fbpx

Worki treningowe ranking

Ostatnio aktualizowane: 20.09.19

 

Trenując z workiem treningowym można poprawić nie tylko kondycję, ale też wzmocnić mięśnie. Dlatego też wiele aktywnych fizycznie osób inwestuje w tego rodzaju produkt. Postanowiliśmy więc przygotować ranking, w którym przedstawiamy opisy najczęściej wybieranych modeli. Jesteśmy pewni, że poniższy artykuł pomoże Ci zakupić produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Na pierwszym miejscu w zestawieniu znalazł się worek treningowy Bushido 160×40. Jest to model zrobiony z wytrzymałych materiałów, dlatego wykazuje dużą odporność na uszkodzenia. Kupując produkt otrzymujemy w zestawie łańcuch mocujący, którego długość można dowolnie regulować. To pozwala dopasować sprzęt sportowy do naszych potrzeb. Prezentowany model ma elastyczne wypełnienie, które nie traci zbyt szybko swoich właściwości – nie musimy się martwić, że produkt szybko straci swój początkowy kształt. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się worek treningowy Bushido 180×45. Model ma mocny system mocowania. Jeśli chcesz poznać opisy innych produktów, zachęcamy do przeczytania przygotowanego przez nas zestawienia.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jak wybrać worek treningowy kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Worek jest idealnym sprzętem do ćwiczeń, który pozwala na spalanie kalorii i rozwinięcie mięśni. Pomaga nam także stać się szybszymi i odreagować na różne sytuacje. Wybierając worek, szczególnie ten pierwszy, trzeba zwrócić uwagę na jego rozmiar, rodzaj i wiele innych aspektów. Poradnik o tym, jak wybrać worek treningowy pomoże Ci nabyć produkt, który będzie solidny.

 

 

Ciężki czy lekki – jaki worek treningowy jest najlepszy ?

Na samym początku powinniśmy zastanowić się, gdzie będziemy używać worek. Jeżeli potrzebujemy go do amatorskiego treningu w domowych warunkach, to najlepszą opcją jest worek średni. Nie jest zbyt duży i ciężki, więc nie musimy wygospodarować dla niego dużo miejsca. Worek taki waży zazwyczaj od 30 kg do 50 kg. Jego średnica wynosi od 35 cm do 40 cm, a jego wysokość od 130 cm do 140 cm. Sprzęt o wadze od 50 kg do 60 kg jest nazywany workiem ciężkim. Ten typ nadaje się najbardziej do profesjonalnych ćwiczeń na hali sportowej. Średnica worka ciężkiego wynosi od 40 cm do 45 cm, a jego wysokość to 150 cm, 160 cm lub 180 cm. Dzięki swojej wadze i wielkości jest idealny do trenowania muay thai i kickboxingu.

 

Materiał

Najbardziej wytrzymałe worki wykonane są ze skóry. Jednak ich cena jest dość wysoka, szczególnie, jeżeli planujemy kupić nasz pierwszy sprzęt do treningu. Tańszą, lecz nie najgorszą alternatywą, jest plawil. Materiał ten charakteryzuje duża wytrzymałość, a także estetyczny wygląd. Inne materiały, z których wykonane są worki to skaj i winyl. Nie są one jednak tak wytrzymałe, jak skóra i plawil.

 

Wypełnienie

Jeżeli zdecydujemy się kupić worek bez wypełnienia, to jedną z najtańszych opcji będzie wybranie ścinek tekstylnych. Możemy je znaleźć w każdym zakładzie krawieckim. Ważne jest, aby bardzo mocno je upchać. Zapobiegnie to odkształceniu się worka. Na początek możemy wypchać go zwykłymi trocinami. W tym przypadku worek będzie lekki i łatwiejszy do trenowania na nim. Wypełniając worek piaskiem, sprawimy, że stanie się on o wiele cięższy i zbity. Jest on raczej przeznaczony dla zawodowców, dlatego że przez taki ciężki sprzęt możemy łatwo nabawić się kontuzji.  

Żeby dociążyć zbyt lekki worek możemy dokupić do niego torpedę. Jest to worek materiałowy, który wypełniany jest piaskiem, a potem umieszczany wewnątrz sprzętu.

