Ranking 3 najlepszych hulajnog dla dorosłych 120 kg w 2020

Ostatnio aktualizowane: 24.11.20

 

Najlepsza hulajnoga dla dorosłych 120 kg – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Hulajnoga to sprzęt nie tylko dla dzieci i młodzieży. Coraz częściej na zakup takiego produktu decydują się dorośli. Dlatego też postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się modelom z obciążeniem do 120 kg, aby wybrać spośród nich najczęściej polecane przez konsumentów hulajnogi dla dorosłych. Tworząc ranking wzięliśmy pod uwagę nie tylko komentarze Internautów, ale także sprawdziliśmy jakość wykonania poszczególnych sprzętów. Na pierwszym miejscu w zestawieniu znalazła się hulajnoga dla dorosłych hulajnoga elektryczna Rider Freak. Pojazd osiąga prędkość do 22 km/h, a jego zasięg wynosi do 20 km. Pompowane koła i amortyzatory zapewniają komfortową jazdę. Hulajnoga ma także atrakcyjny design, dlatego podoba się wielu osobom. Jeśli jednak ten model Cię nie przekonał, poznaj nasze pozostałe propozycje. Na drugim miejscu w rankingu znalazła się hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Plus. Można ją łatwo złożyć i w ten sposób wygodniej przenosić. Zasięg sprzętu wynosi do 40 km. Urządzenie ma wyświetlacz LED.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką hulajnogę dla dorosłych 120 kg wybrać?

 

Wbrew powszechnej opinii, z hulajnogi korzystać mogą nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Powodem popularności tego sprzętu wśród osób dorosłych jest to, że pozwala on na większą integrację z maluchami na świeżym powietrzu. Co więcej, sprzęt ten dostarcza nam niezbędnej aktywności fizycznej, która pozwala zachować dobrą kondycję. Jednak zakup takiego sprzętu nie należy do najprostszych zadań. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru. Dodatkowo, na końcu artykułu znajdziesz zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze hulajnogi dla dorosłych 120 kg.

 

 

Decydując się na taką inwestycję przede wszystkim musisz upewnić się, że rura i układ kierowniczy zostały wykonane z dobrej jakości, wytrzymałych materiałów. Polecanym tworzywem jest aluminium, które cechuje się dużą trwałością. Co więcej, jest ono również lekkie, zatem hulajnoga będzie prostsza w przenoszeniu. Pamiętaj, że waga dorosłego człowieka jest większa niż ciężar dziecka, zatem interesujący Cię model musi być bardziej wytrzymały. Zdecydowanie nie polecamy produktów z tworzyw sztucznych. Zwróć również uwagę na wagę interesującego Cię produktu. Średnia waga hulajnogi wynosi bowiem 3 kg, będziesz jednak w stanie znaleźć pojazdy o masie 8 kg, lub nawet 10 kg.

Kolejną, istotną kwestią jest rozmiar kół w interesującym Cię pojeździe. Element ten jest bardzo istotny, gdyż odpowiada za nasz komfort jazdy. W modelach przeznaczonych dla dorosłych koła mają średnicę od 12 cm do 20 cm. Im są one większe, tym prościej będzie Ci pokonywać nierówne powierzchnie. Bowiem koła o dużej średnicy amortyzują ewentualne wstrząsy. Dzięki temu jazda jest bardziej płynna i wymaga od Ciebie mniej wysiłku.

Kupując hulajnogę należy dokładnie przyjrzeć się platformie. Polecamy modele, które zostały pokryte warstwą antypoślizgową. Dzięki temu, nawet w czasie złych warunków atmosferycznych będziesz w stanie podróżować hulajnogą.

Warto również upewnić się, czy kierownica w produkcie ma możliwość regulacji. Dzięki temu będziesz w stanie dopasować urządzenie do swojego wzrostu i preferencji. Ułatwi to również przewożenie hulajnogi po jej złożeniu.

