Najlepszy termos na żywność

Ostatnio aktualizowane: 26.01.20

 

Jaki termos na żywność wybrać?

 

Zakup termosu na żywność to praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu produktowi będziemy mogli zabrać ze sobą domowe jedzenie czy napoje. Sprawdzi się on nie tylko na co dzień do pracy czy uczelni, ale także w trakcie wyjazdów. Jeśli chcemy, aby nasz posiłek zachował odpowiednią temperaturę przez długi czas musimy wyposażyć się w dobrej jakości model. Jak taki znaleźć? Odpowiedź na to pytanie poznasz czytając przygotowany przez nas poradnik. Na końcu umieściliśmy także zestawienie. Przedstawiamy w nim 3 najlepsze termosy na żywność, które cieszą się popularnością wśród konsumentów.  

 

 

Na początku sprawdźmy, z czego został wykonany interesujący nas produkt. Najczęściej jest to stal nierdzewna. Ma ona dobre właściwości izolujące, dlatego utrzymuje określoną temperaturę nawet do kilku godzin. Ponadto łatwo utrzymać ją w czystości i wykazuje ona dużą odporność na rdzę. Ważne jest również to, aby wybrany przez nas termos miał na zewnątrz antypoślizgową powłokę. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić, że produkt wyślizgnie się nam z dłoni, a znajdujące się w środku jedzenie, bądź napój znajdzie się na podłodze. Zwróćmy także uwagę na jakość wykonania zakrętki. Powinna być ona pokryta dobrymi gatunkowo uszczelkami. Gwarantują one to, że jedzenie nie wyleje się podczas transportu. Jeśli zakrętka jest wystarczająco duża, może posłużyć nam jako naczynie.

Konsumenci uważają, że najlepszy termos na żywność w 2020 roku ma dobrze wyprofilowany kształt. Zapewnia to pewny chwyt i sprawia, że korzystanie z niego jest proste. Ważną kwestią jest także pojemność. Na rynku dostępnych jest wiele modeli o różnej wielkości. To, jaki wybierzemy zależy od naszych potrzeb. Najbardziej popularne są modele 500 ml, jednak w sklepach znajdziemy także mniejsze oraz większe termosy. Wielu producentów dołącza do zestawu praktyczne sztućce. Są one przydatne przede wszystkim w podróży, np. w góry. Nie musimy zabierać wtedy ze sobą dodatkowych przedmiotów, które zajmują miejsce w plecaku.

 

 

Termosy na żywność – ranking

 

 

Esbit Food Jug FJ500 

 

Chcesz kupić termos na żywność w dobrej cenie, ale nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować? Polecamy Twojej uwadze model Esbit Food Jug FJ500. Jest on wykonany z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej, dlatego możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez długi czas. Dobrze izoluje ciepło i utrzymuje odpowiednią temperaturę nawet do kilku godzin.

Prezentowany termos ma pojemność równą 500 ml. Na zewnątrz został pokryty czarną, antypoślizgową powłoką, która chroni przed przypadkowym wyślizgnięciem się z dłoni. Na górze znajduje się solidnie wykonana nakrętka, która może posłużyć jako naczynie. Producent zaleca, aby przed wykorzystaniem termosu odpowiednio go przygotować. Jeśli chcemy, aby utrzymał on wysoką temperaturę, wystarczy zalać go wrzątkiem i odczekać ok. 4 minut.

Według konsumentów Esbit Food Jug FJ500 to jeden z lepszych termosów dostępnych obecnie na rynku. Można go kupić w atrakcyjnej cenie, dlatego wiele osób inwestuje w ten produkt. Zaletą modelu jest to, że został wyprodukowany z trwałych materiałów. Plusem okazuje się także prosta pielęgnacja.

 

 

 

 

Termite Warhead Jar

 

Ciekawym produktem jest Termite Warhead Jar. Termos ten jest w kolorze czarnym. Posiada srebrne elementy, które idealnie dopełniają całość. Na obudowie umieszczone jest duże logo producenta. Pojemność modelu wynosi 500 ml. Producent oferuje 5-letnią gwarancję, będącą potwierdzeniem wysokiej jakości.

Prezentowany termos został wykonany przy użyciu stali nierdzewnej oraz plastiku. Nie zawiera niebezpiecznych substancji np. Bisfenolu A, który negatywnie wpływa na zdrowie i powoduje wiele chorób. System One twist sprawia, że, aby otworzyć produkt wystarczy jeden obrót nakrętką. Korek jest odpowiednio szczelny, dlatego nie trzeba się obawiać, że umieszczony w termosie napój czy zupa wyleją się w trakcie transportu.

Opinie na temat Termite Warhead Jar są pochlebne. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego termosu są z niego zadowolone. Uważają, że dobrze izoluje ciepło. Ma odpowiednio wyprofilowany kształt, dlatego jego przenoszenie i trzymanie w dłoni nie jest problematyczne. Produkt jest odpowiedni do stosowania na co dzień, np. do pracy, a także w podróży.

 

 

 

 

Stanley Adventure ST-10-01287-023

 

Wiele osób poleca Stanley Adventure ST-10-01287-023. Choć jest to stosunkowo drogi termos konsumenci chętnie decydują się na jego zakup. Tym, co ich do tego przekonuje jest solidne wykonanie oraz wykorzystanie przy produkcji dobrych gatunkowo tworzyw. Produkt wykonany został ze stali. Jest odporny na uszkodzenia i działanie wysokich temperatur.

Do zestawu dołączona jest łyżeczka i widelec w jednym. Dzięki temu termos idealnie sprawdzi się poza domem, np. podczas wycieczki w góry czy biwaku. Przykrywka pełni rolę naczynia. Całość ma pojemność 350 ml. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia. Nie zawiera Bisfenolu A. Na obudowie znajduje się zawieszka umożliwiająca zainstalowanie termosu przy plecaku. Warto dodać, że na produkt udzielana jest 25-letnia gwarancja.

Wysoka jakość wykonania termosu sprawia, że sprzedaje się on szybko. Konsumenci, którzy mają ten produkt w swoim domu uważają, że należycie spełnia on swoje zadanie. Jest funkcjonalny, a jego czyszczenie nie zabiera dużo czasu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status