Najlepsza bielizna termoaktywna Brubeck

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaką bieliznę termoaktywną Brubeck wybrać?

 

Jeśli należysz do osób, które regularnie uprawiają sport, z pewnością wiesz, jak dużą rolę podczas treningu odgrywa odpowiednio dobrana odzież. Żeby czuć się w pełni komfortowo trzeba poświęcić jej wybraniu sporo uwagi. Nasz poradnik pomoże Ci rozeznać się w tym, jak właściwie dobrać tę część garderoby, po którą sięgniesz szczególnie chętnie w chłodniejsze dni – bieliznę termoaktywną. Na końcu znajdziesz zestawienie, w którym opiszemy poszczególne modele firmy Brubeck. Dzięki temu dowiesz się, dlaczego zdaniem konsumentów warto zainwestować w choć jeden z nich.

 

 

Firma Brubeck pochodzi z Polski. Powstała w 2005 roku i od tego czasu projektuje i produkuje sportową oraz outdoorową bieliznę termoaktywną, a także wełnianą i bawełnianą bieliznę bezszwową. Dwunastoletnie doświadczenie i wysoka pozycja na rynku sprawiają, że marka może pochwalić się zarówno znajomością zmieniających się potrzeb potencjalnych klientów, jak i opanowaniem sztuki projektowania bielizny do perfekcji.

Bielizna termoaktywna powinna spełniać dwie zasadnicze funkcje. Po pierwsze, jeśli jest to potrzebne, powinna zapewnić swojemu użytkownikowi izolację termiczną. Po drugie – ma za zadanie odprowadzać nadmiar wilgoci (potu) ze skóry. Dokonując wyboru powinieneś przyjrzeć się temu, czy konkretny produkt jest w stanie sprostać powyższym wymaganiom.

Najważniejszą kwestią przy podejmowaniu decyzji jest zastanowienie się nad porą roku, w czasie której opisywana część garderoby będzie Ci potrzebna. Z uwagi na walory izolujące, dzieli się ona na grupy, z których do głównych należą: bielizna ciepła, średnia (nadająca się do całorocznego użytku), lekka (przewiewna – na ciepłe dni) oraz odporna na przewianie. Jeśli ćwiczysz cały rok – wybierz jeden
ze średnich modeli. Gdy wybierasz się na narty – produkty z ciepłych materiałów są dla Ciebie.

Odprowadzanie wilgoci jest w pełni zależne od materiału, z którego uszyto bieliznę. Polecane tkaniny są różne – w zależności od temperatur, dla których dany model jest polecany. Należy wybierać model wygodny, ale i praktyczny – w dalszym ciągu trzeba pamiętać np. o termoizolacji a więc, że nie wszystko, co sprawdzi się zimą, będzie tak samo świetne latem.

Dobierz krój i rozmiar do swoich preferencji. Pomogą Ci opinie innych użytkowników.
Ich zdaniem najlepsza bielizna termoaktywna Brubeck w 2020 roku to ta, która dzięki odpowiedniemu skrojeniu opina ciało i błyskawicznie transportuje pot na zewnątrz.

 

 

Bielizny termoaktywnej Brubeck – ranking

 

 

Brubeck Thermo KP10070

 

Brubeck Thermo KP10070  to model średniej grubości. Nadaje się do całorocznego użytku, jednak najlepiej sprawdza się w chłodniejsze dni. Składa się ona z dwóch warstw – polipropylenowej oraz poliamidowej, dzięki którym zapewnia znakomitą izolację termostatyczną, pozwalającą na utrzymanie prawidłowej temperatury ciała. Użytkownik z całą pewnością nie ucierpi z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Produkt posiada siatkową strukturę, która zwiększa odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Jest on wzmocniony na łokciach i kolanach, co służy zarówno ociepleniu, jak i ochronie w przypadku uderzeń. Bielizna jest bezszwowa, co wpływa korzystnie na komfort jej użytkowania. Została wykonana z dobrej jakości dzianiny, która w połączeniu z zastosowanymi wzmocnieniami liniowym dopasowuje się do sylwetki, co czyni aktywność fizyczną prostszą i wygodniejszą. Jedną z bardziej istotnych zalet modelu są mikrowłókna składających się na niego materiałów, zapewniające odpowiednią przewiewność i uwalnianie wilgoci.

