Najlepsza ławeczka do ćwiczeń brzuszków

Ostatnio aktualizowane: 02.04.20

 

Jaką ławeczkę do ćwiczeń brzuszków wybrać?

 

Każdy amator sportu wie, że drogę do sukcesu stanowią ćwiczenia. Odpowiednio dobrane poprawią Twoją kondycję, przyspieszą metabolizm i pozwolą na wzmocnienie partii mięśniowych. Wśród naszych poradników nie mogło zabraknąć czegoś dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać swój wolny czas.

 

 

 

Tym razem poświęcamy swój artykuł osobom, które nie mają czasu lub ochoty na treningi na zewnątrz, czy w przystosowanych do tego placówkach. Jeśli od dawna zamierzasz popracować nad mięśniami brzucha, ale do tej pory nie udało Ci się zaopatrzyć w stosowne przyrządy poświęć kilka chwil na przeczytanie tego, co mamy do przekazania. Z nami dowiesz się, czym cechuje się najlepsza ławeczka do ćwiczeń brzuszków.

Przy wyborze odpowiedniego sprzętu liczy się przede wszystkim tworzywo, z którego wykonana jest jego podstawa. Obecnie najpopularniejsza na rynku jest stal ze względu na swoją wytrzymałość i niską podatność na zniszczenie. Duże znaczenie ma także materiał stanowiący obicie. Zbyt śliski będzie powodować przesuwanie się użytkownika po jego powierzchni w czasie wykonywania brzuszków, co negatywnie wpłynie na komfort ćwiczenia. Powinien on być również odpowiednio miękki – na tyle, by równocześnie nie obciążać stawów konsumenta i nie narażać go na obicia i siniaki.

Jeśli zdecydujesz się na konkretny model, sprawdź, jakie ma obciążenie. Nie każda ławeczka dostosowana jest do potrzeb osób otyłych lub bardzo umięśnionych ważących ponad 120 kg. Należy sprawdzić, czy ta, konkretna nadaje się właśnie dla Ciebie. To oszczędzi Twój czas i spowoduje, że nie będziesz musiał dokonywać zwrotu. Udogodnieniem dla każdego użytkownika będzie regulowane nachylenie przyrządu. Dzięki temu usprawnieniu sprzęt będzie służyć bez względu na stopień zaawansowania ćwiczącego, który będzie mógł dostosować go do własnych potrzeb.

Będąc tak przygotowanym z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Poniżej prezentujemy ranking, w którym znalazły się produkty uznane za najlepsze ławeczki do ćwiczeń brzuszków w 2020 roku. Każdy z nich cieszy się popularnością wśród użytkowników. My mamy nadzieję, że Ciebie również zadowolą.

 

 

Ławeczki do ćwiczeń brzuszków – ranking.

 

 

Marbo-Sport MS-L010

 

Marbo-Sport Ma-L010 to sprzęt powstały z myślą o wymagających użytkownikach. Został on wykonany z wysokiej jakości stali, co czyni go odpornym na zniszczenia, uszkodzenia mechaniczne, czy obicia. Ze względu na powierzchnię malowaną proszkowo model nie niszczy (nie powstają na nim brzydkie zadrapania). Produkt jest odpowiedni dla osób należących do różnych przedziałów wagowych. Wytrzymuje do 300 kg obciążenia, dzięki czemu będzie mógł z niego korzystać każdy domownik, bez obawy o to, że w którymś momencie produkt się uszkodzi. Ponadto, podczas ćwiczeń można korzystać z dodatkowych, ciężkich przyrządów wzmacniających pożądany efekt.

Powierzchnia ławeczki została wykonana ze skajowego obicia, wypełnionego pianką o grubości 5,5 cm. Zapewnia to duży komfort użytkowania, na co niejednokrotnie zwracają uwagę zadowoleni konsumenci. Dana osoba ćwicząc nie obija się o stalową konstrukcję, co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych siniaków. Nie ma również problemu ze ślizganiem się po materiale.

Przyrząd posiada 3 stopniową regulację pozwalającą na zmianę poziomu jego nachylenia. To udogodnienie pozwala na indywidualny dobór stopnia trudności wykonywanych ćwiczeń pozytywnie wpływając na odbiór produktu wśród trenujących mięśnie brzucha konsumentów. Zadowoleni posiadacze ławeczki chętnie polecają ją kolejnym osobom powołując się na jej trwałość i przydatność do ćwiczeń.

 

 

 

 

BH Fitness YF8 

 

Model firmy BH Fitness jest jednym z bardziej ekskluzywnych sprzętów tego typu mieszczącym się jeszcze w przyzwoitym przedziale cenowym. Jego solidne wykonanie oraz możliwość wszechstronnego dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że cieszy się on naprawdę dobrą opinią wśród konsumentów uznających go za jeden z bardziej komfortowych produktów tego typu na rynku.

Na przyrząd składa się stalowa konstrukcja odporna na różnego rodzaju zniszczenia i zadrapania. Z łatwością pozbędziesz się z niej kurzu, jak i innego typu zabrudzeń. Tak zaprojektowana podstawa ławeczki jest w stanie wytrzymać do 90 kg obciążenia, przez co nadaje się dla dość dużego grona przyszłych użytkowników.

Produkt jest bardzo funkcjonalny. Został on wyposażony w 4 tryby blokady, dzięki którym można wybierać spośród 4 różnych stopni nachylenia. Specjalne partie sprzętu pozwalają na 4 różne pozycje ustawienia stóp, co również w znacznym stopniu wpływa na wygodę wykonywania ćwiczeń. Użytkownik otrzymuje więc 4 pozycje treningowe do ćwiczeń mięśni brzucha, co pozwala na ich wszechstronny i dopasowany do możliwości ćwiczącego rozwój.

Ławeczka ma jeszcze jedną zaletę – jest składana. Po złożeniu zajmuje minimalną powierzchnię, dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia.

 

 

 

 

Fitness L8213 One

 

Na ławeczkę Fitness L8213 One składają się metalowa konstrukcja oraz solidnie wykonany, miękki grzbiet. Stal wpływa na jej wytrzymałość, co w połączeniu z przyjemnym, estetycznym wykonaniem gwarantuje satysfakcjonujący trening. Obicie sprzętu zostało wyprodukowane z odpornej na zniszczenia i trwałe odkształcenia gąbki pokrytej nowoczesną tkaniną. Te jego elementy w rezultacie zapewniają odpowiednie ułożenie ciała w momencie wykonywania ćwiczeń, zapobiegając tym samym kontuzjom i bólowi.

Produkt ma wszechstronną możliwość regulacji, więc dopasowuje się do potrzeb każdego użytkownika. To on wybiera, jaką pozycję podczas ćwiczeń chce przyjąć, decydując o tym jak wiele wysiłku mogą znieść jego mięśnie. Komfort korzystania z przyrządu zwiększa możliwość ustabilizowania pozycji oraz znaczne odciążenie kręgosłupa.

O zwiększoną atrakcyjność użytkowania dbają antypoślizgowe uchwyty pozwalające na pewny chwyt w czasie wykonywania aktywności fizycznej. Dodatkowo, ławeczka jest całkiem ładna, przez co dobrze prezentuje się w każdym wnętrzu. Na jej przychylne oceny z pewnością wpływa także niska cena proponowana przez producenta. Konsumenci twierdzą jednogłośnie, że jest to ławeczka do ćwiczeń brzuszków w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status