 

Łańcuchy

Wybierając łańcuch, w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na taśmy mocujące. Najlepsza jest jak najdłuższa taśma, która mierzy co najmniej 10 cm. Dobrze, jeżeli jest obszyta pasem okalającym – wzmocni on jej wytrzymałość, a co więcej, schowa ją. Dzięki temu, nie poranimy się, jeżeli przez przypadek wymierzymy w nią cios. Nie zaleca się kupna mocowań o kolistym kształcie. Taśmy będą przez nie zbyt obciążone, co może doprowadzić do zerwania się worka. Warto więc zainwestować w trochę droższe, ale bardziej solidne mocowania trójkątne.

Worek wiszący na nich będzie rozkładał swoją wagę równomiernie. Warto przypatrzeć się, czy mocowanie wyposażone jest w okrętkę. Bez tego elementu, łańcuchy mogą się skręcać, co sprawi nam kłopoty podczas treningu. Odradza się także zakup łańcucha z zakręcanymi karabińczykami. Najtrwalszy będzie taki, którego elementy zostały fabrycznie zgrzane.

 

Rodzaje worków

Następnie powinniśmy wybrać typ worka, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Wśród typów wyróżnia się :

Gruszka treningowa – jest to najmniejszy sprzęt do ćwiczeń. Jego wysokość wynosi zwykle 35 cm. Średnica tego worka to zwykle około 25 cm. Wypełnienie gruszki to zazwyczaj szmaty, ścinki, guma lub nawet powietrze. Jest obszyta skórą, plawilem lub winylem. Bardzo dobrym pomysłem jest dokupienie do niej platformy z przegubem obrotowym. Dzięki temu urządzeniu, gruszka będzie do nas wracała po każdorazowym uderzeniu. Jest ona zwykle używana do trenowania szybkości. Możemy także znaleźć gruszkę stojącą z podstawą napełnioną wodą lub piaskiem. Innym rodzajem tego worka treningowego jest refleksówka. Ma ona bardziej owalny kształt. Z obydwu stron umocowana jest na hakach. Dzięki temu, przy uderzeniu wraca, co jest dobrą symulacją ataku. Idealna do ćwiczenia uników.

Makiwara – jest to worek treningowy ścienny. Ma różne kształty, lecz zwykle występuje jako prostokąt lub kwadrat. Bardzo często wykorzystuje się kilka poduszek wykonanych ze skóry, a wypełnienie to pianka lub szmaty. Popularnym wymiarami makiwary jest 40 cm x 40 cm. Jest zalecany do prostych ciosów ręcznych i nożnych.

Worek do treningu MMA – tym, co wyróżnia go spośród innych worków są płaszczyzny uderzeniowe rozmieszczone w różnych kątach. Sprawia to, że jest odpowiedni do trenowania wszystkich rodzajów uderzeń – nawet łokciami czy kolanami. Na worku MMA można także trenować techniki parterowe, a nawet rzuty. Wszystko dzięki jego dobremu wyprofilowaniu. Jest to sprzęt dla zawodowców, albo ludzi związanych z mieszanymi sztukami walki.

 

Worek klasyczny – jest on najbardziej popularnym sprzętem do trenowania ciosów i wykopów. Najlepiej wybrać taki worek, który wyposażony jest w zamykanie sznurowane na górze. Dzięki temu, możemy łatwo wymienić jego zawartość. Wielu producentów oferuje zamykanie na zamek błyskawiczny, lecz ten obniża trwałość worka. Powinien on mieć także 2 metry luźnego miejsca na wszystkie strony. Musimy więc znaleźć odpowiednie miejsce. Możemy zmniejszyć kołysanie worka, przyczepiając go do podłogi. Można użyć do tego łańcucha, gumy lub linki.

Worek treningowy hakowy – został specjalnie stworzony do trenowania ciosów podbródkowych i hakowych. Jego średnica jest prawie dwa razy większa na górze niż na dole. Długość sprzętu wynosi od 80 cm do 160 cm. W zależności od jego wypełnienia, jego waga wynosi od 20 kg do nawet 100 kg.

