Najlepszy krokomierz z zegarkiem

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaki krokomierz z zegarkiem wybrać?

 

Regularny trening jest jest nie tylko dobrą drogą do zmniejszenia masy ciała, ale też zredukowania stresu czy zachowania zdrowia. Popularną aktywnością fizyczną jest bieganie lub szybkie spacerowanie. Pomagają one zachować zgrabną sylwetkę oraz formę. Aby móc mierzyć swoje postępy, polecamy zakupić krokomierz. Wybór takiego urządzenia nie jest tak prosty. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Ponadto na jego końcu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze krokomierze z zegarkiem.

W naszym poradniku chcemy się skupić na produktach, połączonych z funkcją zegarka. Takie sprzęty są znacznie poręczniejsze i bardziej funkcjonalne. Polecane są szczególnie osobom, które czas spacerów traktują jako oderwanie od pracy i nie zabierają ze sobą telefonów komórkowych.

Decydując się na zakup przyrządu takiego typu warto przyjrzeć się funkcjom, jakie nam oferuje. Jeśli kupujesz krokomierz, by bardziej zmotywować się do ćwiczeń, wybierz model z wbudowanym licznikiem spalonych kalorii. Dla wielu osób jest to jedna z najważniejszych opcji sprzętu, bowiem pozwala na pełną kontrolę spadku wagi.

Przydatnym dodatkiem jest dokładny pomiar przebytej odległości w czasie biegu bądź spaceru. Taki tryb pracy pomoże Ci na większą kontrolę Twojej aktywności fizycznej. Co więcej, funkcja ta na pewno przypadnie do gustu osobom przygotowującym się do zawodów sportowych, w tym maratonów. Do treningów szybkości przyda się też wbudowana opcja timera.

Jeśli zależy Ci na pokonaniu dokładnie wyznaczonego dystansu, warto zainwestować w krokomierz, posiadający funkcję ustawienia sygnału dźwiękowego po pokonaniu pewnej odległości lub wykonaniu określonej ilości kroków. To udogodnienie na pewno przypadnie do gustu tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem i pokonanie dość dużych odcinków wciąż stanowi dla nich problem. Dzięki sygnałowi dźwiękowemu nie będziesz musiał kompulsywnie sprawdzać wyświetlacza.

Osoby trenujące w systemie cardio zdecydowanie powinny upewnić się, że zakupiony przez nie sprzęt posiada wbudowany pulsometr. Ostatnim udogodnieniem, które powinno znaleźć się w interesującym Cię modelu, to opcja przesyłania zapisanych danych do komputera. Pomoże Ci to tworzyć profesjonalne zestawienie Twoich postępów.

 

 

Krokomierze z zegarkiem – Ranking

 

 

Polar M400 HR

 

Urządzenie Polar M400 HR to bardzo nowoczesny krokomierz, który na pewno przyda się każdej osobie zainteresowanej bieganiem lub spacerowaniem. Wielu sportowców, przygotowujących się do zawodów, takich jak maratony korzysta z tego modelu.

Ten najlepszy krokomierz z zegarkiem w 2020 roku posiada wbudowaną opcję OwnCal. Jest to jeden z najdokładniejszych liczników na rynku. Kalkuluje on spalone kalorie w oparciu o masę ciała, wiek, wzrost, płeć, maksymalne tętno, a także intensywność treningu użytkownika.

Dzięki funkcji Fitness Test, będziesz mógł na bieżąco śledzić, jak poprawiła się Twoja wydajność. Za sprawą użycia najnowszych technologii krokomierz obliczy wszystkie niezbędne dla Ciebie parametry w mniej niż 5 minut.  

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość śledzenia rezultatów treningu. Po skończonej aktywności fizycznej będziesz mógł zobaczyć krótkie podsumowanie dotyczące Twojego ćwiczenia. Co więcej, wszystkie zebrane dane są przesyłane na Twój profil za pomocą strony internetowej producenta, skąd możesz je pobrać.

Opinie o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Zdaniem wielu użytkowników jest to bardzo nowoczesny i wielofunkcyjny sprzęt, który pomoże Ci śledzić postępy Twojego treningu.

 

 

 

 

Garmin Forerunner 230

 

Urządzenie Garmin Forerunner 230 to bardzo nowoczesny i innowacyjny zegarek z funkcją krokomierza. Model ten może być używany podczas treningu, spaceru lub codziennych aktywności.

Prezentowany model w czasie pracy mierzy przebyty dystans, co na pewno spodoba się profesjonalnym biegaczom. Poza tym, dokładnie pokazuje Ci czas Twojego wysiłku fizycznego, jak również tętno.

Dużą jego zaletą jest to, że automatycznie przesyła on Twoje dane do serwisu producenta. Dzięki temu, możesz otrzymywać podpowiedzi audio dotyczące Twoich ćwiczeń. Dodatkowo urządzenie oferuje opcję udostępniania swoich danych we wszystkich serwisach społecznościowych.

Prezentowany produkt nie liczy jedynie kroków lub dystansu. Zegarek ma wbudowaną opcję liczenia spożytych kalorii, przez co będzie Ci prościej zadbać o smukłą sylwetkę. Krokomierz pomoże Ci również zadbać o higieniczny sen. Jest to możliwe dzięki wbudowanej funkcji kontroli ilości snu.

Model został wyposażony w specjalną funkcję, która przypomni Ci o koniecznym ruchu, jeśli siedzisz w miejscu przez dłużej niż godzinę. Opcja ta została specjalnie wprowadzona dla osób, którym ciężko przychodzi rozpoczęcie ćwiczeń.

Opinie konsumentów o krokomierzu są bardzo pozytywne. Wiele osób uznało, że mimo wysokiej ceny, przyrząd ten jest wart polecenia. Przede wszystkim  ze względu na swoją wielofunkcyjność i dokładne śledzenie aktywności.

 

 

 

 

TomTom Runner 2 

 

Model TomTom Runner 2 to bardzo elegancki i nowoczesny krokomierz z zegarkiem w dobrej cenie, który pomoże Ci dokładnie śledzić Twoją aktywność fizyczną. Urządzenie na pewno spodoba się profesjonalnym sportowcom przygotowującym się do zawodów sportowych.

Największą zaletą przyrządu jest to, że posiada on miejsce na aż 500 utworów muzycznych, co na pewno umili Ci czas podczas ćwiczeń.

Dzięki bardzo dokładnemu czujnikowi GPS, krokomierz będzie w stanie sprawdzić czas, tempo i odległość Twojej aktywności. Pomoże Ci to lepiej kontrolować rozwój formy.

Ponadto prezentowany produkt pozwoli na sprawdzenie ilości spalonych podczas biegu, spaceru, ćwiczeń na siłowni, czy jeździe na rowerze kalorii. Jest to bardzo przydatna funkcja, jeśli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów.

Bardzo przydatną opcją jest funkcja wyścigu, która pozwoli Ci wybrać jeden z Twoich poprzednich wyników, aby się z nim zmierzyć. Pomoże Ci to poprawić Twoją kondycję.

Opinie użytkowników o tym krokomierzu są bardzo pochlebne. Wiele osób chwali model za niską cenę oraz możliwość ustawienia dziennych celów treningowych. Pomoże Ci to polepszyć formę oraz zrzucić zbędne kilogramy.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status