 

Hulajnogi dla dorosłych 120 kg – Ranking

 

1. Hulajnoga Elektryczna Rider Freak

 

Jedną z naszych propozycji jest hulajnoga elektryczna Rider Freak. Jest to pojazd wyposażony w silnik o mocy 250W oraz 8 calowe, pompowane koła, które zwiększają komfort jazdy po nierównych powierzchniach. Ponadto wbudowany w przedniej części amortyzator dodatkowo niweluje drgania. Wiele osób uważa, że najlepsza hulajnoga dla dorosłych powinna mieć udźwig do 120 kg. Tak jest w przypadku Rider Freak. Maksymalny zasięg hulajnogi wynosi 22 km i jest zależny od ukształtowania drogi, ale nie tylko.

Wpływ na zasięg ma również waga i wzrost podróżującego. Maksymalna prędkość hulajnogi wynosi 20 km/h. Użyteczny może się okazać wielofunkcyjny licznik, który pokazuje przebyte kilometry oraz prędkość. Bardzo dobrą informacją jest czas ładowania baterii, który wynosi tylko 3 godziny.

Hulajnoga jest składana, a jej waga wynosi 8,5 kg. Hulajnoga jest pozytywnie oceniana przez konsumentów, wielu z nich kupuje ją dla swoich dzieci. Należy jednak pamiętać, że producent nie zaleca, by hulajnoga elektryczna Rider Freak była używana przez osoby poniżej 14 roku życia.

Zalety
Szybkie ładowanie:

By w pełni naładować akumulator wystarczą około 3 godziny. Możemy więc podładować akumulator w pracy, jeśli się po drodze wyładuje.

Licznik:

Do hulajnogi elektrycznej Rider Freak producent dołącza wielofunkcyjny licznik, który pozwoli monitorować prędkość jazdy oraz przebyte kilometry. Będzie to użyteczne, w momencie, gdy będziemy chcieli ustalić, ile pozostało kilometrów do przejechania na użytkowanym akumulatorze.

Koła:

Pompowane koła zapewnią komfort jazdy nawet po nierównej powierzchni. Dodatkowo amortyzator, który został zamontowany w części hulajnogi sprawnie niweluje drgania i redukuje zmęczenie nadgarstków podczas jazdy.przedniej

Lampka:

Wbudowana lampka LED pozwala na bezpieczną jazdę po zmroku. Możemy ją też wykorzystać podczas pochmurnej pogody, by być bardziej widocznym dla innych użytkowników drogi.

Kierownica:

Rączki kierownicy zostały pokryte tworzywem, które zapobiega ślizganiu się dłoni podczas jazdy. Jest on też przyjemny w dotyku.

Wady
Mniejszy zasięg:

Producent zapewnia, że hulajnoga osiąga do 20 km/h oraz że jej zasięg na jednym ładowaniu wynosi do 22 km. Niektórzy z użytkowników poddają w wątpliwość podane parametry twierdząc, że są mocno zawyżone.

 

 

 

 

2. Hulajnoga Elektryczna Motus Scooty 8,5 Plus

 

Prezentujemy hulajnogę elektryczną Motus Scooty 8,5 Plus o mocy 350 W. Model ma 8,5-calowe koła, które wyróżniają się wytrzymałością. Wbudowana bateria o pojemności 10,4 Ah pozwala pokonać dystans nawet do 40 km. Całkowity czas ładowania baterii to przeciętnie 5 h. Maksymalny kąt jazdy wynosi 15 stopni. Urządzenie ma wymiary: 126 cm x 114 cm x 49 cm. 

Hulajnoga elektryczna ma 3 biegi i może rozwinąć prędkość nawet do 25 km/h. Sprzęt jest polecany dla osób dorosłych. Na jego zakup mogą zdecydować się konsumenci o dużej posturze, bo maksymalne obciążenie sprzętu wynosi aż 120 kg. Model ma odpowiednio wysoką i szeroką kierownicę. 

Jazda na tym sprzęcie jest wygodna, co potwierdza sporo użytkowników. W hulajnodze elektrycznej zastosowano wysokiej jakości hamulce tarczowe gwarantujące maksymalny poziom bezpieczeństwa. Wyświetlacz LED, na którym pokazywana jest m.in. prędkość jazdy i stan baterii ułatwia obsługę urządzenia.

