Najlepszy rower eliptyczny York

Ostatnio aktualizowane: 04.08.20

 

Jaki rower eliptyczny York wybrać?

 

Kluczem do zdrowego życia jest nie tylko pełna witamin dieta, ale również odpowiedni wysiłek fizyczny. Z tego właśnie powodu wiele osób decyduje się na zapisanie na siłownię. Niestety, takie ośrodki mają ograniczone godziny pracy, które mogą czasem kolidować z pracą. Dlatego, dobrą alternatywą jest zakup domowego roweru eliptycznego, który pozwoli Ci na trening o dowolnej godzinie. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, jak kupić możliwie najlepsze rowery ekliptyczne York. Poza tym na końcu artykułu znajdziesz niewielkie zestawienie, gdzie opisaliśmy trzy godne polecenia modele.

Kanadyjsko-amerykańska marka York działa na rynku już od ponad 75 lat. Przez ten czas dała się poznać, jako firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oraz wykorzystująca materiały o najwyższej jakości. Dzięki temu wszystkie przyrządy w ofercie producenta cechują się eleganckim designem i dużą wytrzymałością. Warto dodać, że wiele rowerków, czy orbitreków tej marki znajduje się w siłowniach i obiektach sportowych na całym świecie.

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie najlepszego rowerka eliptycznego, w pierwszej kolejności powinieneś zwrócić uwagę na koło zamachowe. Jest to jedno z najważniejszych elementów w konstrukcji urządzenia. Ważne jest, aby było ono dobrze wyważone, gdyż od tego zależy stabilność produktu. Co więcej, od tego elementu zależy również płynność pedałowania, która odpowiada za Twój komfort. Jeśli ruchy będą szarpane i przerywane, intensywny trening nie będzie możliwy. Kolejnym parametrem, który jest uwarunkowany przez koło zamachowe jest transmisja siły napędu, co również związane jest z płynnością ruchów w czasie jazdy. Wiedz jednak, że jeśli chcesz zakupić najlepszy rower eliptyczny York w 2020 roku to musisz go wypróbować. Niestety, wypisane powyżej parametry muszą zostać poddane testowi w praktyce, gdyż tylko wtedy ocenisz, czy interesujący Cię produkt spełnia Twoje oczekiwania. Ostatnim elementem, który uwarunkowany jest przez koło zamachowe, jest zakres ruchu modelu. Im średnica tego elementu jest większa, tym większe i pełniejsze ruchy wykonują pedały.

Jeśli kupujesz rowerek w celu pozbycia się zbędnych kilogramów powinieneś upewnić się, że maszyna utrzyma Twój ciężar. Zdecydowana większość sprzętów fitness dedykowana jest dla osób, które nie ważą więcej niż 100 kg – 120 kg. Wiedz jednak, że niektóre urządzenia potrafią wytrzymać nacisk od 150 kg do nawet 180 kg.

 

 

Rowery eliptyczne York – Ranking

 

 

York X120 Active

 

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z domowym sprzętem fitness, polecamy model York X120 Active. Jest to bardzo wydajny i elegancki rowerek, który pomoże Ci zadbać o swoją kondycję oraz sylwetkę. Maszyna przeznaczona jest dla osób, których ciężar ciała nie przekracza 110 kg.

Dużym atutem modelu jest koło zamachowe o wadze 7 kg. Jest ono bardzo dobrze wyważone, dzięki czemu ruchy wykonywane przez pedały są płynne. Nie musisz się zatem obawiać notorycznych zatrzymań, czy szarpanych półobrotów wykonanych przez nogi. Wiedz, że prezentowany produkt posiada elektroniczną regulację oporu. Takie rozwiązanie sprawia, że w prosty sposób będziemy mogli dopasować sposób pracy maszyny do naszych własnych potrzeb. Do dyspozycji użytkownika jest aż 16 programów z obciążeniem. Na ekranie będziesz mógł zobaczyć dane o Twoim tętnie, spalonych kilogramach i przebytym dystansie. Wymiary modelu to: długość – 112 cm, szerokość – 58 cm, wysokość – 152 cm, zaś całkowita waga to 37 kg.

Zdaniem wielu konsumentów prezentowany sprzęt to wysokiej klasy rower eliptyczny York w dobrej cenie. Dodatkowo urządzenie oferuje rolki transportujące, które zwiększają mobilność modelu.

 

 

 

 

York Aspire 2 W 1

 

Jeśli zależy Ci na wyborze efektywnego oraz bardzo funkcjonalnego modelu to polecamy zakup rowerka York Aspire 2 W 1. Urządzenie pojawiło się na rynku by pomóc osobom, które chcą się pozbyć zbędnych kilogramów. Z tego powodu maszyna ma dość dużą tolerancję na obciążenie. Mogą na niej ćwiczyć osoby, których ciężar dochodzi do 125 kg.

Ciekawym udogodnieniem ze strony marki York jest wprowadzenie elektronicznej, 16-stopniowej regulacji obciążenia. Takie rozwiązanie pozwala na bardzo proste dostosowanie tego parametru do indywidualnych potrzeb każdego z użytkowników. Co więcej, obsługa komputera treningowego jest bardzo intuicyjna, co sprawia, że nawet osoby starsze mogą z niego korzystać. Wiedz, że urządzenie posiada bardzo czuły system hamowania magnetycznego. Na komputerze wyświetlają się takie dane, jak: czas treningu, prędkość liniowa i obrotowa, dystans, wydatek energetyczny, tętno i temperatura otoczenia.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło, że rolki transportowe są pokryte specjalnym materiałem, który nie rysuje podłóg. Również kierownica została pokryta miękką gąbką, po której nie ślizgają się spocone dłonie.

 

 

 

 

York X230 52051

 

Osobom, które chodzą na siłownie model York X230 52051 powinien być znany, gdyż można go spotkać w wielu obiektach treningowych. Spowodowane jest to jego dużą funkcjonalnością oraz bardzo bogatą ofertą programów. Dzięki temu prezentowany sprzęt może posłużyć do bardzo intensywnego treningu. Maksymalne obciążenie użytkownika nie powinno przekraczać 150 kg.

Największym atutem tego modelu jest aż 32-stopniowa regulacja zakresu obciążenia, która odbywa się za pomocą komputera treningowego. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia obsługę całej maszyny. Sprawia to, że również osoby starsze, które chcą poprawić swoją kondycję, mogą korzystać z urządzenia. Co więcej, tak duży wybór programów sprawia, że każdy użytkownik będzie w stanie spersonalizować trening. Komputer w rowerku podaje takie informacje, jak: czas ćwiczenia, prędkość liniowa i obrotowa, dystans, wydatek energetyczny i tętno. Wymiary maszyny to: długość 187 cm, szerokość – 67 cm, wysokość – 172 cm, a całkowita waga to 64 kg.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło wielofunkcyjność maszyny. Osoby, które preferują wielogodzinny, intensywny trening są zadowolone ze specjalnego miejsca na bidon.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status