Najlepsze kubek termiczny z napisem

Ostatnio aktualizowane: 21.05.18

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jak kubek termiczny z napisem wybrać?

 

Wyruszając na całodzienną wycieczkę górską musisz zadbać o odpowiednią ilość płynów, aby zapewnić organizmowi nawodnienie. Wielu lekarzy i specjalistów zaleca picie ciepłych napojów, zwłaszcza zimą. Dlatego wielu konsumentów decyduje się na zakup kubków termicznych. Dzięki nim możesz cieszyć się ciepłą kawą lub herbatą podczas długiego spaceru lub w czasie drogi do pracy. Aby wybrać najlepszy produkt na rynku, sporządziliśmy dla Ciebie ten oto poradnik, który pokaże Ci na co zwrócić uwagę przy zakupie. Na jego końcu umieściliśmy krótkie zestawienie, w którym znalazł się najlepszy kubek termiczny z napisem w 2018 roku.

 

 

Kupując kubek termiczny musisz zwrócić uwagę na jego wykonanie. Jego najbardziej istotną cechą musi być skuteczne utrzymywanie temperatury. Z tego powodu polecane są modele, które posiadają dodatkową warstwę izolującą. Takie rozwiązanie zdecydowanie zwiększy czas utrzymania temperatury.  Standardowe kubki potrafią przechowywać ciepły napój przez 5 godzin, a zimny przez 12 godzin.

Kolejną istotną cechą jest szczelność produktu. Wielu z nas wkłada kubki termiczne do toreb lub plecaków w pozycji poziomej. Jeśli dany model nie ma dobrego zabezpieczenie, znajdujący się w nim napój wyleje się w Twojej torbie, co może trwale uszkodzić znajdujące się tam sprzęty elektroniczne. Z tego powodu zalecane są produkty z takimi funkcjami, jak AutoSeal czy AutoClose. Bowiem sprawiają one, że kubek nie otworzy się samoistnie.

Szczelność jest również istotna dla znajdującego się na nim napisu. Jeśli Twój model posiada jakieś niedoskonałości, to możliwe jest, że znajdujący się wewnątrz napój uszkodzi grafikę. Z tego powodu należy upewnić się, że szczelne jest nie tylko wieczko, ale również wypełnienia między ściankami.

Aby mieć pewność, że znajdujący się na kubku napis będzie widoczny przez długi czas, należy sprawdzić, czy produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Niestety wiele modeli z plastiku topnieje pod wpływem wysokiej temperatury w tym urządzeniu. W konsekwencji napisy i grafiki ulegają zniszczeniu. Z tego powodu, jeśli w instrukcji dołączonej do twojego kubka nie ma informacji o tym, że może on być myty w zmywarce, lepiej tego unikać.

 

 

Kubki termiczne z napisem – ranking

 

 

Dajar Jestem Olaf

 

Pierwszą propozycją jest kubek termiczny Dajar Jestem Olaf, który na pewno przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Model ten będzie szczególnie użyteczny podczas zimowych spacerów czy wycieczek. Ciekawa i kolorowa grafika na pewno zwróci uwagę Twojego malucha, co sprawi, że częściej będzie sięgał po kubek. Model ma pojemność 400 ml, dzięki czemu zmieścisz w nim odpowiednią ilość ciepłej herbaty dla swojego malca.

Dużym atutem produkty jest szczelne zamknięcie. Jest to szczególnie ważne, gdyż dzieci mają zwyczaj wkładania rzeczy do swojego plecaka w sposób nieuporządkowany. Z tego powodu istnieje duża szansa, że kubek termiczny będzie znajdować się w torbie malucha w pozycji poziomej. Dzięki specjalnemu systemowi zabezpieczeń, możesz mieć pewność, że książki nie zostaną zalane.

Prezentowany model bardzo dobrze utrzymuje ciepło, co czyni go odpowiednim na długie, zimowe spacery. Ponieważ gardła naszych dzieci są wrażliwe, lepiej, aby nie piły zimnych napoi, bo może to zaowocować chrypką lub nawet chorobą.

Wielu konsumentów zgodnie twierdzi, że produkty marki Dajar to najlepsze kubki termiczne z napisem. Zachwalają oni również ciekawy design modelu.

 

 

 

 

Pan Dragon Kofeina

 

Pan Dragon Kofeina to ciekawy i zabawny kubek termiczny, który zadowoli wszystkich wielbicieli kawy. Cechuje się on eleganckim designem, dzięki czemu będzie stanowił stylowy i modny dodatek.

Dużą zaletą modelu jest gumowa powłoka antypoślizgowa. Dzięki niej, kubek nie ślizga się, zatem masz pewność, że nie wypadnie Ci z ręki. Co więcej, ochrania to Twoją rękę przed wysoką temperaturą. Jest to szczególnie przydatne, gdy wychodzisz do pracy w pośpiechu.

Prezentowany model utrzymuje ciepło przez długi czas, dzięki czemu przygotowana z rana kawa lub herbata, na pewno będzie ciepła, gdy dojedziesz do pracy. Kubek przyda Ci się również podczas zimowych spacerów w parku. Po kilku godzinach marszu, Twój napój wciąż będzie ciepły, dzięki czemu pomoże Ci się rozgrzać.

Cały model został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że jest niezwykle odporny na upadki i stłuczenia. Powłoka została wykonana ze stali nierdzewnej, co gwarantuje dużą trwałość.

Opinie konsumentów są dość pozytywne. Wielu z nich jest zdania, że jest to jeden z najlepszych i najbardziej estetycznych modeli, dostępnych na rynku.

 

 

 

 

Ambition Happy Relax 82884

 

Kubek termiczny Ambition Happy Relax 82884 to estetyczny, wysokiej klasy produkt w dobrej cenie. Dzięki ciekawej grafice jest to jeden z popularniejszych modeli w naszym zestawieniu.

Produkt cechuje się szczelnym zamknięciem, dzięki czemu bez obawy można go umieścić w pozycji poziomej w swojej torebce. Nie musisz się również obawiać, gdy kubek przypadkiem się przewróci. Jeśli został odpowiednio zamknięty, znajdujący się w nim napój nie wyleje się.

Dużą zaletą prezentowanego modelu jest dość długie utrzymanie temperatury. Zatem przygotowana przez Ciebie z rana kawa, na pewno będzie ciepła, gdy dojedziesz do pracy. Jest to szczególnie istotne podczas zimowych dni, gdy za wszelką cenę chcemy rozgrzać nasz organizm. Nawet w tak ekstremalnych sytuacjach, prezentowany kubek spisuje się bardzo dobrze.

Opinie konsumentów o produkcie są pochlebne. Wielu z nich chwali kubek za atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Co więcej, zdaniem użytkowników jest to również wygodny w trzymaniu model, który nie wyślizguje się z ręki. W swoich opiniach podkreślili oni, że produkt tej marki to niezawodny kubek termiczny z napisem w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4.64 out of 5)
Loading...