Skakanki ranking

Ostatnio aktualizowane: 27.10.20

 

Bardzo niedocenianym przyrządem do ćwiczeń jest skakanka. W czasie jej używania poprawiamy nie tylko kondycję, ale również refleks, a co więcej angażujemy do pracy wiele partii mięśni, więc łatwiej nam zrzucić zbędne kilogramy. Jednak czy wiesz, jaki sprzęt wybrać? Jeśli przytłacza Cię ilość oferowanych sprzętów, warto zapoznać się z opiniami konsumentów. Wielu użytkowników wskazało Kettler 7287-200 jako najlepszą skakankę na rynku. Jest to dobrej jakości model, który wykonano z wytrzymałych materiałów. Tworzywo jest odporne na przetarcia czy pęknięcia, więc sprawdzi się nawet w czasie intensywnego treningu. Produkt wyposażono w licznik, który mierzy spalane kalorie, czas ćwiczeń, jak i ilość wykonanych skoków. Model polecany jest osobom, które chcą śledzić poprawę wydajności swojego treningu. Wyświetlacz, na którym pokazywane są zebrane dane, jest bardzo czytelny, więc nawet osoby z wadą wzroku odczytają swoje wyniki. Inną, popularną skakanką jest Spokey Quick Skip 81204. To produkt skórzany z drewnianą rączką. Uchwyt został tak skonstruowany, by wygodnie leżał w dłoni.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką skakankę kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Skakanki, mimo całkiem niepozornego wyglądu, są znakomitymi urządzeniami do ćwiczeń. Regularne skakanie poprawi naszą kondycję i szybkość. Skakanie na skakance jest świetnym uzupełnieniem dla innych ćwiczeń i może stanowić formę rozgrzewki. Kiedyś wybór skakanki nie był trudny. Wraz z rozwojem techniki, nie jest to już takie jednoznaczne. Aby ułatwić Ci zakup, stworzyliśmy nasz poradnik o tym, jaką skakankę wybrać.

 

Materiał

Skakanki są wytwarzane z różnych materiałów. Każdy z nich ma inne właściwości i przeznaczony jest dla innych osób. Wśród nich znajdują się :

Linka – skakanki z tego tworzywa są szybkie. Możemy po nie sięgnąć mając więcej doświadczenia z tym urządzeniem. Przypadkowe uderzenie tym materiałem może pozostawić na skórze sporego siniaka.

Metal – jest to skakanka bardzo szybka i ostra. Dlatego też przeznaczona dla osób zaznajomionych z tematem już wcześniej. Będąc niewprawionym możemy łatwo się nią zranić. Dużym atutem metalu jest to, że się nie plącze.

PCV – lekki materiał, idealny dla dzieci, gdyż nie jest zbyt szybki, a uderzenie nim nie sprawia bólu.

Rzemień – jest to ciężki materiał, dlatego pozwoli nam ładnie budować mięśnie. Przeznaczony jest raczej dla ludzi uprawiających sporty wyczynowe. Przed skakaniem warto go zmoczyć – zapobiegnie to plątaniu naszego sprzętu.

Segmentowe – charakteryzuje je estetyczny wygląd, dlatego często wybiera się je na pokazy. Wyróżnia je design przypominający koraliki na sznurku. Kryje się za tym odpowiednia aerodynamika.

Sznurek – dla osób, które lubią poskakać od czasu do czasu. Tak samo, jak skakanki z PCV, nie są zbyt szybkie, dlatego też są polecane są dla osób początkujących. Przy uderzeniu tym materiałem nie odczujesz bólu, a więc jest odpowiedni dla dzieci.

 

Typy linek

Często na opakowaniach skakanek znajdziemy specjalne nazewnictwo typów linek. Mają one różne przeznaczenie. Aby wybrać odpowiedni produkt, powinieneś poznać ich cechy charakterystyczne:

Standard speed rope – skakanki przeznaczone do bardzo szybkiego skakania. Zawodowcy potrafią wykonać nawet 5 skoków w czasie 1 sekundy. Wszystko dzięki łożyskom wmontowanym w uchwyty. Wspomaga to także lekka waga sprzętu.

