Najlepszy atlas do ćwiczeń w domu

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki atlas do ćwiczeń w domu wybrać?

 

W zbliżającym się okresie letnim, coraz więcej z nas chce móc pokazać się na plaży w stroju kąpielowym. Spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki jest możliwe, dzięki regularnemu uczęszczaniu na siłownię. Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Z tego powodu, chcielibyśmy zaproponować Ci zakup dobrej jakości atlasu do ćwiczeń. Urządzenie to nadaje się do treningu w domu, co pozwoli oszczędzić pieniądze. Jednak, wbrew powszechnej opinii zakup takiego urządzenia jest dość trudny. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji przygotowaliśmy ten oto poradnik. Zawarliśmy w nim przydatne informacje o tym, jak wybrać dobrej jakości model oraz jakie cechy mają najlepsze atlasy do ćwiczeń w domu.

 

 

Decydując się na zakup takiego urządzenia koniecznie sprawdź liczbę stanowisk, jaką oferuje produkt. Najprostsze modele, które możemy znaleźć na rynku mają jedno stanowisko i są przeważnie dedykowane dla tylko jednej osoby. Bardziej rozbudowane urządzenia mogą ich mieć nawet 4. Nie oznacza to jednak, że produkty z dużą liczbą elementów są lepsze. Wszystko powinno być podyktowane Twoimi potrzebami i umiejętnościami. Powinieneś dokładnie sprawdzić, jaki rodzaj ćwiczeń będzie dla Ciebie odpowiedni i zakupić dokładnie taki model, który to oferuje.

Pamiętaj, że urządzenie musi się jeszcze zmieścić w Twoim domu. Z tego powodu najlepszy atlas do ćwiczeń w domu w 2020 roku powinien mieć maksymalnie dwa stanowiska. Nie zabierze on zbyt dużo miejsca, a równocześnie pomoże Ci przeprowadzić wydajny trening. Większe modele są polecane tylko osobom, które chcą otworzyć domową siłownię, w której ma ćwiczyć kilka osób.

Zanim dokonasz ostatecznego zakupu, upewnij się, jakie obciążenie znajduje się w modelu, jaki chcesz zakupić. Szczególnie polecane są gumowe talerze, które wyposażono w osłony. Zapewnia to bowiem cichą pracę oraz bezpieczeństwo. Pierwszy element jest bardzo ważny, gdyż zbyt głośne obicia mogą przeszkadzać reszcie domowników. Szczególnie powinni uważać na to mieszkańcy bloków, bowiem ściany są tam bardzo cienkie.

 

 

Atlasy do ćwiczenia w domu – ranking

 

 

Energetic Body Atlas 5000 

 

Poszukując dobrej jakości atlasu do ćwiczeń, który będzie można zainstalować w domu, warto zastanowić się nad zakupem Energetic Body Atlas 5000. Jest to wysokiej klasy sprzęt, który pozwoli Ci na intensywny trening i wyrzeźbienie eleganckiego ciała z dobrze wyeksponowanymi mięśniami. Największą zaletą produktu jest jego solidna konstrukcja, która gwarantuje, że sprzęt będzie sprawny przez wiele lat.

Do atutów modelu należy zaliczyć dużą funkcjonalność. Bowiem, model wyposażony jest w modlitewnik, stację nożną oraz wiosło. Pozwala to na bardzo zróżnicowany trening, w którym udział wezmą różne partie ciała. Profile zostały wzmocnione i pokryte osłonkami, co bardzo dobrze izoluje dźwięki. Co więcej, osłona stosu gwarantuje pełnię bezpieczeństwa. Siedzenia zostały wykonana z miłego w dotyku materiału, co umożliwia wielogodzinny trening. Zmienianie obciążenia jest bardzo proste, co czyni urządzenie intuicyjnym w obsłudze.

Wielu konsumentów doceniło dużą funkcjonalność produktu oraz jego stabilność i wytrzymałość. Użytkownicy zauważyli, że regularny trening na atlasie pozwolił im na osiągniecie pięknej sylwetki.

 

 

 

 

Body Sculpture BMG 4300

 

Jeśli poszukujesz profesjonalnego urządzenia do domowego treningu, polecamy Ci zainteresowanie się maszyną Body Sculpture BMG 4300. Jest to godny polecenia atlas do ćwiczeń, który polecany jest również osobom przechodzącym rehabilitację. Mnogość elementów, takich jak modlitewnik, stacja nożna oraz wiosło sprawia, że w czasie treningu ćwiczone są wszystkie partie ciała. Pozwala to na szybkie osiągniecie upragnionego efektu. Zarówno drążek górny i dolny są chromowane, co zapewnia ich dużą wytrzymałość i stabilność. Nie musisz się zatem obawiać rdzy.

Podwójna dźwignia ramion posiada blokadę dla stacji motylkowej, co jest gwarantem dużego bezpieczeństwa. Cała konstrukcja jest bardzo stabilna oraz dobrze się prezentuje. Wszystkie linki w urządzeniu wykonano ze stali, co zapewnia dużą tolerancję na wysokie wagi. Obciążniki zostały pokryte plastikiem, co jest gwarantem cichej pracy stosu. Dzięki temu, maszyna nie będzie przeszkadzała domownikom oraz sąsiadom. Siedzenia zostały wykonane z miękkiej pianki, co pozwala na wielogodzinny trening, bez uczucia dyskomfortu.

Recenzje tego modelu pełne są pozytywnych opinii konsumentów. Sprzęt ten został doceniony za swój ergonomiczny kształt oraz dużą wydajność ćwiczeń. Dzięki zaprezentowanej maszynie wiele osób w krótkim czasie osiągnęło upragniony kształt sylwetki.

 

 

 

 

Zipro Gym I

 

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości atlasu, który pozwoli Ci na wyrzeźbienie swojego ciała, to polecamy Ci produkt Zipro Gym I. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które umożliwia wykonywanie różnorodnych ćwiczeń. Maszyna ma jedno stanowisko, więc nie zajmuje dużo miejsca.

Ten funkcjonalny atlas do ćwiczenia do domu w dobrej cenie posiada modlitewnik do ćwiczenia mięśni dwugłowych ramion. Dodatkowo cała konstrukcja produktu jest bardzo stabilna i jest w stanie wytrzymać ciężar nawet 200 kg. Do zalet modelu należy zaliczyć prosty montaż.  Maszyna posiada bardzo wygodne siedzenie, które zapewnia komfort podczas całego czasu ćwiczeń. Warto dodać, że wszystkie linki w zestawie są stalowe, co zapewnia ich długowieczność. Nie musisz się obawiać, że w czasie użytkowania jakiś element ulegnie awarii. Poza tym atlas został dobrze wygłuszony, co sprawia, że nie przeszkadza domownikom i sąsiadom.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancką konstrukcję oraz dużą wydajność i funkcjonalność pracy produktu.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status