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Plus wytrzymuje obciążenie do 120 kg. Zasięg działania wynosi nawet do 40 km. Maksymalna prędkość to 25 km/h.

Zalety
Szeroka kierownica:

Hulajnoga ma szeroką kierownicę, która okaże się wygodna nawet dla wysokiej osoby. Jest ona tak wyprofilowana, aby każdy mógł w pełni kontrolować to, co dzieje się ze sprzętem.

Wydajna bateria:

Urządzenie ma mocną baterię o pojemności 10,4 Ah. W związku z tym hulajnoga jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu dużo kilometrów, nawet do 40. Biorąc pod uwagę jej wydajność, czas ładowania wynoszący 5 h nie wydaje się za długi.

Wytrzymałe koła:

W modelu zastosowano wytrzymałe 8,5-calowe koła. Dobrze radzą sobie one z krawężnikami i pokonywaniem nierówności.

Dużo miejsca na stopy:

Podest w hulajnodze jest odpowiednio duży, więc można wygodnie ułożyć na nim stopy, nawet jeśli są one duże.

Wady
Wymagająca konserwacja:

Zastosowane w modelu śruby się rozregulowują i trzeba regularnie je dokręcać.

 

 

 

 

3. Hulajnoga Yedoo Trexx

 

Yedoo Trexx to hulajnoga dla dorosłych, dzięki której można jeździć bardzo szybko lub wolno oraz po różnych powierzchniach. Ma ona ciekawy kształt, który przyciąga spojrzenia i nadaje się na prezent. Pojazd jest dostępny w kolorze niebieskim. Ma on 2 koła, jedno w rozmiarze 20 cali, a drugie 26 cali. 

Podest ma długość 40 cm. Nawet osoby z dużymi stopami mogą bez problemu korzystać z hulajnogi. Kierownica pojazdu jest regulowana. Jej minimalna wysokość wynosi 90 cm, a maksymalna to 101 cm. Odpowiednie dopasowanie do wzrostu nie jest trudnym zadaniem. Maksymalna waga użytkownika nie powinna przekraczać 130 kg. 

Użytkownikom bardzo podoba się to, że operowanie hulajnogą jest łatwe. Pojazd waży jedynie 7 kg, więc zmiana kierunku jazdy nie przysparza żadnego problemu. Użytkownicy chwalą też miękkie uchwyty, dzięki którym ręce są dobrze zabezpieczone i nie bolą. Uchwyty są wykonane z aluminium pokrytego pianką. Dodatkowym atutem hulajnogi jest to, że jest ona wyposażona w światła. 

Yedoo Trexx to hulajnoga dla dorosłych z podestem o długości 40 cm. Jest ona dostępna w kolorze niebieskim. Pojazd jest wyposażony w dwa koła o różnej wielkości (20 cali i 26 cali).

Zalety
Łatwość kierowania:

Kierowanie hulajnogą jest bardzo łatwe, ponieważ jest ona zwrotna. Nie trzeba się namęczyć, aby bez problemu skręcać i omijać przeszkody. Na dodatek hulajnoga jest bardzo lekka, co pomaga w kierowaniu.

Wykonanie:

Hulajnoga jest wykonana z kilkuwarstwowego aluminium, które jest odporne na zniszczenia, a oprócz tego jest ono bardzo lekkie. Trudno jest uszkodzić pojazd, nawet jeżeli się przez przypadek wywrócimy.

Design:

Ciekawy wygląd modelu z pewnością spodoba się wielu osobom. Hulajnoga ma żywe kolory (niebieski i pomarańczowy), a dwa różne rozmiary kół dodają jej charakteru.

Wady
Łożyska:

Łożyska szybko wykorzystują smar, więc trzeba pamiętać o bardzo częstym uzupełnianiu jego braków, aby hulajnoga jeździła płynnie.

 

 

 

 

Jak jeździć na hulajnodze dla dorosłych?

