ᐅ Dobre orbitreki York – rankingi i opinie

Najlepszy orbitrek York

Ostatnio aktualizowane: 10.12.19

 

Jaki orbitrek York wybrać?

 

YORK Fitness to kanadyjsko-amerykańska firma, która istnieje na rynku od ponad 80 lat. Jest to jedna z najważniejszych marek w sektorze fitness. Jej główna siedziba znajduje się w Toronto. Założycielem York Fitness jest Bob Hoffman, który był trenerem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów, czym zasłynął jako „ojciec światowego podnoszenia ciężarów”. W Polsce York Fitness oferuje swoim klientom sprzęty do fitnessu domowego, np. trenażery eliptyczne, ławeczki treningowe, bieżnie elektryczne, czy akcesoria. Firma także zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu, który udostępnia również na naszym rynku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jej urządzenia są solidne, wytrzymałe i sprawdzone przez specjalistów. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który pomoże Ci wybrać dla siebie najlepszy orbitrek York w 2019 roku.

 

 

Przede wszystkim decydując się na zakup orbitreka powinniśmy zastanowić się nad naszymi aspiracjami treningowymi oraz dopasować sprzęt do własnych warunków fizycznych. W drugiej kolejności dobrze jest sprawdzić solidność urządzenia oraz jakość i materiał, z jakiego została wykonana jego rama. Nie można także zapomnieć o cenie. Należy się zastanowić nad tym ile jesteśmy w stanie przeznaczyć pieniędzy na zakup produktu.

W pierwszej kolejności należy dobrać sprzęt do własnej budowy ciała. Dla osób niskich polecane są małe orbitreki, zaś dla wysokich duże. Taki sprzęt ma Ci zagwarantować to, abyś dobrze się czuł lub czuła podczas ćwiczeń. Za duże lub za małe urządzenie może sprawić, że komfort podczas ćwiczenia będzie na tyle niski, iż zmniejszy także efekty treningu. Źle dobrany sprzęt może także w efekcie skończyć się kontuzją dla jego użytkownika. Warto o tym pamiętać podczas zakupu, gdyż najważniejsze jest nasze zdrowie. Aby idealnie dopasować do swojej postury orbitrek, należy wziąć pod uwagę tzw. czynnik Q. Tylko co to tak właściwie jest? Otóż czynnik Q jest to jednostka, która określa szerokość rozstawu stóp. Wyraża się ją w centymetrach. Czynnik Q powinien wynosić maksymalnie 20 centymetrów. Na przykład dla biegaczy jednostka ta czasem wynosi niewiele ponad 0. Im mniejszy rozstaw stóp, tym mniej niepotrzebnych oraz niebezpiecznych ruchów, na które narażone są stawy. Przy wybieraniu orbitreka powinniśmy upewnić się, że jego czynnik Q będzie niski. Wtedy także zapewnimy sobie komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie używania sprzętu. Właśnie dlatego polecane są orbitreki przednionapędowe.

Najlepsze orbitreki York posiadają także ważny element urządzenia, czyli ramę, wykonaną z dobrej jakości materiałów. To właśnie ona odpowiada za żywotność urządzenia.

 

 

Orbitreki York – ranking

 

 

York X120 Active 

 

Orbitrek X120 Active to urządzenie firmy York, które pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy bez narażania stawów na ból czy kontuzję. Trenażer eliptyczny dzięki elektronicznej 16 stopniowej regulacji oporu pozwoli Ci także na wybranie dla siebie treningu o określonej intensywności. Orbitrek X120 Active poleca się dla osób, które lubią biegać, ale mają problemy ze stawami. Dodatkowa opcja regulacji oporu także umożliwi nawet ćwiczenia będące świetnym uzupełnieniem podczas rehabilitacji.

Sprzęt posiada też programy, które urozmaicą trening. Jeden z nich możesz także dostosować do swoich potrzeb. Pośród tych programów są, między innymi: specjalny program, którego celem jest spalanie kalorii, program WATTS pozwalający na kontrolowanie mocy oraz taki, który umożliwia Ci śledzenie tętna podczas treningu. Ta ostatnia opcja jest możliwa przez wbudowane w uchwyty sensory dotykowe. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ wiele treningów ma na celu utrzymanie określonego pulsu. Ponadto urządzenie posiada wyświetlacz, który pokazuje prędkość i czas treningu, przemierzony dystans oraz tętno i liczbę spalonych kalorii. W orbitreku zastosowany został opór magnetyczny. Urządzenie przeznaczone jest dla osób ważących maksymalnie 110 kg.

