Orbitreki magnetyczne ranking

Ostatnio aktualizowane: 18.05.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Orbitreki magnetyczne pozwalają zadbać o ładny wygląd sylwetki, dlatego też są chętnie kupowane przez konsumentów. Tego typu urządzenie jest odpowiednie zarówno do domowego zastosowania, jak i na siłownię. W naszym zestawieniu znajdziesz propozycje najlepszych sprzętów, które wyróżnia wysoka jakość wykonania, efektywność działania i estetyczny design. Wielu kupujących decyduje się na inwestycję w orbitrek magnetyczny Hammer Pro Line EX7, a opinie na jego temat są pozytywne. Urządzenie dokładnie mierzy przebyty dystans i ilość spalonych kalorii. Ponadto do dyspozycji użytkownika pozostaje komputer z wieloma programami treningowymi, które uczynią wysiłek fizyczny bardziej efektywnym. Model wyposażono także w głośnik i wejście audio, co pozwala na podłączenie smartfona czy odtwarzacza MP3 i słuchanie ulubionej muzyki. Przeczytaj cały ranking i poznaj inne ciekawe urządzenia. Drugie miejsce w rankingu należy do orbitreka magnetycznego Zipro Neon. Sprzęt ma regulowane obciążenie. U podstawy znajdują się rolki transportowe ułatwiające przenoszenie urządzenia.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Komputer umożliwia dopasowanie treningu do własnych potrzeb. Poza tym urządzenie ma możliwość zmierzenia tętna przez 60 sekund po skończonym treningu. Dodatkowo jego konstrukcja sprawia, że nie zacina się podczas wykonywanych ćwiczeń.

Wady

Przewód do zasilacza jest zbyt krótki. W związku z tym jesteśmy ograniczeni z ustawieniem sprzętu. Musimy go ustawić tak, aby znalazł się w pobliżu gniazda sieciowego.

Podsumowanie

Orbitrek jest przeznaczony do użytku domowego i wykonany z dobrej jakości komponentów. Urządzenie jest kompaktowe, a jego wymiary to 145 cm x 52 cm. Obciążenie można regulować korzystając z 24 – stopniowej skali. Poza tym model ma 19 programów do ćwiczeń.

Drugi wybór

Zalety

Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń gwarantują antypoślizgowe platformy pod stopy. Dodatkowo uchwyty zostały dobrze wyprofilowane, co sprawia, że dłonie się nie męczą. Na rękojeści orbitreka są sensory, które na bieżąco badają nasz puls podczas treningu.

Wady

Instrukcja obsługi jest skomplikowana, polecenia w niej zapisane są niejasno sformułowane, dlatego montaż osobie niedoświadczonej może sprawić trudności.

Podsumowanie

Sprzęt jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą schudnąć i wymodelować ciało. Maksymalne obciążenie to 120 kg. Urządzenie jest wyposażone w 3 przyciski dotykowe do zmiany ustawień. Wymiary przyrządu do ćwiczeń to 152 cm x 107 cm x 66 cm.

Rozważ też

Zalety

Mechanizmy orbitreka zostały wyciszone, co zapewnia komfort podczas treningu. Montaż jest bardzo prosty i szybki, a instrukcja obsługi czytelna. Sprzęt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Na rączkach znajdują się sensory, które mierzą puls.

Wady

Wielu użytkowników twierdzi, że minusem jest brak programów treningowych, które znacznie ułatwiłyby i usprawniły trening. Dodatkowo często trzeba smarować elementy sprzętu.

Podsumowanie

Maksymalne obciążenie to 150 kg, a jego wymiary to 154 cm x 110 cm x 54 cm. Produkt ma możliwość 8 – stopniowej regulacji obciążenia. Wyświetlacz LCD orbitreka wskazuje wszelkie informacje dotyczące ćwiczeń.

 

 

 Jaki orbitrek magnetyczny kupić ?

 

Przewodnik zakupowy

Ćwiczenia nie muszą wiązać się z ochotą na wyjścia z domu, siłownię lub jogging. Mimo wszystko, pragniemy jednak utrzymać dobrą kondycję fizyczną. Dobrym wyjściem z tej sytuacji może okazać się kupno orbitreku magnetycznego, który zadba o naszą kondycję w domowych warunkach. Nie jest łatwo wybrać urządzenie takiego typu. Dlatego przygotowaliśmy poradnik, który podpowie Ci, jaki orbitrek magnetyczny wybrać. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas zakupów.

