ᐅ Dobre hulajnogi elektryczne dla dorosłych - rankingi i opinie

Ranking 3 najlepszych hulajnóg elektrycznych dla dorosłych w 2019

Ostatnio aktualizowane: 12.11.19

 

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Hulajnogi elektryczne są popularne nie tylko wśród młodzieży. Coraz częściej na ich zakup decydują się także dorośli. Dlatego też postanowiliśmy przygotować zestawienie, do którego wybraliśmy najlepsze urządzenia dostępne obecnie na rynku. Na podstawie opublikowanych w Internecie opinii można stwierdzić, że jednym z najczęściej polecanych sprzętów jest Xiaomi MiJia M365. Ta elektryczna hulajnoga dla dorosłych ma wydajną baterię, której nie trzeba zbyt często ładować. Model ma dobrze przemyślaną konstrukcję. Koła są odpowiednio duże i dobrze przymocowane do podstawy. Kierownicę pokryto antypoślizgowym materiałem, co gwarantuje pewny chwyt, a tym samym zmniejsza ryzyko upadku na ziemię. Użytkownik może sparować zakupiony sprzęt ze swoim smartfonem i z poziomu telefonu monitorować poziom baterii hulajnogi czy prędkość uzyskaną podczas jazdy. W naszym artykule znajdziesz także opisy innych ciekawych produktów. Drugie miejsce w rankingu zajęła elektryczna hulajnoga Blaupunkt ESC505 z 350 W silnikiem. Możemy się na niej rozpędzić do 25 km/h i szybko dojechać do pracy czy innego miejsca. Pojazd można złożyć bez zbędnego wysiłku. To model z przednim światłem LED, który pozwala na bezpieczną jazdę po zmroku. Warto dodać, że ma on nie jeden, ale dwa hamulce (przedni i tylny).

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaką hulajnogę elektryczną dla dorosłych wybrać?

 

Jazda na hulajnodze to bardzo wygodny sposób poruszania się zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Stanowi alternatywę dla roweru i deskorolki. W naszym poradniku zakupowy podpowiemy Ci, jaką hulajnogę elektryczną wybrać. Najlepsze hulajnogi elektryczne dla dorosłych mogą być używane jako zwykłe hulajnogi napędzane siłą nóg. Wówczas, jeśli masz ochotę na podjęcie aktywności fizycznej, nic nie stoi tutaj na przeszkodzie. Pojazd umożliwia poruszanie się po płaskich nawierzchniach. Bez kłopotów podjedziesz nim np. do pobliskiego sklepu.

 

 

Aby poruszać się hulajnogą elektryczną, nie musisz mieć dobrej kondycji. Jeśli więc masz np. medyczne przeciwwskazania do jazdy na rowerze czy zwykłej hulajnodze, jej elektryczna wersja to coś dla Ciebie. Wybierając konkretny model zwróć uwagę na moc silnika. Im jest większa, tym większa będzie prędkość maksymalna. Zainteresuj się również maksymalną prędkością, jaką może osiągnąć urządzenie. Zwykle hulajnogi elektryczne dla dorosłych osiągają prędkości nawet do 20 km/h. Bardzo istotny jest również czas pracy po naładowaniu. Im mocniejszy akumulator, tym więcej kilometrów pokonamy.

Ważną cechą sprzętu jest również maksymalne obciążenie. Nie możemy go przekraczać, ponieważ możemy uszkodzić w ten sposób nasze urządzenie. np. osoba ważąca 70 kg nie powinna używać sprzętu o maksymalnym obciążeniu 55 kg.

Duże koła dużo lepiej amortyzują nierówności, ale za to poruszanie się na nich wymaga nieco wprawy. Dobrze, aby były one pompowane, wówczas lepiej zamortyzują nierówności. Najlepsza hulajnoga elektryczna dla dorosłych w 2019 roku jest sprzętem, który pozwala na szybkie przemieszczanie się w sposób, który nie szkodzi naturalnemu środowisku.

Producenci czasem dodają do swoich pojazdów interesujące opcje dodatkowe. Należą do nich m. in.: siodełko, które sprawdzi się przy dłuższych trasach czy wysuwane platformy pod stopy. Kupując pojazd warto zadbać przy okazji o swoje bezpieczeństwo. Pamiętajmy o kasku i zestawie ochraniaczy na łokcie i kolana. Wówczas nawet przy poruszaniu się z dużą prędkością, ewentualny upadek nie powinien być dla nas dużym zagrożeniem.

