Najlepsze rolki agresywne K2

Ostatnio aktualizowane: 01.06.20

 

Jakie rolki agresywne K2 wybrać?

 

Jazda na rolkach to sport, który cieszy się coraz większą popularnością. Regularna aktywność pomaga w utrzymaniu kondycji i zrzuceniu zbędnych kilogramów. Żeby uprawiać ten sport wystarczy zakupić wytrzymałe rolki i znaleźć niedaleko nas park. Jeśli jeszcze nie masz dobrego sprzętu, przeczytaj poniższy poradnik – dowiesz się z niego, co powinieneś uwzględnić podczas zakupów.

Szczególnym typem rolek jest model agresywny. Wyróżnia go solidna budowa, która chroni stopę przed kontuzjami. Produkt ten nadaje się do wykonywania trików i akrobacji, bo ma liczne amortyzatory. W tym tekście pokazujemy, jakie są najlepsze rolki agresywne K2 w 2020 roku. Zdecydowaliśmy się na przybliżenie modeli marki K2, bo jest to znany producent sprzętu sportowego. Oferowane przez firmę produkty wykonuje się z dobrych gatunkowo materiałów, dlatego są mniej awaryjne.

Będąc w sklepie zauważysz, że rolki dzielą się na 2 typy: sztywne i miękkie. Pierwszy rodzaj rekomendowany jest, gdy dopiero uczymy się jazdy wyczynowej. Produkt jest bardzo stabilny, dlatego zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas przejażdżki. Drugim rodzajem są rolki miękkie, które najlepiej sprawdzają się przy skomplikowanych akrobacjach. Mniejsza stabilność modelu sprawia, że produkt wybierany jest przez doświadczone osoby. Rolki dopasowują się do kostki i są elastyczniejsze, dlatego odczujesz większą wygodę.

Specjaliści podkreślają, że najlepsze rolki agresywne K2 to te dopasowane do rozmiaru stopy użytkownika. But powinien być nieco większy, bo w czasie trików najbardziej obciążone są palce u stóp. W modelu dopasowanym co do centymetra nie będziesz mógł swobodnie ruszać palcami, a to zmniejszy komfort jazdy. Jednocześnie nie można kupować za dużych modeli „na zapas”, bo w czasie jazdy materiał będzie obcierać nogę, a to powoduje bolesne otarcia.

Istotnym elementem wyposażenia rolek są płozy, które dzielone są na 2 typy: flat i freestyle. Pierwszy rodzaj ma miejsce na 4 kółka, których ułożenie możemy samodzielnie wybrać. W zależności od preferencji konsumenci kupują produkty z 2 dużymi kółkami na zewnątrz i 2 małymi od środka, lub też modele, gdzie 4 duże koła są obok siebie. Drugim rodzajem płozy jest freestyle. Znajdziesz w nim po 2 duże koła po zewnętrznych stronach. Taka konstrukcja pozwala na swobodne akrobacje.

 

 

Rolki agresywne K2 – ranking

 

 

K2 Midtown 

 

Prezentujemy model K2 Midtown, czyli rolki agresywne K2 w dobrej cenie. Produkt cechuje się ładnym designem, dlatego spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Dominującym kolorem jest ciemny szary z różowymi elementami.

Rolki gwarantują idealny balans w czasie jazdy, dlatego rekomendowane są dla osób początkujących. Ucząc się użytkownik ma zapewnioną pełną stabilizację, co pomaga przy nauce trików. Producent zapewnia, że model sprawdzi się podczas jazdy stylem Urban i Freestyle. Jest to spowodowane bardzo dobrą zwrotnością produktu. Poza tym rolki wykonano z wytrzymałego materiału, który odznacza się odpornością na wiele typów uszkodzeń. Poza tym amortyzacja pozwala na komfortową jazdę po wszystkich typach powierzchni, od asfaltowych ulic po mury. Płoza w tym modelu to typ freestyle, dlatego możesz wykonywać wszelkie akrobacje. Mocowanie ma 2 regulowane paski z rzepami i sznurowadła, dzięki temu noga jest usztywniona, co zmniejsza ryzyko skręcenia kostki.

Prezentowany model cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. Osoby, które kupiły produkt są zadowolone z tego, że zapewnia on równowagę i komfort w czasie jazdy. Ruchy nogi nie są krępowane, więc możesz wykonywać dowolne triki.

 

 

 

 

K2 Il Capo 

 

Model K2 Il Capo to wygodne rolki agresywne przeznaczone do jazdy po mieście. Produkt jest bardzo zwrotny, więc bez trudu pokonasz slalom. Dużym atutem tego modelu są specjalne otwory wentylacyjne, które pozwalają na swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu pot i wilgoć są odprowadzane na zewnątrz buta, co redukuje nieprzyjemne zapachy i uczucie dyskomfortu.

Rolki mają specjalną ochronę na palce, co zapewnia większe bezpieczeństwo w czasie wykonywania akrobacji. Produkt jest zapinany na 2 rzepy i sznurówki. Metoda ta pozwala usztywnić nogę tak, by w momencie lądowanie nie skręcić kostki. Płoza w stylu flat sprawdza się podczas jazdy po mieście, jak i początkowej nauce trików. Producent zapewnia, że produkt ma potrójną stabilizację, dlatego mamy zapewniony komfort w czasie jazdy. Kółka mają średnicę 80 mm, więc dobrze pochłaniają wstrząsy.

Jest to bardzo dobrze wykonany model, który zadowoli dużą grupę konsumentów. Rolki skonstruowano tak, by sprawdziły się zarówno podczas rekreacyjnej jazdy po mieście, jak i wykonywania trików.

 

 

 

 

K2 Unnatural Mmxvii 

 

Nasze zestawienie nie było by pełne bez K2 Unnatural Mmxvii, czyli dobrych gatunkowo rolek agresywnych. Skorupa w produkcie powstała z materiału kompozytowego oraz aluminium. Dzięki temu rolki są bardziej wytrzymałe, a palce lepiej chronione. But uszyto ze skóry syntetycznej, która pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy.

Kółka mają średnicę 60 mm, więc całkiem dobrze pochłaniają wstrząsy. Dlatego sprawdzą się podczas wykonywania akrobacji. Szybka i zwrotna płoza Aggressive UFS Frame daje możliwość emocjonujących przejazdów. Poza tym konstrukcja elementu została wzmocniona teflonem, więc nie musisz się martwić, że w momencie lądowania ulegnie zniszczeniu. System zapięcia składa się z klamry, sznurowadeł i 2 pasków na rzepę, więc stopa jest w pełni ustabilizowana. Jest to niezbędne, gdy chcemy ochronić ją przed skręceniem.

Zaprezentowane rolki cieszą się dużą popularnością zarówno wśród osób preferujących rekreacyjne przejazdy, jak i zwolenników akrobacji. Konsumenci potwierdzają, że użyte do produkcji materiały są trwałe, więc dobrze chronią stopę przed skaleczeniem. Poza tym wewnętrzny but jest bardzo wygodny, co zapewnia komfort jazdy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status