Dopasowanie

Najważniejsze jest, aby odpowiednio dopasować orbitrek do naszych wymiarów. Jeżeli wybierzemy zbyt duże urządzenie, może się to szybko skończyć kontuzją. Zbyt mały sprzęt sprawi, że nasz trening będzie mało efektywny. Musimy także uważać, aby nie wybrać za delikatnej maszyny do dużej masy ciała. Istotne jest, aby przetestować sprzęt przed jego kupnem.

Źle dobrany przyrząd może demotywować nas do dalszych treningów, gdyż będzie to mało wygodne. Wybierając model dopasowany dobrze do naszego ciała sprawimy, że będziemy chcieli do niego powracać. Koniecznie zatem usiądźmy na maszynie i ją wypróbujmy. Jeśli zakupimy dobry, solidny sprzęt to będzie nam służył wiele lat. Wybierzmy także takie urządzenie, które nie jest zbyt ciężkie i duże. Ograniczy to jego mobilność i może sprawić nam problem w przenoszeniu.

 

Czynnik Q

Czynnik Q to inaczej szerokość rozstawu stóp. Jest to bardzo znaczący parametr w wyborze orbitreku magnetycznego. Ważne, aby wybrać sprzęt z jego małym rozstawem. W efekcie trening będzie wygodny, a co najważniejsze bezpieczny. Najoptymalniejszy rozstaw stóp to więcej niż 20 cm. W takim układzie nasze stawy są ustawione w bezpiecznej pozycji. Ten mniejszy niż 20 cm to ćwiczenie w bardzo niekomfortowym układzie. Bardzo łatwo jest w takim przypadku o kontuzje, ponieważ stanowi on zagrożenie dla naszych stawów.

 

Orbitrek magnetyczny a elektromagnetyczny  – jaki orbitrek jest najlepszy?

W systemie magnetycznym zostały zamocowane magnesy, które obniżają i zwiększają obciążenie poprzez przysuwanie i odsuwanie od silnika. Jest to prosty w obsłudze system, którym możemy sterować, używając innego urządzenia. Sprzęt jest cichy, a co więcej pracuje bardzo płynnie. Jest to najlepszy wybór do domowych warunków. Orbitrek elektromagnetyczny z kolei nie działa już tak zręcznie. Jest także o wiele droższy od wspomnianego wcześniej typu. Pobiera bardzo dużo prądu, jednak posiada też więcej funkcji.

 

Koło zamachowe

Ciężkie i duże koło nie zawsze musi oznaczać, że jest najlepsze. Przyjrzyjmy się, czy koło zamachowe jest proporcjonalnie duże do całego sprzętu. Wówczas mamy więcej pewności, że będzie ono działało poprawnie. Pamiętajmy, że zbyt małe koło może oznaczać niestabilny produkt. Użytkownicy chwalą sobie sprzęty o wadze około 12 kg. Niektórzy uważają jednak za najlepsze koła zamachowe ważące 20 kg. Mamy wtedy większy zakres regulacji. Jeżeli jesteśmy osobą lekką i niską, to najlepszym wyborem będzie urządzenie z kołem o mniejszej wadze.

 

Funkcje

Ciekawą, ale nie najważniejszą opcją może okazać się program treningowy. Przydatny będzie zapewne dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z tego typu sprzętem, lecz nie chcą pomocy trenera. Wiele modeli ma wbudowany czujnik pulsu. Jak dowodzą badania, jego kontrola w czasie ćwiczeń umożliwia nam uzyskanie lepszych efektów. Bardzo przydatną opcją jest również możliwość podłączenia do komputera lub tabletu.

Pozwalają one nam kontrolować nasze treningi na różnych urządzeniach. Orbitrek magnetyczny zwykle posiada inne funkcje, jak regulację długości i wysokości kroku. Mogą okazać się całkiem korzystne w sterowaniu maszyną i w naszych treningach. Dla osób, które lubią kontrolować spalone kalorie przyda się opcja ich obliczania. Orbitrek magnetyczny możemy także połączyć z Google Maps.

