Najlepsza ławeczka do ćwiczeń składana

Ostatnio aktualizowane: 16.12.18

 

Jaką składaną ławeczkę do ćwiczeń wybrać?

 

Regularne ćwiczenia są niezbędne, jeśli chcesz cieszyć się zgrabną sylwetką lub po prostu dbać o swoje zdrowie. Dobrym wyjściem dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą chodzić na siłownię, jest urządzenie w domu własnego miejsca treningowego. Niestety wiele urządzeń zabiera bardzo dużo miejsca w mieszkaniu, przez co są nieporęczne. Jeśli właśnie taki problem powstrzymuje Cię przed zakupem zestawu treningowego, to polecamy Ci składaną ławeczkę. Jednak aby ćwiczenia przyniosły oczekiwane efekty, niezbędna jest inwestycja w dobry produkt. Poniżej znajdziesz krótki poradnik, w którym opisaliśmy podręczne wskazówki.

 

 

Przedmiotem tekstu jest najlepsza składana ławeczka do ćwiczeń w 2018 roku. Urządzenia do treningu w domu powinny być kompaktowe. Możliwość szybkiego złożenia i schowania produktu sprawia, że nie zajmuje on cennej przestrzeni w pomieszczeniu. Na rynku znajdziesz wiele rodzajów urządzeń: skośne, regulowane, ze sztangą oraz płaskie. Pierwszy model służy do bardziej efektywnego treningu mięśni brzucha, poprzez wykonywanie skośnych ruchów przy podnoszeniu się. Drugi rodzaj to sprzęt wielofunkcyjny. Możesz go ustawić w dowolnym położeniu: na płasko lub po skosie. Tego typu modele są na ogół wyposażone w wiele dodatkowych uchwytów, linek i akcesoriów, które podczas treningu angażują wszystkie partie mięśni. Produkty ze sztangą są bardzo rozbudowane i nawet po złożeniu mogą zajmować dużo miejsca w pomieszczeniu. Taka ławka umożliwia angażowanie wielu partii ciała, co gwarantuje dobre efekty. Ostatnim rodzajem jest urządzenie płaskie, które pozbawione jest regulacji, dlatego by go użyć wystarczy oprzeć go o podłogę.

Ważne jest, aby zapewnić sobie wygodę w czasie treningu, dlatego dokładnie zwróć uwagę na materiał z jakiego wykonano urządzenia oraz jego obicie. Najlepsze składane ławeczki do ćwiczeń są zrobione ze stali nierdzewnej, gdyż jest ona nie tylko solidna, ale i łatwo utrzymać ją w czystości. Obicie modelu jest również bardzo ważne, gdyż materiał musi być wytrzymały i odporny na ścieranie. Poza tym w czasie ćwiczeń ciało się poci, przez co możemy się ślizgać na ławeczce. Polecamy produkty z obiciem wykonanym z materiału antypoślizgowego.

W czasie treningu ważne jest zwiększanie obciążenia, gdyż zwiększa to naszą siłę. Kupując urządzenie treningowe sprawdź, jak wygląda w nim regulacja oraz system blokowania. Ważne jest, by model odpowiadał naszym potrzebom, a co więcej nie wymagał użycia dodatkowych narzędzi. Koniecznie upewnij się czy po ustawieniu docelowej pozycji, ławeczka blokuje się.

 

 

Składane ławeczki do ćwiczeń – ranking

 

 

Marbo-Sport MS-L014

 

Model Marbo-Sport MS-L014 to ławka do ćwiczeń, która pomoże Ci zadbać o formę oraz spalić zbędne kilogramy. Sprzęt ten jest składany, więc możesz go przechowywać w domu, a po skończonym treningu schować do szafy.

Maksymalne obciążenie urządzenia to 350 kg. Z kolei wymiary sprzętu to 125 cm x 50 cm x 48 cm, a gabaryty siedziska to 30 cm x 27,5 cm. Oparcie w ławce można ustawić na jednym z 4 poziomów, co pozwala na precyzyjne wybranie odpowiedniej dla siebie pozycji. Tapicerka została wykonana z wzmocnionej pianki o wysokości 5,5 cm w kolorze czerwonym. Cały mechanizm zrobiono ze stali nierdzewnej, którą następnie pomalowano metodą proszkową. Taka konstrukcja gwarantuje dużą stabilność oraz ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Według konsumentów, ławka jest bardzo wygodna, a jej składanie i rozkładanie szybkie i proste. Antypoślizgowa tapicerka sprawia, że nawet mimo intensywnego treningu, nie zsuniesz się z niej. Gwarantuje to bezpieczne ćwiczenia.

 

 

 

 

HMS L8320 

 

Wszystkim, którzy szukają urządzenia do treningu angażującego wiele partii ciała, polecamy HMS L8320. Jest to ławka, która podczas ćwiczeń angażuje mięśnie brzucha, ramion (triceps i biceps), ud (czworogłowy i dwugłowy), grzbietu, klatki piersiowej i barków. Poza tym urządzenie jest składane, więc po zakończonym wysiłku możesz je schować tak, by nie przeszkadzało w domu. Wymiary produktu: długość – 155 cm, szerokość 0 44 cm i wysokość – 130 cm.

Prezentowany przyrząd odznacza się dużą stabilnością, co gwarantuje bezpieczny trening. Obicie siedzenia jest miękkie, więc zapewnia komfort podczas używania. Pod tkaniną znajduje się gruba warstwa gąbki, która jest elastyczna. Z kolei powierzchnia siedzenia jest karbowana, przez co nawet po intensywnym treningu nasze ciało nie ześlizgnie się. Ławkę wyprofilowano tak, by użytkownik w każdej pozycji czuł się komfortowo. Oparcie jest w pełni regulowane, dlatego urządzenie oferuje zróżnicowany trening.

Wiele osób zakupiło tę ławkę, gdyż posiada gumowe odważniki o różnych wagach oraz uchwyt do pompek, co pozwala wykonywać wiele zróżnicowanych ćwiczeń. Konsumenci są bardzo zadowoleni z urządzenia. Podkreślają, że jest ono nie tylko wygodne, ale również bezpieczne.

 

 

 

 

Neosport NS02 

 

Zestaw do treningu Neosport NS02 to składana ławeczka do ćwiczeń w dobrej cenie, która pomoże Ci zadbać o swoje ciało w domowym zaciszu. Wymiary modelu to: wysokość minimalna – 54 cm, maksymalna – 71 cm, szerokość – 55 cm i długość – 122 cm.

Największym atutem produktu jest to, że każdy użytkownik może go samodzielnie regulować. Do Twojej dyspozycji jest 5 pozycji, a każdą z nich można zablokować tak, by urządzenie nie złożyło się samodzielnie. Siedzisko jest bardzo miękkie, gdyż zrobiono je z grubej pianki. Dzięki temu metalowa konstrukcja nie wbija się w ciało, a to gwarantuje komfortowe ćwiczenia. Ławeczka ma również dodatkowe uchwyty, które zwiększają możliwości ćwiczeń, przez co angażuje są dodatkowe partie mięśni. Złożenie produktu jest bardzo proste.

Wielu konsumentów jest zadowolonych z prezentowanego sprzętu. Podkreślają, że jest on nie tylko wygodny i stabilny, ale również wykonano go z dobrej jakości materiałów. Szczególnie należy docenić gumowe zakończenia, które minimalizują ryzyko porysowania podłogi

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...