Fidget spinnery ranking

Ostatnio aktualizowane: 21.03.19

 

Ostatnim krzykiem mody na polskim rynku są fidget spinnery, które są bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży. Jeśli chcesz zakupić dla siebie lub swojej pociechy taką zabawkę, polecamy Ci Star Sky Print Focus. Jest to obecnie najlepszy model, jaki możemy znaleźć na rynku. Kolorowy produkt, który na pewno od razu przypadnie dzieciom do gustu. Choć przedmiot może być używany do zabawy, to również dobry pomysł na trenowanie koncentracji. Model wykonano z bardzo mocnego materiału, zatem nie musisz obawiać się zniszczenia. Dzięki temu przez długi czas będziesz mógł wykonywać efektowne sztuczki, takie jak kręcenie fidget spinnera na palcu, nosie czy czubku głowy. Jeśli tego produktu nie ma akurat w Twoim sklepie, to polecamy Ci alternatywę, jaką jest Colorful Gyro. Jest to bardzo elegancki model, który mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Dzięki temu dobrze się prezentuje. Aerodynamiczny kształt jest gwarantem, że zabawka będzie się nieustannie kręcić.

 

 

Jaki Fidget spinner kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Fidget spinner to hit ostatnich kilku miesięcy. Producenci oferują produkty o różnym designie, zachęcając dzieci i ich rodziców do zakupu. Na co uważać, żeby nie zakupić produktu, który może okazać się niebezpieczny? Z naszego poradnika dowiesz się , jaki fidget spinner wybrać.

 

 

Czym jest fidget spinner?

Produkt powstał jako niewielki przyrząd do podwyższenia koncentracji u osób cierpiących na ADHD i inne podobne schorzenia. Jednak szybko został odkryty przez innych ludzi, którzy postanowili użyć produktu, tak by i im pomógł w skupieniu się. Bowiem, jak podają naukowcy, nieustanne patrzenie w jeden punkt, pozwala nam na zwiększenie koncentracji. Obecnie Fidget Spinnery stały się popularnym trendem, który przypadł do gustu wielu dzieciom i młodzieży z całego globu. Bardzo często dzieci mają nie jeden spinner, a nawet kilka, co zachęca rówieśników do zakupu kolejnych zabawek.

 

Użytkowanie

Sposób użytkowania zabawki jest bardzo prosty. Po wzięciu Fidgeta do rąk, powinniśmy wprawić go w ruch obrotowy. Najprostszą czynnością jest zakręcenie całą konstrukcją niczym łożyskiem, co pozwala na utrzymanie spinnera w ruchu przez długi czas. Drugą czynnością, którą można wykonać przy pomocy tego modelu jest jego podrzucenie do góry. Fidgety będą bardzo równomiernie opadały, bowiem w czasie lotu skrzydła stworzą efekt żyroskopu. Wygląda się to bardzo ładnie i daje uczucie satysfakcji.

Takie używanie tej zabawki pozwala na zwiększenie naszej koncentracji oraz zredukowanie stresu. Z tego powodu produkt powstał myślą o osobach z ADHD czy ze stanami lękowymi. Szybko jednak młodzież dostrzegła dodatkowe funkcje zabawki. Zaliczamy do nich wykonywanie rozmaitych sztuczek, którymi możesz zaimponować rówieśnikom. Odnosi się to do wprowadzenia Fidgeta w ruch, a następnie umieszczania go w różnych miejscach ciała. Do najbardziej ekstremalnych lokalizacji zaliczamy czubek nosa i języka. Ale także klatkę piersiową, czoło, czubek głowy, czy palce u nóg.

 

Materiał wykonania

Istotnym elementem budowy produktu jest użyty materiał. Dokonując wyboru musisz upewnić się, że interesujący Cię wariant jest cienki i lekki. Zagwarantuje Ci to powstawanie minimalnego oporu. Dzięki temu fidget będzie się kręcił przez długi czas. Obecnie na rynku znajdziesz produkty z metalu, gumy lub aluminium. Z miejsca chcielibyśmy odrzucić sprzęty gumowe. Są one bowiem, bardzo ciężkie i w czasie kręcenia nie będą w stanie rozwijać dużych prędkości. Sprawia to, że już po kilku sekundach zabawka, którą wprawiliśmy w ruch, zatrzyma się.

Zatem pozostają nam modele z aluminium i metalu. Oba rodzaje cechują się dużą lekkością, zatem pozwoli to na długie sztuczki. Tym co wyróżnia metal, to to, że jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zatem, jeśli Twój Fidget spadnie Ci na podłogę, nie musisz się obawiać, że zabawka wygniecie się i przestanie działać.

