Najlepszy rowerek stacjonarny poziomy

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jaki rowerek stacjonarny poziomy kupić?

 

Rowerek stacjonarny to urządzenie, które idealnie nadaje się do treningów w domu. Jest to świetne rozwiązanie dla tych osób, które chcą nabrać formy lub zrzucić kilka kilogramów. Rynek oferuje bardzo dużo różnych rowerów treningowych. Wśród nich z pewnością każdy znajdzie dla siebie idealny sprzęt. Takie urządzenia nadają się także dla pacjentów, którzy są w trakcie rehabilitacji. Jednak rower treningowy dla osoby otyłej będzie się różnił od tego, który nadaje się dla osób z problemami kardiologicznymi. Istnieje także inny rodzaj sprzętu przeznaczonego dla osób z problemami związanymi z bólem kręgosłupa. Najlepszy rower stacjonarny poziomy w 2020 roku to właśnie taki, który uaktywni mięśnie brzucha podczas ćwiczeń. W dodatku pozycja podczas jazdy oraz oparcie pozwoli na używanie go przez osoby, które mają problem z kręgosłupem.

 

 

Spośród rowerków treningowych możemy wybierać między takimi, które pozwalają na utrzymanie różnych pozycji, np. pionowej lub poziomej. Jeśli wiesz, że masz problem z plecami, to polecamy najlepsze rowerki stacjonarne poziome, które pozwolą nam odciążyć kręgosłup podczas jazdy. Przy wyborze takiego sprzętu musimy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na to dla kogo jest przeznaczone takie urządzenie. Rowerki w większości przypadków posiadają dodatkową informację, która dotyczy tego ile maksymalnie może ważyć użytkownik sprzętu. Oprócz takiego ostrzeżenia producent także może zaznaczyć maksymalny wzrost osoby, która może używać rowerka. To jedna z pierwszych rzeczy, na którą musimy zwrócić uwagę. Następnie warto sobie samemu zadać pytanie co chcemy osiągnąć swoimi ćwiczeniami. Istnieją rowerki z różnymi fajnymi dodatkami, np. licznikami spalania kalorii. Pomoże to osobie, która chciałaby zrzucić zbędne kilogramy kontrolować swoje osiągnięcia podczas treningu.

Oczywiście takie urządzenia także mają programy kardio i inne świetne dodatki, które zdecydowanie nadadzą się dla osoby starszej. Kupując rowerek stacjonarny poziomy należy zwrócić uwagę na jego typ mechanizmu hamowania. Wyróżnia się trzy rodzaje sposobu hamowania dla rowerków. Pierwszy z nich to mechaniczny. Taka opcja nada się bardziej dla osoby mieszkającej w domu, ponieważ niestety jazda na rowerku powoduje lekki hałas. Dla osób, które wolałyby odbyć trening w spokoju i ciszy polecamy urządzenie, które będzie miało magnetyczny mechanizm hamowania. W dodatku taka opcja pozwala nam także na bardziej precyzyjną kontrolę regulacji oporu podczas jazdy. Istnieje także trzeci typ regulacji siły oporu i jest nim rodzaj elektromagnetyczny. Jest to najbardziej wygodna opcja i pozwala na elektryczne kontrolowanie oporu urządzenia. Taki rowerek z pewnością też nie będzie przeszkadzał sąsiadom.

 

 

Rowerki stacjonarne poziome – ranking

 

 

Insportline Rapid RMB

 

Insportline Rapid RMB to świetnej jakości rowerek stacjonarny poziomy. Przeznaczony jest do użytku domowego. Model Rapid RMB firmy Insportline został wyposażony w najnowszy układ hamowania, gdzie wykorzystano mechanizm elektromagnetyczny. Pozwala to na cichą i płynną jazdę. Konstrukcja urządzenia jest bardzo solidna, co sprawia, że urządzenie będzie Ci służyło przez długi czas. Rowerek poziomy ma także dużą ilość funkcji. Urządzenie umożliwia kontrolę tętna, czasu, dystansu i prędkości podczas jazdy oraz ilość spalonych kalorii.