Dodatki

Warto wybrać urządzenie, które posiada miejsce na bidon. Nie zapomnimy wtedy o uzupełnianiu płynów podczas treningów. Dobrym pomysłem jest też wybranie modelu z miejscem na ręcznik oraz telefon.

 

Orbitreki magnetyczne w dobrej cenie

Najtańsze z nich kosztują około 1 000 zł. Jeżeli jednak nie jest to urządzenie przechodzone, to nie należy do najlepszych wyborów. Maszyny te zwykle bardzo szybko się psują, a ich naprawa kosztuje więcej niż są tego warte. Nie są one zazwyczaj wyposażone w żadne dodatkowe funkcje. W okolicy 2 500 zł do 3 000 zł możemy nabyć całkiem przyzwoity sprzęt. Jest on zazwyczaj wystarczająco wygodny do codziennych treningów, lecz dość często zdarzają się w nim awarie. Bardzo dobry sprzęt kosztuje około 4 000 zł. Znajdziemy w nim wiele użytecznych opcji, a ponadto maszyna jest trwała.

Orbitreki magnetyczne powyżej 5 000 zł są zazwyczaj bardzo estetycznie wykonane i charakteryzuje je bardzo dobra jakość. Najbardziej przystosowane są one do domowych warunków. Warto kupić model, który wciąż jest produkowany. W każdym z nich może zdarzyć się awaria, więc będzie nam o wiele łatwiej znaleźć części do naszego sprzętu. Przypatrzmy się także gwarancji, czy zapewnia ona nam naprawę w domu. Inaczej będziemy zmuszeni wysyłać orbitrek do producenta, co z tak dużym urządzeniem może sprawić nam problem.

 

 

Najlepsze orbitreki magnetyczne w 2021 roku

 

Jeżeli masz już dość nadprogramowych kilogramów i chcesz polepszyć swoją sprawność fizyczną, powinieneś rozważyć zakup orbitreka. Sprzęt ten pozwoli Ci na odbycie treningu w domu. W ten sposób możesz jednocześnie oglądać film i ćwiczyć. W sklepach można znaleźć wiele modeli wyposażonych w dodatkowe funkcje. Część z nich szybko się psuje i nie jest warta swojej ceny. Dlatego też prezentujemy ranking orbitreków magnetycznych, które wyróżnia wysoka jakość wykonania.

 

Nasze zalecenia

 

Hammer Pro Line EX7

 

Produkt Hammer Pro Line EX7 rozpoczyna nasz ranking orbitreków magnetycznych. Model ten przeznaczony jest do użytku domowego. Urządzenie to zostało wykonane z wysokiej jakości komponentów. Dzięki temu jego używanie jest komfortowe i płynne. Ponadto konstrukcja tego modelu sprawia, że się nie zacina.

Ten najlepszy orbitrek magnetyczny jest bardzo kompaktowy. Rozmiary tego sprzętu to 145 cm x 52 cm. To sprawia, że może być używany nawet w niewielkich rozmiarów mieszkaniach.

Orbitrek wyposażony jest w komputer, który pozwala na dopasowanie treningu do swoich potrzeb. Użytkownik ma możliwość ustawienia ciężkości treningu za pomocą 24-stopniowej regulacji. Ponadto można wybrać program spośród 19 dostępnych. Sprzęt ten daje możliwość pomiaru tętna przez 60 sekund po wykonanym treningu. Pozwala to na ocenę wykonanych ćwiczeń.

Model ten ma wbudowane głośniki oraz wejście audio 3,5 mm jack, więc możesz podłączyć swoje urządzenie do orbitreka. Użytkownicy twierdzą, że sprzęt ten jest wygodny w obsłudze. Ponadto doceniają go za cichą pracę.

Orbitrek magnetyczny Hammer Pro Line EX7 ma wymiary: 145 cm x 52 cm x 160 cm i jest dostosowany do użytkownika o maksymalnej wadze równej 120 kg.

Zalety
Komputer treningowy:

Użytkownik może korzystać z komputera treningowego, gdzie znajduje się 24-stopniowa skala obciążenia. Do wyboru pozostaje także 14 programów treningowych, które pozwalają na urozmaicenie codziennego treningu.