Liny Double Dutch – sprzęt wykonany głównie z poliestru. Taką skakankę można także znaleźć w wersji z bawełny. Szybko się na niej skacze, a także łatwo się ją kontroluje.  Średnica skakanki wynosi 10 mm.

Freestyle speed rope – jest to sprzęt dla zawodowców. Potrafi osiągać bardzo duże szybkości. Wszystko dzięki lekkości skakanki, a także długim i wąskim rączkom, które ułatwiają szybkie skakanie.

Z obciążeniami – jest to model wytworzony z różnych materiałów z doczepionymi do niego obciążeniami w rączkach. Wybierając skakankę tego typu musimy pamiętać, że została ona przystosowana specjalnie do rozwijania mięśni. Jeżeli nie jest to naszym celem, to powinniśmy wybrać inny rodzaj tego sprzętu.

 

Krótka czy długa – jaka skakanka jest najlepsza ?

Aby odpowiednio dobrać skakankę do budowy naszego ciała należy na niej stanąć i zobaczyć, dokąd sięgają nam jej uchwyty. Dla dzieci i osób, które jeszcze nigdy wcześniej nie miały skakanki w rękach, najlepsza będzie taka długość, gdzie rączki są pomiędzy linią pach i ramion. Sprawi to, że skakanka będzie posuwała się wolniej. Podczas skakania, pomiędzy głową i skakanką powinno się znajdować od 8 cm do 15 cm wolnego miejsca. Dla doświadczonych, najlepsza długość to rączki około 3 cm poniżej linii pach.

Dzięki temu można skakać szybciej i jest także łatwiejsza w kontroli. W tym wypadku wystarczy od 1 cm do 3 cm wolnego miejsca pomiędzy głową i skakanką. Pozostałe osoby powinny wybrać skakankę z rączkami dokładnie na linii pach. Dopiero wtedy ćwiczenia na tym sprzęcie będą efektywne. Na rynku istnieją już skakanki z regulowaną długością. Dzięki temu, wiele osób może korzystać z jednego sprzętu.

 

Uchwyty

Bardzo dobre, szczególnie dla początkujących, są uchwyty wykonane z pianki. Dzięki temu, że są miękkie, nie zranią nam dłoni. Poza tym, są antypoślizgowe. Ta cecha znacznie ułatwi nam treningi. Znajdziemy także uchwyty drewniane, które nie są tak komfortowe, ale są za to wytrzymałe. Z kolei uchwyty ergonomiczne idealnie dopasują się do kształtu naszych dłoni.

Waga

Zbyt lekka skakanka będzie przeszkadzała nam w naszym treningu. Niestety to samo tyczy się zbyt ciężkiego sprzętu. Przed zakupem warto poskakać na skakance w sklepie i wtedy ocenić, czy nic nam w niej nie przeszkadza.

 

Design

Skakanki znajdziemy w wielu różnych kolorach. Możemy nabyć takie z prążkami, czy innymi wzorami. Mimo wszystko, zaleca się używanie sprzętu, który nie będzie odwracał naszej uwagi od ćwiczeń.

 

Inne funkcje

Bardzo często spotykamy skakanki z licznikiem obrotów i zegarem mierzącym czas. Znajdziemy także sprzęt z licznikiem poziomu zużytej energii, a nawet informację o redukcji wagi, najczęściej w gramach. Trzeba jednak pamiętać, że licznik kalorii może być mało wiarygodny. Jest to jednak ciekawe rozwiązanie, które może motywować do dalszych ćwiczeń.

Przed zakupem pierwszej skakanki, warto zastanowić się, czy potrzebujemy taką z dodatkowymi funkcjami. Bardzo często do podczas ćwiczeń nie będziemy na nie zwracać uwagi. Na rynku istnieją nawet skakanki z wejściem USB do licznika. Dzięki temu możemy obserwować nasze postępy na komputerze.

