Rolki figurowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 17.02.20

 

Szukając idealnych rolek z pewnością natrafimy na wiele różnych modeli. Jednak komentarze Internautów jasno pokazują, że najlepszym produktem jest Powerblade FX90 i zaraz dowiemy się dlaczego. Prezentowane rolki są bardzo wygodne. Ich wnętrze jest wyścielone miękkim materiałem, który dopasowuje się do naszych stóp. Oprócz tego produkt zapewnia nam dobrą stabilizację kostki, co jest szczególnie ważne, aby nie skręcić stawu skokowego. But zapewnia również cyrkulację powietrza, więc nawet po kilku godzinach but w środku jest suchy. Kauczukowe kółka są dobrze wykonane i nie ścierają się zbyt szybko. Niwelują one ewentualne wstrząsy, więc przez długi czas możemy cieszyć się z przyjemnej jazdy. Amortyzację zapewnia nam również specjalna wkładka. Na drugim miejscu znajdują się równie popularne Blackwheels Race 39685. Prezentowane rolki mają ciekawy design. Znane są one z tego, że ich łożyska są dobrze wykonane, co oznacza płynną pracę kółek. Obudowa produktu jest solidna, więc podczas upadku nie zdziera się oraz nie ulega zniszczeniu.

 

 

Jakie rolki figurowe kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Choć jazda figurowa kojarzy nam się przede wszystkim ze sportem zimowym uprawianym na lodowisku, tego rodzaju aktywności podejmują się także osoby jeżdżące na rolkach. Taki sprzęt różni się od zwykłych modeli fitnessowych przede wszystkim liczbą kół oraz butem. Dzięki takiej, a nie innej budowie, nadaje się do wykonywania akrobacji oraz przeróżnych trików. Wybór nie jest jednak prosty ze względu na liczbę modeli dostępnych w sklepach sportowych. Dlatego w naszym poradniku, przygotowaliśmy istotne informacje, dzięki którym będziesz wiedział, jakie rolki figurowe wybrać.

 

 

Dostępność

W sklepach możemy znaleźć zarówno złożone rolki figurowe, jak i osobne części. Dzięki temu, możliwe jest złożenie niepowtarzalnego modelu, który będzie w pełni dopasowany do naszych potrzeb.

 

But

Najlepsze rolki figurowe powinny być przede wszystkim wygodne, dlatego koniecznie zwróć uwagę na jakość wykonania butów. Ważne jest, by zarówno materiał zewnętrzny, jak i cholewka były zrobione z dobrych materiałów. Do nich zaliczamy m.in. skórę naturalną, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i pozwala naszej skórze oddychać. Ponadto tworzywo  jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.

 

Waga

Ważną kwestią dotyczącą zakupu rolek do jazdy figurowej jest ich waga. Lepiej wybrać lżejszy model, bo wtedy możliwe jest wykonywanie przeróżnych akrobacji oraz trików. Pamiętaj, że im cięższe jest obuwie, tym bardziej męcząca może się okazać jazda.

 

Sznurowanie

Koniecznie zwróć uwagę na sposób zapinania rolek. W sklepach znajdziemy modele, które mogą być zarówno zapinane na rzep, wiązane czy posiadać plastikowe zatrzaski. Rolki figurowe mają imitować łyżwy, dlatego większość modeli posiada sznurowanie. Choć nie jest to najwygodniejszy sposób zakładania i zdejmowania obuwia, pozwala na dokładne dostosowanie sprzętu do naszej stopy. Rzepy czy zatrzaski mają tendencję do odpinania się, a co więcej, ich regulacja nie jest tak dokładna, jak w przypadku tradycyjnych, wiązanych modeli. Wykonywanie trików oraz akrobacji wymaga odpowiedniego wsparcia stóp i pięt, dlatego sznurowanie wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

 

Kółka

Jednym z ważniejszych elementów rolek są kółka. Dzięki nim jesteś w stanie się poruszać. Od nich również zależy komfort jazdy. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać sprzęt z odpowiednimi kółkami. Choć modele fitnessowe wyposażone są zazwyczaj w cztery kółka, w przypadku figurowych, liczba ta jest mniejsza i wynosi zaledwie 3. Elementy te są najczęściej wykonane z uretanu, który jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zdecydowanie odradzamy zakup rolek z plastikowymi kółkami. Nie są one wygodne w trakcie jazdy i szybko się ścierają.