Głośniki i wejście audio:

Model ma wejście audio (3,5 mm jack) i głośniki, co umożliwia podłączenie odtwarzacza MP3 lub smartfona. W rezultacie istnieje możliwość słuchania muzyki w czasie treningu.

Wyświetlacz LCD:

Zdaniem użytkowników dwubarwny wyświetlacz LCD jest czytelny. Pokazywane są na nim informacje na temat przebytego dystansu, czasu trwania treningu, osiągniętej prędkości i spalonych kalorii.

Rolki transportowe:

Umieszczone u podstawy rolki transportowe ułatwiają przenoszenie orbitreka.

Podstawka na tablet:

Niekiedy zdarza się, że podczas treningu zaczynamy się nudzić, dlatego przydatnym dodatkiem jest podstawka na tablet. W trakcie ćwiczeń można np. oglądać ulubiony serial.

Wady
Montaż:

W komentarzach użytkowników można przeczytać, że montaż sprzętu jest skomplikowany, co wynika m.in. z tego, że niektóre części tj. śrubki nie są idealnie dopasowane.

 

 

 

 

Zipro Neon

 

Następnie prezentujemy model Zipro Neon. Przeznaczony jest on dla wszystkich, którzy chcą schudnąć i wymodelować dolne partie ciała, takie jak łydki i uda. Maksymalna waga użytkownika to 120 kg.

Obsługa tego modelu jest stosunkowo prosta. Został on wyposażony w wyświetlacz LCD oraz 3 przyciski dotykowe, które pozwalają na zmianę ustawień. Na ekranie znajdują się informacje dotyczące dystansu, czasu, prędkości, a także ilości spalonych kalorii. Na rękojeści znajdują się sensory, które badają puls użytkownika.

Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo użytkowania, platformy pod stopy są antypoślizgowe. Wymiary tego modelu to 107 cm x 66 cm x 152 cm.

Użytkownik ma do dyspozycji 8 poziomów obciążenia, które zmienia się wygodnym pokrętłem. Uchwyty są bardzo wygodnie wyprofilowane i sprawiają, że dłonie się nie męczą. Użytkownicy doceniają ten model za dobrą stabilność i solidne wykonanie.

Zipro Neon to bardzo dobry orbitrek magnetyczny do 550 zł. Jego wymiary to: długość – 107 cm, szerokość – 66 cm i wysokość – 152 cm.

Zalety
Sensory pulsu:

Model ma sensory, które dokładnie mierzą nasz puls. Aby dokonać pomiaru wystarczy położyć dłonie na czujnikach, które znajdują się na uchwytach kierownicy, a już po upływie kilku sekund na ekranie pojawi się wynik.

Antypoślizgowe podstawy:

Dzięki antypoślizgowym podstawom pod stopy możemy czuć się pewnie w trakcie treningu. Ich powierzchnia użytkowa to: 32,5 cm x 11 cm.

Łatwa regulacja oporu:

Istnieje możliwość regulacji poziomu obciążenia za pomocą pokrętła znajdującego się na kolumnie kierownicy. Można łatwo dostosować intensywność treningu do swoich preferencji.

Rękojeści:

Komfort podczas treningu jest bardzo ważny, więc dobrze spisują się rękojeści pokryte miękką pianką. Jest ona przyjemna w dotyku i nie powoduje żadnych podrażnień skóry.

Wady
Nieprzyjemny dźwięk:

Czasami podczas ćwiczeń słychać nieprzyjemny dźwięk przypominający piszczenie.

 

 

 

 

Sapphire SG-511E Thunder II

 

Orbitrek Sapphire SG-511E Thunder II to kolejny model prezentowany w naszym rankingu. Sprzęt ten umożliwia spalenie dodatkowych kalorii. Ponadto przy regularnym stosowaniu model ten pozwala na osiągnięcie wymarzonej figury.

Produkt ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Mechanizmy zostały wyciszone, aby zapewnić jak największy komfort użytkowania. Model ten ma możliwość 8-stopniowej regulacji obciążenia. Na rączkach znajdują się sensory pulsu, które informują użytkownika o przebiegu treningu. Ponadto wszelkie informacje dotyczące ćwiczeń pokazywane są na wyświetlaczu LCD. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg. Wymiary tego urządzenia to 154 cm x 110 cm x 54 cm.