Worek treningowy stojący – jest bardzo łatwy do zamontowania, ponieważ wystarczy go postawić w dowolnym miejscu. Nie musimy doczepiać go do sufitu za pomocą haka. Worek jest bardzo stabilny, ponieważ jego podstawa wypełniona wodą waży 100 kg, a wypełniona piaskiem – 140 kg. Mamy więc pewność, że nasz worek pozostanie na miejscu nawet przy oddawaniu silnych ciosów. Bez wypełnienia taki sprzęt waży zaledwie 10 kg. Nie sprawi to problemów przy jego przenoszeniu. Jest idealny do poprawienia naszej kondycji. Elementem łączącym podstawę z tubą jest słupek. Jego wysokość może być regulowana. Dzięki temu, możemy dostosować wysokość worka do naszych potrzeb.

Tubę można łatwo wymienić, a co więcej, mamy możliwość wyboru jej różnych rozmiarów. Zwykle wykonana jest z pianki lub gumy, które obszyte są plawilem lub hartowanym winylem. Podstawa worka ma zwykle wysokość 30 cm, a całość wynosi od 140 cm do 180 cm. Jednym z typów worka stojącego jest manekin. Tuba w takim typie jest wykonana w kształcie człowieka. Taki worek będzie odpowiedni dla osób, które ćwiczą krav magę lub combat.

 

Worki treningowe w dobrych cenach

Ceny worków treningowych zależą od materiału, jakości wykonania i rozmiaru. Wykonane ze skóry o dobrej jakości mogą kosztować nawet do 2000 zł. Jeżeli chcemy na początku kupić worek gorszej jakości i w średnim rozmiarze, to zapłacimy za niego kilkadziesiąt złotych. Ze względu na swój rozmiar, najtańszą opcją jest gruszka.

 

 

Najlepsze worki treningowe w 2019 roku

 

Domowa siłownia to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią oszczędzać czas na dojazdach, a poza tym cenią sobie prywatność i możliwość korzystania z wszystkich urządzeń bez konieczności oczekiwania na ich dostępność. Jednym z prostszych sprzętów do naszej domowej sali ćwiczeń jest worek treningowy. Jeśli chcesz stworzyć swoją własną salę ćwiczeń, nasz ranking worków treningowych zawierający najlepsze modele dostępne na polskim rynku, powinien Cię zainteresować.

 

Nasze zalecenia

 

Bushido 160×40 

 

Jeśli zależy Ci na zakupie dobrej jakości worka treningowego, polecamy Twojej uwadze Bushido 160×40. Jak sama nazwa wskazuje, jest to model o następujących wymiarach: wysokość – 160 cm i średnica – 40 cm. Produkt waży 55 kg i z pewnością spełni oczekiwania wielu konsumentów.

Prezentowany worek bokserski został zrobiony z 7-warstwowego materiału. Dlatego też możemy mieć pewność, że cechuje go duża wytrzymałość. Do wykonania produktu wykorzystano dobrej jakości plawil, czyli tworzywo odporne na przetarcia. Zaletą jest możliwość regulacji długości łańcucha mocującego. W efekcie użytkownik może dopasować długość worka do swojego wzrostu i pomieszczenia, w którym zamontowany zostanie sprzęt sportowy.

Wiele osób zdecydowało się na zakup modelu Bushido 160×40, co potwierdza jego popularność. Użytkownicy, którzy mają ten produkt w swoich domach podkreślają, że dobrze spełnia on swoje zadanie – jest wytrzymały i gwarantuje bezpieczny trening. Dodatkowo model ma prosty design, co sprawia, że podoba się sporej liczbie Internautów.

Worek treningowy Bushido ma następujące wymiary: wysokość – 160 cm i średnica – 40 cm. Waga modelu wynosi ok. 55 kg. Produkt ma czarny kolor. W zestawie znajduje się łańcuch do zawieszenia.

Zalety
Wykonanie:

Konsumenci bardzo dobrze wypowiadają się na temat jakości wykonania prezentowanego worka treningowego. Produkt jest zrobiony z plawilu, czyli materiału wykazującego dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Regulacja:

Użytkownik może łatwo dopasować model do swoich potrzeb i wielkości pomieszczenia, ponieważ dołączony do zestawu łańcuch jest regulowany.

Wypełnione:

Worek treningowy wypełniony jest dzianiną, filcem, polarem i tkaniną. Połączenie tych 4 materiałów gwarantuje odpowiedni komfort użytkowania. Jak potwierdzają Internauci, produkt nie traci swojego początkowego kształtu.

Łańcuch:

Dołączony do kompletu łańcuch do mocowania jest wytrzymały, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że produkt zerwie się z sufitu, co mogłoby być niebezpieczne.