 

Skakanki w dobrych cenach

Najprostsze skakanki zazwyczaj kosztują kilka złotych. Na początek można wybrać właśnie taką, aby zobaczyć jak się sprawdzi. Jeżeli poczujemy się pewniej, to możemy sięgnąć po bardziej zaawansowaną alternatywę. Skakanki z licznikiem mogą kosztować nawet do 150 zł.

 

 

Najlepsze skakanki w 2020 roku

 

Skakanka to prosty przyrząd, znany nawet dzieciom. Doskonale nadaje się do ćwiczenia dolnych partii mięśni, przy jednoczesnym wzmocnieniu brzucha i rąk. Poza tym świetnie sprawdza się w czasie rozgrzewki. Pondto, pomaga poprawić kondycję fizyczną. Jest to również jeden z najprostszych przyrządów do wykonywania treningu cardio. Nasz ranking zawiera najlepsze modele skakanek dostępne na polskim rynku.

 

Nasze zalecenia

 

Kettler 7287-200

 

1-kettler-7287-200Skakanka z licznikiem skoków Kettler 7287-200 to pierwsza propozycja w naszym rankingu, na którą warto zwrócić uwagę. Niewielki wyświetlacz oprócz ilości skoków, pokazuje też wiele innych, cennych dla sportowców informacji. Przede wszystkim przydatne dane o zużyciu energii. Informuje nas również o czasie treningu i liczbie uderzeń na minutę.

Natomiast funkcja zapamiętywania wyników jest cennym źródłem informacji o naszej wydajności. Dzięki skakance marki Kettler można poprawić: skoczność, szybkość, zwinność, czy wytrzymałość. Produkt dostępny jest w kolorze zielonym, niebieskim i pomarańczowym.

Użytkownicy tego urządzenia zgodnie stwierdzili, że wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Doceniono również świetne funkcje tego modelu. Ta najlepsza skakanka nie ma sobie równych na rynku. Korzystając z niej z całą pewnością docenisz nowoczesne rozwiązania zastosowane w tym sprzęcie.

Jest to idealny model dla profesjonalnych sportowców, ale też amatorów, którzy chcą poprawić swoją kondycję. Poza tym, jeśli szukasz sprzętu idealnego do walki o zgrabną sylwetkę, skakanka Kettler na pewno pozwoli Ci osiągnąć świetne efekty.

Model Kettler 7287-200 to dobrej jakości skakanka z wbudowanym licznikiem skoków. Produkt został wykonany z tworzyw sztucznych o dużej wytrzymałości.

Zalety
Licznik:

W rączkach produktu wbudowane są liczniki. Dzięki nim dowiesz się, ile kalorii spaliłeś, jak długo ćwiczyłeś i ile skoków wykonałeś. Zdobyte informacje pomogą Ci w stopniowym zwiększaniu intensywności treningu.

Łatwość przechowywania:

Model można w prosty sposób zwinąć, co ułatwia przechowywanie i przewożenie. Skakanka jest lekka, więc możesz ją zabrać do torby podróżnej lub torebki i korzystać z niej w dowolnym momencie.

Wytrzymałość:

Skakanka została wykonana z dobrej jakości, elastycznych tworzyw sztucznych. Użyte materiały są odporne na pęknięcia, dlatego model będzie Ci służył przez wiele lat. Konstrukcja produktu jest bardzo mocna.

Lekkość:

Model ten waży niecały 1 kg, dlatego nie obciąży Twojej torebki, jeśli postanowisz go zabrać ze sobą na spacer. Z uwagi na lekkość produktu nie przemęczysz też swoich nadgarstków.

Łatwa regulacja:

Z produktu może korzystać wiele osób, bo dopasowanie wielkości skakanki do wzrostu jest bardzo proste.  

