Najlepsza sauna InfraRed do domu

Ostatnio aktualizowane: 03.06.20

 

Jaką saunę InfraRed do domu wybrać?

 

Jak dowodzą badania, regularne korzystanie z sauny może poprawić stan naszego zdrowia, samopoczucie czy wyglądu skóry. Saunowanie jest polecane osobom, które mają problemy z układem trawiennym, krążeniem, nawracającymi infekcjami i skórą. Niestety, nie każdy z nas może korzystać z saun tradycyjnych, co nie oznacza, że musimy rezygnować z saunowania. Bardzo ciekawą propozycją są sauny InfraRed, bezpieczne dla większości osób. Co więcej, możemy kupić taki sprzęt i ustawić go w swoim domu, aby móc saunować o dowolnej porze. Chcesz wiedzieć, jakie cechy ma najlepsza sauna InfraRed do domu w 2020 roku? Przeczytaj poniższy poradnik.

W domu często mamy ograniczoną ilość miejsca, więc na samym początku musisz zdecydować, jak dużą saunę chcesz kupić. W sklepach dostępne są modele 1, 2, 3, a nawet 6 osobowe. Dla osoby samodzielnie korzystającej z sauny najlepsza będzie opcja pojedyncza, często oznaczona jako S1, jednak wiele osób decyduje się na większe, 2 czy 4 osobowe modele, które pozwalają na saunowanie w większej grupie. Pamiętaj jednak, że im więcej osób mieści sauna, tym większe są jej gabaryty zewnętrzne.

Panel sterowania powinien być na tyle prosty, aby ustawienie parametrów pracy sauny nie sprawiało nam większego problemu. Tutaj należy poruszyć kwestię zakresu regulacji. Zaleca się inwestycję w sprzęty, które oferują nam bardzo szeroki wachlarz opcji wyboru temperatur, aby z sauny mogły korzystać osoby o różnych potrzebach. Dobrze, jeśli do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania, którym możemy zmienić ustawienia bez wychodzenia z sauny.

Specjaliści zalecają, aby kupować urządzenia wykonane z naturalnego drewna, nie sklejek. Ważne jest też to, aby elementy drewniane urządzenia nie były połączone klejem. Ten na skutek działania ciepła mógłby wydzielać szkodliwe dla zdrowia substancje. Jeśli chodzi o budowę, podkreśla się, że najlepsze sauny InfraRed do domu mają też wygodną ławeczkę, na której można się rozłożyć i zrelaksować. Nie brakuje też sprzętów, które mają wbudowane głośniki, odtwarzacz płyt lub mp3, co pozwala nam stworzyć wyjątkowy nastrój do saunowania.

 

 

Sauny InfraRed do domu – Ranking

 

 

Ideal Spa InfraRed S2 

 

Model Ideal Spa InfraRed S2 to dobra gatunkowo sauna do domu, z której mogą korzystać dwie osoby w tym samym czasie. Sprzęt wykorzystuje promieniowanie podczerwone, które jest bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Regularne korzystanie z sauny wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, a także stymuluje organizm do zachowania równowagi. Wymiary zewnętrzne produktu to: 120 cm x 120 cm x 190 cm.

Jest to sauna niskotemperaturowa, więc mogą z niej korzystać wszyscy konsumenci, bez ograniczeń wiekowych. Poza tym do wnętrza urządzenia możemy wchodzić nawet w ubraniach sportowych, co zapewnia komfort. Produkt zadowoli też rodziców, którzy chcą doglądać swoje dzieci w czasie relaksu – mogą otworzyć drzwi.

Model szybko się nagrzewa, dlatego jest gotowy do użytku już po kilku minutach od uruchomienia. Poza tym produkt cechuje się niskim zużyciem energii, w związku z tym uznawany jest za ekonomiczny. Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Użytkownicy doceniają to, że na wyposażeniu sauny jest odtwarzacz CD i radio FM. Co więcej, sprzęt oferuje też wielokolorowe oświetlenie LED i wbudowany jonizator powietrza.

 

 

 

 

InfraRed S1

 

Prezentujemy model InfraRed S1 przeznaczony dla jednej osoby. Z produktu najlepiej korzystać w pozycji siedzącej – można to robić w dowolnym stroju. Użytkownik ma możliwość słuchania radia lub czytać książkę w czasie zabiegu. Poza tym pozostawienie otwartych drzwi nie wpływa na efektywność pochłaniania promieni podczerwonych, więc z sauny mogą też korzystać osoby cierpiące na klaustrofobię.

Lekarze podkreślają, że regularne korzystanie z modelu pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszeniu nerwobóli, a także poprawie samopoczucia. Dużym atutem sprzętu jest niskie zużycie prądu, więc sauna nie narazi Cię na wysokie koszty eksploatacyjne. Produkt ma czytelny panel sterowania, w związku z tym osoby w każdym wieku nie będą miały trudności z obsługą sauny.

Prezentowany model to solidnie wykonana sauna InfraRed do domu w dobrej cenie. Jednak niewielkie koszty zakupu to nie jedyna zaleta produktu. Użytkownicy doceniają też to, że sprzęt ma wbudowaną jonizację powietrza, która dodatkowo wpływa pozytywnie na nastrój osoby przebywającej we wnętrzu sauny.

 

 

 

 

Home&Garden DH3C GH 

 

Dużą popularnością wśród konsumentów cieszy się sauna domowa Home&Garden DH3C GH. Jest to bardzo elegancki model, który wykonano z dużą dbałością o szczegóły. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze, a co więcej łatwo jest go zainstalować w domu.

Jest to sauna niskotemperaturowa, która do pracy wykorzystuje promieniowanie podczerwone. Wiązki światła wnikają pod skórę, co pomaga w walce z bólami mięśni czy otyłością. W czasie zabiegu maksymalna temperatura w saunie to 60 st. C, dlatego nie musisz się martwić o przegrzanie organizmu. Generowane ciepło jest bezpieczne dla osób w każdym wieku, więc z modelu korzystać mogą całe rodziny. Kabinę wykonano z drewna jodły kanadyjskiej, która cechuje się wytrzymałością i modnym designem. Sauna ma wbudowany, automatyczny wyłącznik, który zadziała, gdy model jest uruchomiony przez zbyt długi czas.

Recenzje konsumentów są bardzo pozytywne. Osoby, które zakupiły ten produkt doceniły jego prostą obsługę oraz elegancki design. Poza tym korzystanie z sauny jest w pełni bezpieczne dla organizmu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status