Rowery eliptyczne ranking

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Zakup roweru eliptycznego, czyli orbitreka wiąże się z wydaniem zazwyczaj sporej sumy. Nic więc dziwnego, że każdy próbuje wybrać najlepszy model dla siebie. Podczas wyboru sprzętu warto sprawdzić, jakie są popularne sprzęty wśród konsumentów, gdyż po sprawdzeniu ich opinii możemy spróbować ocenić czy wybrany orbitrek jest dobry, czy nie. Po przeprowadzeniu analizy opinii konsumentów możemy powiedzieć, że najlepszy rower eliptyczny w 2020 roku według nich to Hammer Crosslife Xtr. Model ten został wyposażony w 12 programów treningowych (wśród nich 4 są sterowane tętnem) oraz ekran, na którym wyświetlane są informacje nt. przeprowadzanego treningu. Dowiemy się m.in., jaki przebyliśmy dystans i ile spaliliśmy kalorii. Wymiary urządzenia wynoszą 130 x 62 x 164 cm. Całkowita waga orbitreka to 42 kg, w tym 18 kg to waga koła zamachowego. Natomiast maksymalne obciążenie sprzętu kształtuje się na poziomie 130 kg. Jeśli jednak uważasz, że urządzenie to nie będzie odpowiednie dla Ciebie to zachęcamy do zapoznania się z modelem Sapphire Thunder II SG-511E, który również pozytywnie został oceniony przez użytkowników.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki rower eliptyczny kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Chcesz zadbać o swoje zdrowie i kondycję? Szukasz urządzenia, które pozwoli Ci wzmocnić wszystkie partie mięśni i przy okazji zrzucić zbędne kilogramy? Jedną z najciekawszych propozycji jest rower eliptyczny. To właśnie on będzie tematem tego poradnika.

Ogromną zaletą tego typu sprzętu jest to, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca i można na nim ćwiczyć niezależnie od wieku. Ustawione pod dachem urządzenie sprawia, że nie będziemy mieć wymówki w stylu – zbyt zimno, pada, za gorąco, trzeba znaleźć odpowiedni strój. To wszechstronne urządzenie pozwoli Ci wrócić do formy, wyszczuplić sylwetkę i regularnie dbać o zdrowie. Wiemy jednak, że wybór wszelkich maszyn do ćwiczeń jest trudny, zwłaszcza dla osób bez doświadczenia, dlatego prezentujemy poradnik, jaki rower eliptyczny wybrać.

Rodzaj systemu hamowania

Przy wyborze rowerku tego typu pierwszą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę jest rodzaj systemu hamowania. Na rynku dostępne są modele:

Mechaniczne – proste w obsłudze, ale dość hałaśliwe,

Magnetyczny – ich działanie opiera się na zasadzie oddziałujących na siebie magnesów, co zmniejsza hałaśliwość,

Elektromagnetyczne – sterowane za pomocą komputera. Takie rozwiązanie jest ciche ale najdroższe.

Jeśli szukasz urządzenia dobrego, cichego i niezbyt drogiego, zdecyduj się na sprzęt magnetyczny. Osoby, które chcą zainwestować więcej lub szukają urządzeń do profesjonalnej siłowni, powinny wybrać sprzęt elektromagnetyczny.

 

Koło zamachowe

Kolejny ważny element to waga koła zamachowego. Im jest ona większa, tym wyższe jest maksymalne obciążenie. Jeśli urządzenie ma regulację, jej zakres będzie szerszy. Pamiętaj też, że waga koła wpływa na płynność i komfort jazdy. Specjaliści zalecają wybór sprzętu z kołem o wadze minimalnej 7 kg.

 

Głośność

Nakładasz słuchawki na uszy i w sumie nawet głośny sprzęt Ci nie przeszkadza? Pamiętaj, że wszelkie hałasy nie są związane wyłącznie z systemem hamowania, a z budową produktu, a dokładniej – jego jakością. Jeśli coś skrzypi, może to oznaczać złe wykonanie maszyny, jak również jej większą awaryjność. Musisz też pamiętać o otoczeniu. Jeśli kupujesz sprzęt do domu, pomyśl o domownikach, a także sąsiadach (jeśli mieszkasz w bloku). Głośne urządzenie to duży dyskomfort nie tyle dla użytkownika, który w czasie ćwiczeń zwykle słucha muzyki, co dla jego otoczenia.