 

Jazda na hulajnodze sprawia dużą przyjemność dzieciom, jak i dorosłym – dlatego też na popularności wciąż zyskują pojazdy dedykowane starszym konsumentom. Hulajnoga może z powodzeniem zastąpić rower, ponieważ nie obciąża stawów ani kręgosłupa, poza tym możemy spalić zbędne kalorie. Jaka hulajnoga dla dorosłych 120 kg jest polecana przez aktywne fizycznie osoby? Jak na niej jeździć? Wszystkie informacje znalazły się w poniższej części artykułu.

 

 

Jaka jest prawidłowa pozycja do jazdy?

Wielu osobom wydaje się, że jazda na hulajnodze jest niezwykle łatwa i możemy się tego nauczyć w kilka minut. Musimy jednak pamiętać o tym, aby prawidłowo się ustawić, inaczej szybko pojawi się ból mięśni lub pleców. Stojąc na hulajnodze, powinniśmy mieć lekko ugięte w kolanach nogi. Nie możemy czuć napięcia, ale jednocześnie musimy utrzymywać plecy prosto. Co więcej, stopy muszą pewnie stać na podeście, w jego przedniej części (w okolicy osi koła). Jeśli mimo starań wciąż nadmiernie się pochylamy, zwykle rozwiązaniem problemu jest wyregulowanie wysokości kierownicy.

 

Technika jazdy na hulajnodze

Miłośnicy hulajnogi powtarzają, że podczas jazdy nie powinno się patrzeć w dół. Przez cały czas, także w czasie odpychania się od podłoża, musimy trzymać głowę prosto, aby widzieć to, co dzieje się wokół nas. W ten sposób nie tylko zachowujemy odpowiednią pozycję do jazdy, ale też zyskujemy możliwość szybkiej reakcji, jeśli przed nami niespodziewanie pojawi się przeszkoda.

Ciągłe odpychanie nóg może stać się męczące, w efekcie czego stracimy siły do dalszej jazdy. Żeby tego uniknąć, wystarczy pamiętać o prostej zasadzie – każdą, nawet najmniejszą górkę warto wykorzystać do krótkiego odpoczynku. Podczas zjazdu połóżmy stopy swobodnie na podeście i pozwólmy mięśniom się rozluźnić. Dzięki temu z pewnością uda nam się dojechać do celu bez potrzeby robienia przerw i unikniemy nieprzyjemnych zakwasów.

 

 

Którą nogą odpychać się od ziemi?

Jadąc na hulajnodze, nie możemy odpychać się tylko jedną nogą, która według nas jest mocniejsza. Prowadzi to do zbyt dużego przemęczenia mięśni i wzmocnienia tylko połowy naszego ciała. Z tego względu co pewien czas musimy zmieniać swoją pozycję tak, żeby zacząć odpychać się drugą nogą. W tym czasie ta pierwsza będzie mogła odpocząć, a do pracy zaangażujemy inne partie mięśni. Zmianę możemy wykonać zaraz po pierwszym odepchnięciu się lub w momencie, gdy poczujemy ból nogi. Starajmy się tyle samo czasu przeznaczyć na odpychanie się prawą, jak i lewą stopą, aby równomiernie wyćwiczyć całe ciało.

 

Dodatkowe wskazówki przydatne podczas jazdy

Prędkość jazdy na hulajnodze zależy nie tylko od siły, z jaką się odpychamy, ale też sposobu ustawienia się. Aby przyspieszyć, powinniśmy lekko pochylić się do przodu. Z kolei w czasie hamowania należy przesunąć się maksymalnie na tył podestu, w efekcie czego nieco szybciej się zatrzymamy. Mimo że jazda po płaskim terenie wydaje się znacznie łatwiejsza niż pod górę, nawet na dużym wzniesieniu nie powinniśmy się za bardzo zmęczyć, jeśli zadbamy o właściwą technikę. W takim przypadku musimy wykonywać energicznie i krótkie odepchnięcia nogą.

Nauka jazdy na hulajnodze nie jest trudna i nie zajmuje dużo czasu. Poruszanie się na takim pojeździe przywołuje miłe wspomnienia z dzieciństwa, ponadto możemy wzmocnić swoje ciało, zwiększyć wydolność płuc i cieszyć się lepszą kondycją.

