Najlepszy atlas do ćwiczeń tanio

Ostatnio aktualizowane: 15.07.20

 

Jaki atlas do ćwiczeń tanio wybrać?

 

Jak podają specjaliści, dobra dieta to tylko z jeden elementów odchudzania się. Ważne są również ćwiczenia fizyczne, które modelują naszą sylwetkę, a dodatkowo pozwalają spalić tkankę tłuszczową. Z tego powodu wiele osób pragnie uczęszczać na siłownię. Niestety, wielu z nas ma napięty grafik, który nie pozwala na tę przyjemność. Dobrą alternatywą jest zakup domowego atlasu do ćwiczeń, który umożliwi Ci trening o dowolnej godzinie. Zdajemy sobie sprawę, że zakup takiego produktu jest dość trudny, dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę, a także jakie cechy mają najlepsze tanie atlasy do ćwiczeń. Aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy jeszcze niewielkie zestawienie, w którym znajdziesz trzy ciekawe modele. Warto zwrócić na nie uwagę przed udaniem się na zakupy.

 

 

Pierwszą kwestią, na którą musisz zwrócić uwagę jest ilość stanowisk. Sprzęty, które znajdziesz na rynku oferują Ci od 1 do aż 4 miejsc na ćwiczenia. Jednak zanim w przypływie emocji zakupisz największy model, warto zastanowić się, czy rzeczywiście jest Ci on potrzebny. Przed dokonaniem wyboru dokładnie przeanalizuj, jaki typ ćwiczeń chcesz wykonywać, a następnie sprawdź, czy interesujący Cię model to oferuje. W przypadku jednego użytkownika polecamy produkty mające od jednego do dwóch stanowisk. Większe modele możemy raczej spotkać w siłowni.

Jeśli interesuje Cię najlepszy tani atlas do ćwiczeń w 2020 roku to powinieneś dopasować wielkość produktu do metrażu mieszkania. Niestety, urządzenia tego typu cechują się dość dużym gabarytem. Dlatego przed sfinalizowaniem transakcji sprawdź, jaką maksymalną powierzchnię możesz przeznaczyć na atlas.

Kolejną kwestią, na którą bezwzględnie musisz zwrócić uwagę jest wykonanie obciążeń. W tym poradniku chcielibyśmy polecić Ci elementy gumowe i posiadające specjalne osłony. Pozwoli to na zmniejszenie hałasu, jaki generuje maszyna. Bowiem, może on przeszkadzać nie tylko reszcie domowników, ale i sąsiadom w bloku.

Poza tym powinieneś sprawdzić, jakie jest maksy

malne obciążenie produktu, który chcesz zakupić. Szczególnie powinny zwrócić na to osoby z nadwagą. Większość atlasów jest w stanie utrzymać wagę 100 kg. Zaś produkty dwuosobowe mają tolerancję do 200 kg.

 

 

Atlasy do ćwiczenia tanio – ranking

 

 

Energetic Body Atlas 5000

 

Kluczem do wyrzeźbienia pięknej sylwetki jest posiadanie dobrej jakości urządzenia, które nam to ułatwi. Taką maszyną jest Energetic Body Atlas 5000. Urządzenie dobrze sprawdza się w małych siłowniach, choć może być również używane w domu. Jest to wysokiej klasy model, który pozwala na wykonywanie intensywnego treningu. Spowodowane jest to bardzo solidną konstrukcją. Wszystkie elementy wykonano z wysokiej jakości metalu, który został specjalnie pokryty chromowaną warstwą. Dzięki temu nie musisz obawiać się korozji oraz rdzy. Maksymalne obciążenie osoby ćwiczącej nie może przekroczyć 130 kg.

Atutem maszyny jest duża funkcjonalność. Umożliwia bowiem użytkownikowi używanie takich sprzętów, jak modlitewnik, stację nożną oraz wiosło. Takie zestawienie jest gwarantem intensywnego treningu, w którym udział biorą wszystkie partie ciała. Co więcej, elementy zostały wzmocnione, a następnie pokryte specjalnymi osłonkami, co bardzo dobrze izoluje dźwięki. Co więcej, osłona stosu gwarantuje pełnię bezpieczeństwa.

Opinie konsumentów o zaprezentowanym atlasie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników doceniło dużą funkcjonalność produktu oraz jego stabilność i wytrzymałość.

 

 

 

 

Zipro Gym II

 

Wszystkim tym, którzy poszukują dobrej jakości atlasu do ćwiczeń, polecamy zainteresowanie się modelem Zipro Gym II. Sprzęt ten bardzo dobrze sprawdzi się w siłowni oraz domowym zaciszu, gdzie bez widzów, będziemy mogli rzeźbić nasze mięśnie. Maszyna jest bardzo wszechstronna, gdyż umożliwia nam wykonywanie wielu, zróżnicowanych ćwiczeń. Maksymalne obciążenie ćwiczącego to 150 kg.

To funkcjonalne urządzenie posiada aż 7 różnych stacji, m.in.: modlitewnik do ćwiczenia mięśni dwugłowych ramion, a także stację nożną oraz wiosło. Solidna konstrukcja jest gwarantem tego, że urządzenie będzie Ci służyło przez wiele lat. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości stali, która jest odporna na korozję i rdzewienie. Również linki wykonano z tego materiału, a następnie pokryto specjalną warstwą ochronną, co minimalizuje proces ścierania się. Elementy, takie jak modlitewnik czy siedzisko są regulowane, zatem bez trudu dostosujesz maszynę do swoich potrzeb. Poza tym miękkie siedzisko zapewnia duży komfort w czasie treningu.

Opinie konsumentów o zaprezentowanej maszynie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło elegancką konstrukcję oraz dużą wydajność i funkcjonalność pracy produktu.

 

 

 

 

Master Sport DIP Jm-1/Jm-2

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości sprzętu do ćwiczeń, który dobrze wpasuje się do siłowni, to polecamy Master Sport DIP Jm-1/Jm-2. Jest to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z wysokiej jakości stali. Taka obudowa gwarantuje odpowiednią twardość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Równocześnie wszystkie elementy pokryto specjalną emulsją, która minimalizuje korozję oraz rdzewienie.

Ten wydajny atlas do ćwiczenia w dobrej cenie ma bardzo miękką tapicerkę, co zapewnia wygodny, wielogodzinny trening. Urządzenie posiada dodatkowe elementy do pracy nóg, co sprawia, że zaangażowane są wszystkie elementy ciała. Do tego na konstrukcję składa się mocna i bardzo wytrzymała prasa. Wszystkie elementy modelu wykonano z wysokiej jakości stali. Następnie pokryto je emulsją, która chroni sprzęt przed rdzą i korozją. Warto dodać, że produkt został specjalnie wyciszony, dzięki czemu maszyna nie przeszkadza ludziom dookoła Ciebie. Cecha ta na pewno ucieszy tych z nas, którzy planowali zakupić Master Sport DIP Jm-1/Jm-2 na użytek domowy.

Opinie konsumentów o zaprezentowanej maszynie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło stabilną konstrukcję i dużą wydajność pracy.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status