Design:

Na uwagę zasługuje także prosty design worka. Konsumenci zapewniają, że model przypadnie do gustu każdemu. Warto dodać, że nadrukowane logo nie ściera się zbyt szybko.

Wady
Montaż:

Z uwagi na stosunkowo dużą wagę produktu, jego montaż na ścianie może okazać się nieco problematyczny.

 

 

 

 

Bushido 180×45 

 

Wiele pochlebnych opinii uzyskał worek bokserski Bushido 180×45. W związku z tym nie mogło go zabraknąć w naszym zestawieniu. Produkt ma czarny kolor. Dopełnienie stanowi czerwona wstawka z logiem producenta. Konsumenci zapewniają, że model łatwo utrzymać w czystości.

Worek treningowy waży 60 kg. Wypełnienie modelu jest wielowarstwowe i elastyczne, co gwarantuje komfort w trakcie ćwiczeń. Wymiary produktu to: długość – 180 cm i średnica 45 cm, dlatego Bushido będzie odpowiedni także dla wysokich osób. Do zestawu dołączono solidnie wykonany łańcuch przeznaczony do zamontowania produktu na suficie. Warto dodać, że długość łańcucha można regulować. Do produkcji modelu wykorzystano odporne na uszkodzenia materiały m.in. plawil.

Bushido 180×45 to worek treningowy przeznaczony dla wymagających konsumentów. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na inwestycję w ten produkt twierdzą, że była to dobra decyzja. Model ma wiele zalet. Wśród nich warto wyróżnić wysoką jakość, solidne mocowania i elastyczne wypełnienie.

Bushido to worek treningowy o następujących wymiarach: długość – 180 cm i średnica 45 cm. Waga produktu wynosi ok. 60 kg. Model sprzedawany jest w zestawie z łańcuchem.

Zalety
Wypełnienie:

Elastyczne wypełnienie zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto dodać, że worek przez długi czas zachowuje swój początkowy kształt, a wypełnienie jest równomiernie rozłożone.

Mocowanie:

Elementy mocujące produkt z łańcuchem są solidnie wykonane, dlatego nie ma obaw o to, że model zerwie się w trakcie treningu, co mogłoby mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia.

Zastosowanie:

Worek ma stosunkowo duże wymiary, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno do uderzeń ręcznych, jak i nożnych. W efekcie użytkownik będzie mógł swobodnie rozwijać swoje umiejętności bokserskie.  

Dopasowanie:

Długość produktu można dopasować do indywidualnych potrzeb za pomocą łatwego w regulacji łańcucha. Jak twierdzą Internauci, czynność ta nie jest czasochłonna.

Wady
Przeznaczenie:

Prezentowany model przeznaczony jest szczególnie dla osób zaawansowanych, więc może się okazać, że nie spełni oczekiwań osób, które rozpoczynają swoją przygodę z boksem.

 

 

 

 

Marbo MC-W180/35

 

1-marbo-mc-w180-35Nasza pierwsza propozycja to worek bokserski Marbo MC-W180/35. Materiał, z jakiego wykonano produkt to najmocniejsza odmiana plawilu. Jest on niezwykle odporny na przetarcia i rozerwania. W zestawie znajduje się torpeda, która po napełnieniu suchym piaskiem zwiększa wagę urządzenia do 20 kg.

Torpeda ma wymiary 22 cm x 55 cm i wykonana jest z mocnego poliestru. Solidny suwak daje 100% pewności, że zawartość nie rozsypie się w środku worka. Produkt został wykończony najnowszej generacji nićmi rdzeniowymi Coats Epic, gwarantującymi wytrzymałość na zrywanie.

Dlaczego jest to najlepszy worek treningowy? Jest to nie tylko zasługa trwałego materiału, ale również grubych, podwójnie zakładanych taśm mocujących z mocnymi przeszyciami. W efekcie są one odporne na uszkodzenia, oberwanie i wystrzępienie.

Wysokość worka to 180 cm, a jego średnica to 35 cm. W zestawie znajdziemy kółka mocujące 6 cm x 6 mm i łańcuch 4 cm x 45 cm. Warto również wspomnieć o wielu pozytywnych opiniach na temat tego sprzętu. Produkt doceniono m.in. za mocną konstrukcję.

