Najlepszy kubek termiczny z nadrukiem

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaki kubek termiczny z nadrukiem wybrać?

 

Dla wielu z nas dzień nie może się rozpocząć bez łyka ciepłej kawy. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie wypić ją przed wyjściem do pracy. Z tego powodu dobrą inwestycją jest kubek termiczny, który pozwoli Ci zabrać ulubiony napój i wypić go później. Wiedz jednak, że wbrew powszechnej opinii, zakup takiego produktu wcale nie jest prosty. Dlatego postanowiliśmy pomóc Ci i przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zakup przygotowaliśmy niewielki ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze kubki termiczne z nadrukiem.

 

 

Decydując się na zakup takiego produktu musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wykonanie. Powinieneś sprawdzić, czy rzeczywiście skutecznie utrzymuje temperaturę. W tym poradniku chcielibyśmy Ci szczególnie polecić produkty z dodatkowymi warstwami izolującymi. Pozwolą one na dużo dłuższe utrzymanie ciepła. Standardowe modele są w stanie utrzymać temperaturę ciepłego napoju przez 5 godzin, zaś zimnego – 12 godz. Są to bardzo korzystne parametry i jeśli interesujący Cię produkt też takie ma, warto się zdecydować na jego zakup.

Następnym ważnym elementem jest szczelność modelu. Wielu z nas wychodząc z domu w pośpiechu wkłada posiadany model do torebki w pozycji poziomej. Jeśli interesujący Cię produkt nie ma właściwego zabezpieczenia, taka czynność może zakończyć się zalaniem wszystkich ważnych dokumentów. Szczególnie narażone na zniszczenie są sprzęty elektroniczne. Z tego powodu zalecane są produkty z takimi funkcjami, jak AutoSeal czy AutoClose. Bowiem sprawiają one, że kubek nie otworzy się samoistnie.

Jeśli interesuje Cię najlepszy kubek termicznego z nadrukiem w 2020 roku, to musisz upewnić się, że między ściankami nie ma wolnej przestrzeni, gdzie mógłby dostać się napój lub para. Niestety, jeśli kubek nie będzie szczelny Twój nadruk ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Pamiętaj również, aby upewnić się czy produkt może być myty w zmywarce. Sprzęty plastikowe ulegają zniszczeniu, a napisy zamoczeniu. Dlatego dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.

 

 

Kubki termiczne z nadrukiem – ranking

 

 

Ambition Folk

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem dobrej jakości kubka termicznego, polecamy Ci zainteresowanie się ofertą Ambition Folk. Prezentowany model to bardzo estetyczny produkt, który posiada nadruk z haftem kaszubskim. Pojemność produktu to 400 ml.

Atutem modelu jest długi okres utrzymania ciepła. Bowiem, nawet po 4 h napój w kubku wciąż jest ciepły. Warto dodać, że sprzęt jest wyjątkowo szczelny. Nie musisz się zatem obawiać, że źle postawiony model zniszczy zawartość Twojej torebki. Cała konstrukcja, zarówno obudowa i wkład, zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu wnętrze produktu jest proste w utrzymaniu czystości, wystarczy przemyć ciepłą wodą, by pozbyć się pozostałości po poprzednim napoju. Wymiary kubka to: wysokość całkowita – 19,5 cm, wysokość pokrywki – 3 cm, średnica górna – 8 cm i średnica podstawy – 6,5 cm.

Wiele osób doceniło elegancki design z wzorem folkowym. Szczelna pokrywka pozwala na swobodne przenoszenie produktu.

 

 

 

 

Disney Star Wars Yoda

 

Produkt opatrzony nazwą Disney Star Wars Yoda to godny polecenia kubek, który przypadnie do gustu wszystkim fanom tej historii. Na powierzchni modelu nadrukowany jest jeden z głównych bohaterów. Zaś pod drugiej stronie widnieje jeden z jego cytatów. Model powstał z myślą o dzieciach, które będą chciały z tym ładnym produktem iść do szkoły lub przedszkola.

Ten elegancki kubek termiczny z nadrukiem w dobrej cenie pomieści około 340 ml napoju. Model dobrze nadaje się do herbaty lub kawy, gdyż dobrze utrzymuje temperaturę, co nawet 6 h. Równocześnie, w czasie upału możesz do środka wlać zimny sok wraz z lodem, a kubek utrzyma temperaturę przez około 10 h. Dodatkowo, opisywany sprzęt posiada automatyczny korek, który skutecznie zapobiega wylewaniu się. Nie musisz się zatem obawiać, że lekkie przechylenie się kubka zniszczy wnętrze Twojej torebki. Cała obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na niewielkie uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, model bardzo łatwo wyczyścić, wystarczy go jedynie opłukać gorącą wodą.

Opinie konsumentów o prezentowanym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło elegancki design.

 

 

 

 

Dajar Perfect Day

 

Jeśli Twój malec jest fanem Kubusia Puchatka, możesz mu sprezentować kubek z jego podobizną. Jest to bardzo elegancki model, wykonany ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, co jest bardzo ważne w przypadku dziecka.

Sprzęt przeznaczony jest do przechowywania ciepłych napojów typu herbata lub w przypadku dorosłych – kawa. Maksymalny czas, w jakim napój utrzyma swoją temperaturę to 5 h. Wiedz jednak, że model może zostać używany również latem. Wystarczy wtedy wlać do środka zimny sok z lodem, a kubek zachowa tę temperaturę do 10 h. Pojemność tego produktu to 400 ml. Atutem modelu jest specjalne zamknięcie, które zmniejsza ryzyko wylania się zawartości.

Kubek Dajar Perfect Day posiada wiele pozytywnych recenzji. Wśród nich możesz przeczytać pozytywne komentarze zadowolonych konsumentów, którzy docenili wydajność produktu. Wielu zadowolonych rodziców wyraziło swoją aprobatę dla ciekawego designu, który na pewno spodoba się małym dzieciom.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status