 

 

3 najlepszych hulajnóg elektrycznych dla dorosłych. Opinie w 2019 roku

 

1. Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mijia M365

 

Xiaomi MiJia M365 to hulajnoga o prostej, minimalistycznej konstrukcji. Wydaje się, że każdy element pojazdu działa tutaj na rzecz użytkownika – aby jazda była dla niego przyjemna i łatwa.

Sprzęt można łatwo złożyć. Jest on bardzo solidny. Długa, stabilna kierownica pozwala na prowadzenie hulajnogi nawet przez średniozaawansowane osoby. Pneumatyczne opony skutecznie pochłaniają wstrząsy. Pojazd rozkłada się za pomocą jednego przycisku – po 3 sekundach hulajnoga jest gotowa do jazdy. Tym samym przyciskiem można ją również złożyć.

Kupujący doceniają niską wagę sprzętu – całość waży jedynie 12,5 kg. Jeżdżącym podoba się również wygodna, antypoślizgowa kierownica. Pojazd uruchamia się bardzo łatwo – wystarczy nacisnąć przycisk zasilania. Korzystającym z hulajnogi łatwo sprawdzić poziom naładowania dzięki zintegrowanym diodom LED. Dużą zaletą sprzętu jest to, że płynnie się rozpędza nawet wówczas, gdy gwałtownie zwiększymy prędkość jazdy.

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych Xiaomi MiJia M365 osiąga maksymalną prędkość do 25 km/h. Model jest odpowiedni dla użytkowników ważących do 100 kg.

Zalety
Wydajna bateria:

Hulajnoga jest sprzedawana w zestawie z wydajną baterią. Po jednym ładowaniu możemy przejechać nawet do 30 km. Jest to dobry wynik. Warto dodać, że akumulator ma różne zabezpieczenia np. przed przeładowaniem.

Składana konstrukcja:

Model można złożyć, a co istotne - nie trzeba używać do tego siły. Wystarczy, jeśli naciśniemy odpowiedni przycisk. Składana konstrukcja to przydatne rozwiązanie szczególnie podczas przenoszenia czy przechowywania sprzętu.

Antypoślizgowa kierownica:

Aby zagwarantować użytkownikowi przyjemną i bezpieczną jazdę, producent wyposażył hulajnogę w antypoślizgową kierownicę. Jest ona dobrze wyprofilowana i daje możliwość swobodnego manewrowania pojazdem.

Aplikacja na telefon:

Istnieje możliwość sparowania modelu ze swoim smartfonem za pośrednictwem łączności bezprzewodowej Bluetooth. W programie można sprawdzać m.in. poziom naładowania sprzętu.

Odporność na działanie różnych temperatur:

Do produkcji hulajnogi wykorzystano dobrej jakości materiały, które są odporne na działanie zmiennych temperatur.

Wady
Montaż:

Model wymaga samodzielnego montażu. Trzeba mieć na uwadze to, że ta czynność może zająć trochę czasu.

 

 

 

 

2. Hulajnoga elektryczna oświetlenie Led Blaupunkt

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Blaupunkt ESC505. To hulajnoga o mocy 350 W, która umożliwia jazdę z prędkością do 25 km/h. Zasila ją akumulator o pojemności 4,4 Ah, którego czas ładowania wynosi 120 minut. Zasięg pojazdu to 15, maksymalnie 20 km, w zależności od rodzaju nawierzchni i obciążenia.

Wymiary rozłożonej hulajnogi to: 105 cm x 13 cm x 105 cm. Przedni i tylny hamulec pozwalają na szybkie zatrzymanie się, nawet jeśli późno zauważymy przeszkodę na drodze. Pojazd wyposażono w przednią lampę LED, która generuje jasne światło i zwiększa naszą widoczność na drodze.

Model Blaupunkt ESC505 zdobył wiele pozytywnych opinii, co wynika nie tylko z solidności, ale i komfortu prowadzenia. Hulajnoga ma szeroki podest, na którym można stabilnie ustawić obie stopy, a także wygodne uchwyty przy kierownicy. Co więcej, pojazd można ustawić w dowolnym miejscu bez konieczności opierania o ścianę, drzewo czy inną pionową powierzchnię. Umożliwia to stopka przy podeście.

