ᐅ Dobre rowery składane Romet – ranking i opinie 

Najlepszy rower składany Romet

Ostatnio aktualizowane: 11.11.19

 

Jaki rower składany Romet wybrać?

 

Codzienne ćwiczenia są podstawą zdrowego trybu życia. Niestety nie każdy z nas ma czas i pieniądze na chodzenie na siłownię. Dobrą alternatywą jest zakup roweru składanego, który pozwoli Ci na wykonywanie niezbędnych ćwiczeń. Z tego poradnika dowiesz się, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze rowery składane Romet. Dodatkowo na końcu artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie składające się z trzech godnych polecenia modeli.

 

 

Romet jest znaną firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją rowerów, w tym sprzętów typu składak. W asortymencie marki znajdują się wysokiej jakości modele o ciekawym designie. Producent ma doświadczenie w produkcji wytrzymałych urządzeń, gdyż oferuje on również sprzedaż motocykli.

W pierwszej kolejności powinieneś dostosować rower do swojej wagi. Niestety, taki typ modeli jest dużo bardziej wrażliwy, zatem jego tolerancja na ciężar jest mniejsza. Zdecydowana większość sprzętów, które możemy spotkać na rynku jest w stanie wytrzymać wagę 80 kg, nieco bardziej zaawansowane produkty wytrzymują 90 kg. Z tego powodu, jeśli ważysz więcej, musisz dokładnie sprawdzić ograniczenia interesującego Cię sprzętu. Równocześnie, powinieneś się liczyć z większymi kosztami zakupu.

Jeśli interesuje Cię najlepszy rower składany Romet w 2019 roku powinieneś zwrócić szczególną uwagę na jego wagę. Bowiem, jeśli masz zamiar go przewozić lub przenosić, nie może on być zbyt ciężki. Szczególnie powinny zwrócić na to uwagę osoby, które mają zamiar przewozić swoje sprzęty transportem publicznym.

Ważną kwestią jest również jakość użytych materiałów. Wynika to z tego, że jeśli elementy składowe nie są połączone poprawnie, może to stanowić zagrożenie dla Ciebie, jak i dla pozostałych uczestników ruchu ulicznego. Co więcej, tanie sprzęty, są znacznie bardziej awaryjne i po kilku złożeniach, wybrany produkt może się popsuć. Ponieważ w grę wchodzi Twoje bezpieczeństwo należy dokładnie upewnić się, że interesujący nas model pomyślnie przeszedł testy bezpieczeństwa.

 

 

Rowery składane Romet – ranking

 

 

Romet Wigry 3

 

Jeśli pragniesz zakupić możliwie najlepszy jednoślad, który pomoże Ci uniknąć codziennych korków w drodze do pracy to model Romet Wigry 3 na pewno przypadnie Ci do gustu. Jest to bardzo elegancki rower składany, który cechuje się stabilną konstrukcją.

Prezentowany rower składany Romet w dobrej cenie waży 14,8 kg, zatem skierowany jest dla nieco silniejszych osób. Koła prezentowanego produktu mają średnicę 20 cm. Bardzo czułe hamulce przednie i tylne gwarantują pełnię bezpieczeństwa oraz całkowitą kontrolę nad pojazdem. Z kolei aluminiowa rama cechuje się dużą wytrzymałością. Nie musisz się zatem obawiać o wypadki w czasie jazdy. Również aluminiowe pedały są składane, co pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości miejsca. Wygodne siodełko zapewnia duży komfort podczas jazdy. Urządzenie posiada 3 biegi, co pozwala na łatwe dostosowanie prędkości.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło stabilną konstrukcję oraz relatywnie niską cenę produktu. Niewielkie wymiary po złożeniu sprawiają, że przenoszenie i przechowywanie produktu jest bardzo proste.

 

 

 

 

Romet Wigry 8 

 

Model Wigry8 wyprodukowany przez markę Romet to rower godny polecenia. Cechuje się on dobry i stabilnym wykonaniem, dzięki czemu nadaje się on do jazdy po każdym rodzaju powierzchni. Szczególnie polecany jest on osobom, które codziennie dojeżdżają jednośladem do pracy.

Waga prezentowanego produktu wynosi 14,9 kg, dlatego jest on przewidziany dla nieco silniejszych osób. Równocześnie ciężar sprzętu wynika z tego, że jest on bardzo stabilny i dobrze wykonany. Wszystkie materiały użyte do konstrukcji są najwyższej jakości, co gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, otarcia i uderzenia. Dodatkowo w zestawie konsument otrzyma zapięcie, licznik, pompkę oraz kosz na kierownicę, aby ułatwić przewożenie zakupów. Średnica koła to 20 cm. Dodatkowo pojazd posiada 8-biegowe przerzutki, co zwiększa komfort jazdy. Wygodne siodełko sprawia, że sprzęt marki Romet możesz zabrać na długą wycieczkę.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło eleganckie i profesjonalne wykonanie, które zapewnia pełny komfort jazdy. Równocześnie złożenie produktu jest proste i zajmuje niewiele czasu, co sprawia, że nawet osoby starsze nie będą miały problemu z korzystaniem z maszyny.

 

 

 

 

Romet Wigry 2

 

Wiele osób, którym zależy na zakupie możliwie najbardziej wytrzymałego jednośladu decyduje się na wybór Romet Wigry 2. Jest to bardzo wytrzymały rower składany, który cechuje się stabilną konstrukcją, co zapewnia bezpieczną jazdę. Za sprawą dobrych parametrów, maszyna może służyć do jazdy po każdej powierzchni.

Prezentowany produkt dedykowany jest do poruszania się po mieście. Posiada on bowiem 2-biegowe przerzutki, które gwarantują komfortową jazdę. Dodatkowo, bardzo wrażliwe hamulce gwarantują bezpieczną jazdę oraz pełną kontrolę nad pojazdem. Producent zapewnia, że wystarczy delikatne ich przyciśnięcie, aby jednoślad się zatrzymał. Rama została wykonana z aluminium, co gwarantuje dużą bezawaryjność. Nie musisz się zatem obawiać uszkodzeń mechanicznych, uderzeń lub otarć. Przy zakupie otrzymasz oświetlenie pojazdu, bagażnik, błotnik, osłonę łańcucha oraz podpórkę.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło konstrukcję sprzętu oraz możliwość prostego przechowywania go. Złożenie pojazdu zajmuje mniej niż 20 sekund, zatem nawet osoby starsze nie powinny mieć problemu z wykonaniem tej czynności.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status