 

Komputer może być pomocny

Dobry sprzęt nie musi mieć zaawansowanego systemu komputerowego, ważne żeby urządzenie było solidne i funkcjonalne. Nie każdy z nas potrzebuje wszystkich funkcji, jakie znajdziemy w bardzo zaawansowanym sprzęcie. Wystarczy kilka podstawowych:

*Pomiar pulsu – najlepiej za pomocą czujników umieszczonych w uchwytach. Pozwala śledzić nam swoją wydajność i ustalić dobry plan treningowy. Wielu trenerów uważa, że dobre utrzymanie pulsu przez cały trening wpływa na prędkość spalania tkanki tłuszczowej. Poza tym przemęczony organizm jest bardziej podatny na zakwasy i inne problemy,

*Pomiar prędkości,

*Pomiar dystansu,

*Liczenie spalonych kalorii,

*Scan – czyli pokazywanie wszystkich parametrów po kolei,

*Wybór obciążenia,

*Regulacja długości kroku,

*Wybór rodzaju treningu – interwałowy, spalanie kalorii, mocne mięśnie itp.

 

Dodatkowe wyposażenie

Coraz większa ilość rowerów eliptycznych posiada dodatkowe wyposażenie. Znajdziesz takie rozwiązania, jak wyjście na słuchawki lub głośnik, miejsce na bidon czy uchwyt do umieszczenia ręcznika. Zaawansowane sprzęty mają też ekran i różne wejścia do podłączenia sprzętów przenośnych. Warto jednak dobrze przeanalizować, które rozwiązania będą dla nas przydatne. Im jest ich więcej – tym droższa jest maszyna.

Wzrost i waga użytkownika

Przechodzimy do kwestii użytkownika. Specjaliści uważają, że nie istnieje coś takiego, jak orbitrek uniwersalny. Każdy z nas jest inny, dlatego należy uwzględnić budowę naszego ciała – zwłaszcza wzrost. Oczywiście są sprzęty regulowane, ale nie oznacza to, że za jednym przyciskiem urządzenie samo się zmieni – trzeba je samemu wyregulować ręcznie. Kupując sprzęt tego typu, przede wszystkim zwróć uwagę na maksymalne obciążenie. Jest to szczególnie istotne dla osób z nadwagą, bowiem niektóre sprzęty wytrzymują maksymalnie 100 kg, inne 130 kg.

Urządzenie powinno być dopasowane do Twojego wzrostu. Nie może być zbyt niskie, ani wysokie. Jeśli będziesz ćwiczył na za wysokim sprzęcie, łatwiej jest o kontuzję. Natomiast przy niskim urządzeniu trening nie jest wydajny. Żeby wybrać odpowiedni produkt, najlepiej będzie go przetestować. Szczególnie polecane są modele z regulacją. Ważny jest też rozstaw pedałów takiej maszyny. Jeśli będzie zbyt szeroki, bardzo szybko dopadną nas zakwasy.

 

Rowery eliptyczne w dobrych cenach

Na rynku znajdziesz modele w różnych cenach. Koszt zakupu urządzeń tego typu to ok 1000 zł i może sięgać 5000 zł. Dobry sprzęt kupimy za około 2000 zł. Podsumowując, rower eliptyczny musi być solidny i dobrany przy uwzględnieniu anatomii naszego ciała. Ważny jest także komfort w czasie ćwiczeń, czyli wygodne rączki.

 

 

Najlepsze rowery eliptyczne w 2020 roku

 

Rower eliptyczny, lub inaczej orbitrek, to   świetny sposób na zrzucenie kilku kilogramów i zyskanie dobrej formy. Zastanawiasz się jaki rower eliptyczny kupić? Polecamy lekturę naszego artykułu, w którym zostały przedstawione najlepsze rowery eliptyczne dostępne na rynku.

 

Nasze zalecenia

 

Hammer Crosslife Xtr

 

1.Hammer Crosslife XtrPierwszy opisywany model to urządzenie firmy Hammer, która ma ugruntowaną pozycję wśród producentów tego typu sprzętu. Ten rower eliptyczny został stworzony z myślą o ćwiczeniach w domu. Jest bardzo solidnie wykonany i przyjemnie się z niego korzysta.