 

Ilość skrzydeł

Poszukując dobrej zabawki zapewne natkniesz się na produkty, które liczą 4, 3 lub 2 skrzydła. Jest to bardzo ważny element konstrukcji, bowiem jeśli interesuje Cię najlepszy fidget spinner, to powinien być on aerodynamiczny. Gwarantuje to długotrwałe kręcenie się, co pozwoli Ci wykonywać sztuczki polegające na przykład na tym, że wprawioną w ruch zabawkę umieszczamy na opuszku palców. Następnie, bardzo delikatnie przenosimy Fidgeta na nos, czoło, czubek głowy, kolano lub też duży palec u nogi. Wprawdzie ilość skrzydeł nie wpływa na długość kręcenia, ale na prędkość, która również jest ważna. Im mniej skrzydeł, tym szybciej model będzie się kręcił.

 

Design

Nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki fidget spinner jest najlepszy. Jednak wiele zapytanych osób powiedziałoby, że wartość produktu mierzona jest poprzez kolorowy design zabawki. Otóż na rynku znajdziemy sprzęty, które posiadają naklejki imitujące nieboskłon lub konkretny wycinek nieba. Innym popularnym motywem jest życie podwodne. Na takich sprzętach nadrukowanych jest kilka rodzajów ryb. Inną, bardzo ciekawą alternatywą są kolorowe zabawki, które imitują tęczę lub mają kilkanaście niepołączonych ze sobą kropli farby.

Tego typu produkty oferują ciekawy, kolorowy efekt w czasie kręcenia. Często wybór designu determinuje aktualna moda, to co kupują rówieśnicy naszego dziecka. Warto tutaj podkreślić, że produkty o modnym w danym momencie designie, są droższe od tych najbardziej klasycznych.

Fidget spinnery w dobrych cenach

Do największych atutów tego typu zabawek należy zaliczyć to, że są one dość tanie. Bowiem koszt zakupu jednego modelu waha się między 11 zł a 16 zł i jest uzależniony od designu zabawki. Jeśli wybierzesz dla siebie jednokolorowy produkt, to może się okazać, że zapłacisz za niego nawet mniej niż 10 zł. Wadą tego typu modeli jest to, że nie prezentują się tak dobrze jak pozostałe. Kolorowe produkty, mogą być pomalowane farbą lub posiadać liczne naklejki. Odpowiednio dobrane kolory będą robić wrażenie. Niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Najlepszą opcją jest produkt, który ma wbudowane kolorowe lampki LED, które w czasie kręcenia zaczynają się świecić.

 

 

Najlepszy fidget spinnery w 2019 roku

 

Obecnie najmodniejszą zabawką, którą zainteresowały się niemal wszystkie dzieci, jest fidget spinner. Niestety, sprezentowanie dobrej jakości modelu dla swojej pociechy wcale nie jest proste. Z tego powodu prezentujemy ranking fidget spinnerów.

 

Nasze zalecenia

 

Star Sky Print Focus 

 

Kupując zabawkę dla swojego dziecka, powinieneś się przede wszystkim kierować popularnością sprzętu wśród młodego pokolenia. Takim właśnie wariantem jest Star Sky Print Focus. To bardzo ładny model, który posiada narysowany wzór przypominający nieboskłon. Dzięki temu, gdy zabawka się świeci, bardzo ładnie się prezentuje.

Fidget został wykonany z wysokiej jakości metalu. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że w czasie zabawy model się wygnie lub pęknie, bowiem jest on bardzo wytrzymały. Dodatkowo, sprzęt jest wyjątkowo lekki, zatem bez trudu wprawisz go w ruch. Pozwoli Ci to wykonywać bardzo efektowne sztuczki, które polegają na kręceniu fidgeta na palcu dłoni, nosie, czole, karku czy kolanie. Zabawka jest w pełni bezpieczna, zatem nie musisz obawiać się skaleczeń u swojej pociechy.

Jak pokazują badania, zabawa tego typu urządzeniem znacznie zmniejsza poziom stresu u użytkowników. Z tego powodu wielu rodziców zdecydowało się na zakup takiej zabawki. Cechuje się ona niską ceną oraz dobrym wykonaniem. A co najważniejsze gwarantuje dzieciom dużo zabawy.

 

 

 

 

Colorful Gyro

 

Jeśli poszukujesz eleganckiego fidget spinnera, to polecamy Ci zakup Colorful Gyro. Model ten cechuje się kolorowym designem, który prezentuje niemal wszystkie kolory tęczy. Wzory na powierzchni swoim wyglądem przypominają kleksy farby.

