Najlepszy rower damski 28

Ostatnio aktualizowane: 28.02.20

 

Jaki rower damski 28 wybrać?

 

Rower cieszył się zawsze dużą popularnością, głównie jako środek lokomocji, zwłaszcza na terenach, gdzie nie docierała komunikacja. Z czasem  jazda na rowerze stała się lubianym sposobem na aktywne spędzanie czasu. Turystyka rowerowa jest obecnie powszechnie uprawiana przez osoby w różnym wieku. Rower miejski także przeżywa swój renesans. Dzieje się tak, ponieważ w dużych miastach po centrum łatwiej poruszać się rowerem. Można wszędzie dojechać omijając korki. Poza tym wzrasta świadomość konieczności ochrony środowiska, a rower przecież  nie wytwarza spalin. Dla wielu osób to ważny argument.

 

 

Kobiety także chętnie przesiadają się na rower. Jak więc wybrać damski rower? Dla pań są najlepsze rowery damskie 28 cali (średnica kół). Duże koła zapewniają płynną, niemęczącą jazdę, niezależnie od terenu i dystansu, jakie są do pokonania. Zastanawiając się nad zakupem należy określić sobie, w jakim terenie będzie rower używany – do jazdy na co dzień w mieście, czy raczej na weekendowe wycieczki w plener? Od tego należy uzależnić swój wybór.

Rowery miejskie wyposażone są zwykle w bagażnik lub koszyk na zakupy, mają pełne oświetlenie i błotniki, natomiast nie są wyposażone w przerzutki. Często mają bardzo stylowy wygląd, co dla wielu kobiet jest bardzo ważne! Nie nadają się jednak na wypady za miasto. Rowery górskie i trekkingowe także mogą służyć do jazdy miejskiej, ale ich główne przeznaczenie to turystyka rowerowa, a więc pokonywanie dłuższych tras. Zwłaszcza tu istotny jest duży rozmiar koła ułatwiający jazdę w trudnym terenie i aluminiowa rama, aby ograniczyć wagę roweru. W wyposażeniu musi być bagażnik, do którego można doczepić sakwy lub plecak.

Podjęcie trafnej decyzji to gwarancja, aby uznać swój rower za najlepszy rower damski 28 w 2020 roku!

 

 

Rowery damskie 28 – ranking

 

 

Merida Freeway 9200 Lady

 

Rower damski Merida Freeway 9200 Lady to rower trekkingowy, który sprawdzi się zarówno podczas wycieczek w trudnych warunkach terenowych, jak i w codziennych dojazdach do pracy. Rama roweru wykonana jest z aluminium, produkowana w rozmiarze 40 lub 45 cm. Dwuścienne obręcze kół o średnicy 28 cali także są aluminiowe, zaopatrzone oponami CST 700X40C. Koła osłonięte są wachlarzami.

Rower Freeway 9200 Lady posiada napęd 24-biegowy i hamulce V-brake Tektro na przednie i tylne koło. Przód roweru jest amortyzowany. Z tyłu, nad kołem umieszczony jest bagażnik. Rower ten dostępny jest w kolorze białym perłowym z różowymi i szarymi nadrukami.

Użytkowniczki chwalą rower damski 28 Merida Freeway 9200 Lady za stylowy wygląd i komfortową jazdę w każdym terenie.

 

 

 

 

Kellys Clea 90 Grey Pink 

 

Rower damski 28 Kellys Clea 90 Grey Pink to rower crossowy do jazdy po drogach miejskich, jak i leśnych ścieżkach. Posiada on aluminiową ramę w rozmiarze 43 lub 48 cm i obręcze kół KLS Draft Disc o średnicy 28 cali z oponami marki Innowa. Rower Clea 90 Grey Pink wyposażony jest w w 27-biegowy napęd i hamulce tarczowe Tektro na obydwa koła. Przód roweru jest amortyzowany. Rower dostępny jest w kolorze szarym metalicznym z różowymi i seledynowymi akcentami.

W opinii użytkowniczek, rower damski 28 Kellys Clea 90 Grey Pink jest bardzo komfortowy, zwłaszcza podczas rowerowych wycieczek. Ma wygodne siodełko, a duża średnica kół bardzo ułatwia jazdę w trudnym terenie.

 

 

 

 

Dawstar Moly 

 

Rower damski 28 Dawstar Moly to klasyczny rower miejski przeznaczony do jazdy po asfalcie i utwardzonej nawierzchni. Posiada on stalową ramę w rozmiarze 18 cali. Obręcze kół o średnicy 28 cali mają podwójne, wzmocnione ścianki. Jest to rower z jednobiegowym napędem, bez przerzutek. W tym modelu zastosowano hamulce szczękowe V-brake na przednie koło.  

Tylne koło hamuje za pomocą piasty samohamownej. Rower Moly wyposażony jest w światło LED z przodu, stalowy bagażnik nad tylnym kołem, osłonę łańcucha, wachlarze i stopkę. Rower dostępny jest w kolorze zielonym o odcieniu mięty z czarnymi napisami. Spośród wielu rowerów damskich oferowanych na rynku jest to zdecydowanie rower damski 28 w dobrej cenie.

Rower damski 28 Dawstar Moly cieszy się dużą popularnością wśród pań jako wygodny środek transportu zarówno w mieście, jak i w terenach pozamiejskich, głównie ze względu na jego niską cenę. Jest prosty w użytkowaniu, nie wymaga dużych umiejętności i jazda na nim nie sprawia trudności żadnej użytkowniczce, niezależnie od wieku.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status