Najlepszy smartbandy Xiaomi

Ostatnio aktualizowane: 22.01.20

 

Jaki smartbandy Xiaomi wybrać?

 

Monitorowanie aktywności fizycznej w czasie ćwiczeń na siłowni jest bardzo łatwe, gdyż dostępne tam urządzenia informują nas, jaki dystans pokonaliśmy i ile kalorii spaliliśmy. Warto się jednak zastanowić, jak wiele energii pochłaniają codzienne czynności, jak chodzenie. Sprzętem, który na pewno ułatwi Ci monitorowanie codziennych aktywności fizycznych jest najlepszy smartband Xiaomi w 2020 roku. Ważne jest jednak to, by produkt był wydajny, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dzięki zawartym w nim wskazówkom, znacznie szybciej znajdziesz interesujący Cię produkt.

 

 

Przedmiotem niniejszego tekstu są sprzęty znanej chińskiej marki Xiaomi, która jest znanym producentem z branży elektroniki użytkowej. W swoim asortymencie spółka posiada nowoczesne smartfony, tablety i automatykę domową. Wszystkie urządzenia przygotowywane są z dużą precyzją.

Zanim przejdziemy do istotnych cech, jakie powinny mieć wszystkie dobrze wykonane urządzenia chcemy omówić, czym dokładnie są smartbandy i dlaczego warto w nie inwestować. Sprzęt ten monitoruje naszą aktywność fizyczną w ciągu dnia. Przez całą dobę mierzony jest puls, ilość zrobionych kroków oraz długość snu.

Najlepsze smartbandy Xiaomi muszą mieć wytrzymałą opaskę, która nie zerwie się w czasie aktywności fizycznej. Materiał musi być odporny na zagięcia i przerwania, dobrze również, by był wodoodporny. Z tego powodu, dobrze abyś zainwestował w model z silikonu, gdyż nie podrażnia on skóry. Tak wykonane urządzenie pozwoli Ci na analizę zachowań ciała w czasie pływania. Pamiętaj jednak, że nie każdy sprzęt zrobiony z silikonu ma taką opcją, dlatego koniecznie sprawdź, do jakiej głębokości produkt może być używany bez obawy o awarię. Jeśli klasa wodoszczelności będzie za niska, oznacza to, że smartband nie nadaje się do pływania, jest w stanie wytrzymać tylko lekkie zachlapanie.

Przed zakupem sprawdź system operacyjny i upewnij się, że jest on kompatybilny z Twoim telefonem lub tabletem. Wszystkie zebrane przez smartband informacje są przesyłane na urządzenie mobilne, co ułatwia ich analizowanie. Co więcej, pozwala to na dokładne śledzenie postępów. Dlatego dokładnie zapoznaj się z tą informacją.

Ostatnią opcją, w którą wyposażone są dobrej jakości modele jest lokalizacja GPS. Sprawia ona, że opaska szybko i dokładnie namierza nasze położenie, więc zawsze odnajdziesz się w terenie. Jest to szczególnie ważne podczas samotnego biegu lub spaceru.

 

 

Smartbandy Xiaomi – ranking

 

 

Xiaomi Mi Band 2 

 

Model Xiaomi Mi Band 2 to nowoczesny smartband w kolorze czarnym, który nie tylko monitoruje Twoją aktywność w ciągu dnia, ale może również posłużyć jako zegarek. Sprzęt wykonano z lekkiego (7 g), ale bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Materiał ten nie obciera, a co ważniejsze nie uczula konsumenta. Opaska współpracuje z systemami Android 4.4 i wyżej oraz iOS7.

Wśród oferowanych opcji urządzenia znajdziemy: krokomierz, monitor snu i pulsometr. Dodatkowo, wszystkie te informacje będą wyświetlane na niewielkim ekranie OLED. Dodatkową zaletą jest to, że produkt jest wodoodporny, więc będzie mierzyć Twoją aktywność również w czasie pływania na basenie.

Opaska jest kompatybilna z systemami iOS i Android, którym za pomocą funkcji Bluetooth przesyła pozyskane informacje. Pozwoli Ci to na lepsze monitorowanie swojego treningu.

Elegancki design oraz łatwa obsługa to główne zalety urządzenia, które przypadły do gustu konsumentom. Równocześnie model jest kompatybilny z wieloma urządzeniami mobilnymi, więc informacje o naszym pulsie i przebytym dystansie pojawią się na telefonie po jego skonfigurowaniu.

 

 

 

 

Xiaomi Mi Band 1S 

 

Nowoczesna opaska Xiaomi Mi Band 1S to elegancki produkt w czarnym kolorze. Ze względu na bardzo ładny wygląd, smartband będzie się dobrze prezentował jako dodatek do każdego stroju.

Celem urządzenia jest monitorowanie codziennej aktywności. Warto dodać, że sprzęt sprawdza się również podczas pływania, gdyż jest wodoodporny. Na opasce znajdują się 4 diody LED, które informują o tym, czy model działa poprawnie.

Za sprawą technologii Bluetooth 4.0 smartband może zostać połączony z telefonem z dowolnym systemem operacyjnym. Sprawia to, że w prosty i wygodny sposób przejrzysz swoje wyniki, co pozwoli lepiej dopasować plan ćwiczeń do aktywności. Opaska monitoruje sen, liczy ilość kroków, przebyty dystans oraz spożyte kalorie. Co więcej, przy pomocy smartbandu możesz odblokować telefon oraz nastawić alarm, by wstać do pracy.

Prezentowany model jest bardzo funkcjonalny i prosty w obsłudze, co doceniło wiele osób, które zdecydowały się w niego zainwestować. Dodatkowo, sprzęt bardzo dobrze się prezentuje ze względu na nowoczesny design.

 

 

 

 

Xiaomi MiBand 

 

Czarna opaska Xiaomi MiBand to dobrej jakości smartband, który dostosowany jest do najnowszych wersji Androida oraz systemu iOS. Dzięki temu w prosty sposób skonfigurujesz model z urządzeniem mobilnym, by móc w prosty sposób kontrolować swoje wyniki.

Produkt posiada wbudowany krokomierz, który mierzy przebyty dystans, a następnie szacuje ilość spalonych kalorii. Jest to wykonywane nie tylko podczas ćwiczeń na siłowni, ale również podczas codziennych czynności. Ten smartband Xiaomi w dobrej cenie posiada miernik długości i jakości snu.

Dużym udogodnieniem jest funkcja inteligentnego budzika, który działa poprzez delikatne wibracje na dłoni. Poza tym po skonfigurowaniu z telefonem, opaska może ułatwi Ci odbieranie lub odrzucanie połączeń. Konsumenci docenili też dobre wykonanie, które chroni wewnętrzny mechanizm przed wodą i pyłem. Co więcej, wydajna praca smartbanda wynika z tego, że po naładowaniu bateria działa przez 30 dni.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status