 

 

Inne artykuły, którymi możesz być zainteresowany:

Scooter Tricks for Beginners

Hulajnoga – jak jeździć

https://thescooterist.com/7-best-lucky-pro-scooters-compared-reviewed/

Gdzie jeździć hulajnogą

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Produkty te nie są już dostępne

 

 

Hudora Big Wheel Air Hamulcem

 

Model Big Wheel Air 2016 Hamulcem marki Hudora to bardzo nowoczesna i elegancka hulajnoga dla dorosłych, których ciężar ciała nie przekracza 120 kg. Prezentowany model może posłużyć Ci do zabawy z dziećmi oraz do samodzielnego uprawiania sportu.

Produkt został wykonany z najwyższej jakości aluminium. Dzięki temu urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, użyte tworzywo jest lekkie, zatem przenoszenie hulajnogi nie będzie problemem. Warto dodać, że urządzenie ma regulowaną długość kierownicy. Wysokość do wyboru waha się między 85,5 cm a 104 cm.  Jej całkowite złożenie zdecydowanie ułatwi Ci przechowywanie pojazdu.

Warto dodać, że prezentowany produkt posiada dwa błotniki, na przedzie i z tyłu. Dzięki temu będziesz mógł jeździć również w deszczu. Dużym udogodnieniem jest gumowy uchwyt na kierownicy, który pochłania wszelkie wibracje. Sprawia to, że jazda jest znacznie wygodniejsza.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników doceniło zbudowane elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo użytkownika.

Hulajnoga dla dorosłych Hudora Big Wheel Air 205 waży 5 kg. Wymiary produktu po złożeniu są następujące: 97 cm x 41 cm x 106 cm.

Zalety
Rama:

Wykonana z dobrego gatunkowo aluminium rama jest odporna na uszkodzenia - na jej powierzchni nie widać zarysowań. Dodatkowo rama łatwo się składa.

Certyfikaty:

Prezentowany model ma certyfikat TUV GS-geprüft i CE, co stanowi potwierdzenie wysokiej jakości wykonania, a także bezpieczeństwa użytkowania. Możemy być pewni, że zakup Hudora Big Wheel Air 205 to inwestycja na wiele lat.

Zastosowanie:

Hulajnoga będzie odpowiednia do jazdy zarówno po idealnie gładkim, jak i nieco bardziej wymagającym terenie. Sprzęt ten cechuje więc uniwersalność. Wszystko za sprawą wytrzymałych kół.

Design:

Produkt ma srebrno-niebieski kolor, dlatego z pewnością przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Wady
Hamulec:

Niektórzy uważają, że wykonanie hamulca nie jest najlepsze. Zdarza się, że wspomniany element się zacina.

 

 

Archos Bolt V2

 

Choć hulajnoga dla dorosłych Archos Bolt V2 jest stosunkowo droga, cieszy się popularnością wśród konsumentów. Do zakupu sprzętu zachęca przede wszystkim jego solidne wykonanie. Do produkcji modelu wykorzystano dobrej jakości aluminium. Jest to materiał odporny na uszkodzenia, a dodatkowo łatwy w pielęgnacji.

Prezentowana hulajnoga to model elektryczny. Moc urządzenia wynosi 250 W, co umożliwia rozwinięcie prędkości nawet do 25 km/h. Sprzęt sprzedawany jest w zestawie z pojemnym akumulatorem. Na jednym naładowaniu możemy przejechać nawet do 15 km. Model ma następujące wymiary: 100 cm x 40,5 cm x 23,5 cm. Produkt ma czarny kolor. Na obudowie modelu umieszczono lampkę LED zwiększającą widoczność, a tym samym bezpieczeństwo.

Hulajnoga elektryczna Archos Bolt V2 spełnia oczekiwania konsumentów, dlatego jest chętnie polecana przez Internautów. Osoby, które miały okazję użytkować sprzęt potwierdzają, że gwarantuje on wygodę w trakcie jazdy. Kierownicą łatwo się manewruje.