 

Średnica kółek

Średnica kółek podawana jest w mm i pozwala nam wyróżnić modele duże i małe. Najmniejsze kółka to te, które montowane są w rolkach figurowych i ich wartość wynosi zaledwie 47 mm. W największych, terenowych modelach, średnica jest równa aż 110 mm.

 

Twardość kółek

Kółka wykonane z uretanu można podzielić ze względu na ich twardość. Stąd wyróżniamy modele miękkie oraz twarde. Określa się to za pomocą litery A oraz liczby, która mieści się w zakresie od 74 do 101. Im mniejsza jest wartość tym bardziej miękkie są kółka.

 

Profil i odbicie kółek – jakie rolki figurowe są najlepsze?

Ważne jest, by w przypadku kółek sprawdzić również ich profil oraz odbicie. Od nich zależy zwrotność sprzętu oraz jego przyczepność do nawierzchni w trakcie jazdy. Profil może występować w trzech wariantach: płaskim, ściętym oraz okrągłym. Ten pierwszy dedykowany jest dla osób, które trenują szybką jazdę, co pozwala na zachowanie dobrej stabilności oraz przyczepności. W przypadku ściętego profilu możliwe jest uzyskanie dużo większej prędkości ale mniejszej stabilności. Ostatnie, okrągłe modele są najlepsze do jazdy figurowej, gdyż pozwalają na osiągnięcie niezłej prędkości oraz zwrotności na zakrętach. Odbicie odpowiada za nabieranie dużych prędkości podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

 

Płoza

Rolki figurowe to sprzęt profesjonalny, dedykowany dla osób trenujących zaawansowaną jazdę. Dlatego radzimy unikać kompozytowych płóz, które pomimo swojej niskiej ceny, nie sprawdzą się do wykonywania trików. Warto jednak skupić się na aluminiowych płozach. Są one bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku rolek figurowych, powinny posiadać wykrzywienia w postaci łuku, co ma przywodzić na myśl szynę łyżwiarską.

 

 

Łożyska

Kółka w rolkach kręcą się dzięki łożyskom. Są one dostępne w wielu wariantach, dlatego posiadają specjalne oznaczenia. Określa się je skrótem ABEC (American Bearing Manufacturers Association), a następnie daje się cyfry: 1, 3, 5, 7, 9. Im wyższa jest wartość, tym szybciej będą się kręciły kółka w rolkach.

 

Wkładka

Niektóre modele rolek posiadają buty wyposażone w dodatkowe skarpety, które zapewniają komfort w trakcie jazdy i ułatwiają czyszczenie sprzętu. Rzadko kiedy spotykane są one w przypadku rolek figurowych.

 

Rolki figurowe w dobrych cenach

Na cenę rolek figurowych duży wpływ ma jakość wykonania produktu oraz sam producent. Najtańsze modele możemy dostać w sklepach sportowych za cenę 300 złotych. Znajdziemy również bardziej profesjonalny sprzęt, którego koszt zakupu przekracza 2000 złotych.

 

 

Najlepsze rolki figurowe w 2020 roku

 

W celu wybrania najlepszego modelu, przeczytaj nasz ranking rolek figurowych. W artykule znajdziesz dokładnie opisane produkty, dzięki którym trening i przejażdżka ze znajomymi będą komfortowe.

 

Nasze zalecenia

 

Powerblade FX90 

 

Powerblade FX90 to rolki figurowe, których materiał wewnętrzny zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. W rezultacie nawet podczas długiej jazdy stopy się nie pocą. Twardość kółek wynosi 82A, a wykonane są one z kauczuku, co sprawia, że jazda jest bardzo przyjemna. Maksymalne obciążenie rolek to 100 kg.

Zapięcie stanowią: sznurowadła, klamra oraz rzep. Nasze kostki są dobrze stabilizowane, co zmniejsza ryzyko kontuzji. Specjalna wkładka amortyzująca zapewnia wygodę jazdy. Wnętrze buta jest bardzo miękkie oraz wygodne, więc stopy nie będą narażone na uszkodzenia. Łożyska ABEC7 są solidnie wykonane i gwarantują nam szybką oraz płynną jazdę. Płoza o niskim profilu zwiększa kontrolę jazdy, co jest dobre dla początkujących rolkarzy.