Opinie o orbitrekach magnetycznych producenta Sapphire są bardzo pozytywne. Użytkownicy twierdzą, że jest to model łatwy w montażu. Ponadto uważają oni, że charakteryzuje się ciekawym designem.

Sapphire SG-511E Thunder II to orbitrek magnetyczny w kolorze czarno-srebrnym. Jego wymiary to: długość – 118 cm, szerokość – 60 cm i wysokość – 157 cm.

Zalety
Podstawka:

Podczas treningu można oglądać seriale czy filmy odtwarzane na swoim tablecie. Na orbitreku znajduje się specjalna podstawka umożliwiająca stabilne ułożenie sprzętu.

Łatwy montaż:

W wielu opiniach można przeczytać, że montaż modelu jest bardzo prosty i zajmuje niewiele czasu. Nie trzeba zastanawiać się, jak przymocować daną część, bo wszystko jest wyjaśnione w dołączonej do kompletu instrukcji.

Mierzenie pulsu:

Orbitrek nie tylko liczy przebyty dystans czy spalone kalorie, ale też mierzy puls.

Wady
Konserwacja:

Użytkownicy przyznają, że sprzęt wymaga częstej konserwacji (nawet do 2 tygodni, jeśli korzystamy z niego regularnie). Trzeba smarować poszczególne części.

 

 

 

 

Energetic Body E-NW1000 

 

Wybrany do naszego zestawienia orbitrek magnetyczny Energetic Body E-NW1000 ma wymiary: 145 cm x 59 cm x 160 cm, a jego waga jest równa 43 kg. Model jest dostosowany do użytkowników ważących maksymalnie 130 kg. Nawet jeśli zmagasz się z nadwagą, możesz zdecydować się na zakup tego sprzętu sportowego.

Istnieje możliwość łatwego dopasowania intensywności ćwiczeń do poziomu naszego zaawansowania (do wyboru aż 8 stopni). Dodatkowo można skorzystać z jednego z 13 gotowych programów treningowych. Koło zamachowe waży 12 kg, a co istotne, podczas pracy nie wydaje nieprzyjemnego dźwięku. Wyświetlacz, na którym pokazywane są szczegółowe informacje o treningu jest czytelny. 

Na miękkich rękojeściach znajdują się sensory, które dokładnie mierzą nasz puls. Korzystając z trybu WATT można zmierzyć wydolność serca, a wybierając tryb Body Fat określić ilość tkanki tłuszczowej. Zdaniem użytkowników wszystkie te funkcje są potrzebne i pozwalają osiągać lepsze wyniki podczas treningów.

Orbitrek magnetyczny Energetic Body E-NW1000 waży 43 kg, a jego wymiary to: 145 cm x 59 cm x 160 cm. Maksymalne obciążenie wynosi 130 kg.

Zalety
Różne programy treningowe:

Sprzęt ma 13 programów treningowych, więc użytkownik ma spory wybór. Może właściwie za jednym dotknięciem zmienić ustawienia sprzętu i dostosować je do swojego poziomu zaawansowania.

Komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń:

Model jest odpowiednio wyważony i ma solidną podstawę. Test orbitreków magnetycznych potwierdził, że Energetic Body E-NW1000 to stabilne urządzenie, które nie chwieje się na boki.

Cicha praca:

Podczas treningu nie słychać nieprzyjemnego dźwięku, który mógłby nas rozpraszać.

Wady
Nieczytelna instrukcja:

Dołączona do zestawu instrukcja nie zawiera wszystkich niezbędnych informacji.

Waga:

Produkt jest nieco ciężki, więc jego przenoszenie może być męczące. Czasami konieczne jest skorzystanie z pomocy innej osoby.

 

 

 

 

Kettler Cross P Axos

 

Orbitrek magnetyczny Kettler Cross P Axos jest przeznaczony w szczególności dla początkujących i średniozaawansowanych użytkowników. Maksymalne obciążenie sprzętu wynosi aż 130 kg, co oznacza, że mogą z niego korzystać także osoby z nadwagą. Koło zamachowe waży 14 kg, a dokładne wymiary urządzenia to: długość – 132 cm, szerokość – 62 cm i wysokość – 169 cm.