Archos Bolt V2 to hulajnoga elektryczna dla dorosłych. Wymiary modelu to ok.: 100 cm x 40,5 cm x 23,5 cm. Produkt jest zasilany akumulatorowo.

Zalety
Lampa:

Hulajnogę wyposażono w oświetlenie LED gwarantujące dobrą widoczność po zmroku. W efekcie ze sprzętu możemy korzystać o każdej porze, co czyni go bardziej funkcjonalnym.

Akumulator:

Model wyposażono w pojemny akumulator. Jedno ładowanie pozwala na pokonanie trasy liczącej nawet 15 km, co zdaniem użytkowników jest zadowalającym wynikiem.

Podest:

Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje m.in. antypoślizgowy podest. Zapewnia on stabilność w trakcie jazdy. W związku z tym nie ma obaw o to, że stopy będą się ślizgać po podstawie, co mogłoby doprowadzić do kontuzji.

Wady
Zasilacz:

Część osób uważa, że zasilacz przeznaczony do ładowania sprzętu mógłby być nieco dłuższy.

 

 

Hulajnoga Elektryczna Blaupunkt Składana ESC505

 

Pojazd Blaupunkt ESC505 jest odpowiedni dla osób chcących zrezygnować z codziennej jazdy samochodem. Można nim codziennie dojeżdżać do pracy unikając konieczności stania w korkach. Maksymalne obciążenie to 120 kg. Zasięg hulajnogi mieści się w zakresie od 15 do 20 km, zależy to od wagi użytkownika oraz rodzaju nawierzchni.

Prezentowany model jest zasilany przez akumulator o pojemności 4,4 Ah. Jego ładowanie trwa 2 godziny. Po rozłożeniu hulajnoga ma wymiary: 105 cm x 13 cm x 105 cm. Ponieważ podest jest szeroki, można na nim swobodnie ustawić stopy. Znajduje się przy nim podpórka dająca możliwość odstawienia pojazdu w dowolnym miejscu bez potrzeby opierania go o ścianę.

Hulajnoga zebrała wiele pozytywnych komentarzy. Osoby, które na niej jeżdżą, chwalą ją za solidne hamulce, łatwy mechanizm składania, a także przednie oświetlenie LED. Model ma 3-stopniową regulację prędkości jazdy, maksimum to 25 km/h. Po złożeniu ma niewielkie wymiary, zmieści się np. w samochodowym bagażniku.
Pojazd Blaupunkt ESC505 ma wymiary: 105 cm x 13 cm x 105 cm (po rozłożeniu). Maksymalny zasięg hulajnogi to 20 km, a moc silnika wynosi 350 W.

Zalety
Podpórka przy podeście:

Nie musimy opierać hulajnogi o ścianę, aby mieć pewność, że się nie przewróci. Przy podeście znajduje się podpórka zapewniająca pojazdowi stabilność.

Ma lampę LED:

Na hulajnodze możemy bezpiecznie jeździć po zmroku. Wszystko ze względu na to, że wyposażono ją w przednią lampę LED emitującą jasne światło. Z pewnością będziemy dobrze widoczni dla pieszych i innych uczestników ruchu drogowego.

Łatwe składanie:

Składanie i rozkładanie modelu nie zajmuje dużo czasu, nie jest też męczące. Czynność ta trwa kilkadziesiąt sekund.

Krótki czas ładowania akumulatora:

Aby akumulator w pełni się naładował należy odczekać 2 godziny.

Wady
Za małe uchwyty:

Osoby mające duże dłonie uważają, że uchwyty na kierownicy są za małe i trudno jest je pewnie chwycić.

 

 

Worker Entropy

 

Nowoczesny i bardzo bezpieczny model Worker Entropy to hulajnoga dla dorosłych w dobrej cenie. Przed oddaniem sprzętu do użytku, produkt ten przeszedł liczne testy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że prezentowany pojazd jest w pełni bezpieczny.