Rolki są przeznaczone do jazdy slalomowej po mieście. But dobrze dopasowuje się do stopy, więc nie porusza się ona w jego wnętrzu. Tylny hamulec możemy łatwo odpiąć, co daje nam większą kontrolę nad jazdą. Rolkarze uważają, że produkt bardzo dobrze się prezentuje oraz gwarantuje przyjemną jazdę.

Powerblade FX90 to rolki, których obciążenie nie powinno przekraczać 100 kg. Płozy są wykonane z aluminium. Typ łożysk to ABEC7. Twardość kółek wynosi 82A.

Zalety
But:

But prezentowanych rolek został wyprofilowany w taki sposób, że po włożeniu do niego stopy miękkie wnętrze się do niej dopasowuje. Dlatego stopa jest usztywniona, dzięki czemu jeździ się nam o wiele wygodniej.

Zapięcie:

Zapięcia rolek stabilnie utrzymują stopę w jednym miejscu oraz nie odpinają się nawet w przypadku bardzo energicznej jazdy.

Bezpieczeństwo:

Produkt jest wyprofilowany w taki sposób, że dobrze przylega do kostki. Usztywniony staw skokowy sprawia, że kontuzja jest mało prawdopodobna.

Łożyska:

Jeżeli chodzi o prezentowany produkt, to łożyska są solidnie wykonane i gwarantują płynną oraz bardzo szybką jazdę.

Kółka:

Kółka wykonane są z kauczuku. Dlatego są odporne na zniszczenia oraz zapewniają nam swobodną jazdę.

Wady
Wykonanie:

Zewnętrzna część buta jest wykonana ze stosunkowo słabego plastiku. Dlatego podczas upadku może się zdarzyć, że obudowa buta się porysuje i już nie będzie wyglądać zbyt estetycznie.

 

 

 

 

Blackwheels Race 39685 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Blackwheels Race 39685, produkt z solidnymi łożyskami, dzięki którym jazda jest przyjemna oraz bardziej płynna. Łożyska przez długi czas nie ulegają uszkodzeniu ze względu na bardzo dobre wykonanie. Produkt ma wyjmowaną wkładkę, dzięki której utrzymamy wnętrze rolek w czystości.

Obudowa produktu jest wykonana w specjalnej technologii Power Resist. Jest ona odporna na uszkodzenia powstałe na skutek upadków. Możemy być pewni, że rolki przez długi czas będą wyglądać estetycznie i nie zostaną uszkodzone. But ma miękką wyściółką, dzięki której jest nam wygodnie podczas jazdy. Zapięcia produktu to klamry, sznurówki oraz rzep, które nie odpinają się podczas gwałtownych ruchów.

Kontrolowanie rolek jest bardzo łatwe. Dlatego zakup ich to dobry pomysł dla początkujących rolkarzy. Dodatkowo rolki są lekkie, więc nie musimy tracić zbyt dużo energii podczas jazdy. Użytkownikom najbardziej podoba się możliwość idealnego dopasowania rolek do stopy, a także kontrolowania kierunku oraz szybkości jazdy.

Blackwheels Race 39685 to rolki przeznaczone dla początkujących rolkarzy. Mają one 3 różne zapięcia: sznurówki, klamry oraz rzepy. Z kolei łożyska to ABEC7. Twardość kółek wynosi 82A.

Zalety
Wykonanie:

But został wyprodukowany w specjalnej technologii, która zapewnia, że przez długi czas obudowa się nie zniszczy. Bardzo dobry gatunkowo plastik nie pęka i nie rysuje się.

Wygoda:

Miękkie wnętrze buta sprawia, że nawet podczas wielogodzinnej jazdy będzie nam wygodnie. Wnętrze dopasowuje się do stóp.

Czystość:

Utrzymanie rolek w czystości nie jest trudne. Wkładkę buta można wyciągnąć, co pozwala nam na wypranie jej w pralce.

Zapięcia:

3 różne zapięcia zapewniają, że podczas długiej jazdy rolki nie odepną się. Dodatkowo rolki skutecznie usztywniają kostkę.

Wady
Głośność:

Produkt czasem wydaje dziwne dźwięki przypominające piski. Może nas to dekoncentrować podczas wykonywania slalomów.