Sprzęt został zaopatrzony w inteligentny komputer, który pozwala na ustawienie różnych programów treningowych w zależności od naszych preferencji i celu jaki chcemy osiągnąć. Do wyboru mamy aż 12 treningów.

W trakcie każdej sesji treningowej na ekranie pojawiają się wszystkie istotne informacje, między innymi ilość spalonych kalorii, dystans i czas. Jest to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu. Oprócz budowania kondycji i spalenia kalorii, pozwala nam na relaks i odskocznię od codziennych problemów.

Sprzęt pozwala na pomiar pulsu za pomocą pasa telemetrycznego. Urządzenie mierzy także tkankę tłuszczową. Ten rower epileptyczny zbiera bardzo pozytywne opinie. Cechuje go bardzo solidne wykonanie oraz wytrzymałość. Użytkownicy podkreślają, że sprzęt jest bardzo wygodny w obsłudze. Nie skrzypi i działa bardzo cicho. To niezwykle dobry sprzęt, a efekty jego użytkowania dostrzeżemy bardzo szybko.

Jako pierwszy prezentujemy sprzęt Hammer Crosslife Xtr. Jest to solidnie wykonane urządzenie, idealne do biura oraz domu. Przez konsumentów zostało uznane za najlepszy rower eliptyczny w 2020 roku. Jes to bardzo solidne urządzenie, idealne do użytku prywatnego. Ponieważ sprzęt ten nie zajmuje zbyt dużo miejsca, ustawisz go w swoim pokoju lub biurze, aby zawsze mieć dostęp do ćwiczeń.

Zalety
Inteligentny komputer:

Sprzęt ten jest wyposażony w inteligentny komputer, który umożliwia nam wybranie jednego z 12 programów treningowych. Dzięki temu, dostosujemy urządzenie do naszych własnych potrzeb oraz celów.

Ważne informacje o organizmie:

Na wyświetlaczu wyświetlają się wszystkie niezbędne informacje dotyczące nie tylko treningu, ale też naszego organizmu. Są to: tętno, spalanie kalorii oraz wydajność. Poza tym, prezentowane urządzenie mierzy także tkankę tłuszczową.

Solidne wykonanie:

Jest to bardzo solidny produkt, odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Stanowi zatem inwestycję na długie lata.

Ciche działanie:

Konsumenci w swoich ocenach podkreślają, że urządzenie jest bardzo ciche, co zapewnia komfort użytkownikowi i domownikom.

Łatwa obsługa:

Produkt ma jasny wyświetlacz, który jest bardzo prosty w obsłudze. Może stanowić idealne rozwiązanie również dla osób starszych.

Wady

 

 

 

 

Sapphire Thunder II SG-511E

 

Sapphire Thunder II SG-511E to model przeznaczony głównie do użytku domowego. Został specjalnie wyciszony, aby w domu nie był uciążliwy podczas jego użytkowania. Wymiary urządzenia wynoszą 157 cm wysokości x 118 cm długości x 60 cm szerokości. Stabilność mu gwarantuje waga wynosząca 37 kg, oraz umieszczone na stopach, antypoślizgowe podstawy.

Komfort ćwiczeń zapewnia użytkownikowi 8-stopniowy zakres regulacji oporu, a także wygodne, obciągnięte miękką pianką rączki kierownicy. Na rączkach zostały umieszczone sensory pulsu, które przekazują informacje o pulsie na wyświetlacz komputera. Z ekranu tego odczytamy również prędkość, jaką ćwiczący osiągnął, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii, czy czas ćwiczeń. Obok komputera producent umieścił tackę do przechowywania tabletu, czy telefonu podczas ćwiczeń.

Umożliwia ona korzystanie z tych urządzeń podczas wykonywania ćwiczeń. Jako że urządzenie jest stosunkowo ciężkie, zostało ono wyposażone w rolki transportowe, dzięki którym bez trudu zostanie ono przestawione w wybrane miejsce. Osoby ćwiczące na tym sprzęcie zadowolone są przede wszystkim z jego cichego działania. Przekazują one również, że jest to orbitrek solidny i estetycznie wykonany.

Sapphire Thunder II SG-511E to rower eliptyczny przeznaczony do użytku domowego, na  którym ćwiczyć mogą osoby o dużej wadze.