Za sprawą kolorowego wyglądu produktu bardzo dobrze wygląda on wprawiony w ruch. Sprzęt wykonano z wysokiej jakości metalu. Użycie tego materiału wynika z tego, że jest on bardzo lekki, zatem produkt nadaje się do wykonywania ciekawych sztuczek. Jak pokazują badania w czasie kręcenia cała nasza uwaga skupia się na zabawce, zatem jest ona dedykowana osobom, którym ciężko znaleźć spokój i skoncentrować się. Cechuje się bardzo ergonomicznym kształtem, co pozwala na długotrwałe kręcenie. Dzięki temu szybko nabierzesz wprawy.

Prezentowany model dedykowany jest dzieciom i młodzieży, która chce przez kilka chwil w ciągu doby zrelaksować się lub poćwiczyć koncentrację. Konsumenci docenili wykonanie modelu, które cechuje się bardzo kolorowym designem. Zdaniem rodziców prezentowany sprzęt to dobry i tani fidget spinner, który można polecić innym, aby zakupili go dla swoich dzieci.

 

 

 

 

Colorful Two-leaf ADHD

 

W przypadku, gdy Twoje dziecko jest jedynym malcem wśród swoich rówieśników, które nie ma Fidgeta, warto zastanowić się nad zakupem dla niego tej zabawki. Produktem, który można polecić, gdyż cechuje się dobrym wyglądem i innowacyjnością, jest Colorful Two-leaf ADHD.

Przeznaczony jest on dla osób cierpiących na ADHD, gdyż dzięki użytkowaniu wzmaga się nasza koncentracja. Prezentowany model posiada dwa ergonomiczne skrzydła. Zostały one wykonane z metalu, co gwarantuje ochronę przed awariami. Nie musisz się zatem martwić, że zabawka, która spadła Ci na ziemię, będzie zniszczona. Równocześnie materiał ten gwarantuje dużą lekkość. To z kolei przekłada się na łatwość wykonywania sztuczek, takich jak kręcenie Fidgeta na różnych częściach ciała.

Choć wielu rodziców kupiło ten oto produkt z myślą o tym, by ich maluchy podążały za trendami, to główny cel zabawki jest inny. Produkt ma na celu poprawę koncentracji u osób zmagających się z ADHD. Warto dodatkowo podkreślić, że model cechuje się stabilnym i trwałym wykonaniem.

 

 

 

 

Toy Color Changing LED 

 

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Fidget Spinnerów, to polecamy Ci zakup Toy Color Changing LED. Jest to kolorowa zabawka, która na pewno da Twojemu maluchowi dużo frajdy. Równocześnie, produkt może służyć jako pomoc w trenowaniu koncentracji. W czasie użytkowania ludzie uczą się jak poświęcić całą swoją uwagę jednemu przedmiotowi.

Do zalet sprzętu należy zaliczyć to, że zabawka zmienia kolory w czasie kręcenia. Po kolei przechodzą one z czerwonego w różowy, fioletowy i turkusowy. Jest to możliwe dzięki zamocowanym na powierzchni kilku lampkom LED. Niewielkie rozmiary produkty sprawiają, że bardzo łatwo jest go przenosić, zaś ergonomiczny kształt zdecydowanie ułatwia wykonywanie sztuczek.

Opinie o fidget spinnerach tej marki są bardzo pochlebne. Rodzice docenili dobre wykonanie oraz dużą funkcjonalność. Zabawka może posłużyć jako ważne i niosące pomoc narzędzie w leczeniu osób z chorobą ADHD.

 

 

 

 

KELIMA Alloy 

 

Jeśli Twoje dziecko ma problem z koncentracją, to polecamy Ci zakup KELIMA Alloy. Choć docelowo zabawka jest dedykowana dla malców z chorobą ADHD, to może być używana przez inne grupy najmłodszych. Fidget Spinnery, takie jak prezentowany produkt, stały się bardzo popularne w ostatnim czasie.

Przedmiot cechuje się kolorowym designem w bardzo jaskrawych kolorach. Dzięki temu w czasie kręcenia bardzo ciekawie się prezentuje. Model ten posiada trzy skrzydła i wypukłe miejsce na środku, gdzie trzymamy nasze palce. Zabawa sprzętem jest bardzo prosta, dlatego kupują go osoby w wieku przedszkolnym, ale również licealiści, studenci i ludzie dorośli. Produkt wykonano z dobrej jakości metalu, który jest bardzo lekki i sprawia, że spinner długo się kręci.

W swoich opiniach konsumenci docenili dobre wykonanie zabawki oraz wydajność jej pracy. Warto podkreślić, że fidget może kręcić się przez długi czas, co pozwala na wykonywanie efektownych sztuczek, takich jak kręcenie modelu na nosie, czole lub kolanie.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...