Klienci docenili model X120 Active za komfort podczas treningu. Wszystkie opinie dotyczą także tego, iż urządzenie działa bardzo cicho, co pozwala na swobodne korzystanie z niego w domu bez irytowania sąsiadów.

 

 

 

 

York X210 Perform 

 

York X210 Perform to urządzenie dedykowane dla każdego, kto chce zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas trenowania w domu. Orbitrek odciąża stawy i pozwala na alternatywną wersję biegu. Ponadto konstrukcja urządzenia sprawia, że podczas treningu nie tylko pracują twoje mięśnie nóg, ale też ramion. Trenażer jest eliptyczny, co dodatkowo chroni stawy dzięki okrągłym, niegwałtownym ruchom. Koło urządzenia waży 7 kg, co sprawia, że jazda na nim jest płynna, a zarazem cicha. Orbitrek ma także wygodną regulację elektroniczną poziomu oporu, dzięki czemu możesz urozmaicać ćwiczenia i ich intensywność.

Urządzenie posiada 32 stopnie obciążenia, dlatego każda osoba może na nim trenować dobierając sobie odpowiedni poziom. Dodatkowo X210 Perform ma 12 programów z opcją modyfikowania parametrów. Tym sposobem możesz dobrać idealne dla siebie opcje i korzystać z nich podczas ćwiczeń. Czytelny wyświetlacz poinformuje Cię o czasie, prędkości, przebytym dystansie, tętnie, mocy oraz pokaże ilość spalonych kalorii podczas treningu. Płozy trenażera są antypoślizgowe, sprawiają one, że jazda jest bezpieczna i wygodna. Maksymalne obciążenie pojazdu wynosi 150 kg.

Opinie klientów są zgodne co do tego, iż X210 Perform to orbitrek York w dobrej cenie.

 

 

 

 

York X230 52051 

 

Trenażer eliptyczny X230 52051 wyprodukowany przez znaną z urządzeń do fitnessu firmę York jest wysokiej jakości urządzeniem. Orbitrek pozwala na wykonywanie bezpiecznego treningu w domu. Urządzenie idealnie nadaje się dla osób, które mają problemy ze stawami i nie mogą sobie pozwolić na zwykły bieg. Taki sprzęt może być także pomocny jako wsparcie podczas rehabilitacji. Ruchy eliptyczne oraz koło zamachowe o wadze 7 kg zapewniają jazdę bez gwałtownych ruchów nie obciążającej stawy. W dodatku urządzenie działa w sposób cichy. Spokojnie możesz używać go w domu, a żaden z domowników nie będzie się denerwował hałasem, jaki czasem wytwarzają inne urządzenia. Orbitrek nadaje się także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem, ale z powodu nadmiernej masy nie mogą pozwolić sobie na wszystkie ćwiczenia.

Taki sprzęt pozwoli im na zrzucenie wagi bez ewentualnej kontuzji. Model X230 52051 posiada 32 stopniową skalę oporu. Dodatkowo także urządzenie posiada 12 programów z możliwością ich modyfikacji. 7 z nich pozwoli na dostosowanie jazdy do pracy serca i tętna. Czytelny wyświetlacz pozwala na kontrolowanie czasu, dystansu i prędkości podczas jazdy, także tętna. W dodatku za jego pomocą możesz wykonać test sprawności. Wyświetlacz także poinformuje Cię o ilości spalonej tkanki tłuszczowej. Urządzenie przeznaczone jest dla osób, których waga nie przekracza 150 kg. W dodatku urządzenie posiada napęd przedni, co pozwoli na komfortową jazdę.

Opinie użytkowników pozytywnie oceniły solidność i cichą pracę urządzenia. Model X230 52051 umożliwił swoim konsumentom efektywnie spalić nadmierną tkanką tłuszczową bez negatywnego wpływu na stan ich stawów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status