Najlepsza trampolina fitness z uchwytem

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką trampolinę fitness z uchwytem wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Zapewne każdy z nas marzy o idealnej sylwetce. Jednak jej osiągnięcie wymaga nieraz ciężkiej pracy i wyrzeczeń, co szybko potrafi nas zniechęcić. W takim wypadku, dobrym wyjściem okaże się zakup odpowiedniego sprzętu fitness, który połączy ćwiczenia z zabawą. Jest nim trampolina fitness. Będzie ona odpowiednia nie tylko dla dorosłych, którzy planują pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również dla dzieci, które spędzają większość czasu przed telewizorem i brakuje im ruchu. Jeśli jesteś zainteresowany jej zakupem, polecamy nasz poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Na jego końcu umieszczone zostało krótkie zestawienie, gdzie znajdziesz najlepsze trampoliny fitness z uchwytem.

Wielu specjalistów poleca skoki na trampolinie, gdyż w czasie ćwiczeń angażowane są niemal wszystkie partie ciała. Zaletą jest wzmocnienie, uelastycznienie i rozciąganie nóg, brzucha oraz ramion i pleców. 15 minut ćwiczeń na sprzęcie, zagwarantuje Ci spalenie aż 250 kalorii. Co więcej, regularny trening pomoże Ci także pozbyć się toksyn z organizmu oraz przyśpieszy przemianę materii. Skoki na niej są pomocne przy redukowaniu stresu po ciężkim dniu w pracy.

Decydując się na zakup trampoliny fitness, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. W pierwszej kolejności należy przyjrzeć się jej gabarytom. Należy zadbać o to, aby zakupione urządzenie zmieściło się w naszym ogrodzie. Modele fitness mają średnicę od 80 cm do 120 cm, jednak niezbędna jest też wolna przestrzeń obok nich. Dlatego musisz zadbać, by w obrębie sprzętu nie znalazły się drzewa i krzewy.

Warto też zainwestować w sprzęt dobrej jakości. W tym celu warto przyjrzeć się znanym markom, które pozytywnie przeszły wszystkie testy. Pamiętaj, że dobrze dobrany produkt zapewni Ci bezpieczeństwo i Twojej rodzinie.  Co więcej, im lepiej zrobiony jest model tym dłuższa jest jego żywotność. Dzięki temu sprzęt fitness posłuży Ci przez wiele lat.

Ważnym elementem, który wymaga uwagi są siatki zabezpieczające. Są one szczególnie zalecane, gdy z trampoliny korzystają dzieci. Obecność siatek, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych zmniejsza ryzyko wypadku.

 

 

Trampoliny fitness z uchwytem – Ranking

 

 

PHU Fitness CE6E-71895

 

Model PHU Fitness CE6E-71895 to najlepsza trampolina fitness w 2020 roku, która pomoże Ci zadbać o smukłą sylwetkę. Jej średnica wynosi 100 cm, wysokość – 22,5 cm, dzięki czemu bez problemu znajdziesz dla niej miejsce w ogrodzie lub nawet na tarasie. Posiada ona bardzo poręczny uchwyt, który pomoże Ci dokładnie wykonywać ćwiczenia.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest to, że bez problemu można go złożyć i zabrać ze sobą na rodzinny wyjazd. Dzięki temu nie pominiesz codziennego treningu. Waga produktu wynosi 15 kg, zatem zmiana miejsca trampoliny nie powinna stanowić większego problemu.

Model posiada beczkowe sprężyny, które gwarantują dobre wybicie i bezpieczne lądowanie. Jedynym jego ograniczeniem jest ciężar użytkownika, który nie powinien przekraczać 100 kg. Urządzenie posiada wszystkie wymagane przez UE certyfikaty i atesty, przez co jest ono bezpieczne dla dzieci.

Opinie konsumentów są dość pozytywne. Użytkownicy zgodnie uznali, że produkty marki PHU to trampolina fitness z uchwytem w dobrej cenie.

 

 

 

 

Insportline 122cm

 

Model Insportline 122cm to jedna z najczęściej wybieranych trampolin fitness na rynku. Jej dużą zaletą jest niewielki rozmiar, dzięki czemu możesz ją umieścić zarówno w ogrodzie, patio, tarasie, a nawet na niewielkim balkonie. Jej średnica wynosi 122 cm. Model przewidziany jest dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Dużą zaletą produktu jest poręcz. Dzięki niej zarówno Ty, jak i Twoi bliscy mogą cieszyć się pełnym bezpieczeństwem w czasie treningu. Jest to szczególnie ważne, gdy z trampoliny korzystają dzieci. Poręcz może być regulowana, a nawet zdejmowana. Dzięki temu każdy z użytkowników może dopasować ją do swoich własnych preferencji.

Kolejną zaletą są ocynkowane sprężyny, które gwarantują właściwą sprężystość maty. Dzięki temu zarówno wybicie, jak i lądowanie są bezpieczne. Dodatkowo, są one odporne na korozję, co zmniejsza ryzyko wypadku.

Prezentowany produkt spełnia wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne wymogi UE. Posiada niezbędne certyfikaty, które potwierdzają, że został on wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Opinie o modelu są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników zdecydowało się na jego zakup, gdyż w ciekawy sposób pozwala pozbyć się niechcianych kilogramów, a jednocześnie nie obciąża stawów. Co więcej, regularne ćwiczenia pomogą zredukować wadę postawy u dzieci.

 

 

 

 

Profi Digital 122cm 

 

Trampolina fitness z uchwytem Profi Digital 122cm to sprzęt, na który decyduje się wiele osób, chcących popracować nad swoją sylwetką. Również wielu rodziców kupuje to urządzenie dla swoich dzieci, które nie przepadają za regularnymi ćwiczeniami. Zakup prezentowanego modelu pozwoli Ci połączyć trening z zabawą.

Jego średnica wynosi 140 cm, co sprawia, że powinna zostać umieszczona w ogrodzie. Montując trampolinę, powinieneś upewnić się, że wokół niej znajduje się kilka centymetrów wolnego miejsca.

Zaletą jest specjalna, regulowana i zdejmowana poręcz, która zwiększa bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Dzięki niej zwiększa się liczba ćwiczeń, które możesz wykonać na trampolinie. Pozwoli Ci to w efektywny sposób wysmuklić Twoją sylwetkę.

Efektywny trening jest zagwarantowany przez specjalne, wysokiej klasy, galwanizowane i odporne na korozję sprężyny. Dzięki nim zarówno wybicie, jak i lądowanie jest proste i bezpieczne.

Dużym udogodnieniem ze strony producenta jest zainstalowanie specjalnego komputera, który poinformuje Cię o dokładnym czasie treningu, ilości wykonanych podskoków oraz spalonych kaloriach.

Opinie o prezentowanym produkcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników chwali go za dobre wykonanie.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status