Najlepszy rowerek stacjonarny Kettler

Ostatnio aktualizowane: 07.04.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki rowerek stacjonarny Kettler wybrać?

 

Aby dobrze prezentować się na plaży, warto zadbać o swoje ciało i pozbyć się zbędnych kilogramów. Niestety, dla wielu z nas siłownie są albo zbyt drogie, albo ich godziny otwarcia kolidują z czasem naszej pracy. Z tego powodu, warto zastanowić się nad zakupem własnego sprzętu do treningów. Ostatnio coraz więcej klientów decyduje się na inwestycję w rowerki stacjonarne, gdyż pozwalają nam na ćwiczenie w dowolnym momencie. Jeśli nie wiesz, jak wybrać właściwy sprzęt, polecamy Ci lekturę naszego poradnika, w którym zamieściliśmy wiele przydatnych informacji o tym, jak kupić najlepsze rowerki stacjonarne Kettler.

 

 

Dlaczego modele tej firmy? Kettler jest niemiecką marką, która zajmuje się produkcją urządzeń z branży fitness. Produkty tej firmy znajdziemy nie tylko w domach zadowolonych klientów, ale również w siłowniach. Obecnie w ofercie producenta są takie sprzęty, jak orbitreki, rowerki stacjonarne oraz stoły do tenisa. Do wykonania tych sprzętów używa się najlepszych materiałów, a co więcej cechują się one dużą wytrzymałością i eleganckim wyglądem, więc dobrze dopasują się do wnętrza domu.

Ważne jest, aby dopasować rowerek do naszej wagi oraz wzrostu. Bowiem to od tych parametrów zależy wygoda użytkowania sprzętu. Wiele modeli ma ograniczenie obciążenia, które przeważnie dochodzi do 120 kg. Dlatego jeśli ważysz więcej, powinieneś skontaktować się z producentem z pytaniem, czy ma sprzęty odpowiadające Twoim potrzebom. Jak pewnie wiesz, rowerki mają regulowane siodełko. Jednak jeśli jesteś bardzo wysoki może okazać się, że oferowane ułożenie Ci nie odpowiada. Z tego powodu, przed zakupem upewnij się, jakie są dokładne parametry.

Najlepszy rowerek stacjonarny Kettler w 2020 roku powinien być dopasowany do rodzaju treningu, jaki chcemy wykonywać. Dlatego w czasie zakupów powinieneś wiedzieć, czy lepsze będą sprzęty pionowe czy poziome, a może spinningowe. Jak sugeruje nazwa dwóch pierwszych typów, różnią się one między sobą pozycją ułożenia. Produkty poziome są dedykowane dla osób z chorobami kręgosłupa, które nie mogą przeciążać tej części ciała, a jednocześnie pragną zadbać o swoją kondycję. Wiedz jednak, że tego typu model zabiera znacznie więcej miejsca w domu. Natomiast rowerki spinningowe przypominają rowery szosowe i są skierowane do osób, które chcą wykonać intensywny trening.

Aby dodatkowo ułatwić Ci wybór właściwego modelu, przygotowaliśmy również niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy trzy ciekawe urządzenia marki Kettler.

 

 

Rowerki stacjonarne Kettler – ranking

 

 

Kettler Giro M 07630-000

 

Jeśli planujesz zadbać o swoją kondycję oraz pozbyć się zbędnych kilogramów, to polecamy Ci zainwestowanie w Kettler Giro M 07630-000. Jest to pionowy rower treningowy, który posiada magnetyczny system hamowania.

Już na wstępie trzeba zaznaczyć, że maszyna przeznaczona jest dla osób, których waga nie przekracza 110 kg. Ciężar koła zamachowego wynosi 6 kg, co gwarantuje płynną jazdę. Jeśli chcesz zmienić obciążenie to masz do dyspozycji skalę od 1 do 8. Wszystkie niezbędne parametry dotyczące użytkownika są wyświetlane na niewielkim komputerze, który pokryto specjalną, odporną na pot folią. Użytkownik ma możliwość regulowania kąta nachylenia kierownicy. Pełnię bezpieczeństwa gwarantują nam antypoślizgowe stopki, które utrzymują rowerek w jednym miejscu. Wymiary urządzenie to: 86 cm x 59 cm x 142 cm. W czasie ćwiczenia komputer pokazuje nam informacje o czasie jazdy, prędkości, pokonanym dystansie, spalonych kaloriach oraz tętnie.

Tym, co przypadło wielu konsumentom do gustu są specjalne rolki transportowe. Dzięki nim bez trudu ustawimy rowerek naprzeciwko telewizora lub w innym pokoju.

 

 

 

 

Kettler Giro C1

 

Model Kettler Giro C1 to bardzo wygodny i prosty w użyciu rowerek stacjonarny, który umożliwia trening w pozycji pionowej. System hamowania w sprzęcie jest magnetyczny, co gwarantuje płynną jazdę.

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zatem jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Koło zamachowe waży 6 kg. Dzięki temu dużo prościej jest nam pedałować, bowiem wykonywane ruchy są bardzo swobodne. Dużym atutem jest czytelny wyświetlacz, który bardzo precyzyjnie pokaże Ci informacje o czasie ćwiczeń, pulsie, dystansie, prędkości lub spalonych kaloriach. Maksymalna waga użytkownika nie może przekraczać 110 kg. Dodatkowo na kierownicy znajdują się sensory pulsu. Zaś za sprawą podstawy antypoślizgowej, korzystanie z rowerka jest bardzo bezpieczne.

W opinii użytkowników, prezentowane urządzenie jest nie tylko wygodne, ale i mocne. Ponieważ cała konstrukcja pracuje bardzo płynnie, jeżdżenie na rowerku sprawia dużo przyjemności. Zdaniem konsumentów jest to godny polecenie rowerek stacjonarny Kettler w dobrej cenie.

 

 

 

 

Kettler Golf C4

 

Wiele osób wybrało model Kettler Golf C4, czyli wygodny rowerek stacjonarny. Maszyna pozwala na wykonywanie treningu w pionie. Urządzenie przeznaczone jest dla osób, których masa ciała nie przekracza 135 kg.

Maszyna posiada aż 15 stopni regulacji pracy, które wybieramy na wyświetlaczu. Koło zamachowe waży 6 kg. Dzięki temu maszyna gwarantuje nam płynną i wygodną jazdę. W sprzęcie znajduje się wygodny, magnetyczny system hamowania. Zaś napęd to pas z żebrowaniem wzdłużnym. Po rozłożeniu wymiary produktu to: długość – 119 cm, szerokość – 55 cm i wysokość – 137 cm. Obudowa wykonana została z tworzywa sztucznego, które potem pokryto szkłem akrylowym, aby była odporna na zniszczenia i zarysowania. W rowerku znajduje się też wyświetlacz LCD o wymiarach 11,7 cm x 8,6 cm, na którym ukazują się dane o przebytym dystansie, spalonych kilometrach oraz tętnie.

Eleganckie wykonanie i duża wygoda to główne cechy, jakie zostały docenione przez konsumentów. Poza tym klienci docenili to, że możemy zaprogramować maszynę dla 6 użytkowników, aby zapisywać ich osiągnięcia.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status