Najlepszy kubek termiczny Tefal

Ostatnio aktualizowane: 26.01.20

 

Jaki kubek termiczny Tefal wybrać?

 

Za sprawą kubka termicznego kawa czy herbata może pozostać ciepła nawet przez kilka godzin. To przydatny produkt, który możemy zabrać ze sobą do pracy i szkoły. Okazuje się jednak, że nie wszystkie modele są tak samo skuteczne i odpowiednio długo utrzymują optymalną temperaturę napoju. W wyborze kubka pomoże Ci nasz poradnik, podobnie jak znajdujący się na końcu ranking trzech modeli Tefal.

 

 

Tefal to znana w wielu krajach na świecie firma produkująca artykuły gospodarstwa domowego. W ofercie marki możemy znaleźć m.in.: młynki do kawy, patelnie, garnki, sprzęty do gotowania i prasowania itp. Na szczególną uwagę zasługują kubki termiczne Tefal, ponieważ są szczelne, łatwo się je myje, a dodatkowo skutecznie zapobiegają zbyt szybkiemu wychłodzeniu napoju.

Szukając odpowiedniego kubka termicznego musimy wziąć pod uwagę kilka, ważnych kwestii. Pierwszą z nich jest pojemność. Dostępne są nie tylko małe, 0,2 l modele, ale też nieco większe, do których można wlać ponad 0,3 l kawy czy herbaty. Pamiętajmy, że bardziej pojemny produkt jest też cięższy, więc dużo może zależeć od naszych preferencji. Kolejnym czynnikiem jest kształt. Kubek powinien być komfortowy w użytkowaniu, dlatego sprawdźmy, czy możemy go pewnie chwycić i podnosić. W przypadku osób jeżdżących codziennie autem równie istotne jest to, czy produkt pasuje do uchwytu samochodowego, w efekcie czego można go bezpiecznie przewozić bez ryzyka rozlania napoju.

Uważa się, że najlepszy kubek termiczny Tefal w 2020 roku jest wykonany ze stali nierdzewnej (ewentualnie dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego). Solidny produkt wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, a w dodatku wygląda estetycznie. Nie zapominajmy, że kubki wyprodukowane z wymienionych materiałów nie wydzielają pod wpływem wysokiej temperatury szkodliwych związków, dlatego nie musimy obawiać się o swoje zdrowie.

Znaczenie przy wyborze idealnego modelu ma ponadto wygodne picie kawy czy herbaty. Znaczna część kubków wyposażona jest w specjalny system 360 st., który sprawia, że możemy się napić bez potrzeby szukania ustnika. To duża zaleta, zwłaszcza w przypadku osób, które często przez nieuwagę oblewają się napojem.

 

 

Kubki termiczne Tefal – Ranking

 

 

Tefal Travel Mug K3081114 

 

Tefal Travel Mug K3081114 to kubek termiczny o pojemności 0,36 l, który został wykonany ze stali nierdzewnej. Model pokryto dodatkowo silikonową osłonką po to, aby zapobiec wyślizgiwaniu się go z rąk (osłonka jest dostępna w 6 kolorach do wyboru, m.in. zielonym, różowym i czarnym). Produkt ma wymiary: wysokość – 20 cm i średnica – 7 cm, pasuje do większości uchwytów samochodowych.

Pomiędzy ściankami kubka znajduje się próżnia, co gwarantuje izolację termiczną. Czas utrzymywania temperatury ciepłego napoju to w tym przypadku 4 godziny, a zimnego – 8 godzin. Produkt ma system picia 360 stopni, a specjalne, kolorowe oznakowanie pokazuje nam, czy zamknęliśmy szczelnie pokrywkę. Model można myć ręcznie lub w zmywarce.

Jak przekonują konsumenci, najlepsze kubki termiczne Tefal są na tyle szczelne, że możemy je przenosić w pozycji pionowej, jak i poziomej. To samo można powiedzieć o prezentowanym modelu. Co ważne, produkt wygodnie się otwiera i zamyka za sprawą przycisku Quick Press, a jego powierzchnia zawsze pozostaje chłodna, niezależnie od temperatury wlanego do środka napoju.

 

 

 

 

Tefal Travel Mug Fun K3070114 

 

Model Tefal Travel Mug Fun K3070114 ma pojemność 0,36 l, a jego materiał wykonania to tworzywo sztuczne. Produkt jest dostępny w białym kolorze, a jego wysokość wynosi 20 cm. Kubek został odpowiednio wyprofilowany, dlatego dobrze leży w dłoni, możemy go też bezpiecznie przewozić w samochodzie umieszczając w uchwycie.

Produkt ma wygodny przycisk otwierający pokrywę. Prezentowany model wyposażono w system picia 360 stopni, dlatego nie musimy szukać ustnika za każdym razem, gdy chcemy się napić (co docenią w szczególności kierowcy). Kubek jest szczelny, możemy go nosić w torebce i plecaku (przypadkowemu otworzeniu się pokrywy zapobiega umieszczony w niej mechanizm zabezpieczający).

Z recenzji konsumentów wynika, że to model odpowiedni dla osób szukających pojemnego, a jednocześnie solidnego produktu. To kubek termiczny Tefal w dobrej cenie, który długo utrzymuje optymalną temperaturę kawy i herbaty, a w dodatku łatwo się go myje.

 

 

 

 

Tefal Travel Cup K3083314 

 

Przedstawiamy Tefal Travel Cup K3083314 – kubek termiczny o pojemności 0,2 l, który utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 4 godzin, a zimnych nawet do 8 godzin. Model wykonano ze stali nierdzewnej, ma antypoślizgowe dno i silikonową osłonkę zapewniającą mocny chwyt.

Produkt można myć ręcznie albo w zmywarce. W razie konieczności mamy możliwość całkowitego rozłożenia korka, aby go dokładnie wyczyścić. Kubek nie ma ustnika, niezależnie od tego, jak go obrócimy, możemy się swobodnie napić (bez ryzyka oblania się). Co ważne, model jest niewielki i dobrze leży w dłoni, a ponieważ jest szczelny można nosić go w torebce czy plecaku.

Kubek jest chwalony przez konsumentów za to, że umożliwia napicie się ciepłego napoju, nawet po kilku godzinach od przygotowania go. To dobry pomysł na prezent np. dla kierowcy. Produkt pasuje do uchwytu samochodowego, a ponieważ estetycznie wygląda może przez cały czas stać na biurku.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status