Marbo MC-W180/35 to dobry worek treningowy do 100 zł. Wymiary modelu to: długość – 180 cm i średnica – 35 cm. Produkt ma czarny kolor.

Zalety
Materiał:

Do produkcji worka treningowego wykorzystano wytrzymały materiał - plawil. Tworzywo to wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, dlatego nie musimy się obawiać o to, że na powierzchni modelu zbyt szybko pojawią się przetarcia.

Taśmy mocujące:

Producent zapewnia, że taśmy mocujące są trwałe. Potwierdzają to pochlebne opinie Internautów, którzy mieli okazję przetestować worek treningowy Marbo MC-W180/35.

Coats Epic:

Rdzeniowe nici Coats Epic są odporne na zrywanie, co stanowi gwarancję niezawodności i bardzo dobrej jakości. W rezultacie możemy mieć pewność, że worek się nie rozerwie.

Wady
Samodzielne wypełnienie:

Dla niektórych konsumentów minusem jest to, że worek sprzedawany jest bez wypełnienia.

 

 

 

 

Everlast EV2628YE

 

4-everlast-ev2628yeEverlast EV2628YE to wolnostojący, nadmuchiwany worek z podstawą, która może być wypełniona wodą. Dzięki temu zawsze wrócić do swojej pierwotnej pozycji. Jest to idealna propozycja do treningu fitness w domu, ale także do kickboxingu. Urządzanie pomaga poprawić koordynację, spalić kalorie i jest idealnym rozwiązaniem na odstresowanie.

Worek bokserski o wysokości 150 cm, wykonano z innowacyjnej skóry syntetycznej. Wyróżnia ją wysoki wskaźnik wytrzymałości na obciążenia i intensywne treningi. Technologia POWERCORE czyli specjalna siateczka podnosi wydajność worka.

Produkt jest wypełniony, oryginalnym materiałem od producenta, który został zaprojektowany w taki sposób, aby równomiernie rozprowadzać siłę uderzenia. Cała konstrukcja jest niezwykle trwała dzięki podwójnym, wzmacnianym szwom.

Ten wolnostojący worek nadaje się do wykonywania ciosów rękami, kopnięć, nogami, a nawet treningu technik MMA. Warto wspomnieć, że opinie o workach treningowych tej marki są niezwykle pozytywne. Przede wszystkim doceniano ich świetne wypełnienie oraz trwały materiał zewnętrzny i mocne szwy.

Worek treningowy Everlast EV2628YE ma wysokość równą 160 cm. Produkt będzie odpowiedni dla osób początkujących. Model sprzedawany jest w zestawie z pompką.

Zalety
Podstawa:

Wypełniana wodą podstawa gwarantuje stabilność. Element ten jest solidnie wykonany i odpowiednio mocny, dzięki czemu worek po uderzeniu wraca na swoje początkowe miejsce.

Przechowywanie:

Model po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc idealnie sprawdzi się, gdy mamy niewielkie mieszkanie.

Jakość:

Z racji tego, że użyte do produkcji materiały są dobre gatunkowo produkt jest odporny na uszkodzenia. Stanowi to gwarancję długiego użytkowania.

Wady
Nadmuchiwanie:

Osoby, które przetestowały worek treningowy twierdzą, że jego nadmuchiwanie zajmuje stosunkowo dużo czasu, co może być uciążliwe.

Design:

Zdaniem niektórych konsumentów design produkt nie jest zbyt atrakcyjny. Internauci zaznaczają, że intensywny, żółty kolor nie będzie dobrze komponował się z każdym wnętrzem.  

 

 

 

 

Allright FIDPB20

 

2-allright-fidpb20Allright FIDPB20 to kolejny przyrząd, który znalazł się w naszym zestawieniu. Jest to świetna propozycja pomagająca poprawić stabilizację ciała. To nietypowy worek, na którym wykonujemy trening podobny do tego z użyciem kettelbells. Badania dowodzą, że takie ćwiczenia pozwalają na szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów i doskonale wzmocnią wszystkie partie mięśni.

Jeśli chcesz osiągnąć szybkie efekty, powinieneś zainwestować w ten właśnie sprzęt. Power Bag pomaga poprawić siłę uchwytu oraz siłę mięśni przedramion. Produkt można stosować jako dodatkowe obciążenie w czasie takich ćwiczeń, jak przysiady, wyciskanie, czy wspinaczka.

