Najlepszy termos konferencyjny

Ostatnio aktualizowane: 10.08.20

 

Jaki termos konferencyjny wybrać?

 

Termos konferencyjny świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy potrzebujemy gorących napojów, a nie mamy możliwości ich przyrządzenia na miejscu. Gorąca kawa lub herbata może poprawić komfort szkolenia, spotkania biznesowego lub zebrania współpracowników. Poza pracą termos można wykorzystać w czasie dużych imprez okolicznościowych oraz podczas rodzinnego grilla czy pikniku. Oferta rynkowa tego typu produktów jest szeroka, dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. W tym celu przygotowaliśmy niniejszy poradnik oraz ranking, z których dowiesz się, jaki jest najlepszy termos konferencyjny w 2020 roku.

 

 

W zależności od modelu, produkt może być wyposażony w przycisk, kranik spustowy lub pompkę. Pierwszy z wymienionych wariantów jest bardzo łatwy w użyciu, gdyż wystarczy nacisnąć guzik, aby napełnić filiżankę. Zaletą tego typu termosów jest również to, że dłużej utrzymują temperaturę, a płyn nie wychładza się przez ciągłe otwieranie. Bardzo wygodne są też warianty z kranikiem lub pompką, gdyż umożliwiają one dozowanie odpowiedniej ilości płynu. Ponadto nie musimy podnosić całości, aby nalać sobie wybrany napój. Przy tego typu modelach warto jednak zaopatrzyć się w tackę ociekową, która zabezpieczy stół przed kapiącym płynem.

Termos może być wyposażony w szklany lub metalowy wkład. Szkło charakteryzuje się dobrymi właściwościami izolacyjnymi, jednak ze względu na swoją kruchość, brak odporności na uszkodzenia oraz ciężar, sprawdza się gorzej od stali nierdzewnej. Warto pamiętać, że metalowe modele są trwałe, lekkie, a także bardziej szczelne.

Modele konferencyjne przeznaczone są dla więcej niż jednej osoby, dlatego ich pojemność powinna wynosić ponad 1 litr. Warto również zwrócić uwagę na czas utrzymywania ciepła. Najlepsze termosy konferencyjne trzymają temperaturę nawet przez 20 godzin. Pamiętajmy również, że tego typu naczynia utrzymują zimno nawet do trzech razy dłużej niż ciepło. Informacja ta przyda nam się, gdy będziemy chcieli wykorzystać nasz produkt podczas upałów do serwowania chłodnych napojów.

Zwróćmy uwagę również na wygląd termosu. Modele konferencyjne zazwyczaj stoją przez dłuższy czas w zasięgu wzroku uczestników spotkania, dlatego warto postawić na produkt o atrakcyjnym designie. Należy także pamiętać, że w celu zapewnienia maksymalnej wydajności, przed użyciem naczynie należy napełnić wrzącą lub bardzo zimną wodą, zakręcić korek i odczekać 5 minut. Następnie trzeba je opróżnić i napełnić gorącym lub chłodnym napojem.

 

 

Termosy konferencyjne – Ranking

 

 

Hendi 44580

 

Chcielibyśmy zaprezentować Ci produkt Hendi 44580. Jest to termos konferencyjny w dobrej cenie, który przyda się na szkoleniu czy spotkaniu biznesowym. Produkt jest polecany przez różne instytucje oraz hotele organizujące konferencje.

Model ten wykonany jest ze stali nierdzewnej, która zapewnia mu lekkość i trwałość. Podwójne ścianki oraz jednolita struktura próżni gwarantują doskonałą termoizolację, dzięki której napoje pozostają ciepłe przez długi czas. Pokrywa, przycisk, dziobek oraz uchwyty wykonane są z metalu chromowanego.

Model ten można myć w zmywarce, co zdecydowanie ułatwia użytkowanie. Jego wymiary to wysokość – 15 cm i średnica – 10,8 cm. Pojemność termosu wynosi 0,35 litra.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu, zgodnie twierdzą, że jest solidnie wykonany i bardzo przydatny. Na uwagę zasługuje również jego prosty, ale atrakcyjny design, który sprawia, że termos ładnie się prezentuje.

 

 

 

 

Tadar Oslo

 

Jeśli szukasz wyjątkowo pojemnego termosu konferencyjnego o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie, model Tadar Oslo powinien Cię zainteresować.

Wewnętrzne i zewnętrzne ścianki produktu wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewniającej doskonałą izolację termiczną, więc termos bardzo długo utrzymuje temperaturę gorących i zimnych napojów. Produkt wyposażony jest w wygodny korek, którego nie trzeba ściągać w celu nalania napoju – wystarczy go otworzyć specjalnym przyciskiem.

Pojemność termosu wynosi 1,6 litra, a jego wymiary to wysokość – 28 cm i średnica dolna – 14 cm. Do jego czyszczenia wystarczy użyć gorącej wody z dodatkiem sody oczyszczonej.  Konsumenci potwierdzają, że pielęgnacja sprzętu nie jest problematyczna.

Model Tadar Oslo zyskał uznanie wśród konsumentów ze względu na wygodę użytkowania. Użytkownicy zgodnie twierdzą, że jest to niezbędny produkt na każdym spotkaniu biznesowym czy konferencji.

 

 

 

 

Florina Amerigo 5T2437 

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Florina Amerigo 5T2437. Jest to wygodny termos konferencyjny, który znajdzie zastosowanie na formalnych spotkaniach.

Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki której jest lekki, trwały i odporny na uszkodzenia. Jego uchwyt, nakrętka i dziobek zostały zrobione z tworzywa bakelitowego.

Pojemność produktu to 1,6 litra, a jego wymiary to wysokość – 29 cm, średnica górna – 6 cm, średnica dolna – 12,5 cm i długość z dziobkiem i uchwytem – 18 cm. Termos posiada również praktyczny napis na obudowie, który informuje o jego zawartości. Jest to szczególnie przydatne podczas oficjalnych spotkań, konferencji czy szkoleń.

Warto wziąć pod uwagę pozytywne opinie konsumentów, które sprawiają, że produkt sprzedaje się bardzo szybko. Użytkownicy twierdzą, że jego ładny kolor i kształt sprawiają, że elegancko prezentuje się na każdym stole.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status