Najlepszy rower eliptyczny Kettler

Ostatnio aktualizowane: 09.08.20

 

Jaki rower eliptyczny Kettler wybrać?

 

Każdego dnia nowa osoba postanawia zmienić swoje życie i rozpocząć pracę nad formą. Z tego powodu duże grupy ludzi decydują się zapisać na siłownię. Niestety, takie rozwiązanie wiąże się z pewnymi kosztami. Co więcej, jeśli pracujemy w dość nieregularnych godzinach, to może się okazać, że w naszym grafiku zabraknie czasu na dojazd do siłowni. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest samodzielna inwestycja w sprzęt do ćwiczeń. Największą zaletą takiego przedsięwzięcia jest to, że na własnym rowerze eliptycznym możemy ćwiczyć w dowolnym momencie dnia. Aby dokonać właściwego wyboru musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Dlatego właśnie przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, jakie cechy powinny mieć najlepsze rowery eliptyczne Kettler. Dodatkowo, na końcu artykułu znalazł się ranking, gdzie przybliżyliśmy trzy ciekawe modele.

Niemiecka marka Kettler jest znana na świecie z produkcji oraz dystrybucji różnego rodzaju urządzeń fitness. Na początku swojej działalności oferowała jedynie stoły do tenisa i rowery aluminiowe. Po ponad 70 latach liczba produktów jest znacznie większa. Wszystkie urządzenia, które oferuje nam Kettler są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich wytrzymałość.

Decydując się na zakup sprzętu do ćwiczeń powinieneś w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na płynność pedałowania. Na ten parametr bezpośrednio wpływa waga koła zamachowego. Jeśli chcesz kupić najlepszy rower eliptyczny Kettler w 2020 roku to koniecznie upewnij się, że masa tego elementu jest równomiernie rozłożona. Wpływa to również na transmisję siły napędowej, która odpowiedzialna jest za płynność ruchu. Jak zatem widzisz, przed podjęciem ostatecznej decyzji powinieneś wypróbować interesujący Cię sprzęt i sprawdzić, czy pedały poruszają się płynnie, bez szarpnięć. Bowiem tylko gładko działający sprzęt pozwoli Ci na długotrwały, nieprzerwany trening, który zaowocuje polepszeniem Twojej kondycji i spadkiem wagi.

Warto również zwrócić uwagę na średnicę koła zamachowego. Im będzie ona większa, tym szerszy zakres ruchów rowerka. To z kolei zwiększy efektywność wykonywanych przez nas ćwiczeń. Kolejnym, kluczowym kryterium jest opór urządzenia. Ważne jest by ten parametr był regulowany, co pomoże dostosować tryb pracy do naszych prywatnych preferencji.

 

 

Rowery eliptyczne Kettler – Ranking

 

 

Kettler Rivo M

 

Jeśli interesuje Cię wybór efektywnego oraz funkcjonalnego urządzenia do ćwiczeń, polecamy zakup modelu Rivo M, marki Kettler. Jest to wysokiej klasy rower eliptycznym, dedykowany dla osób chcących poprawić swoją kondycję i pozbyć się zbędnych kilogramów. Sprzęt ten jest przewidziany dla osób, których masa ciała nie przekracza 120 kg.

Dużym atutem prezentowanego produktu jest ręczna regulacja oporu, co pozwoli Ci w prosty i szybki sposób dostosować maszynę do własnych preferencji i umiejętności. Wiele osób rozpoczyna swój trening z niewielkim oporem, który wraz z polepszeniem się kondycji zwiększają. Sprzęt ten posiada podświetlany wyświetlacz, gdzie znajdziesz informacje o czasie treningu, średniej prędkości, tętnie i spalonych kaloriach. Pomoże Ci to kontrolować swoje osiągnięcia. Jeśli jednak Twoje tętno osiągnie górną granicę, sygnał dźwiękowy Cię o tym poinformuje.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło możliwość ręcznego sterowania parametrami, co pozwala na dopasowanie sposobu pracy do własnych umiejętności. Co więcej, ten rower eliptyczny Kettler w dobrej cenie jest dokładnie wyważony, co ułatwia intensywny trening.

 

 

 

 

Kettler Unix P 7652-000

 

Jeśli chcesz sobie zapewnić odpowiednio intensywny trening na bezpiecznym przyrządzie to polecamy wybór modelu Unix P 7652-000 marki Kettler. Produkt ten dedykowany jest dla ludzi z dość dużą nadwagą, którzy planują pozbycie się zbędnych kilogramów. Maksymalna waga użytkownika nie powinna przeszkadzać 150 kg.

Dużym atutem modelu jest dobrze wyważone koło zamachowe, którego ciężar wynosi 20 kg. Zapewnia to płynny ruch pedałów, bez szarpania, co pozwala na nieprzerwany, długi i intensywny trening. Dodatkowo maszyna stanowi ciekawą kombinację kilku trybów aktywności fizycznej. Łączy ona bowiem, trening cardio ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Wszystko odbywa się bez nadmiernego obciążania stawów. Poza tym opór w rowerze jest magnetyczny i można go regulować. Zdecydowanie ułatwia to dostosowanie pracy maszyny do własnych umiejętności. Obsługa sprzętu jest intuicyjna i odbywa się za pośrednictwem podświetlanego komputera treningowego. Oferuje on wybór jednego z 8 programów treningowych. Zaś na ekranie wyświetlają się informacje o tętnie, przebytych kilometrach, spalonych kaloriach, czasie aktywności i częstotliwości pedałowania.

Opinie konsumentów są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na zakup tego modelu ze względu na dużą liczbę oferowanych programów oraz prostą obsługę komputera treningowego.

 

 

 

 

Kettler Unix E 7670-160

 

Ponieważ zakup rowerku treningowego to dość duża inwestycja, warto wybrać możliwie najlepsze urządzenie, które będzie Ci służyło przez wiele lat. Takim sprzętem jest właśnie model Unix E 7670-160 marki Kettler. Prezentowany produkt powstał z myślą o osobach, które chcą poprawić swoją kondycję i pozbyć się zbędnych, zgromadzonych zimą, kilogramów. Maksymalna waga trenującego nie powinna przekraczać 150 kg.

Atutem sprzętu jest koło zamachowe o masie 22 kg. Jest ono bardzo dobrze wyważone, co pozwala na płynne ruchy w czasie pedałowania. To z kolei daje Ci możliwość odbycia wielogodzinnego, intensywnego wysiłku fizycznego, bez konieczności przerywania. Prezentowany produkt posiada również regulowany opór.

Dzięki temu z maszyny mogą korzystać różne osoby, a każda z nich może samodzielnie dostosować sposób pracy rowerku do swoich umiejętności. Model posiada wbudowany komputer, który daje możliwość wybrania 1 z 8 programów. Każdy z nich cechuje się innym ukierunkowanie treningowym. Poza tym na ekranie pojawiają się informacje o przebytym dystansie, spalonych kaloriach, tętnie, prędkości i częstotliwości pedałowania.

Mimo wysokiej ceny, wielu konsumentów bardzo pozytywnie oceniło ten model. Użytkownicy docenili jego stabilność i dużą ilość programów treningowych.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status