Najlepszy dystrybutor do piwa beczkowego

Ostatnio aktualizowane: 03.08.20

 

Jaki dystrybutor do piwa beczkowego wybrać?

 

Dystrybutor do piwa to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w pubach, jak również domach. Z jego pomocą podasz odpowiednio schłodzony napój z pianką. Aby pomóc Ci w zakupie dobrej jakości nalewaka przygotowaliśmy ten oto poradnik. Znajdziesz w nim wiele wskazówek, dzięki którym kupisz najlepszy dystrybutor do piwa beczkowego w 2020 roku.

 

W pierwszej kolejności musisz zwrócić uwagę na to, jak zasilany jest nalewak. W sklepach znajdziesz modele akumulatorowe, sieciowe oraz mechaniczne. Jak sugerują nazwy, w pierwszym produkcie używamy naładowanej wcześniej baterii, a w drugim – podłączenia do prądu. Trzeci rodzaj wymaga zainstalowania we wnętrzu naboju z CO2. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie, gdyż w  trakcie jego pracy nie zużywamy energii.

Podejmując decyzję weź pod uwagę swoje potrzeby. W zależności od modelu dystrybutory mogą mieć pojemność o 0,5 l do 2 l. Każdy sprzęt wyposażony jest w niewielką podstawę, na której umieszczamy szklankę. Zastanów się, jakich kufli masz najwięcej i właśnie taki nalewak kup.

Wszystkie najlepsze dystrybutory do piwa beczkowego są proste w użyciu. Oznacza to, że przyciski i dźwignie są wyraźnie opisane, co minimalizuje ryzyko pomyłki. Upewnij się, że interesująca Cię maszyna jest wyposażona we wskaźnik gotowości do użycia. Dzięki temu będziesz wiedzieć, kiedy piwo osiągnęło odpowiednio niską temperaturę, by można je podać. Jeśli kwestie finansowe nie są dla Ciebie przeszkodą to polecamy Ci zainwestować w urządzenie z wyświetlaczem, na którym ukaże się aktualna temperatura trunku i termin przydatności do spożycia. Bardzo ważna jest też prosta wymiana naboju CO2.

Każdy konsument ma swoje ulubione piwo. Z tego powodu przed zakupem dopilnuj, by model, który chcesz kupić był kompatybilny z beczkami producenta piwa. Poza tym, choć może wydawać się to błahe, zwróć uwagę na to, jak wygląda dystrybutor. Tego typu produkty są dość duże, więc na pewno zauważysz je w pomieszczeniu. Warto więc, by dobrze się prezentowały.

 

 

Dystrybutory do piwa beczkowego – Ranking

 

 

Philips HD3620/25

 

Urządzeniem, w które polecamy zainwestować, jest Philips HD3620/25. Jest to nowoczesna maszyna do nalewania piwa beczkowego. Sprzęt jest kompatybilny z produktami marki Perfect Draft.

Prezentowane urządzenie jest bardzo proste w użyciu, dlatego cieszy się takim uznaniem wśród konsumentów. Maszyna sprawdzi się nie tylko w barach, ale i w domu podczas spotkania ze znajomymi. Największym atutem sprzętu jest wbudowany kompresor ciśnieniowy. Dzięki niemu nie musisz stosować nabojów z CO2, co jest dużą oszczędnością. Producent poleca, aby około 12 godzin przed planowanym użyciem podłączyć beczkę do dystrybutora. Umożliwi to serwowanie schłodzonego piwa (średnia temperatura napoju to 3 st. C.). Kolejną zaletą jest ciekłokrystaliczny wyświetlacz, na którym pokazywane są informacje o stanie naszego trunku, jak: jego temperatura oraz jak dużo czasu pozostało do upłynięcia terminu przydatności.

Mimo że jest to jeden z najdroższych sprzętów na rynku, cieszy się on dużą popularnością wśród konsumentów. Wiele osób w swoich opiniach pochwaliło wysoką jakość wykonania oraz prostą obsługę dystrybutora.

 

 

 

 

Krups VB650E 

 

Planując przyjęcie w domu, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości dystrybutor do piwa. Produktem, który polecamy wszystkim smakoszom tego napoju jest Krups VB650E. Sprzęt ten został opatentowany przez znaną markę Heineken. Pojemność maszyny to 2 litry.

Tym, co zwraca uwagę konsumentów jest ciekawy wygląd dystrybutora. Po zainstalowaniu w domu będzie się on dobrze prezentował w czasie przyjęcia. Obsługa dystrybutora jest bardzo intuicyjna. Na obudowie znajduje się wyraźnie oznakowany przycisk ON/OFF. Model wyposażony jest we wskaźnik, który pokazuje, kiedy piwo osiągnie optymalną temperaturę podania (około 3 St. C). Poza tym elektroniczny czujnik przez cały czas śledzi, jak zmienia się ciepło napoju.

Prezentowany model to dystrybutor do piwa beczkowego w dobrej cenie, który powinien znaleźć się w domu każdego wielbiciela tego trunku. Produkt może być używany podczas domowych przyjęć czy niewielkich pikników i festynów. W swoich opiniach konsumenci podkreślają, że piwo nalane z tego dystrybutora jest przyjemnie chłodne, a także smaczne.

 

 

 

 

Krups VB6508

 

Model Krups VB6508 to nowoczesny dystrybutor do piwa, który polecamy zarówno do domów, jak i klubów. Design sprzętu jest bardzo elegancki, więc wpasuje się on do każdego wnętrza. Urządzenia posiada precyzyjny mechanizm, który służy do schładzania piwa, jak również wytwarzania odpowiedniego ciśnienia w czasie pracy. Dzięki temu napój będzie przyjemnie schłodzony i pełen gazu.

Model przeznaczony jest do beczek o pojemności 2 l i jest kompatybilny z produktami oferowanymi przez takie marki, jak Heineken, Birra Moretti Baffo d’Oro, Desperados i Tiger. Moc sprzętu wynosi 70 W, co gwarantuje wydajną i bezawaryjną pracę. Wtyczka dostosowana jest do gniazdek o napięciu 220 V – 230 C. Dużym atutem dystrybutora jest jego klasa energetyczna A+. Masz więc pewność, że jego używanie nie narazi Cię na zwiększenie wydatków na prąd.

W opiniach konsumentów najczęściej pojawiają się pochwały wydajności sprzętu oraz jego prostej obsługi. Wszystkie przyciski zostały wyraźnie opisane. Poza tym stosunek ceny do jakości wykonania jest bardzo korzystny.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status