Wady
Łatwe oszukanie produktu:

Niestety wiele osób zauważyło, że skakankę łatwo można oszukać poprzez wprawienie jej w ruch bez skakania i wynik nie do końca musi być prawidłowy.

 

 

 

 

Spokey Quick Skip 81204

 

2-spokey-quick-skip-81204Spokey Quick Skip 81204 to nasza druga propozycja, która stanowi jeden z najprostszych sprzętów sportowych. Codziennie skakanie daje świetne efekty – nie tylko tracimy zbędne kilogramy, ale również wzmacniamy mięśnie nóg.

Do tego zapewniamy sobie moc zabawy. Jeden przyrząd stanowi świetny sprzęt do treningu i doskonałą zabawkę dla małych i dużych. Skakanka ma specjalnie wyprofilowany, ergonomiczny kształt, dzięki czemu wykonywanie ćwiczeń jest bardziej komfortowe.

Opinie o skakankach Spokey są bardzo pozytywne, a model Spokey Quick Skip 81204 został doceniony za niezwykłą wytrzymałość. Jest to oczywiście zasługa materiału – skakankę wykonano z naturalnej skóry. Dużym atutem produktu są wyprofilowane drewniane rączki, które doskonale leżą w dłoniach, nie wyślizgując się nawet po najbardziej wyczerpującym treningu.

Ponadto, dzięki temu, że są zamontowane na łożyskach, podczas ćwiczeń rzemień się nie plącze. Długość linki to 250 cm, a więc jest też idealną propozycją do dziecięcych zabaw. Natomiast długość rączki to 14 cm.

Spokey Quick Skip 81204  to wytrzymały produkt, wykonany ze skóry z wygodnymi rączkami, dostępny w kolorze czarno-brązowym.

Zalety
Rączka:

Skakanka ma dobrze wyprofilowaną rączkę, której kształt dopasowano do zaciśniętej pięści. Dzięki temu chwyt jest mocny i stabilny, więc produkt nie wyślizgnie się z dłoni w czasie treningu. Pozwala to zachować bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Wykonanie:

Linka została wykonana z dobrej jakości skóry. Materiał jest wytrzymały, dlatego nie musisz martwić się o uszkodzenie skakanki. Model jest też elastyczny i zawsze wraca do pierwotnego kształtu, co zapewnia komfort używania.

Wygląd:

Wielu osobom podoba się atrakcyjny wygląd produktu. Uważają, że to ponadczasowy model.

Łatwe dopasowanie do wzrostu:

Ze skakanki może korzystać cała rodzina, bo dopasowanie modelu do wzrostu użytkownika jest bardzo proste. Odpowiednie ustawienie długości produktu jest ważne, gdyż zbyt długa linka może utrudnić skakanie, a za krótka – uderzać w nogi i powodować siniaki.

Wady
Bolesne uderzenia:

Wielu konsumentów jest zdania, że uderzenie kogoś lub siebie w czasie treningu jest bardzo bolesne. Ma to związek z tym, że skakankę wykonano ze skóry. Dlatego należy zachować dużą ostrożność podczas ćwiczeń.

 

 

 

 

Adidas ADRP-12234

 

3-adidas-adrp-12234Skakanka Adidas ADRP-12234 to kolejna propozycja, która pozwoli Ci zadbać o kondycję, nawet w czasie wyjazdu. Jest to model od znanej marki sprzętu sportowego, która od wielu już lat tworzy ubrania i przyrządy do ćwiczeń z największą dbałością o jakość i komfort użytkownika.

Trenerzy personalni oraz profesjonalni sportowcy podkreślają, jak wiele można zyskać wykonując regularny trening na skakance. Pozwoli on spalić zbędne kalorie i jednocześnie wzmocni dolne i górne partie mięśni, zwłaszcza łydek, ud, pośladków i ramion.