Zalety
Wytrzymałość:

Model jest solidnie zbudowany, dzięki czemu mogą na nim ćwiczyć osoby do 150 kg wagi. Niewiele domowych urządzeń ma takie parametry.

Cicha praca:

Orbitrek, z myślą o niećwiczących domownikach, został wyciszony. Osiągnięte zostało to dzięki tłumiącej dźwięki pokrywie koła zamachowego. Zatem osoba ćwicząca nie przeszkadza innym domownikom.

Regulowany opór:

Użytkownik ma do wyboru 8 stopni oporu, jaki stawia orbiter podczas treningu. Dzięki tej funkcji każdy ćwiczący znajdzie poziom odpowiedni dla siebie.

Czytelny wyświetlacz:

Komputer urządzenia zaopatrzony w czytelny wyświetlacz pokazuje ćwiczącemu informacje, takie jak: poziom pulsu, czas ćwiczeń, przebyty dystans, ilość spalonych kalorii, a także czas ćwiczeń.

Rolki transportowe:

Ze względu na sporą wagę urządzenia wynoszącą blisko 40 kg producent wyposażył je w rolki transportowe, za pomocą których można je przestawić bez trudu.

Wady
Brak programów ćwiczących:

Model nie został wyposażony w programy do wykonywania ćwiczeń, zatem nie da się zaprogramować zmiennej trasy i trudności ćwiczeń.

Skomplikowane składanie:

Zakupione urządzenie otrzymuje się w stanie do złożenia. Jednak nie dla każdego użytkownika jest proste złożenie orbitreka. Są osoby, które narzekają, że zajęło im to kilka godzin.

 

 

 

 

Hop-Sport HS-4030

 

3.Hop-Sport HS-4030Kolejny model w korzystnej cenie. Mimo tego jakość urządzenia jest bardzo dobra. Sprzęt idealnie nadaje się do ćwiczeń w domu. Pozwala na szybką redukcję tkanki mięśniowej. Ponadto wzmacnia nasze mięśnie i wpływa pozytywnie na układ krążenia. Sprzęt jest wykonany z bardzo trwałych materiałów, co czyni jego konstrukcję niezachwianą. Ćwiczy się na nim bardzo bezpiecznie. Model ten posiada podwójną kierownicę poziomą i pionową.

Sprzęt ma komputer, który wyświetla ważne informacje treningowe. Informuje nas o czasie, przebytych kilometrach oraz spalonych kaloriach. Posiada opcję mierzenia pulsu, dzięki sensorom zainstalowanym na kierownicy. Sprzęt chodzi bardzo cicho. Przez użytkowników oceniany jest na plus. Urządzenie nie jest ciężkie i bardzo łatwo można je przenieść z miejsca na miejsce. Sprzęt jest stabilny i czujemy się na nim bezpiecznie.

Jego wygląd oceniany jest bardzo pozytywnie, do wyboru mamy różne wersje kolorystyczne. Model oceniany jest na dość wytrzymały i idealny do warunków domowych. Jest niewielki i nie zajmuje dużo miejsca.

Kolejny model to Hop-Sport HS-4030. Jest to dobry rower eliptyczny do 1000 zł. Zyskał on wiele pozytywnych ocen konsumentów. Urządzenie jest wyposażone w praktyczny komputer, który umożliwia nam dobór odpowiedniego systemu pracy.

Zalety
Wykonanie:

Sprzęt jest bardzo solidny. Konstrukcja nie chwieje się, a to zapewnia ćwiczącemu bezpieczeństwo. Ponadto tworzywa, z jakich wykonano produkt są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Kierownica:

Podwójna kierownica – pozioma i pionowa, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które ćwiczą intensywnie i muszą zmieniać swoją pozycję. Taki rower będzie odpowiedni do domu, w którym mieszkańcy mają inne przyzwyczajenia związane z trzymaniem kierownicy.

Komputer:

Wbudowany komputer pokazuje nam wszystkie niezbędne informacje o czasie treningu, przebytych kilometrach oraz spalonych kaloriach. Poza tym, urządzenie mierzy nasz puls.

Stabilność:

Sprzęt jest bardzo lekki, a jednocześnie stabilny. Dzięki temu, ćwicząc na nim czujemy się bezpiecznie. Dodatkowo, produkt jest odporny na uszkodzenia.

