Najlepszy smartband Huawei

Ostatnio aktualizowane: 28.10.20

 

Jaki smartband Huawei wybrać?

 

Smartband to ciekawy gadżet, który pozwoli Ci monitorować codzienną aktywność. Zdajemy sobie jednak sprawę, że zakup sprawdzonego modelu może okazać się wyzwaniem. Dlatego też na naszej stronie zamieszczamy krótki poradnik, z którego dowiesz się, w jakie funckcje wyposażone są najlepsze smartbandy Huawei oraz jakie cechy powinny posiadać. Dla uzupełniania artykułu przedstawiamy także 3 sprawdzone i polecane przez klientów smartbandy.

 

 

Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego to właśnie produkty marki Huawei znalazły się w naszym zestawieniu. Stało się tak, ponieważ jest to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, która w swojej ofercie ma wysokiej jakości sprzęty elektroniczne, takie jak smartfony, tablety, laptopy, modemy i wiele innych. Odznaczają się one nie tylko zastosowaniem nowoczesnej technologii, ale również atrakcyjnym, nowoczesnym designem.

Jeśli chcesz zakupić najlepszy smartband Huawei w 2020 roku musisz dokładnie przyjrzeć się dostępnym w wybranym przez Ciebie modelu funkcjom. Przede wszystkim ważne jest to, aby urządzenie było kompatybilne z system, który posiadasz w swoim smartfonie. Duże znaczenie ma także zasięg Bluetooth, który powinien wynosić kilka metrów. Warto, aby wybrany przez nas smartband był wyposażony w bezprzewodową słuchawkę, która pozwoli nam prowadzić rozmowy nawet w trakcie treningu.

Duże znaczenie ma także czas pracy baterii. Zainwestuj w smartband wyposażony w pojemną baterię (najlepiej ponad 90mAh). Taki produkt da Ci możliwość prowadzenia wielogodzinnych rozmów i nie zawiedzie w czasie treningu. Niemniej ważną sprawą jest wygląd sprzętu. Choć wiele osób uznaje, że jest to kwestia drugorzędna, musimy o niej pamiętać. Jeśli chcemy nosić smartband codziennie i do różnych stylizacji, zaopatrzmy się w produkt o prostym, ponadczasowym wyglądzie. Wybierając swój idealny model zwróćmy też uwagę na wyświetlacz. Dobrze, kiedy ten posiada antyrefleksyjną powłokę pozwalającą bez trudu odczytywać uzyskane przez nas wyniki.

 

 

Smartbandy Huawei – ranking

 

 

Huawei Talkband B

 

Huawei Talkband B2 to gadżet, który można zsynchronizować z posiadanymi urządzeniami mobilnymi. Współpracuje on z systemem Android 4.x i 5.x, jak i IOS 7.0 lub nowszym. Sprzęt pozwala monitorować naszą aktywność fizyczną, a tym samym daje dużo motywacji do dalszej pracy.

Jego waga wynosi zaledwie 30,6 g. W obudowie umieszczono słuchawkę Bluetooth. Można ją w razie potrzeby wyjąć i umieścić przy uchu. Opaska wyposażona jest w 6-osiowy czujnik ruchu, dzięki któremu rozpoznaje rodzaj aktywności fizycznej, jaką podejmuje użytkownik. Nie musisz zatem niczego ustawiać. Sprzęt umożliwia nam także monitorowanie faz snu oraz przygotowuje dla nas rady, w jaki sposób poprawić jego jakość.

Konsumenci uważają, że prezentowany model to produkt wysokiej jakości. Duże uznanie zdobył intuicyjny ekran dotykowy, który jest czytelny i tym samym pozwala bez trudu odczytywać ważne informacje. Na uwagę zasługuje też pojemna bateria (95 mAh).

 

 

 

 

Huawei Black AW600

 

Huawei Black AW600 to smartband Huawei w dobrej cenie. Ma smukłą obudowę, przez co wygląda elegancko i pasuje do każdej stylizacji. Pasek został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest wytrzymały, a jego wygląd nienaganny, nawet po kilku miesiącach użytkowania.

Sprzęt jest kompatybilny z systemami Android 4.4 (i nowszymi) oraz iOS 7 (i nowszymi). Waży jedynie 21 g, dlatego nie obciąża dłoni i jest właściwie niewyczuwalny, co zapewnia duży komfort podczas treningu. Prezentowany model jest wyposażony w mocną baterię, która w trybie czuwania potrafi wytrzymać do 28 dni. Smartband pozwoli monitorować naszą aktywność, a tym samym uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki. Do zestawu dołączony jest kabel USB oraz instrukcja obsługi.

Wielu konsumentów zdecydowało się na zakup tego sprzętu. Tym, co przyciąga nowych klientów jest przede wszystkim jego atrakcyjna cena. Użytkownicy, którzy mieli możliwość przetestowania tego modelu zgodnie twierdzą, że jest on funkcjonalny i nie ulega awarii.

 

 

 

 

Huawei Talkband B3

 

Huawei Talkband B3 to wysokiej jakości model. Jego wymiary to 21 cm x 2,17 cm x 1,22 cm. Waga sprzętu wynosi 95.8 g. Bezprzewodowa łączność Bluetooth 4.2 zapewnia zasięg do 10 m. Jest to wystarczająca odległość, aby swobodnie korzystać z urządzenia.

Smartband wyposażony jest w baterię 91mAh, której czas ładowania wynosi ok. 1,5 h. Maksymalny czas rozmowy na jednym ładowaniu oscyluje w granicach 5,5 h, natomiast czas pracy od 3 do 4 dni. W trybie czuwania gadżet wytrzymuje ok. 6 dni. Dotykowy wyświetlacz ma rozdzielczość 80 pikseli x 128 pikseli. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Android 4.3+ i IOS 7.0+ i nowszymi. Prezentowany model wykazuje dużą odporność na kurz i wodę (IP57).

Konsumenci w swoich recenzjach wydają pochlebne opinie na temat tego sprzętu. Cenią jego prosty design oraz to, że wyświetlacz pokryty jest antyodblaskową powłoką, dzięki czemu odczytywanie informacji, nawet w pełnym słońcu, jest proste i nie wiąże się z niedogodnościami.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status