Hulajnoga Blaupunkt ESC505 waży ok. 8 kg, a maksymalne obciążenie to 120 kg. Wymiary modelu po rozłożeniu to: 105 cm x 13 cm x 105 cm.

Zalety
Mocny silnik:

Silnik pojazdu ma moc 350 W i pozwala na jazdę z prędkością do 25 km/h. Możemy szybko dojechać do pracy, a przy tym zachować odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Niezawodne hamulce:

Hulajnoga została wyposażona w dwa hamulce, przedni i tylny. Umożliwiają one szybkie zatrzymanie się, niezależnie choćby od rodzaju nawierzchni.

Światło LED:

Model ma energooszczędne, przednie oświetlenie LED. Lampka generuje jasne światło i pozwala na bezpieczną jazdę po zmroku. Nie ma ryzyka, że inni uczestnicy ruchu drogowego nas nie zauważą.

Szybkie składanie:

Hulajnogę możemy bez trudu złożyć, zajmuje to kilkadziesiąt sekund. Po złożeniu ma ona kompaktowe wymiary, można przewozić ją w bagażniku auta lub podróżować środkami transportu publicznego.

Wady
Za mały zasięg:

Zasięg pojazdu mieści się w zakresie od 15 km do 20 km (co zależy od obciążenia i rodzaju nawierzchni). Według niektórych osób to zbyt mało.

 

 

 

 

3. Hulajnoga Frugal Elektryczna Eco S1

 

Frugal S1 to hulajnoga elektryczna dla dorosłych w dobrej cenie. Jest ona odpowiednia dla dzieci od 14 roku życia. Dorośli również mogą cieszyć się jazdą na niej – udźwig sprzętu wynosi aż 120 kg.

Pojazd został wyposażony w wydajny silnik o mocy 250 W. Rozwija on maksymalną prędkość do 30 km/h. Sprzęt zasilany jest litowo-jonowym akumulatorem, który po naładowaniu pozwala pokonać dystans około 30 km. Hulajnoga ma regulowaną kierownicę, mogą się niej więc poruszać zarówno osoby wysokie, jak i niskie. Pojazd został wyposażony w klakson i czytelny wyświetlacz LCD. Do dyspozycji użytkownika są trzy tryby jazdy i co ważne – tempomat, który pozwala na jazdę ze stałą prędkością.

Jeżdżący tym sprzętem docenili go za rozwiązania służące bezpieczeństwu na drodze. Hulajnoga ma przednie oświetlenie LED, które czyni osobę jadąca nieco bardziej widoczną oraz ułatwia jej poruszanie się nocą. Z hulajnogi można korzystać w tradycyjny sposób napędzając ją siłą nóg. Kupującym bardzo przypadły do gustu amortyzowane koła, które znacznie zwiększają komfort jazdy.

Elektryczna hulajnoga dla dorosłych Frugal Eco ma wymiary: 104 cm x 45 cm x 103 cm. Maksymalne obciążenie modelu wynosi 120 kg.

Zalety
Wykonanie:

Produkt zrobiono ze stali stopowej, czyli wyjątkowo trwałego materiału. Jego powierzchnia nie jest podatna na zarysowania ani działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Maksymalna prędkość:

Sprzęt osiąga prędkość do 30 km/h i pozwala na płynne pokonywanie wzniesień. Są to jedne z głównych atutów prezentowanej hulajnogi.

Regulacja wysokości kierownicy:

Użytkownik może bez problemu regulować wysokość kierownicy. Ze sprzętu może korzystać kilku domowników, bez względu na budowę ciała każdego z nich.

Wady
Wyświetlacz:

Model wyposażono w wyświetlacz LED, który umieszczono na kierownicy. Ekran jest nieco mały, więc niektórzy mogą mieć problem z odczytaniem prezentowanych na nim informacji.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Skymaster Hoola Moonster

 

Prezentujemy elektryczną hulajnogę dla dorosłych Skymaster Hoola Moonster. Postanowiliśmy zamieścić w naszym rankingu ten model, ponieważ jest on wykonany z dobrych gatunkowo materiałów, a dodatkowo można go kupić w przystępnej cenie. Produkt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, więc każdy może znaleźć model odpowiadający jego wizualnym upodobaniom.

Hulajnoga ma 6,5-calowe koła i 250 W. Maksymalne obciążenie sprzętu wynosi 90 kg. Waga modelu jest równa 10 kg. Model wyposażono w ekran LCD, na którym wyświetlane są informacje na temat. stanu baterii, pokonanej odległości i osiąganej prędkości. Urządzenie ma elektroniczny system zwalniania i przyspieszania. Pokrętło służące do regulacji prędkości znajduje się na kierownicy.