Model, który prezentujemy, wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia. Wygodny mechanizm regulacji długości pozwala na szybkie dopasowanie sprzętu do wzrostu ćwiczącego. Komfort w czasie ćwiczeń zapewniają również grube, piankowe uchwyty.

Natomiast łożyska zapobiegają skręcaniu się linki podczas treningu. Maksymalna długość skakanki: 300 cm, a wymiary uchwytów to 11,7 cm x 3,5 cm x 3,5 cm. Konsumenci docenili atrakcyjną cenę produktu, ergonomiczne rączki oraz wytrzymałość materiału, z jakiego został wykonany.

Popularną skakanką jest Adidas ADRP-12234. To dobrze wyważony produkt o maksymalnej długości 3 m. Model może być używany podczas treningu w domu lub na świeżym powietrzu.

Zalety
Materiał wykonania:

Sprzęt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego o odpowiednim wyważeniu. Dzięki temu skakanka nie wygina się w czasie ćwiczeń, co zapewnia wydajny trening cardio.

Łożyska:

Zamontowane w modelu łożyska zapobiegają skręcaniu się skakanki w czasie treningu. Dzięki temu nie musisz przerywać skoków, by wyprostować linkę. Tym samym masz zapewniony duży komfort.

Uchwyty:

Rączki zostały wykonane z pianki o odpowiednio dobranej twardości. Ich kształt został też idealnie dopasowany, tak aby zagwarantować komfortowy chwyt w czasie treningu. Zmniejsza to ryzyko wyślizgnięcia się skakanki podczas intensywnych ćwiczeń.

Wady
Regulacja:

Paru konsumentów zauważyło, że regulacja skakanki i jej dopasowanie do wzrostu użytkownika nie są takie proste, jak zapewniał producent. Z tego powodu, wiele osób po kupnie produktu i ustawieniu jego długości już nigdy nie zmieniło tego parametru.

 

 

 

 

Rogue SR-1

 

4-rogue-sr-1Skakanka firmy Rogue Fitness, model SR1, to czwarty produkt w naszym zestawieniu. Obrotowa rączka skakanki zapewnia ćwiczącemu pewny uchwyt i niewyślizgiwanie się z dłoni. Ważnym elementem jest system łożyskowy na górnym końcu skakanki, dzięki któremu osiągniemy  lepsze wyniki, gdyż szybciej i bez oporów będziemy obsługiwać ten sprzęt. Sam przewód został powleczony, co pozwala na szybsze obroty.

Ponadto jest bardzo wytrzymały. Długość rączki – 18 cm – sprawia, że jest to idealna propozycja również dla mężczyzn o większej dłoni. Natomiast sama linka o średnicy 3/32 cala ma długość 305 cm. Trzeba jednak pamiętać, że na jednej z końcówek znajduje się specjalny gwint, który służy do regulowania długości skakanki.

Wystarczy zwykły śrubokręt żeby dopasować sprzęt do swoich potrzeb. SR-1 ROGUE to profesjonalna skakanka pozwalającą na wykonywanie ćwiczeń z dużą intensywnością. Jeśli lubisz proste, solidne sprzęty, które pozwolą Ci wysmuklić sylwetkę i zbudować mięśnie nóg, jest to idealny model.

Użytkownicy docenili jego świetny, mocny materiał i ergonomiczną budowę, zapewniającą szybkość podczas wykonywanych ćwiczeń.

Skakanka Rogue SR-1 to dobrze wykonany produkt, który przydaje się w treningu cardio, jak również przy odchudzaniu. Długość linki to 3,05 m, a jej średnica wynosi 3/32 cala.

Zalety
Materiały:

Skakanka została wykonana z dobrych gatunkowo tworzyw sztucznych o dużej wytrzymałości. Poza tym produkt pokryto specjalną powłoką ochronną, która zapobiega przerwaniu i uszkodzeniu. Dzięki temu model sprawdzi się podczas intensywnych treningów CrossFit.

