Najlepszy smartbandy Sony

Ostatnio aktualizowane: 10.08.20

 

Jaki smartband Sony wybrać?

 

Urządzeniem, które na pewno przyda się osobom aktywnym fizycznie, jest najlepszy smartband Sony w 2020 roku. Jest to niewielki sprzęt zakładany się na rękę, który następnie zapisuje cały przebieg naszego dnia. Wielu osobom produkt na pewno pomoże w treningu, gdyż najnowsze modele wyposażone są w pulsometry oraz krokomierz. Aby jednak, produkt się sprawdził, niezbędny jest zakup sprzętu dobrej jakości. Pomoże Ci w tym nasz poradnik, w którym opisaliśmy kilka ważnych cech, jakie musi mieć urządzenie.

Przedmiotem naszego tekstu są sprzęty marki Sony, która zasłynęła na całym świecie produkcją elektroniki użytkowej oraz AGD. W ofercie producenta znajdziesz takie produkty jak laptopy, komputery, konsole do gier, aparaty fotograficzne oraz telewizory.

Na wstępie należy wyjaśnić czym jest smartband i dlaczego warto w niego zainwestować. Urządzenie to monitoruje naszą aktywność fizyczną. Oznacza to, że mierzony jest nasz puls, ilość wykonanych kroków, a nawet zapisywane są dane o parametrach naszego organizmu takich jak długość snu.

Najlepsze smartbandy Sony muszą mieć wytrzymałą opaskę. Sprzęty tego typu pomogą nam tylko wtedy, gdy będziemy je stale nosić na nadgarstku. Dlatego ważne jest, aby materiał był odporny na otarcia, zagięcia i przerwania. W tym poradniku chcemy polecić Ci urządzenia silikonowe, gdyż to tworzywo nie podrażnia skóry, a do tego jest wodoodporne. Zauważ jednak, że materiał chroni mechanizm przed przypadkowym zetknięciem z cieczą. Natomiast jeśli chcesz pływać w swojej opasce, zwróć uwagę na jej klasę wodoszczelności. Im parametr ten będzie większy, tym głębiej będziemy mogli nurkować ze smartbandem.

Kolejną istotną rzeczą jest system operacyjny. Wszystkie zgromadzone przez smartband informacje są przesyłane na nasz komputer lub telefon. To pozwala nam na ich analizę, interpretację, a także śledzenie postępów. Dlatego ważne jest, aby opaska była kompatybilna z systemem na naszym telefonie. Jeśli tak będzie, w czasie synchronizacji, nie wystąpią żadne problemy.

Dokonując zakupu warto upewnić się, czy interesujący nas produkt wyposażony jest w GPS. Dzięki tej opcji, opaska szybko zlokalizuje nasze położenie, co ułatwi znalezienie się na obcym terenie. Kolejnym udogodnieniem jest pulsometr, gdyż to dzięki niemu dowiemy się jak efektywnie spalać tkankę tłuszczową.

 

 

Smartbandy Sony – ranking

 

 

Sony Smartband 2 SWR12

 

Urządzeniem, które pomoże Ci lepiej kontrolować przebieg dnia jest smartband Sony 2 SWR12. Zadaniem sprzętu jest śledzenie całej naszej aktywności, na którą składa się puls, ruch oraz sen. Model jest w stanie również wyłapać, kiedy przypadają nasze chwile relaksu oraz pobudzenia.

Dzięki temu, że urządzenie mierzy nasz puls, jest ono w stanie pomóc nam znaleźć stresujące dla nas sytuacje. Pomoże to nam je sukcesywnie wyeliminować. Dużą zaletą sprzętu jest to, że możemy go połączyć z naszym telefonem, dzięki czemu delikatne wibracje poinformują nas o nadchodzących wiadomościach i rozmowach. Kolejnym atutem smartbanda jest jego wygląd, który przypomina modny dodatek, zatem będzie dobrze współgrał z Twoją garderobą. Wymiary produktu to: 40,07 mm x 15,3 mm x 9,4 mm, z kolei waga urządzenia to 26 g.

Powodem, dla którego smartbandy są coraz popularniejsze jest to, że rejestrują one naszą aktywność nawet w momencie spania. Pozwoli to nam na oszacowanie jakości oraz długości snu, co ułatwi dokonanie zmian w organizacji dnia.

 

 

 

 

Sony SWR10

 

Gustowny i bardzo elegancki smartband Sony SWR10 to urządzenie, które chcielibyśmy polecić wszystkim aktywnym fizycznie osobom. Urządzenie wyglądem przypomina modny dodatek, który dobrze będzie współgrać z garderobą.

Prezentowany model współpracuje z systemem Android, co ułatwia przesyłanie wszystkich zgromadzonych danych do aplikacji w telefonie. Zdecydowanie ułatwi Ci to analizę zebranych informacji, które pomogą Ci wieść bardziej higieniczny tryb życia. Dużym udogodnieniem, które na pewno zadowoli ludzi chcących żyć nowocześnie jest to, że opaska poinformuje nas o przychodzącym połączeniu lub wiadomości tekstowej. Co więcej, wibracje poinformują nas, gdy oddalimy się od telefonu na odległość większą niż 100 m. Do zalet produktu zaliczamy ciągły rejestr przebiegu naszego życia, nie tylko pod względem aktywności fizycznej, ale i interakcji ze światem.

Zdaniem wielu osób ten smartband Sony w dobrej cenie to urządzenie, które powinni mieć wszyscy sportowcy, którym zależy na kontroli przebiegu dnia. Opaska pozwoli Ci ocenić, kiedy jesteś najbardziej produktywny oraz jak długo rzeczywiście śpisz. Wielu użytkowników zauważyło znaczną poprawę jakości życia od czasu zakupienia modelu.

 

 

 

 

Sony SmartBand Talk SWR30

 

Elegancki, biały smartband Sony SmartBand Talk SWR30 to godny polecenia model, który będzie nie tylko zbierał informacje o naszym dniu, ale i posłuży jako ciekawy dodatek.

Celem urządzenia jest rejestrowanie jak spędzamy dzień, zarówno w momencie ćwiczeń, jak również gdy się relaksujemy. Na wyświetlaczu pojawiają informacje o tętnie, spalonych kaloriach oraz przebytym dystansie. Bardzo ciekawą zaletą jest prowadzenie rozmów bez użycia telefonu. Uzyskuje się to dzięki synchronizacji opaski z naszym aparatem, i sprawia, że zostaniemy poinformowani o przychodzących połączeniach lub wiadomościach. Aby rozpocząć rozmowę wystarczy przycisnąć ekran, a z mikrofonu wydobędzie się głos znajomego. Warto podkreślić, że wyświetlacz jest na tyle duży, że bez trudu przeczytamy wiadomość tekstową.

Głównym powodem, dla którego tak wiele osób inwestuje w smartbandy jest to, że umożliwiają analizę naszego snu. W czasie odpoczynku zostaje przeprowadzona dokładna analiza jego długości oraz jakości. Z kolei aplikacja w telefonie wyświetli nam kilka przydatnych porad o tym, co możemy zmienić, by żyć higieniczniej.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status