Najlepszy pulsometr Garmin

Ostatnio aktualizowane: 06.08.20

 

Jaki pulsometr Garmin wybrać?

 

Każdego dnia coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie aktywności fizycznej. Aby uprawiany przez nas sport przyniósł pożądane efekty w postaci spalonych kilogramów, powinniśmy zaopatrzyć się w urządzenie, które będzie monitorowało pracę naszego serca. Takim sprzętem jest pulsometr. Jednak, wbrew temu co można uważać, zakup takiego produktu nie należy do najprostszych. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiedz się, na co zwrócić uwagę, i jakie cechy powinny mieć najlepsze pulsometry Garmin. Dodatkowo, na końcu tego artykułu przedstawiliśmy dokładne opisy trzech godnych polecenia modeli.

Marka Garmin jest znana na świecie z produkcji sprzętów związanych z branżą lotniczą, morską oraz motoryzacyjną. W czasie konstruowania swoich projektów, firma stawia na innowacyjność, wygodę konsumentów i dużą użyteczność. Za sprawą korzystania z nowoczesnych technologii, marka zajęła się nowym projektem – produkcją sprzętów fitness. Warto dodać, że producent używa jedynie wysokiej klasy materiałów.

W pierwszej kolejności powinieneś zastanowić się, do jakiego typu wysiłku fizycznego chcesz używać pulsometru. Część sprzętów dedykowana jest dla biegaczy, a inna – dla rowerzystów. Zasadniczą różnicą jest możliwość dokładnego obliczenia przejechanej trasy wraz z uśrednieniem prędkości. Jeśli jesteś entuzjastą obu sportów, polecamy wybór sprzętu 2w1, który może być używany zarówno podczas spacerów, biegów, jak i jazdy rowerem.

Jeśli pragniesz zakupić najlepszy pulsometr Garmin w 2020 roku to sugerujemy dokładnie przyjrzeć się oferowanym funkcjom, które ułatwią kontrolę zdrowia. Pierwszym udogodnieniem jest kontrola spalonych i zjedzonych kalorii, co pozwala na nadzorowanie diety. Wiele sprzętów pozwala na generowanie co tygodniowych lub miesięcznych zestawień postępów. Biegaczom do gustu na pewno przypadnie zbieranie danych o przebiegniętym dystansie i średniej prędkości. Funkcja GPS uchroni Cię przed zgubieniem się. Co ciekawe, coraz częściej spotykaną funkcją jest „wyścig”, czyli konkurowanie ze swoimi starymi osiągnięciami, w celu polepszenia kondycji.  Ponieważ nasze codzienne wyniki zależą też od warunków pogodowych, niektóre sprzęty mają funkcję programowania opadów lub mrozów, które dodatkowo spowalniają użytkowników.

 

 

Pulsometry Garmin – Ranking

 

 

Garmin Fenix 3 010-01338-01

 

Jeśli kupując pulsometr chcesz postawić na innowacyjność oraz funkcjonalność, to polecamy zakup modelu Fenix 3 010-01338-01 marki Garmin. Jest to poręczny zegarek, który cechuje się eleganckim designem i dużą funkcjonalnością, Do skonstruowania urządzenia wykorzystano wysokiej klasy materiały, które zapewniają dużą wytrzymałość. Prezentowany produkt powstał z myślą o osobach, które trenują wiele sportów i zależy im na pełnej kontroli nad swoimi wynikami.

Dużym atutem pulsometru jest możliwość jego spersonalizowania pod względem płci i wagi, co pozwoli systemowi na dokładniejszą interpretację wyników. Do standardowych danych, które zbiera urządzenie zaliczamy: prędkość biegania, ilość uderzeń serca, zmienność tętna i maksymalna ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać z przeciągu 1 minuty. Ta ostatnia wartość powinna ulegać zmianie wraz z naszym treningiem. Zegarek może być również używany podczas pływania na basenie.

Opinie konsumentów o produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki design i dużą funkcjonalność urządzenia. Pulsometr oferuje mnogość opcji, które pozwalają na lepszą kontrolę własnego ciała. Co więcej, ułatwi to dokładne dobranie programu treningowego do naszych zdolności.

 

 

 

 

Garmin Forerunner 230

 

Model Forerunner 230 to wydajny i precyzyjny pulsometr Garmin w dobrej cenie. Urządzenie powstało z myślą o osobach zainteresowanych różnorodnym treningiem. Dzięki temu możemy go używać zarówno w czasie biegania, spaceru, jak i jazdy na rowerze. Dodatkowo, każdy konsument ma możliwość spersonalizować swój sprzęt poprzez określenie osobistego celu. Urządzenie będzie Cię regularnie informować, jak dużo ćwiczeń musisz jeszcze wykonać, by go osiągnąć.

Prezentowany zegarek posiada wiele przydatnych opcji, do których zaliczamy pomiar dystansu, tempa i czasu. Warto dodać, że sprzęt posiada możliwość liczenia pułapu tlenowego. Ostatnia wartość jest zmienna. Wraz z jej wzrostem, stajemy się lepszymi sportowcami. Poza tym pulsometr ma funkcję udostępniania swoich wyników online, gdzie możesz dokładnie obserwować swoją przebytą trasę. Na koniec każdego treningu system podlicza kroki, dystans, spalone kalorie i ilość snu w ciągu dnia.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło niską cenę i dużą precyzję pomiaru pulsometru. Dzięki temu wszystkie zebrane dane są dokładne i mogą pomóc Ci w efektywnym treningu, przy zachowaniu zdrowia.

 

 

 

 

Garmin Fenix 3 Hr 010-01338-71

 

Decydując się na zakup pulsometru, warto zwrócić uwagę na jego wygląd. Producenci najczęściej łączą funkcję eleganckiego sportowego zegarka z urządzeniem do pomiaru naszego bicia serca. Dzięki temu produkt jest nie tylko funkcjonalny, ale i elegancki. Właśnie takim sprzętem jest Garmin Fenix 3 Hr 010-01338-71, cechujący się dużą precyzją pomiaru, ale i ładnym designem.

Antenę urządzenia wykonano ze stali nierdzewnej, co gwarantuje dużą wytrzymałość na wstrząsy. Prezentowany produkt korzysta z nowoczesnej technologii i dokonuje on pomiaru tętna na nadgarstku, co zapewnia dokładne dane. Dużym udogodnieniem modelu jest kolorowy wyświetlacz, który ułatwia odczytanie zebranych danych. Dodatkowo szkiełko jest szafirowe, więc ochrania mechanizm. Jest ono bardzo twarde i odporne na przypadkowe otarcia i uderzenia. Atutem pulsometru jest to, że może być on używany do uprawiania niemal każdego sportu, bowiem zbiera dane o dynamice biegu, długości kroku, długości odpoczynku, spalonych kaloriach i pułapie tlenowym.

Opinie konsumentów o tym zegarku są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło możliwość połączenia pulsometru ze swoim smartfonem, co pozwala na jeszcze większą kontrolę zebranych danych. Daje to nam również możliwość wysyłania naszych osiągnięć i dzielenia się nimi z przyjaciółmi.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status