Najlepszy rower miejskie 28 cali

Ostatnio aktualizowane: 14.07.20

 

Jaki rower miejski 28 cali wybrać?

 

Mieszkając w mieście pewnie doskonale wiesz, że poruszanie się tradycyjnymi środkami lokomocji niejednokrotnie zajmuje dużo czasu. Związane jest to z licznymi korkami, które paraliżują ruch miejski. Dobrą alternatywą w takiej sytuacji są najlepsze rowery miejskie 28 cali (posiadające opony o średnicy 28 cali), które pozwolą Ci szybko dotrzeć do celu. Jednak aby pojazd był wydajny, należy dokładnie zwrócić uwagę na jego parametry. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, jakie cechy powinny mieć dobre sprzęty. Aby dodatkowo ułatwić Ci podjęcie decyzji, sporządziliśmy niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy 3 ciekawe pojazdy.

28 calowe koła są odpowiednie do poruszania się w mieście. Są to dość grube opony, które mocno przylegają do podłoża. Pozwolą Ci na osiągniecie dość dużej prędkości, a jednocześnie zapewnią właściwą przyczepność. Ponadto koła mające 28 cali są bardzo zwrotne, co pomoże Ci w pokonywaniu miejskiego tłoku.

Ważnym elementem wyposażenia roweru jest jego rama. Na rynku są dwa typy sprzętów: aluminiowe i stalowe. Pierwszy rodzaj jest znacznie lżejszy, jednak nie jest tak odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zanim podejmiesz pochopną decyzję, dokładnie przeanalizuj swoje potrzeby, a także trasę, jaką pokonujesz. Pamiętaj, że rower codzienne trzeba umieszczać w mieszkaniu lub piwnicy, co może okazać się dużym problemem w przypadku produktów stalowych, które są ciężkie. Dlatego osobom, które muszą codziennie pokonywać przejścia podziemne lub schody, zalecamy zakup produktów z ramą z aluminium.

Najlepszy rower miejski 28 cali w 2020 roku powinien mieć możliwość regulowania wysokości siodełka i kierownicy. Sprawi to, że nasz pojazd będzie rósł wraz z nami. Dostosujemy zatem jego wysokość do naszych wymagań. Co więcej, to udogodnienie pozwala nam na pożyczanie naszego urządzenia.

Bardzo istotnym elementem wyposażenia jest działające oświetlenie, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z roweru również nocą. Pierwszym rodzajem jest dynamo w kole, jednak może ono powodować opór w czasie pedałowania. Dobrą alternatywą jest umieszczenie tego elementu na piaście. Ciekawą opcją jest oświetlenie typu LED, które sprawdza się podczas jazdy po zmroku, gdyż emituje większe światło.

 

 

Rowery miejskie 28 cali – ranking

 

 

Dawstar Retro S1B

 

Jeśli pragniesz zakupić dobrej jakości rower, który dobrze spisze się na miejskich drogach, to polecamy Ci Dawstar Retro S1B. Jest to bardzo innowacyjny model, który posiada koła liczące 28 cali, dzięki czemu masz zagwarantowaną odpowiednią przyczepność do podłoża.

Pojazd posiada specjalnie wyprofilowaną kierownicę, która pozwala przybrać Ci odpowiednią pozycję podczas podróży. Z kolei rama została wykonana z aluminium odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, materiał ten jest bardzo lekki, zatem bez obaw przeniesiesz rower przez przejście podziemne czy schody. Odpowiednio wyprofilowane manetki gwarantują dobry chwyt na kierownicy i pełną kontrolę nad pojazdem. Pełnię bezpieczeństwa zapewnią Ci również hamulce V-brake oraz oświetlenie LED, które dobrze wskaże Ci drogę po zmroku.

W swoich recenzjach wielu konsumentów doceniło stabilne wykonanie pojazdu oraz użycie bardzo trwałych materiałów. Sprawia to, że jazda tym sprzętem jest nie tylko komfortowa, ale i bezpieczna. Zatem ten rower miejski 28 cali to godny polecenia produkt.

 

 

 

 

Cossack Economic City  

 

Jeśli interesuje Cię dobrej jakości rower miejski, to polecamy Ci Cossack Economic City. Sprzęt ten posiada opony 28 cali, co gwarantuje dobrą przyczepność na ubitych drogach, takich jak asfalt. Równocześnie, taka wielkość kół zapewnia dużą zwinność, co na pewno pomoże Ci w omijaniu samochodów na Twojej drodze. Poza tym będziesz w stanie rozpędzić się do sporych prędkości, co zagwarantuje Ci szybkie przemieszczanie się.  

Rama produktu została wykonana z wysokiej jakości aluminium, co czyni pojazd odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest dzięki temu bardzo lekki, co zapewne docenią osoby, które codziennie muszą wnosić rower po schodach. Na przedzie modelu znajduje się bardzo poręczny koszyk, w którym możesz trzymać swoją torebkę lub zakupy. Hamulec V-Brake jest bardzo czuły i reaguje od razu po użyciu. Gwarantuje Ci to pełnię bezpieczeństwa w czasie jazdy w mieście. Ponadto oświetlenie LED dobrze sprawuje się nocą, bowiem wyraźnie oświetla nam drogę.

Wysoka jakość wykonania i stosunkowa niewielka cena to główne cechy, które przekonały konsumentów do zakupu tego modelu. Co więcej, licznej grupie klientów do gustu przypadł design sprzętu.

 

 

 

 

Indiana Moena S1B

 

Jeśli chcesz uniknąć codziennych korków, a jednocześnie zadbać o swoją kondycję, to polecamy Ci zakup roweru. Pojazdem, na który warto zwrócić uwagę jest model miejski Indiana Moena S1B. Sprzęt ten cechuje się dość dużymi oponami o wielkości 28 cali, co sprawia, że będziemy w stanie osiągnąć dość duże prędkości. Równocześnie, masz pełną gwarancję, że pojazd będzie się mocno trzymał podłoża podczas jazdy.

Rama została wykonana ze stali. Choć jest ona przez to nieco cięższa, to materiał ten cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Kierownica jest odpowiednio wyprofilowana, zatem w czasie jazdy przybierasz właściwą pozycję, co daje ci najbardziej aerodynamiczny kształt. Manetki pokryto antypoślizgowym materiałem, zatem nie musisz się obawiać, że spocona dłoń się ześlizgnie. Co więcej, hamulce typu V-Brake są bardzo czułe, więc masz zagwarantowane  bezpieczeństwo na drodze. W pojeździe znajdziesz również oświetlenie LED, które ma dużą moc i dobrze wskazuje drogę.

W swoich recenzjach wielu konsumentów podkreśliło, że jest to dobrze wykonany rower miejski, który daje możliwość szybkiego poruszanie się, a także duże bezpieczeństwo.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status