Prezentowany orbitrek magnetyczny ma przeguby z łożyskiem kulkowym. Platformy, na których ustawiamy stopy, są wykonane w ten sposób, aby zagwarantować nam maksymalną stabilność, nawet w trakcie intensywnego treningu. Użytkownik może wybrać jeden z 16 poziomów oporu, a także odpowiedni program treningowy. Model ma ekran LCD, na którym wyświetlane są m.in. informacje o pokonanym dystansie i spalonych kaloriach.

Ze względu na to, że opinie na temat sprzętu Kettler Cross P Axos są pozytywne, jest on chętnie wybierany przez kupujących. Osoby, które ćwiczą na tym urządzeniu przyznają, że jest ono stabilne i wygodne.

Kettler Cross P Axos to orbitrek magnetyczny o wymiarach: długość – 132 cm, szerokość – 62 cm i wysokość – 169 cm. Waga koła zamachowego jest równa 14 kg.

Zalety
Różne poziomy oporu:

Aby trening był bardziej efektywny można dopasować poziomu oporu do stopnia naszego zaawansowania. Wybieranie ustawień jest łatwe i zajmuje dosłownie chwilę.

Pamięć:

Model może zapamiętać ustawienia 4 użytkowników, więc ze sprzętu może korzystać kilka osób bez konieczności ciągłego zmieniania ustawień i dostosowywania ich do swoich preferencji.

Wady
Przenoszenie:

Mimo że u podstawy znajdują się rolki transportowe, przenoszenie sprzętu ważącego 35 kg jest trudne.

Głośność pracy:

Podczas intensywnego treningu zdarza się, że urządzenie wydaje nieprzyjemne dźwięki, które mogą odwracać naszą uwagę od ćwiczeń.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Produkty te nie sa juz dostepne

 

Kettler Rivo M

 

Kolejnym orbitrekiem wartym uwagi jest Kettler Rivo M. Przeznaczony jest on dla każdej osoby, która chce pozbyć się zbędnych kilogramów i poprawić swoją kondycję fizyczną.

Urządzenie wyposażone jest w podświetlany wyświetlacz LCD, który dostarcza informacje na temat treningu. Informuje on o tętnie, długości, prędkości czy odległości. W rękojeści znajdują się sensory, które pobierają informację dotyczącą pulsu. W przypadku osiągnięcia górnej granicy tętna użytkownik powiadamiany jest o tym sygnałem dźwiękowym. Konstrukcja tego modelu zapewnia cichą i płynną pracę.

Rozmiar tego sprzętu po rozłożeniu wynosi 130 cm x 64 cm x 160 cm. Maksymalna waga użytkownika to 110 kg. Produkt ten ma 8-stopniową regulację obciążenia. Urządzenie wyposażone jest w różne tryby pracy, które ustawiamy zależnie od sprawności fizycznej ćwiczącego. Dodatkowo wielkość oparcia dla stóp można regulować. Konsumenci twierdzą, że jest to solidny sprzęt, na którym można ćwiczyć codziennie.

 

Fitkraft Slimline

 

Nasz ranking kończymy prezentacją modelu Fitkraft Slimline. Sprzęt ten pozwala na ćwiczenie mięśni całego ciała ze szczególnym wysiłkiem skierowanym na dolne partie. Urządzenie to nie obciąża zbyt mocno stawów i sprawia, że intensywny trening nie jest tak silnie odczuwalny.

Model charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się cichą i płynną pracą urządzenia.

Sprzęt ten wyposażony jest w ekran LCD, który informuje o pulsie, przebytym dystansie, liczbie spalonych kalorii, prędkości, a także czasie ćwiczeń. 8-stopniowa regulacja obciążenia pozwala na dostosowanie treningu do swojej kondycji. Ponadto wysokość uchwytów w tym modelu można regulować i dostosowywać do siebie.

Pedały są duże i antypoślizgowe, aby zapewnić jak największy komfort użytkowania. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo. Maksymalna waga trenującego to 120 kg.

Ten dobry i tani orbitrek magnetyczny cieszy się pozytywnymi opiniami wśród konsumentów. Twierdzą oni, że jest to dobry sprzęt, który pomaga pozbyć się warstwy tłuszczu.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir