Najlepszy dystrybutor do piwa Krups

Ostatnio aktualizowane: 20.02.20

 

Jaki dystrybutor do piwa Krups wybrać?

 

Planując przyjęcie w domu nie powinniśmy zapomnieć o przygotowaniu napoi alkoholowych. Piwo, które jest bardzo popularnym trunkiem, szybko się ogrzewa i traci bąbelki, co negatywnie wpływa na smak. Jeśli chcesz, by Twoi goście mogli przez całą imprezę raczyć się odpowiednio schłodzonym alkoholem, polecamy inwestycję w najlepszy dystrybutor do piwa Krups w 2020 roku. Poniżej znajdziesz niewielki poradnik, który ułatwi Ci znalezienie takiego produktu.

 

 

Zdecydowaliśmy się polecić Ci urządzenia marki Krups, gdyż słynie ona ze sprzętów o eleganckim wykonaniu i dużej wydajności. Modele, które oferuje producent są kompatybilne z beczkami czołowych marek, takich jak Amstel Radler, Desperados i Tiger.

Poszukując dobrej jakości sprzętu, w pierwszej kolejności musisz upewnić się, jak został on wykonany. Nalewak musi być wytrzymały i odporny na uderzenia i otarcia. Jeśli zostanie wykonany z kruchego tworzywa szybko ulegnie zniszczeniu. Dwoma najczęstszymi materiałami jest stal nierdzewna i metal. Nie tylko przez długi czas dobrze się prezentują, ale są odporne na zalanie.

Najlepsze dystrybutory do piwa Krups muszą być proste w obsłudze. Niemal wszystkie klasyczne sprzęty posiadają wygodną w obsłudze dźwignię. Po jej opuszczeniu do szklanki zostaje wlane piwo. Bardziej zaawansowane sprzęty na obudowie mają dodatkowe przyciski, przy pomocy których możesz lepiej kontrolować temperaturę trunku. Tego typu modele polecane są w pubach.

Bardzo ważnym parametrem jest moc urządzenia. Od niej zależy wydajność pracy produktu. We wnętrzu nalewaka znajduje się mechanizm, który jednocześnie schładza piwo oraz napełnia je gazem. Zakup modelu o niewielkiej ilości watów sprawi, że wytworzenie odpowiedniego ciśnienia zajmie więcej czasu. Polecamy dystrybutory o mocy nie mniejszej niż 50 W.

Bardzo ważne jest, by napój podawany był w odpowiedniej temperaturze. Dlatego szukając właściwego modelu upewnij się, że jest on wyposażony w elektroniczny czujnik. Zadaniem tego elementu jest ciągły pomiar ciepła piwa. Nowoczesne urządzenia często posiadają wyświetlacz, na którym pokazuje się temperatura napoju. Jednak takie rozwiązania są bardzo kosztowne.

 

 

Dystrybutory do piwa Krups – Ranking

 

 

Krups VB650E 

 

Model VB650E to nowoczesny dystrybutor do piwa Krups w dobrej cenie. Sprzęt ten powstał z myślą o barach, ale może być też używany w domach. Urządzenie to pomoże Ci zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie podczas przyjęcia. Nalewak obsługuje 2-litrowe beczki z piwem takich marek, jak Heineken, Desperados, Tiger, Weizen czy Amstel Radler.

Dużym atutem produktu jest jego ładny design. Wzornictwo dystrybutora zostało zaprojektowane przez Marca Newsona we współpracy z Heinekenem. Dzięki współpracy tych 2 firm powstało prezentowane urządzenie, które za sprawą kompaktowych gabarytów nie zajmie za dużo miejsca w pomieszczeniu. Do zalet maszyny trzeba zaliczyć prostą obsługę. Na obudowie znajdziesz dźwignię, po której ruszeniu z nalewaka zaczyna lecieć piwo. Wszystkie przyciski zostały bardzo wyraźnie opisane, więc ryzyko pomyłki jest niewielkie. Udogodnieniem ze strony producenta, na które warto zwrócić uwagę, jest elektroniczny czujnik pomiaru temperatury piwa. Dzięki niemu masz pewność, że podajesz odpowiednio schłodzony napój. Nalewak sprzedawany jest w zestawie z podkładką, która zabezpiecza powierzchnię przed rozlanym się alkoholem.

Niskie koszty zakupu to nie jedyne zalety sprzętu. W swoich opiniach konsumenci wielokrotnie podkreślali, że dyspozytor jest prosty w obsłudze i bardzo wydajny. Poza tym wewnętrzny mechanizm jest niezawodny, dlatego zawsze będziesz w stanie podać przyjemnie zimny trunek.

 

 

 

 

Krups VB6508

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez Krups VB6508. Jest to elegancki dystrybutor do piwa, który do pracy potrzebuje naboi z CO2. Na szczęście ich zmiana, jak również sama obsługa urządzenia, są bardzo proste i nie wymagają dużej siły i specjalistycznej wiedzy. Wymiary urządzenia to: długość – 51 cm, szerokość – 23 cm i wysokość 41,5 cm, zaś waga wynosi 7 kg.

Jest to bardzo wydajny sprzęt o dużej mocy (70 W), co zapewnia wydajną pracę nawet przez długi czas. Masz więc pewność, że nalewak nie ulegnie zniszczeniu w czasie Twojego przyjęcia. Produkt został zaprojektowany przez Marca Newsona. Jest to znana marka, która specjalizuje się w tworzeniu modeli o unikalnym wzornictwie. Sprawia to, że nalewak będzie się dobrze prezentował w każdym wnętrzu. W środku znajduje się mechanizm, który umożliwia jednoczesne chłodzenie piwa oraz gazowanie go. Dzięki temu podawany alkohol zawsze będzie smaczny. Pamiętaj jednak, że po podłączeniu beczki piwo nadaje się do spożycia tylko przez 14 dni. Do atutów sprzętu należy zaliczyć wysoką klasę energetyczną (A+). Sprawia to, że nawet częste korzystanie z dystrybutora nie zwiększy Twoich rachunków za prąd. Nalewak jest wyposażony w elektroniczny czujnik pomiaru temperatury cieczy, więc zawsze będzie ona podawana w optymalny sposób.

Zdaniem wielu konsumentów warto zainwestować w prezentowane urządzenie. Osoby, które kupiły produkt, są zadowolone z intuicyjnej obsługi i dużej wydajności.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status