Wady
Niski:

Konsumenci zauważają, że urządzenie jest niskie. Dlatego nie jest to najlepsza propozycja dla osób wysokich.

 

 

 

 

Kettler Unix P 7652-000

 

4.Kettler Unix P 7652-000Kettler Unix P 7652-000 to sprzęt z najwyższej półki wyprodukowany przez popularną niemiecką markę. Przeznaczony jest dla bardziej wymagających użytkowników. Specjalnie zaprojektowany kształt pozwala na maksymalne spalanie kalorii i równocześnie dba o nasze stawy, zbytnio ich nie obciążając. Koło zamachowe o wadze 20 kg zapewnia efektywny trening prawie każdej partii ciała.

Urządzenie wyposażone w komputer, który pozwala na ustawienie 8 programów treningowych. Dostępny jest także program sterowany wysokością naszego pulsu. Produkt ma dość wysoką ceną, jednakże idzie za nią niezwykła solidność wykonania, stabilna konstrukcja oraz wysoka  trwałość materiałów. Jest to sprzęt, który posłuży na lata. Maksymalna waga osoby na niej ćwiczącej to 150 kg.

Urządzenie zasilane jest sieciowo. Model ten gwarantuje komfort treningu, który zawdzięcza się niezwykle płynnej pracy urządzenia. Rowerek ten pozwala na regulację długości kroku i w konsekwencji dopasowanie go do postury osoby ćwiczącej. Sprzęt jest bardzo doceniany przez osoby, które go zakupiły.

Pracuje bardzo cicho. Programy treningowe są optymalne i pozwalają na szybkie spalenie kalorii. Ceniona jest także solidna konstrukcja urządzenia i jego wytrzymałość. Można by napisać, że jedyną i największą wadą jest jego wysoka cena.

Następny sprzęt, który chcemy przybliżyć to Kettler Unix P 7652-000. Orbitrek jest wyposażony w 20 kg koło zamachowe. Ma też praktyczny komputer ułatwiający nam obsługę.

Zalety
Koło zamachowe:

Sprzęt ten posiada 20 kg koło zamachowe, które przede wszystkim gwarantuje stabilność orbitreka.  Dodatkowo sprawia, że na urządzeniu możemy wykonać efektywny trening każdej partii ciała.

Komputer:

Na komputerze możemy wybrać jeden z 8 programów treningowych. Poza tym, pokazują się na nim informacje o naszych osiągnięciach i pulsie.

Regulacja:

Rowerek ma regulację długości kroku oraz całej konstrukcji. Dzięki temu możemy dostosować urządzenie do naszych potrzeb.

Wady
Cena:

Prezentowany orbitrek kosztuje ponad 4 tysiące złotych. Jest to więc jedna z droższych propozycji w naszym zestawieniu.

Wielkość:

Urządzenie ma wymiary 144 cm x 56 cm x 152 cm. Ponadto sprzęt ten waży 77 kg. Jest to więc ciężki, trudny do przenoszenia przyrząd.

 

 

 

 

Kettler Rivo M

 

5.Kettler Rivo MTakże i ten model został wyprodukowany przez firmę Kettler. Dostępny jest jednak w bardziej przystępnej cenie. Obciążenie regulowane jest ręcznie. Ekran urządzenia informuje nas o najważniejszych parametrach treningu. Wyświetlacz jest bardzo czytelny. Jest to prosty w obsłudze sprzęt, który pomoże nam w osiągnięciu naszej wymarzonej sylwetki. Mimo niedużych rozmiarów pozwala na wykonanie intensywnego treningu.

Ciekawe programy uczynią ten trening bardziej efektywnym. Dodatkowo urządzenie poinformuje nas sygnałem dźwiękowym o przekroczonym maksymalnym tętnie. Puls mierzony jest w dwojaki sposób: za pośrednictwem sensorów w kierownicy, lub jeszcze dokładniej – za pomocą pasa telemetrycznego.

Maksymalna waga użytkownika to 110 kg. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w warunkach domowych i pozwala na utrzymanie dobrej kondycji bez potrzeba wydawabua pieniędzy na karnet na siłownię. Dużą zaletą tego modelu jest jego dość niska cena. Urządzenie ma dobre recenzje w Internecie.

Oceniane jest na całkiem wytrzymałe. Użytkownicy podkreślają, że nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu. Jest bardzo proste i wygodne w użyciu.