Łożyska:

W sprzęcie znajdziesz najwyższej jakości, precyzyjne łożyska kulkowe, które umieszczono przy uchwytach. Dzięki nim możliwe są szybkie obroty z wyeliminowaniem ryzyka skręcania się skakanki.

Rączki:

Rączki zostały wyprofilowane tak, aby zapewnić użytkownikowi wygodny trening bez konieczności jego przerywania, by wygodniej chwycić rękojeść. Uchwyty zostały pokryte powłoką, która zapobiega wyślizgnięciu się skakanki ze spoconych dłoni.

Wady
Regulacja długości:

Wiele osób skarży się na niewygodną regulację długości skakanki. Duża grupa konsumentów używa wtedy śrubokrętu, by mieć pewność, że model nie poluźni się.

Łatwe skaleczenia:

W czasie intensywnych treningów skakanka osiąga duże prędkości, dlatego uderzenie linką w ciało jest bardzo bolesne. Chwila nieuwagi może doprowadzić do powstania bolesnych siniaków i ran.

 

 

 

 

HMS Cross Speed SK50 

 

5-hms-cross-speed-jump-fxf-sk50-17-8-180Nasz ranking skakanek zamyka HMS Cross Speed Jump FXF SK50 17-8-180. Produkt wykonano z wytrzymałych i bardzo lekkich materiałów, a solidna konstrukcja i uchwyty z łożyskami zapewniają wygodę w czasie treningu. Znajdziemy tutaj obrotowe głowice, które zapobiegają skręcaniu się linki w czasie ćwiczeń.

Model SK50 ma 280 cm długości i regulowaną linkę, dzięki czemu każdy dobierze odpowiednią długość do swoich potrzeb. Jest to naprawdę dobra i tania skakanka do zastosowania w czasie treningu CrossFit, jak również codziennych ćwiczeń, które pomogą Ci zrzucić zbędne kilogramy.

Dzięki wygodnym uchwytom wyposażonym w łożyska, produkt zapewni nam komfort nawet podczas bardzo wymagającego treningu. Niewielka waga – 80 g – sprawia, że skakanka może stanowić najlepszy przenośny sprzęt sportowy.

Użytkownicy tego modelu przede wszystkim docenili jego niską cenę. Poza tym wielokrotnie wymienianą zaletą jest solidne wykonanie i mocny materiał. Bardzo dużym plusem jest możliwość regulacji długości i dostosowania skakanki do naszego wzrostu.

Model HMS Cross Speed Jump FXF SK50 17-8- 180 to dobra skakanka do 20 zł wykonana z tworzywa sztucznego. Produkt jest przeznaczony do CrossFit’u. Całkowita długość sznurka to 300 cm.

Zalety
Wykonanie:

Produkt wykonano z elastycznego i bardzo mocnego tworzywa sztucznego. Materiał jest odporny na uszkodzenia, dlatego będzie Ci służył przez długi czas.

Regulacja:

Ze skakanki może korzystać nawet cała rodzina, bo każdy z użytkowników szybko i sprawnie dopasuje długość linki do swojego wzrostu.

Wady
Osłona linki:

Wielu konsumentów zauważyło, że w czasie intensywnego treningu osłona linki szybko się zdziera na takich podłożach, jak beton. Z tego powodu zaleca się używanie skakanki w domu, by wydłużyć jej trwałość.

Plącze się:

Niestety produkt nie jest dobrze wyważony, przez co w czasie treningu łatwo się plącze. Wpływa to negatywnie na komfort użytkownika, bo często trzeba przerywać skoki, by wyprostować skakankę.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Skakanki z licznikiem – ranking

 

 

Allright Nuui Flores 

 

Model Allright Nuui Flores to dobrej jakości skakanka z licznikiem, która pomoże Ci zaplanować efektywny trening. Zdaniem trenerów regularne używanie tego produktu zwiększy Twoją szybkość, poprawi kondycję, a także pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów. Z prezentowanej skakanki zadowoleni będą nie tylko amatorzy, ale również profesjonalni sportowcy.

