Najlepszy kubek termiczny dla dziewczynki

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Jaki kubek termiczny dla dziewczynki wybrać?

 

Poszukując kubka termicznego, praktycznego pojemnika do zabrania na spacer lub na wycieczkę myślimy o tym, aby mieć przy sobie ciepły napój dla dziecka. Poszukujemy produktu odpowiadającego naszym wymaganiom, zarówno pod względem funkcjonalnym, ale także indywidualnym potrzebom estetycznym.

Kiedy wybieramy produkt dla dziewczynki, ten drugi element jest niezwykle istotny. Na rynku jest bardzo dużo tego typu wyrobów. Czym w takim razie kierować się przy dokonywaniu wyboru i  który produkt moglibyśmy uznać za najlepszy kubek termiczny dla dziewczynki w 2020 roku?

Najlepsze kubki termiczne dla dziewczynki powinny spełniać założenia, które wyznaczyć mogą jego dwie cechy. Zacznijmy od funkcjonalności, czyli łatwości dostępu do płynu i sposobu umożliwiającego łatwe korzystanie z niego. Możemy rozważyć czy wystarczy nam zintegrowany, zewnętrzny kubek do którego będziemy wlewali napój. Ten element stanowi jednocześnie nakrętkę ochronną i izoluje najbardziej newralgiczny punkt kubka. Chodzi o otwór wlotowy, najmniej izolowany rejon, narażony przez to na wpływ warunków zewnętrznych.

A może w naszych analizach myślimy raczej o podaniu napoju bezpośrednio z kubka, na przykład przez odpowiednią słomkę. To dosyć popularne rozwiązanie pozwala na szybki dostęp do napoju. Odblokowujemy słomkę często jednym kliknięciem, zwalniającym pokrywę.

Jednak najważniejszą cechą kluczową, jest czas, przez który utrzymywana jest wymagana przez nas temperatura płynu. I ta cecha stanowi o realnej wartości  parametrów termicznych. Bo co nam po kubku niedostatecznie izolującemu, przed wpływem temperatury panującej na zewnątrz? Szczególnie w zimne dni, gdy należy utrzymać ciepłotę ciała. Ponadto możemy zastanowić się czy chcemy korzystać z dodatkowych akcesoriów, takich jak elementy ułatwiające transport, którym może być zawieszka chroniąca chociażby przed zgubieniem, czy dodatkowa osłona termiczna tworząca jednocześnie powłokę ochronną.

 

 

Kubki termiczne dla dziewczynek – Ranking

 

 

Dr Browns TC01003

 

Produkt który możemy myć w zmywarce, co ułatwia zachować jego czystość przy częstym korzystaniu. Kubek termiczny Dr Browns TC01003 o pojemności 300 ml, do którego produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości materiały, jest gwarancją zakupu bardzo dobrego produktu. Kubek wyposażony jest w bardzo miękką silikonową rurkę, dzięki czemu dziecko podczas picia nie odczuwa dyskomfortu, a przy nagłym ruchu nie zrani się.

Także osłonka kubka jest ciekawie rozwiązana. Otwarcie daje łatwy dostęp do rurki, a zamknięcie dodatkowo chroni ją przed zabrudzeniem bądź uszkodzeniem. Kubek utrzymuje przez dłuższy czas temperaturę napojów, zarówno ciepło jak i zimno. Daje to duży komfort picia podczas dłuższego pobytu na spacerze czy podczas wycieczki przedszkolnej. Idealna wielkość i ergonomiczny kształt pasuje do małej dziecięcej dłoni. Niewielka ilość elementów, pozwala na łatwe rozłożenie i zadbanie o czystość.

Produkt w wersji dla dziewczynki, oferowany jest w kilku kolorach i wzorach dekoracyjnych. Mając na uwadze wszystkie jego walory, otrzymujemy kubek termiczny dla dziewczynki w dobrej cenie, o bardzo dobrej jakości. Klienci pozytywnie zaopiniowali kubek termiczny Dr Browna TC01003 podkreślając jego wartość użytkową w tym skuteczne utrzymanie temperatury.

 

 

 

 

Miniland 343

 

Termos firmy Miniland 343 o stylowej, dziewczęcej estetyce, w przyjemnym kolorze różowym oraz delikatnym wzorem graficznym. Idealny gdy podczas pobytu poza domem, gdy chcemy mieć zapas gorącej wody na przykład do przygotowania mleka modyfikowanego dla dziecka. Sprawdza się oczywiście również przy przenoszeniu płynów, o wymaganej wyższej temperaturze.

Temperatura płynu utrzymuje się do 12 godzin. Termos o niewielkich wymiarach i wadze 395 g jest łatwy w transporcie. Bez kłopotu pomieścimy go nawet w niedużej dziecięcej torbie. Pojemność 0,5 litra jest wystarczająca podczas spaceru, czy krótkiej wycieczki. Kubek do picia będący jednocześnie zewnętrzną nakrętką ułatwia korzystanie, a jednocześnie stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej, daje gwarancję trwałości i odporności na uszkodzenia.

Estetykę podkreśla miękkie wykończenie zewnętrzne, w postaci nakładki w kolorze różowym, trwale zespolonej z powierzchnią termosu. Producent zadbał o jakość oraz estetykę i co warto podkreślić, oferuje termos dla dziewczynki  w dobrej cenie.

 

 

 

 

Tescoma Bambini

 

Termos o wesołej stylistyce zaprojektowany dla dziecka. Można w nim przenosić płyn w ilości 300 ml. Ten model w kolorze różowym jest idealny dla dziewczynki. Wykonanie i użyte materiały gwarantują solidną jakość. Wykorzystana do produkcji stal nierdzewna zapewnia trwałość, zabezpieczając również przed uszkodzeniem. Użyte tworzywo sztuczne, także jest wysokiej jakości.

Jest to termos próżniowy, który pozwala utrzymać temperaturę, zarówno ciepłych jak i zimnych płynów. Wyposażony jest w miękką silikonową słomkę do picia oraz wygodny uchwyt, który można bez kłopotu zdjąć po odkręceniu wieczka. Poszczególne elementy można łatwo rozdzielić, co ułatwia mycie. Główny element termosu Tescoma Bambini można myć w zmywarce, pozostałe części wykonane z tworzywa, należy myć pod bieżącą wodą.

Łatwość użycia pozwala  na stosowanie termosu przez dzieci od 12 miesiąca życia, oczywiście zawsze pod nadzorem osoby dorosłej. Jakość termosu podkreśla jeszcze czas gwarancji, udzielonej przez producenta, wynoszący trzy lata. To jeden z argumentów dzięki któremu kubek zyskał pozytywne opinie klientów. Uznali to, za dowód wysokiej jakości produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status