Dużym atutem tego urządzenia są jego koła. Średnica przedniego wynosi 26 cm, a tylnego 20 cm. Zapewnia to duży komfort jazdy, nawet po wyboistej nawierzchni. Cała konstrukcja modelu została wykonana z najwyższej klasy aluminium, co zapewnia pełną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pełny komfort i bezpieczeństwo zapewniają przedni i tylny hamulec V-brake. Jest on bardzo czuły, zatem korzystanie z niego jest proste. Przy tylnym kole znajduje się błotnik, co ułatwia jazdę w czasie deszczu.

Hulajnoga posiada kierownicę o regulowanej wysokości. Dzięki temu bez trudu dopasujesz ją do swojego wzrostu. Co więcej, całkowite złożenie kierownicy ułatwi przechowywanie pojazdu. Wysokość waha się do 90 cm do 100 c. Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne.

Wiele osób doceniło pojazd za wbudowane odblaski, które znalazły się w szprychach. Zwiększa to bezpieczeństwo użytkownika podczas jazdy wieczorami.

 

 

Hudora Big Wheel Air 205 14005

 

Kto powiedział, że tylko dzieci mogę się dobrze bawić na hulajnodze? Model Hudora Big Wheel Air 205 14005 to urządzenie dyktowane specjalnie dla dorosłych, których waga nie przekracza 120 kg. Dużą zaletą tego sprzętu jest to, że może on rozwijać spore prędkości. Zatem będziesz mógł użyć produktu do zabawy ze swoim maluchem, ale również do uprawiania sportu i zrzucenia zbędnych kilogramów.

Ta najlepsza hulajnoga dla dorosłych 120 kg została wyposażona w opony lotnicze, o średnicy 20,5 cm. Gwarantuje to znacznie większą przyczepność do podłoża. Możesz zatem używać tego modelu do jeżdżenia po nierównej powierzchni. Warto dodać, że rama hulajnogi została wykonana z najwyższej jakości aluminium. Materiał ten jest dość lekki, zatem przenoszenie hulajnogi nie powinno być problemem.

Warto dodać, że prezentowany produkt został wyposażony w komfortowe błotniki z przodu i z tyłu, zatem jazda w deszczu nie będzie stanowiła problemu. Sam podest został wzmocniony po bokach, co gwarantuje większą wytrzymałość pojazdu.

Urządzenie ma regulowaną kierownicę, zatem będziesz mógł ją maksymalnie złożyć, co ułatwi Ci przechowywanie sprzętu. Zakres wysokości to 85 cm – 105 cm. Wymiary podestu to 14 cm x 35 cm.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki wygląd produktu oraz bardzo czułe, tylne hamulce, które gwarantują większe bezpieczeństwo.

Hudora Big Wheel Air 205 to bardzo dobra hulajnoga dla dorosłych o udźwigu 120 kg do 550 zł. Podstawa na nogi ma następujące wymiary: 35 cm x 14 cm, a długość po złożeniu wynosi 97 cm.

Zalety
Regulacja:

Użytkownik może swobodnie regulować wysokość kierownicy w zakresie od 84,5 cm do 105 cm. W związku z tym dopasowanie sprzętu do wzrostu konsumenta jest łatwe i nie zajmuje dużo czasu.

Waga:

Produkt waży niewiele ponad 5 kg, więc nie musimy się martwić, że jego przenoszenie będzie trudne.

System składania:

Wiele osób chwali dobrze opracowany system składania. Mechanizm działa płynnie, dzięki czemu możemy łatwo złożyć hulajnogę. Jest to niezwykle istotne, kiedy zabieramy produkt ze sobą np. na wakacje.

Koła:

Pompowane koła wykonano z mocnych tworzyw. W związku z tym elementy te nie są podatne na przetarcia. Koła dobrze spisują się także w trakcie jazdy po wymagającym terenie.

Kierownica:

Rączki kierownicy zostały pokryte miękkim i delikatnym dla skóry materiałem, który zapobiega ślizganiu się dłoni po powierzchni uchwytu.

Wady
Rozwijanie prędkości:

Nieliczne osoby zauważyły, że rozwijanie prędkości jest stosunkowo trudne. Wszystko przez to, że sprzęt ma pompowane, a nie kauczukowe koła.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status