Elektryczna hulajnoga dla dorosłych Skymaster Hoola Moonster jest polecana przez spore grono użytkowników. Wskazują oni, że sprzęt pozwala osiągać zadowalającą prędkość, jest wytrzymały i ładnie wygląda. Model ma odpowiednio wyprofilowaną kierownicę, która zapewnia wygodę podczas jazdy.

Skymaster Hoola Moonster to dobra elektryczna hulajnoga dla dorosłych do 1000 zł. Model wyposażono w 250 W silnik. Produkt waży 8,5 kg.

Zalety
Bezpieczeństwo i komfort użytkowania:

Hulajnoga została wyposażona w jasne światło, dzięki czemu możemy się na niej poruszać także po zmroku. Dodatkową zaletą jest to, że sprzęt ma amortyzator, który zwiększa wygodę w czasie jazdy.

Łatwe zwalnianie i przyspieszanie:

Model ma elektroniczny system przyspieszania i zwalniania, więc zmiana prędkości jest bardzo łatwa. To bardzo istotne dla osób, które dopiero od niedawna jeżdżą na hulajnodze.

Przenoszenie:

Użytkownicy wskazują, że przenoszenie sprzętu jest bardzo proste. Wynika to z dwóch rzeczy: po pierwsze model jest lekki, a po drugie istnieje możliwość jego szybkiego złożenia.

Design:

Produkt ma prosty design, dlatego spełnia oczekiwania wielu osób. Warto dodać, że model jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

Wady
Wskaźnik poziomu baterii:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że wskaźnik poziomu baterii nie jest dokładny.

 

 

Nilox 30NXMOPR00001

 

Nilox 30NXMOPR00001 to hulajnoga zasilana akumulatorem ładowanym prądem. Jedno naładowanie wystarcza na 20 minut jazdy 20 km/h. Sprzętu można również używać tak, jak zwykłej hulajnogi.

Pojazd ma wbudowane dwa zabezpieczenia: pierwsze z nich uruchomi silnik dopiero, gdy staniemy na hulajnodze i odepchniemy się nogą, a drugie ogranicza prędkość maksymalną do 6 km/h. Tylne światło pozycyjne LED, zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, a wskaźnik naładowania baterii pokazuje, ile czasu jeszcze możemy poruszać się z napędem elektrycznym.

Łatwe składanie to jedna z zalet wymienionych przez kupujących, którzy nabyli ten sprzęt. Opony pneumatyczne znacznie amortyzują ewentualne wstrząsy. Kolejną z wymienionych zalet był mocny, 300 W silnik. To dobry jakościowo, godny polecenia sprzęt. Mogą się nim poruszać zarówno bardzo zaawansowane, jak i te mniej oswojone z jazdą osoby. Dodatkowe funkcje pomagają w utrzymaniu bezpieczeństwa na drodze, a wygląd pojazdu przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie nowoczesny design.

 

 

Inne popularne artykuly napisane przez naszych kolegów:

 

Hulajnogi trójkołowe dla dorosłych

 

4
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Zespół NRMatusZnamsie Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Znamsie
Guest
Znamsie

człowiek który to pisał nie ma bladego pojęcia ani o tych sprzętach ani o jednostkach fizycznych np. mocy (W) silnik o mocy 5W nie ruszył by hulajnogi z miejsca natomiast silnik o mocy 2000W z łatwością wysłał by ją w stratosferę

Zespół NR
Admin

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz. Tekst został poddany lekkiej modyfikacji, by lepiej odzwierdziedlać, jakiego typu hulajnogi są dostępne w sprzedaży.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

Matus
Guest
Matus

Wybór na rynku jest o wiele większy z różnymi wariantami pod względem budżetu czy preferencji. Byłem ostatnio w Media Expercie i widziałem że mają tam całą alejkę poświęconą hulajnogom, niektóre ceny były śmiesznie niskie jak sprawdzałem je ze smartfonem. Czy jest szansa na zwiększenie ilości hulajnóg w rankingu do np 10?

Zespół NR
Admin

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz. Weźmiemy Pana sugestię pod uwagę i postaramy się zwiększyć liczbę produktów w rankingu w przyszłości.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 4.55 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status