Ostatni model, który chcemy przedstawić to Kettler Rivo M. Jest to model, który zyskał uznanie wielu osób, głównie ze względu na prosty system obsługi i różne opcje, które sprawiają, że orbitrek jest bardzo funkcjonalny.

Zalety
Wyświetlacz:

Komputer pokazuje nam informacje o naszych wynikach i przebytym dystansie. Jest czytelny i bardzo łatwy w obsłudze.

Mierzenie pulsu:

Jak wykazują badania, regularne kontrolowanie pulsu w czasie ćwiczeń to sposób na osiąganie lepszych i szybszych efektów. W tym urządzeniu, puls mierzony jest za pośrednictwem sensorów w kierownicy lub przy użyciu pasa telemetrycznego.

Design:

Konsumenci wysoko oceniają design tego sprzętu.

Wady
Jakość:

Użytkownicy urządzenia zauważają, że nie jest ono zbyt wytrzymałe. Na rowerku może jeździć osoba o wadze maksymalnie 110 kg. Dość szybko ulega awariom, a obudowa tego produktu nie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Głośność:

Niestety, model ten jest dość głośny. Jak podkreślają konsumenci, uniemożliwia to korzystanie z orbitreka nocą, gdyż może zakłócać spokój domowników.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

York Aspire X

 

2.York Aspire XOrbitrek firmy York to dobry produkt z niskiej kategorii cenowej. Ten dość tani rower eliptyczny świetne spełnia swoje zadanie. Pomaga nam schudnąć i utrzymać dobrą kondycję. Orbitrek X Aspire został wyposażony w funkcjonalny komputer, który pozwala na wybór jednego z pośród 19  ciekawych programów treningowych. Programy mogą być zorientowane na czas, dystans lub kalorie.

Rowerek posiada magnetyczny system hamowania. Posiada funkcję pomiaru pulsu za pomocą czujników wbudowanych w rączki treningowe. Urządzenie ostrzeże nas gdy przekroczymy maksymalne dla nas tętno. Czyni to trening bardzo bezpiecznym.  Orbitrek jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

Daje możliwość regulacji wykorzystywanego obciążenia. Ekran komputera jest bardzo czytelny i informuje nas o ilości spalonych kalorii, dystansie, prędkości obrotowej oraz czasie odbytego treningu. Jest to bardzo dobry rower eliptyczny.

Recenzje jego użytkowników są bardzo pochlebne. Jedną z większych zalet tego urządzenia jest jego korzystna cena. Pozytywnie oceniany jest jego nieduży rozmiar.  Mimo niedużego kształtu rowerek jest bardzo wydajny. Elektromagnesy powodują, że maksymalne obciążenie jest bardzo duże.  Cicha praca pozwala na treningi nawet w nocy.

Orbitrek Aspire x firmy York to kolejny, dobry produkt w naszym rankingu. Jest to rower eliptyczny z komputerem, wyposażony w magnetyczny system hamowania. Produkt zyskał uznanie wielu konsumentów.

Zalety
Komputer:

Rower posiada funkcjonalny komputer. Za jego pomocą możemy wybrać jeden z 19 programów treningowych. Ekran jest bardzo czytelny, idealny dla osób ze słabym wzrokiem. Komputer informuje nas również o dystansie, prędkości ilości spalonych kalorii, jak również czasie odbytego treningu.

System hamowania:

Magnetyczny system hamowania wpływa na cichą pracę, ponadto użytkownik ma szerszy zakres regulacji obciążenia w czasie jazdy. W efekcie, na urządzeniu można wykonywać lekki trening oraz bardziej wydajny, dla zaawansowanych.

Pomiar pulsu:

Urządzenie posiada funkcję pomiaru pulsu. Jest wyposażone w czujniki, znajdujące się w rączkach treningowych. Co istotne, sprzęt ten ostrzeże nas przed nadmiernie podwyższonym ciśnieniem, zagrażającym naszemu życiu.

Cicha praca:

W swoich ocenach konsumenci podkreślają, że orbitrek jest bardzo cichy. Dzięki temu można na nim wykonywać trening również w nocy.

Atrakcyjny design:

Duże uznanie zyskał też wygląd roweru. Dobrze się prezentuje, a więc można go ustawić nawet we własnym biurze.

Wady

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status