Całkowita długość linki to 260 cm, jednak użytkownik może ją regulować według własnych potrzeb. Na początku polecamy skakać przy większej długości w celu rozgrzewki. Następnie z każdym dniem zmniejszać linkę o kilka centymetrów, bo pomoże to oswoić się organizmowi ze zwiększającym się tempem ćwiczeń. Sama regulacja jest łatwa i wykonasz ją w kilka sekund. Największym atutem produktu jest wbudowany licznik, który ułatwia kontrolę ilości powtórzeń. Kolejną zaletą są gumowe uchwyty, których kształt został dopasowany do dłoni. Z tego powodu skakanka nie wypadnie Ci z rąk, nawet gdy są one spocone.

Jeśli przed zakupem produktu sprawdzisz jego opinie w Internecie, zauważysz, że wszyscy konsumenci są bardzo zadowoleni z tego modelu. Internauci są zdania, że ta wytrzymała skakanka z licznikiem w dobrej cenie jest jednym z lepszych sprzętów do ćwiczeń na rynku.

 

 

 

HMS LCD SK31

 

Prezentujemy dobrze wykonaną skakankę HMS LCD SK31, która pomoże Ci wysmuklić sylwetkę i zbudować estetyczne mięśnie. Całkowita długość modelu to 2,75 m, a wielkość rączki to 16,5 cm. Linka została wykonana z lekkiego tworzywa PCV. Dlatego skakanka polecana jest osobom, które dopiero zaczynają trening.

Skakanka została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które są odporne na zniszczenia. Nie musisz się więc martwić, że po kilku miesiącach intensywnych ćwiczeń, produkt przerwie się. Dużym atutem modelu jest wbudowany licznik LCD z 3 funkcjami pomiarów: ilości powtórzeń, dystansu i kalorii. Pod koniec każdego treningu możesz sprawdzić, czy zwiększyłeś swoje wyniki. Dzięki temu szybciej będziesz wykonywać postępy. Kolejną zaletą są wygodne uchwyty wykonane z tworzywa PP. Producent dołożył wszelkich starań, by rękojeść wygodnie układała się w dłoni, co zapewnia pewny uchwyt.

Skakanka, którą zaprezentowaliśmy, cieszy się dużą popularnością wśród trenerów personalnych, którzy często polecają ją swoim klientom. Jest to dobrze wykonany model, który będzie Ci służył przez wiele lat.

 

 

 

Spokey Counter Rope 

 

Nasze zestawienie nie byłoby pełne bez Spokey Counter Rope, czyli jasnoniebieskiej skakanki z licznikiem. Jest to wygodny przyrząd, który sprawdzi się podczas treningu. Niewielkie wymiary i łatwe przechowanie pozwalają na zapakowanie produktu do torebki i ćwiczenie w dowolnym miejscu.

Linka z PVC ma długość 2,7 m, jednak użytkownik może ją w prosty sposób dopasować do swoich preferencji. Model jest bardzo lekki, co pozwala na energiczne i szybkie skoki, a to zapewnia lepsze efekty treningu. Rączki o długości 16 cm wykonano z materiału antypoślizgowego, więc dłonie nie będą się na nich ślizgać. Zapewnia to bezpieczeństwo i komfort w czasie ćwiczeń, bo nie musisz się martwić, że skakanka wypadnie z Twoich spoconych dłoni. Wbudowany licznik przez cały trening kontroluje, ilość  powtórzeń, więc w prosty sposób sprawdzisz, czy Twoje wyniki są lepsze.

Regularne używanie produktu nie tylko wysmukli sylwetkę i pomoże w zbudowaniu mięśni nóg, ale i poprawi Twoje samopoczucie. Osoby, które posiadają tę skakankę są z niej bardzo zadowolone. Wiele osób pochwaliło model za wytrzymałą konstrukcję oraz ładny kolor.

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status