzo szybko zmieni ona swoją temperaturę. Sprzętem, który pomoże Ci w takiej sytuacji jest Bestway 68037. Jest to wysokiej jakości torba termoizolująca, która zapewni długie utrzymanie niskiej temperatury.

Pojemność prezentowanego produktu wynosi 25 l, zatem bez problemu zabierzemy ze sobą kilkanaście butelek wody, puszek z piwem czy po prostu łatwo psujących się produktów spożywczych, jak szynka. Wymiary sprzętu wynoszą: 26 cm x 42 cm x 26 cm. Zewnętrzna warstwa została wykonana z wysokiej jakości poliestru 600 D. Gruba warstwa termiczna jest w stanie utrzymać temperaturę przez 4 godziny, a po tym czasie następuje stopniowe podgrzanie.

Recenzje konsumentów są pełne pozytywnych opinii na temat prezentowanego modelu. Wielu klientów jest zdania, że ta torba termoizolacyjna w dobrej cenie to godny polecenia sprzęt, który na pewno znajdzie zastosowanie podczas wyjazdu na kemping, czy nawet na plażę.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status