Najlepsza mini trampolina fitness

Ostatnio aktualizowane: 24.04.18

 

Jaką mini trampolinę fitness wybrać?

 

Wiele osób rezygnuje z ćwiczeń ze względu na ich monotonność. Jeśli należysz do takiej grupy osób, pewnie zainteresuje Cię nasza propozycja – mini trampolina fitness. Jest to sprzęt, który pozwoli Ci połączyć w sobie trening i zabawę, dzięki czemu na pewno Ci się nie znudzi. Niestety, wybór odpowiedniego modelu nie jest prosty. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy ten oto poradnik, gdzie wskażemy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Na jego końcu umieściliśmy krótką listę, gdzie znalazły się najlepsze mini trampoliny fitness.

Zakup trampoliny to nie tylko gwarancja dobrej zabawy dla dzieci. Warto zwrócić uwagę na inne, prozdrowotne zalety takiego urządzenia. Skakanie pozwala nam w krótkim czasie zrzucić niechciane kilogramy, bowiem zaledwie 15 min ćwiczeń oznacza spalanie aż 250 kalorii. Z tego powodu, sprzęt polecany jest nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Warto dodać, że w czasie skakania wydziela się duża ilość endorfin, które pomagają poprawić nastrój oraz zredukować stres. Trampoliny polecana są dla osób, które chcą zniwelować wady postawy. Co więcej, w czasie ćwiczeń stawy nie są obciążone.

Decydując się na zakup mini trampoliny, w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na to, czy jest ona bezpieczna. Warto sprawdzić, czy produkt posiada wymagane przez UE certyfikaty. Ich brak może oznaczać, że sprzęt jest wadliwy. W efekcie może to prowadzić do wypadku.

Kolejną, istotną kwestią są znajdujące się w urządzeniu sprężyny. Powinny być one odporne na korozję, co zwiększy  ich żywotność. Warto też zwrócić uwagę na ich mocowania. Przed zakupem należy dokładnie sprawdzić, czy nie są gdzieś poluzowane. Niestety, takie niedopatrzenie może zakończyć się wypadkiem.

Następnym aspektem, któremu powinieneś poświęcić uwagę jest ograniczenie wagowe sprzętu. Wiele modeli dostosowanych jest dla osób do 100 kg. Jednak, niektóre urządzenia mają bardziej restrykcyjne ograniczenia. Przed zakupem upewnij się, że Twoja waga się w nich mieści.

 

 

Mini trampoliny fitness – Ranking

 

 

Kettler 7291900

 

Mini trampolina Kettler 7291900 to godne polecenia urządzenie, które pomoże Ci pozbyć się niechcianych kilogramów oraz wyprofilować sylwetkę. Dużą zaletą modelu jest to, że po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Bez trudu zmieści się do samochodu, zatem możesz ją zabrać ze sobą na wakacyjną wycieczkę. Co więcej, łączna waga sprzętu wynosi jedynie 10 kg, co ułatwia przenoszenie przyrządu.

Średnica modelu wynosi 120 cm, więc zalecane jest umieszczenie go w ogrodzie lub na większym tarasie. Z kolei obciążenie użytkownika wynosi maksymalnie 100 kg.

Prezentowany sprzęt posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane przez UE, dzięki czemu bez przeszkód możesz pozwolić swojemu dziecku się na nim bawić. Należy jednak pamiętać, że nie posiada on siatki ochronnej, dlatego maluchy nie powinny z niego korzystać bez nadzoru.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników chwali trampolinę za jej niewielkie rozmiary oraz wysoką jakość produkcji. Dodatkowo, duża liczba użytkowników jest zdania, że model Kettler 7291900 to najlepsza mini trampolina fitness w 2018 roku dostępna na rynku.

 

 

 

 

Intersportline Skippy Plus

 

Mini trampolina fitness Insportline Skippy Plus to godne polecenia urządzenie, które pomoże Ci zadbać o Twoją figurę. Przyrząd wyposażony jest w przydatną poręcz, która ułatwi Ci efektywny trening. Ponadto w czasie ćwiczeń oraz zabawy może okazać się ona bardzo przydatna, gdyż pomoże Ci zachować bezpieczeństwo. Warto zauważyć, że poręcz jest regulowana i zdejmowana, przez co bez problemu dopasujesz ją do indywidualnych potrzeb.

Prezentowany model został wyposażony w specjalne, ocynkowane i odporne na korozję sprężyny, które gwarantują dobrą amortyzację.

Sprzęt posiada wszystkie niezbędne atesty oraz spełnia konieczne normy UE. Bez obaw możesz pozwolić swojemu dziecku na korzystanie z trampoliny, gdyż jest ona w pełni bezpieczna.

Średnica modelu wynosi 122 cm, dlatego też powinien być on zainstalowany w ogrodzie. Przestrzeń dookoła trampoliny zapewni Ci swobodne korzystanie.

Opinie konsumentów o produkcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników podkreśla w swoich recenzjach, że przyrządy tej marki to wysokiej klasy mini trampoliny fitness w dobrej cenie.

 

 

 

 

Athletic24 Fit 100cm

 

Athletic24 Fit 100 cm to bardzo dobra i wytrzymała mini trampolina fitness, dostępna w atrakcyjnej cenie. Z tego względu wielu konsumentów decyduje się na jej zakup. Do zalet modelu należy przede wszystkim łatwość w montażu. Dzięki temu każdy użytkownik może tego dokonać samodzielnie. Poza tym, przechowywanie oraz przenoszenie urządzenia również nie stanowi problemu. Możesz złożyć trampolinę i zabrać ją ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Zewnętrzna średnica sprzętu wynosi 100 cm, co czyni go stosunkowo niewielkim modelem. Możesz go zatem zainstalować zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy nawet balkonie.

Jedynym przeciwwskazaniem jest waga użytkownika. Prezentowany produkt powinien być stosowany przez osoby, których masa nie przekracza 100 kg.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wielu użytkowników chwali go za wysokiej klasy konstrukcję. Ponadto zamieszczone w nim sprężyny, gwarantują dobre odbicie podczas treningu lub zabawy. Produkt posiada wszelkie, niezbędne atesty, co czyni go bardzo bezpiecznym. Nadaje się on zatem do użytku przez dzieci.

 

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...