Materiał, z jakiego wykonano urządzenie, to wysokiej jakości skóra syntetyczna, odznaczająca się niezwykłą odpornością na uszkodzenia. Natomiast uchwyty z PVC oraz worek z piaskiem zapewnią stabilizację w czasie ćwiczeń. Wypełnienie to mocna pianka z PVC.

Jest to świetny zamiennik dla hantli, sztang czy kettlebells, który sprawdza się w treningach siłowo – kondycyjnych. Waga urządzenia wynosi 20 kg. Produkt został doceniony przez użytkowników za świetną jakość wykonania.

Worek treningowy Allright Power Bag ma wymiary: 56 cm x 21 cm, a jego waga jest równa 20 kg. Do produkcji modelu wykorzystano m.in. skórę syntetyczną.

Zalety
Uchwyty:

Dobrze wyprofilowane uchwyty poprawiają komfort w trakcie ćwiczeń. Rączki zostały pokryte antypoślizgowym materiałem, co zapewnia bezpieczeństwo podczas wytężonej pracy nad sylwetką.

Zastosowanie:

Prezentowany worek treningowy ma szerokie zastosowanie. Produkt przyda się podczas różnego rodzaju ćwiczeń, więc przy jego użyciu wzmocnimy całe ciało.  

Wady
Jakość:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że model nie jest odporny na przetarcia, co może dowodzić, że został wykonany z nie najlepszych gatunkowo tworzyw.

Waga:

W związku z tym, że produkt waży stosunkowo niewiele może okazać się niewystarczający dla osób zaawansowanych.  

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

DWS Sport 100/30CM

 

3-dws-sport-100-30cmDWS Sport 100/30CM to nasza trzecia propozycja, która stanowi świetny sprzęt sportowy dla profesjonalnych bokserów i dla amatorów dopiero zaczynających przygodę z boksem. Ten wyjątkowy worek bokserski wykonano z mocnej plandeki, dzięki czemu będzie służył nam przez bardzo długi okres. Urządzenie było testowane w klubach w bardzo ekstremalnych warunkach.

Produkt dostępny jest bez wypełnienia. Model ten to propozycja od polskiego producenta wyróżniająca się niezwykłą jakością wykonania. Wymiary produktu to 100 cm długości i 30 cm średnicy. Waga urządzenia to około 19 kg. Do zestawu dołączono 4 łańcuchy o długości całkowitej 40 cm, wraz z uchwytem.

Jest to wysokiej jakości propozycja wykończona szwami na bazie nylonu. Dzięki temu worek jest niezwykle solidny. Świetna specyfikacja techniczna sprawiła, że produkt zyskał wiele przychylnych opinii użytkowników. Ten worek bokserski będzie stanowił niezastąpiony element wyposażenia Twojej domowej siłowni.

Masz sporo stresu w pracy? Worek to również świetny sposób na rozluźnienie, przeniesienie nagromadzonej, negatywnej energii.

 

 

Marbo MC-W100/35

 

5-marbo-mc-w100-35Treningowy worek Marbo MC-W100/35, wykonany z wzmocnionego plawilu i mocnych nici Coats Epic, to produkt zamykający nasz ranking. Worek wzmocniono nowoczesną nicią rdzeniową, która wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Jeśli szukasz prostego, wytrzymałego urządzania w niskiej cenie, które nie będzie zajmować zbyt dużo miejsca, model ten spełni Twoje wymagania.

Produkt ma podwójne taśmy mocujące, które, dzięki wielokrotnym przeszyciom, zapewniają pełne bezpieczeństwo w czasie treningów. W zestawie znajdziemy też łańcuchy dopasowane do długości worka zapewniające ćwiczącemu pełen komfort w czasie treningu.

Wysokość urządzenia to 100 cm, a jego średnica wynosi 35 cm. Natomiast łańcuch ma wymiary 4 x 45 cm. Ten dobry i tani worek treningowy dostępny jest w zestawie z torpedą. Produkt ceniony jest przez użytkowników za świetną konstrukcję oraz doskonałe wykończenie.

Nie można też zapomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki temu model cieszy się sporą sprzedażą, a ponadto jest polecany przez profesjonalnych sportowców.

 

 

 

Mamy WIĘCEJ! Sprawdź artykuły poniżej:

Piłki do ćwiczeń

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status