Wszystkie dane wyświetlane są na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Rapid RMB polecany jest dla osób początkujących oraz zaawansowanych dzięki ręcznej regulacji obciążenia, która ma 8 poziomów. Koło zamachowe trenażera ma wagę 6 kg. Układ ciała podczas jazdy pozwoli na korzystanie z rowerku osobom, które mają problem z kręgosłupem. Z trenażera mogą korzystać osoby, których waga nie przekracza 110 kg, a wzrost 190 cm. Rowerek stacjonarny poziomy posiada także wygodne, żelowe, z opcją regulacji, siedzisko. Pozwala to korzystać z urządzenia osobom starszym.

Użytkownicy pozytywnie ocenili model Rapid RMB. Z trenażera zadowolone są także osoby starsze, którym został zalecony ruch.

 

 

 

 

Zipro Easy

 

Rowerek stacjonarny poziomy Zipro Easy to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, a chciałyby aktywnie spędzać czas w domu. Pozycja, jaką przybiera użytkownik podczas jazdy na urządzeniu, odciąża plecy jednocześnie angażując do wysiłku mięśnie brzucha. Ze sprzętu mogą korzystać nie tylko osoby starsze i otyłe, ale także ludzie młodzi. Pozwoli to nie tylko uaktywnić mięśnie nóg, ale też brzucha. Urządzenie jest bardzo komfortowe. Konstrukcja trenażera oparta jest o korpus Zipro Nitro, który posiada duże siedzisko z wygodnym oparciem. Zipro Easy zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Odległość siodełka od pedałów jest regulowana, przez co możesz dostosować urządzenie do swojego wzrostu.

Z urządzenia mogą korzystać osoby, których waga nie przekracza 150 kg. Trenażer poziomy posiada magnetyczny mechanizm oporu, który ma opcję 8 stopniowej ręcznej regulacji. Koło zamachowe urządzenia waży 8 kilo i umożliwia płynną i cichą jazdę. Urządzenie zostało wyposażone w komputer z czytelnym wyświetlaczem. Podczas jazdy możesz kontrolować jej czas, prędkość, dystans oraz ilość spalonych kalorii i tętno. Za pomocą wyświetlacza ustawisz także górną granicę pulsu, a nawet alarm. Komputer jest zasilany dwoma bateriami AA.

Klienci, którzy zakupili Zipro Easy, są zadowoleni z produktu. W szczególności docenili oni trwałość i jakość produktu, a także jego stuprocentową zgodność z opisem.

 

 

 

 

Sapphire SG-7000RB YUNO 

 

Trenażer poziomy SG-7000RB YUNO wyprodukowany przez firmę Sapphire to wysokiej jakości produkt, który pozwala na aktywny trening w domu. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich osób, nawet tych, które zmagają się z problemami kręgosłupa lub nadwagą. Trenażera mogą używać także osoby starsze. Konstrukcja sprzętu pozwala zachować pozycję leżącą podczas jazdy. W ten sposób możemy wykonać intensywny trening bez obciążania pleców. Urządzenie posiada wygodne oparcie oraz siedzisko, zaś siodełko ma opcją regulacji, która umożliwia dopasowanie rowerku do wzrostu użytkownika. Model SG-7000RB YUNO wykorzystuje opór magnetyczny z 8 stopniową regulacją.

W ten sposób osoba ćwicząca może dobrać sobie poziom trudności treningu do własnej kondycji. Koło zamachowe urządzenia waży 7 kilogramów i umożliwia płynną oraz cichą jazdę. Rowerek stacjonarny poziomy posiada komputer oraz jest zaopatrzony w czytelny wyświetlacz. Ekran wyświetla parametry w trakcie treningu. Pozwala to kontrolować czas, dystans, ilość spalonych kalorii oraz puls podczas jazdy. Z tym trenażerem jesteś w stanie wykonać efektywny trening kardio dzięki sensorom mierzącym tętno. Urządzenie jest przeznaczone dla osób, których waga wynosi maksymalnie 150 kilogramów.

Według konsumentów SG-7000RB YUNO to rowerek stacjonarny poziomy w dobrej cenie. Z produktu zadowolone są osoby w wieku starszym oraz młodszym. Trening z użyciem trenażera umożliwił im zrzucenie zbędnych kilogramów bez obciążenia pleców.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status