Najlepszy stepper Reebok

Ostatnio aktualizowane: 25.01.20

 

Jaki stepper Reebok wybrać?

 

Osoby, które chcą zadbać nie tylko o smukłą sylwetkę i lepszą kondycję, ale również zdrowie psychiczne, powinny regularnie ćwiczyć. Niestety, nie każdy ma czas i okazję, by udać się na siłownię. Z tego powodu gorąco polecamy zainwestowanie w najlepszy stepper Reebok w 2020 roku, który możesz używać w domu o dowolnej porze. Zanim udasz się na zakupy, przeczytaj nasz poradnik, gdyż znajdziesz w nim wiele pomocnych wskazówek o tym, na co zwrócić uwagę.

 

 

Przedmiotem poradnika są produkty znanej na całym świecie amerykańskiej marki Reebok. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie branżą odzieżową, jednak niedawno wprowadziło na rynek również akcesoria sportowe, w tym sprzęty do ćwiczeń. Oferowane przez Reebok urządzenia cechują się wysoką jakością wykonania oraz ładnym designem.

Przed udaniem się na zakupy, każdy musi dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i zastanowić się, jaki stepper będzie dla niego najlepszy. Najczęściej wybieranym produktem jest urządzenie o prostej konstrukcji, na którym ćwiczenia przypominają proces wchodzenia po schodach. Godną polecenia alternatywą są modele skrętne, które wymuszają na użytkowniku takie same ruchy, które wykonujemy w czasie jazdy na łyżwach. Ze względu na nieco bardziej skomplikowaną konstrukcję, angażowana jest większa ilość mięśni, co pozwala osiągnąć lepsze wyniki. Trzecim rodzajem stepperów są urządzenia z linkami. W czasie ćwiczeń, łączymy ruch nóg z mięśniami ramion i pleców, co przekłada się na lepsze rzeźbienie sylwetki. Ostatnim urządzeniem są produkty z słupkiem, który zapewnia ćwiczącemu większą stabilność.

Najlepsze steppery Reebok muszą mieć specjalnie dopasowaną wielkość do naszych możliwości. Zbyt duże produkty, ciężko jest przechowywać w niewielkim mieszkaniu. Poza tym pamiętaj, że po rozłożeniu model będzie zabierać miejsca, a Ty potrzebujesz odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni, by komfortowo wykonywać ćwiczenia. Produkty skrętne lub ze słupkiem dedykowane są raczej dla osób, które mieszkają w dużych mieszkaniach. Zaś klasyczny stepper sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu o ograniczonym metrażu.

Coraz więcej urządzeń wyposażonych jest w licznik kroków, który ułatwia śledzenie postępów w treningu. Z kolei nowoczesne i bardzo zaawansowane urządzenia poinformują Cię o ilości spalonych kalorii oraz przebytym dystansie.

 

 

Steppery Reebok – ranking

 

 

Reebok Step RAP-11150BL 

 

Model Reebok Step RAP-11150BL to bardzo dobry stepper, który swoim kształtem przypomina stopnie na schodach. Ze względu na estetyczny design produkt często używany jest w siłowniach w czasie zajęć fitness. Dominującym kolorem produktu jest szary, zaś podstawa ma barwę błękitu.

Specjaliści zapewniają, że model dobrze sprawdzi się podczas wielu typów ćwiczeń, takich jak nauka koordynacji, choreografii czy rozciągania. Regularne ich powtarzanie, pomoże nie tylko lepiej wyprofilować sylwetkę, ale również rozciągnąć i wzmocnić ciało. Wielu sportowców wybrało właśnie ten stepper, gdyż jego używanie pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej, a do tego poprawi samopoczucie użytkownika.

Platforma jest bardzo stabilna, gdyż pokryto ją powłoką antypoślizgową, która gwarantuje bezpieczeństwo w czasie ćwiczeń. Z kolei gumowe podkładki na podstawie minimalizują ryzyko przesuwania się steppera w czasie ćwiczeń.

Główną zaletą produktu, którą doceniło wielu konsumentów jest możliwość regulacji wysokości. Przy zakupie otrzymasz 3 nakładki, które po założeniu lub zdemontowaniu dadzą łączną wielkość 15 cm, 20 cm lub 25 cm.

 

 

 

 

Reebok Easytone RSP-20185 

 

Coraz więcej siłowni inwestuje w model Reebok Easytone RSP-20185, czyli jeden z najlepszych stepperów na rynku. Cechuje się on dobrym wykonaniem, stabilną konstrukcją oraz bardzo ładnym designem. Dominującym kolorem jest zieleń: jasny odcień na postawie i ziemny na platformie. Urozmaiceniem jest żółty pasek, który przebiega przez całą szerokość sprzętu.

Stepper został zrobiony z dobrej jakości gumy, która jest stabilna i nie zapada się pod ciężarem użytkownika. Postawę dodatkowo pokryto antypoślizgową warstwą materiału, aby ćwiczenie było bezpieczne. Jest to szczególnie ważne, gdy wykonuje się skomplikowaną choreografię w szybkim tempie. Również podstawa posiada warstwę antypoślizgową na spodzie. Dzięki temu, nawet mimo intensywnego treningu, stepper nie zmieni swojej pozycji. Do tego, element ten wypełniony jest powietrzem, co jeszcze bardziej zwiększa komfort ćwiczeń.

Zdaniem wielu ekspertów, regularny trening pomoże nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale również poprawi kondycję i wytrzymałość organizmu. Konsumenci, którzy zakupili urządzenie są zadowoleni z wysokiej jakości wykonania. Mimo dużej ceny, model dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i profesjonalnej siłowni.

 

 

 

 

Reebok Step 3 

 

Jeśli poszukujesz dobrze wykonanego steppera treningowego to Reebok Step 3 na pewno Cię usatysfakcjonuje. Jest to dobrze zrobiony sprzęt, który posiada możliwość regulowania wysokości na 3 poziomach: 15 cm, 20 cm i 25 cm. Do tego jest to wytrzymały sprzęt, który jest w stanie wytrzymać ciężar 110 kg.

Prezentowany stepper bardzo dobrze sprawdza się nie tylko w czasie treningów kondycji, ale również równoważnych. Jest to możliwie dzięki niewielkiej platformie (90 cm x 35 cm), na której spokojnie można ćwiczyć zachowanie równowagi. Poza tym wielu sportowców korzysta z produktu, by wykonywać na nim pompki czy ćwiczenia z hantlami.

Powierzchnia steppera jest wyłożona antypoślizgową powłoką, więc trening jest w pełni bezpieczny. Jest to szczególnie ważne podczas szybkich ruchów w czasie wykonywania choreografii. Również podstawę pokryto bezpieczną gumą, która uniemożliwia stepperowi przemieszczanie się. Oznacza to, że nie musisz martwić się o wypadek.

Dobre wykonanie to jednak nie wszystko, co sprzęt ma do zaoferowania. Ten stepper Reebok w dobrej cenie to urządzenie, które bardzo dobrze się prezentuje, dlatego coraz więcej właścicieli siłowni w niego inwestuje.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status