 

 

 

 

Rollerblade Fusion X3 

 

Rollerblade Fusion X3 to rolki, które z pewnością polubisz. Na początku warto wspomnieć, że produkt prezentuje się bardzo dobrze. Są to czarne rolki męskie z ciekawymi wzorami na bucie. Specjalne łożyska SG7 zapewniają nam szybką oraz płynną jazdę.

Zapięcie produktu to rzep oraz sznurówki. Kółka są wykonane z kauczuku, a ich twardość wynosi 80A. Oznacza to, że są one miękkie, dzięki czemu mają lepszą amortyzację. Jazda prezentowanymi rolkami jest więc przyjemniejsza. Miękkie kółka nie pozwalają nam na rozwijanie dużych prędkości, więc opisywany model idealnie sprawdzi się dla początkujących. Wnętrze buta jest wyściełane miękkim materiałem. Jest to wygodne dla naszych stóp.

Użytkownicy donoszą, że wystarczy kilka razy przejechać się rolkami, aby but dopasował się do naszej stopy. Specjalna wkładka amortyzuje ewentualne wstrząsy, dzięki czemu jazda jest bardzo przyjemna. Długość rolek wynosi 29,5 cm. Użytkownikom podoba się ładny design oraz zapewniona amortyzacja.

Rollerblade Fusion X3 to rolki przeznaczone dla mężczyzn. Jest to para wyposażona w łożyska typu SG7. Długość rolek to 29,5 cm. Twardość kółek wynosi 80A.

Zalety
Amortyzacja:

Specjalna wkładka Shock Absorber sprawia, że nie tylko jazda po równej powierzchni jest przyjemna, lecz również po mniej równych chodnikach. Dzięki temu po wielogodzinnej jeździe po mieście nie będziemy odczuwać nadmiernego zmęczenia.

Kółka:

Kółka wykonane z mocnego kauczuku bardzo wolno się zdzierają i nie ulegają zniszczeniu. Dodatkowo są one wyposażone w łożyska SG7, które nie wymagają częstej konserwacji, a zapewniają płynną i bezpieczną jazdę.

But:

Wnętrze buta jest bardzo miękkie. Długa jazda nie rani więc naszych stóp.

Czystość:

Utrzymanie buta w czystości nie jest problemem. Z plastiku szybko schodzą wszystkie zabrudzenia, a wkładka buta może być wyciągnięta i wyprana.

Wady
Waga:

Prezentowane rolki są stosunkowo ciężkie. Dlatego na początku operowanie nimi może być dość trudne. Użytkownicy donoszą jednak, że szybko można się przyzwyczaić.

 

 

 

 

Tempish Agresywne Extrem II 

 

Tempish Agresywne Extrem II to para rolek przeznaczona do jazdy agresywnej, skierowana do zaawansowanych rolkarzy. Na początek przyjrzyjmy się butom. Zostały one wyprofilowane w taki sposób, że noszenie rolek jest bardzo wygodne. Stopa znajduje się w jednym miejscu, a staw skokowy jest dobrze zabezpieczony przed skręceniem.

Wkładka włożona do środka buta tłumi wstrząsy, dzięki czemu jazda nie jest męcząca. Wkładkę można również swobodnie wyciągnąć i wyprać. W ten sposób utrzymamy rolki w czystości. Łożyska ABEC7 są solidnie wykonane i nie wymagają konserwacji. Na zewnątrz but jest wykonany z PU. Środek to nylon i włókno szklane.

Zapięcie stanowi metalowa klamra, która zabezpiecza naszą kostkę oraz nie odpina się podczas częstej eksploatacji. Płoza mocowana centralnymi śrubami trzyma się stabilnie w jednym miejscu, więc nie musimy się martwić. Użytkownicy zauważyli, że rolki jeżdżą bardzo płynnie, co ułatwia jazdę. Uważają oni również, że wnętrze produktu jest wygodne.

Tempish Agresywne Extrem II to rolki dla doświadczonych rolkarzy. Są one przeznaczone do szybkiej jazdy agresywnej. Łożyska prezentowanych rolek to ABEC7.

Zalety
Wygoda:

Miękka wyściółka gwarantuje nam wygodną jazdę przez długie godziny. Kształt rolek dopasowuje się do naszych stóp, więc z pewnością nie będą się one przesuwać w środku.