Zdaniem konsumentów opisywany produkt posiada wszystkie cechy, które powinna łączyć w sobie najlepsza bielizna termoaktywna Brubeck. Ma on właściwości antystatyczne, co znaczy, że nie elektryzuje się. Jest on antyalergiczny, nie powoduje uczuleń i podrażnień, przez co mogą z niego korzystać nawet najbardziej wrażliwi użytkownicy, a także bakteriostatyczny, co składa się na wysoki komfort w przypadku dłuższej aktywności. Model zapewnia ochronę przed powstawaniem przykrych zapachów.

 

 

 

 

Brubeck Dry

 

Model Brubeck Dry należy do kategorii cienkiej bielizny termoaktywnej, jest więc jednym z najbardziej wszechstronnych i uniwersalnych produktów firmy Brubeck. Można z niego korzystać przez cały rok, jednak najlepiej sprawdza się w okresach przejściowych: zimowo – wiosennym oraz jesienno – zimowym.

Produkt posiada dwie warstwy, wykonane z poliamidu i poliestru, czemu zawdzięcza swoje termoizolacyjne właściwości. Poliamid stanowi dobrą warstwę izolacyjną, w momencie kiedy temperatura na zewnątrz stanie się dość niska, chroniąc użytkownika przed zimnem. Poliester
to z kolei typowy materiał termoaktywny, odpowiedzialny głównie za odprowadzanie wilgoci ze skóry, co znacznie zwiększa komfort aktywności fizycznej. Ponadto, Dry jest modelem bezszwowym, a więc zarówno wygodnym, jak i praktycznym – szwy niejednokrotnie powodują otarcia na skórze, czego każdy sportowiec woli uniknąć.

Dodatkową wygodę użytkowania zapewniają specjalne strefy wzmożonej wentylacji, które zapewniają swobodny przepływ powietrza w miejscach, w których emisja potu jest większa, niż gdzie indziej. Osoby, które sięgnęły po opisywany produkt chwalą sobie to, że jest bakteriostatyczny – zapewnia właściwy mikroklimat, co zapobiega powstawaniu przykrych zapachów, dając uczucie świeżości.

 

 

 

 

Brubeck Extreme Wool Merino 

 

Brubeck Extreme Wool Merino mieści się w kategorii bielizny ciepłej, która najlepiej sprawdza się przy niskich temperaturach. Został złożony z dwóch warstw: zewnętrznej, która w 100% wykonana jest z wełny owiec merynosów, oraz wewnętrznej, poliamidowej.

Budowa produktu wpływa na jego właściwości. Warstwa znajdująca się bliżej skóry jest przyjemna w dotyku, ma za zadanie wchłanianie i odprowadzanie wilgoci ze skóry, zapewniając przy tym odpowiedni przewiew. Część wykonana z wełny merynosów jest wspaniałym izolatorem – zatrzymuje ciepło stanowiąc dobrą ochronę przed zmarznięciem.

Model Extreme Wool ma zdolność dopasowania się do kształtów osoby, która z niego korzysta gwarantując swobodę i wygodę wykonywanych ruchów. Spełnia on funkcje antybakteryjne
oraz antyalergiczne, dlatego też jest to dobry wybór dla osób, które wyróżniają się wyjątkowo delikatną skórą. Jest także antystatyczny oraz bakteriostatyczny – nie elektryzuje się, a przy tym utrudnia rozwój bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach, powstający w czasie ruchu.

Warto wspomnieć, że pomimo wykonania z wysokiej jakości materiałów (w tym wełny), ten produkt jest wyjątkowo tani, jak na wytwór firmy Brubeck. Zgodnie z opiniami konsumentów warto dokonać jego zakupu – zwłaszcza, że jest to bielizna termoaktywna Brubeck w dobrej cenie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status