Zapięcia:

Oprócz sznurowadeł oraz rzepu jako zapięcie działa klamra. Jest ona wykonana z metalu, dzięki czemu nie ulega ona uszkodzeniu, a co najważniejsze, nie odpina się podczas jazdy.

Płynność:

Ze względu na dobrze wykonane łożyska ABEC7, rolki jeżdżą bardzo płynnie. Dlatego jazda na nich jest bezpieczniejsza.

Wady
Wykonanie:

Użytkownicy uważają, że obudowa buta stosunkowo szybko się ściera. Rolki są raczej przeznaczone dla osób, które jeżdżą profesjonalnie i nie są narażone na upadki.

Waga:

Prezentowane rolki są stosunkowo ciężkie. Dlatego jazda może być czasem wolna oraz nie będziemy mogli przejeżdżać szybko krętych uliczek.

 

 

 

 

Allright My Skate

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości rolek, to model Allright My Skate na pewno Ci się spodoba. Jest to sprzęt figurowy damski. Dzięki solidnej konstrukcji produkt dobrze się sprawdzi zarówno podczas spokojnego przejazdu, jak również wyścigów.

Łożysko ABEC 5 zostało zrobione ze stali węglowej, co zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy. Co więcej, użytkownik będzie w stanie osiągać dość dużą prędkość w czasie jazdy, gdyż koła zapewniają dobry poślizg.

Produkt ma dość lekką konstrukcję, więc nie będzie stanowił zbyt dużego obciążenia dla nóg. Obudowa jest półmiękka. Skutecznie chroni stopę w momencie wypadku, a jednocześnie jej nie obciera. We wnętrzu umieszczono wkładkę z mikrofibry, której zadaniem jest odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

Wielu konsumentów doceniło ten model, ponieważ gwarantuje on pełnię bezpieczeństwa w czasie jazdy. Produkt zapinany jest trzystopniowo: na klamrę, sznurowadła i pasek na rzepy.  Dlatego też te dobre i tanie damskie rolki figurowe to produkt, który warto kupić swojemu dziecku.

Rolki Allright My Skate mają łożyska ABEC 5 i kółka o poziomie twardości 82A. Płoza modelu została wykonana z solidnej stali węglowej.

Zalety
Regulacja rozmiaru:

Nie musimy się obawiać, że znalezienie rolek pasujących na naszą stopę będzie bardzo trudne. Produkt daje nam możliwość regulacji rozmiaru w dużym zakresie, więc na pewno dobrze go dopasujemy.

Miękka wkładka:

Umieszczona w bucie wewnętrznym wkładka jest miękka, a ponieważ wykonano ją z mikrofibry doskonale pochłania wilgoć i w ten sposób zapobiega nadmiernej potliwości stóp. To sprawia, że podczas wielogodzinnej jazdy nie odczuwamy dyskomfortu i możemy czerpać przyjemność z aktywności fizycznej.

Wady
Kłopotliwa regulacja rozmiaru:

Aby wyregulować rozmiar rolek należy wcisnąć umieszczony z boku przycisk i przesunąć przód buta. Według konsumentów nie jest to jednak takie proste.

Obcierający but wewnętrzny:

Pojawiają się opinie, że but wewnętrzny może nadmiernie obcierać skórę, co powoduje dyskomfort. Może to skutecznie zniechęcać do jazdy na rolkach.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Tempish Classic

 

Rolki Tempish Classic to wysokiej jakości model, który cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Sprzęt został tak zaprojektowany, by spełniać wymagania początkujących rolkarzy, jak i profesjonalistów. Produkt dobrze sprawdzi się w czasie jazdy rekreacyjnej oraz  wykonywania tricków na rampie.

Wymiary kółek to 5,7 cm x 3,2 cm, co zapewnia odpowiednią przyczepność do podłoża, a także ułatwia wykonywanie nagłych zwrotów. Chromowane łożysko ABEC 7 chrome bardzo dobrze zmniejsza tarcie. Płoza w tych rolkach została wzmocniona grubą warstwą aluminium. Zapewnia to odpowiednią trwałość oraz stabilność w czasie jazdy. Z kolei znajdujący się w zestawie but został wyprofilowany, tak, by dopasować się do kształtu stopy. Zewnętrzna część obudowy została zrobiona ze skóry, która jest odporna na zarysowania i otarcia. Wnętrze wykonano z mikrofibry, która odprowadza nadmiar wilgoci poza but.

Opinie o rolkach figurowych tej marki są bardzo pochlebne gdyż wykonuje się je z wytrzymałych materiałów. Co więcej, model jest bardzo wygodny, co wpływa na komfort jazdy.

 

 

SFR Vision II Tropical RS239

 

Model SFR Vision II Tropical RS239 to eleganckie, damskie rolki figurowe, które wyróżniają się ładnym kolorem. Model ten jest w kolorze różowym i ma ciekawą grafikę w postaci kwiatka. Z kolei sznurówki są koloru niebieskiego. Te dwie barwy znajdują się również na kołach.

Konstrukcja tego produktu jest bardzo stabilna i wytrzymała, dzięki czemu będziesz się czuć bezpiecznie. Na uwagę zasługuje również to, że rolki zostały wzmocnione warstwą mocnego aluminium. W środku mają miękki materiał, który gwarantuje komfort w czasie jazdy. Zewnętrzna warstwa została zrobiona ze skóry, która jest odporna na otarcia i uszkodzenia mechaniczne. Model posiada również łożysko ABEC 5, które jest gwarantem mniejszego tarcia. Koła o średnicy 5,3 cm zostały wykonane z poliuretanu. Sprawia to, że jazda jest komfortowa, niezależnie od nawierzchni, po której się poruszamy.

Gwarancja wygodnego przejazdu to główny powód, dla którego tak wiele osób zakupiło prezentowany model. Wszystkie elementy ciasno do siebie przylegają, co zmniejsza ryzyko zepsucia.

 

 

KRF Quad School TCI JR

 

Model KRF Quad School TCI JR to eleganckie, różowe rolki figurowe, które będą odpowiednie zarówno dla profesjonalisty, jak i osoby, która dopiero uczy się jeździć.

Komfort zapewniają łożyska ABEC 3 regulujące tarcie oraz koła o wymiarach 5,4 cm x 3,2 cm i grubości 82 A. Oba te elementy gwarantują bezpieczny ślizg oraz dużą prędkość na zakrętach. Koła wykonano z gumy o średniej twardości, dlatego też zapewniają dobrą przyczepność.

Materiałem zewnętrznym jest skóra w kolorze różowym, która dobrze chroni naszą stopę. Tworzywo jest odporne na otarcia i uszkodzenia mechaniczne. Wewnątrz modelu znajdziesz wkładkę z mikrofibry, która gwarantuje właściwy przepływ powietrza oraz odprowadzenie nadmiaru wilgoci na zewnątrz.

Duża grupa osób, która zakupiła prezentowany model jest z niego zadowolona. Cechuje się on eleganckim wyglądem i dużym komfortem jazdy.

 

 

Nijdam retro 52RG

 

Eleganckie rolki figurowe Nijdam retro 52RG to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Sprzęt ten posiada bardzo elegancki design. Model ma kolor szary i znajdują się na nim niewielkie niebieskie wstawki.

Górna część rolek została wykonana z płóciennego materiału, który bardzo dobrze przepuszcza powietrze. W konsekwencji nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy spocą się podczas wielogodzinnej jazdy. Wkładka z mikrofibry odpowiada za to, by nadmiar wilgoci został odprowadzony na zewnątrz.

Konstrukcja Nijdam retro 52RG została wzmocniona w strategicznych miejscach, aby zminimalizować ryzyko złamania. Produkt jest nie tylko wygodny, ale również szybko dopasowuje się do kształtu stopy. Rolki wyposażono w łożysko ABEC 5, które gwarantuje minimalne tarcie oraz płynną jazdę. Element ten tłumi wszelkie wstrząsy na nierównościach.

Polecamy zakup tego produktu, jeśli Ty lub Twoje dziecko dopiero zaczynacie przygodę z jazdą na rolkach lub też preferujecie rekreacyjne przejazdy. Prezentowany model jest nie tylko wygodny, ale również w pełni bezpieczny, co zostało docenione przez wielu konsumentów.

 

 

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
XD Recent comment authors
  Subskrybuj  
newest oldest most voted
Notify of
XD
Guest
XD

TO NIE SĄ ROLKI TYLKO WROTKI! (oprócz Allright My Skate)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status